Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: väike vargalisa... (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 8035)
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 05.07.05 05:05 Tsiteeri
väike vargalisa...



Tere,
lugu ise on vist liiga pikk ära rääkida, uni taob ka jalaga igale poole, aga....
Kui võimalik pange see auto põlema või laske õhku, ööläbi oleme sõbra ja politseiga seda jälitanud ja iga kord kui nad meil peaaegu käes olid, siis nad said kuidagi minema.Muidugi politsei jõudis alati kohale siis kui kõik oli hästi jälle.
Tegu on siis varastega, kes tahtsid sõbra kuuri sisse murda, et siis sealt kõik asjad endale vormistada. Tegelasi oli 5 (vargaidjobusi) ning kui kohale jõudsime, siis hakkas BMW punast värvi samavärvi haagisega minema sealt liikuma. Kuna muud tarka enam teha polnud (me kavalad ju hiilisime, et saaks jalaga '''''' anda), siis kargasime põõsast välja ja mis käes oli selle vastu autot katki lõime, aga noh seekord sattusid jamad relvad, sest kohalekiirustamisega oli rohkem tegemist öösel. Niisiis jäime sinna passima, ja kutsusime politseionud kohale, aga noh siis sõitis mõneaja pärast seesama punane BEEEMMWEE mööda seal ja siis me jälle jälitasime neid oma Fordi võrriga ja 5 sekundiga mil me auto käima saime ja teeni jõudsime oli auto jälle kadunud udusse. Siis kimasime jälle tühja ja tuli mingi kohalik konstaablitädi, kes ka meid eriti ei aidanud ja siis...kui me seal autos juttu ajasime tädiga, sõitis see BMW sealt jälle mööda, panime jälle järgi politseitädi jäi muidugi sinna, et pätte püüavad ikka tsiviilid. Niisiis kimasime jälle läbi udu metsavahel ja mida me näeme, keset teed seisab punane BMW, sees on palju onusid ja meid on 2 ja mõned rauast torud abiks, aga seda oli selgelt vähe tagurdasime siis nati ja mõtsime distantsi hoida, aga siis tuli välja, et noh nad olid hakanud võsas juba luuret aretama, kõrge rohu seest tõusis üks koll püsti kaikaga ja läks autosse ja hakkasid nad siis edasi sõitma....me jälle järgi...ja nüüd tuleb kõige pasam osa :) Sõitsime neil sabas rahulik tempo oli, ja kuna meil oli naaberkülas tuttavaid siis helistasime et tee ära blokitaks, nii see läks, jõudsime naaberkülla, maastur teel ees ja BMW Fordivõrri ja maasturi vahel, tundub nagu olekski kõik. Juba mõtsime et hakkame torumängu mängima, aga siis õnnestust kuskilt kraavist BMW-l ikka läbi sõita (nokurat seal oli kuristik ju) ja siis meil sajaviiekümnega eest ära kimada. Ja see oli siis 3-s kord kus me neid kätte ei saanud. Ei olnud igav öö. Ma täitsa usun, et see teema audiklubi foorumisse ei istu maailmakõigeparemini, aga eesmärk on seda punast ronti reklaamida võimalikult laialt. Seesama auto võib ka teile teinekord külla tulla, nad on liiga pühendunud, et oma eesmärki täitmata jätta.
Nohheadöödsiis...


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.05 05:48 Tsiteeri


kus kandis asi toimus ja kas see sama teema? http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=34366 autode nr'id ei klapi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 05.07.05 10:05 Tsiteeri


teema on sama, aga mu sõber kellega me seda teatrit seal läbi viisime pani vale numbri õige on 848 SRX ja asi toimus aruvallas.


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.05 12:02 Tsiteeri


See on väga tänuväärne info, kuna isegi elan väikeses kohas, siis tegevus teada kui sellist autot liikumas näha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 05.07.05 12:46 Tsiteeri


Nägin ka mina need uroodid täna ära.Käisid Kadaka tee lammaris endale "uusi" pudinaid otsimas.Sai ka politseile inff edasi antud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 05.07.05 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Alp
Nägin ka mina need uroodid täna ära.Käisid Kadaka tee lammaris endale "uusi" pudinaid otsimas.Sai ka politseile inff edasi antud :)



Suured tänud kõikidele meestele kes seda oma hingeasjaks ka peavad, sest ainuke kes praegu nagu muhk istub on politsei. Nad lihtsalt ei saa neid püüda....keegi ei tea.
Tänud


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
taavo23
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.04
Asukoht: TLN/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDI

postitati 05.07.05 15:32 Tsiteeri


eks hoian minagi silma lahti ja otsin seda BMW-d, kui ta kunagi minu kliendiks peaks ime kombel saama, mis on suhteliselt reaalne...siis tal kerge olema ei saa :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.05 20:03 Tsiteeri


MAGISTRALI PARKLAS!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.05 20:03 Tsiteeri


helistatakse menti ka praegu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.07.05 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Marurahulik
Tegu on siis varastega, kes tahtsid sõbra kuuri sisse murda, et siis sealt kõik asjad endale vormistada.


Ootoot, mismoodi nende kavatsused nii täpselt teada on? Lõhkusid nad midagi? Või murdsidki sisse?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 05.07.05 22:42 Tsiteeri


Jah sisse murdsid, aga sellist osavõtlikkust poleks osanud oodatagi, niipalju inimesi suudab sel päeval infot anda:) Ainuke kes aidata ei taha on ikka veel politsei, parim soovitus oli, et helistage maardusse. Nõutuks teeb, audiclubi politsei palju efektiivsem ;)


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 05.07.05 22:58 Tsiteeri


..a sa ise selle juures veel marurahulik;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 05.07.05 23:02 Tsiteeri


...ma ise veel juures jah...kohe lläheb jälle kodune patrull teele


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 05.07.05 23:06 Tsiteeri


heh....viimane lugu poitseiga siis....et sõber helistas ja küsis, et miks nad ei aita meid...politsei ütles head päeva ja pani toru ära...hmm.....vot is häppening


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 05.07.05 23:08 Tsiteeri


mnjah...
<<<on jällegi sõnatu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 05.07.05 23:10 Tsiteeri


No muidugi neil ju vaja maarduvahel kruisida vaikselt,
just puhusin


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 05.07.05 23:14 Tsiteeri


no maderfakker ma ei saa aru kuidas see süsteem omadega nii pelmeen on, vargaid tuleb ka ise serveerida politseile, muidugi on alati neil põhjust trahvi ka veel teha töötlemise eest. Paha on see elu siin....


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.05 23:25 Tsiteeri


njah... et siis täpsustus, mitte kose-ristil vaid esimene viit tlnast tartu poole, kus keerab vasemale 'kose 3' seal neid enam polnd... ja 120-140 vahel liigeldes igaljuhul neid kätte ei saand.. päris kose-ristist veel päris hulk verstasid edasi

ilmselt arvata on, et vaida-kose kandis liiklevad (teema algataja ilmselt täpsemalt räägib)

ja silmist kadusid seoses vahepealse rollimänguga, kes keda jälitab ja kuna ma yksi olin (sõber, kes yldse seda masinat märkas koos teise tyybiga jäid enne tlna lõppu maha kuskile), siis tegin väikse tankla haagi, et oma seisu parandada... aga ilmselt panid nad täie [roppus] siis eest minema..

audil vibra sees ja tagasild persses ning mingid ilged sitad kummid all, mis tegelt oleks pidand tihniku jne aktsiooni käigus otsa saama... ei julend lihtsalt vajutada ning ega ma ausaltöeldes ei tea ka kus mendid tartu mnt'l passivad ja ehku peale lubasid loovutada ka tuju polnd


Ahjaa, mentide suhtumine on ikka kyll mega lahe... oli mõte korra, et helistaks mendid kaela kui purjus juhile, aga kuna ma eelnevalt olin pikalt nendega vestelnud, siis ilmselt poleks see absull läbi läind...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 05.07.05 23:28 Tsiteeri


suured tänud viitsimise eest gloog...meil tuleb täna vist sama öö mis eile...eesti luure ei maga:P


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
El Nino
huviline



Registreerunud 09.05.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel ei ole enam audi

postitati 06.07.05 08:20 Tsiteeri


heh....viimane lugu poitseiga siis....et sõber helistas ja küsis, et miks nad ei aita meid...politsei ütles head päeva ja pani toru ära...hmm.....vot is häppening


Äkki teed veel ühe kõne ja ürita ka lindistada.Kui sama vastus kordub ,siis ma arvan Vahur Kersna ja Mihkel Kärmas teeks sellest päris hea loo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 26.08.05 11:34 Tsiteeri


tere sõbrad,
eileöösel sai siis jälle vargaid püüda, kuigi jälle peab tunnistama et tagasi sai tühjade kätega tuldud, küll aga saime vähe pildimaterjali nii autost kui mehest. Seekord pääses varas minema sellepärast, et ta väitis et ta käis oma fordtransitiga kusel sõbra õues ja peale ei olnud veel jõutud midagi laadida, ainult asjad välja tõsta. Me teatasime sissemurdmisest falci patrullile kes seal kohapeal abiks mõnikord, need olid vähemalt mõistlikud mehed, ega saanudki rohkem meid aidata, kuna midagi siduvat polnud. Hmm...kuigi ise nad nägid kui ford transit õuest kuselt ära sõitis kui nemad kohale jõudsid, aga nohjahah.... Lisaks siis paar mahlast pilti siia, vaevalt see sama mees eilsega varastamise ära lõpetas, nii et ta võib võibolla arvata et on oodatud ka teie õuele. Politseisse pole mõtet teatada, kuna nad ei viitsind eile kohalegi tulla, aga omale teadmiseks saate natuke infot küll.

http://www.zone.ee/marduka


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
eix
huviline



Registreerunud 23.06.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 26.08.05 11:56 Tsiteeri


Ikka mingi venekeelt kõnelev tolgus (vähemalt pildi järgi arvates).Ja mida kuradit nad siis sealt pihta tahtsid panna.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 26.08.05 11:57 Tsiteeri


Sinu jutust siiski ei selgu, miks teil tekkis kahtlus varguse suhtes. Juhul, kui te eksite ning mingit varguskatset ei olnud, siis panite antud mehe halba valgusesse. Sellisel juhul võtaksin mina tema asemel midagi ette...


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marurahulik
huviline

Avatar


Registreerunud 08.12.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant

postitati 26.08.05 13:52 Tsiteeri


lood on niimoodi, et on ehitatud süsteem mis teatab iga sissemurdimise puhul, ning teade ka tuli, aga kuna koht on üsnagi kaugel, siis informeerisime kohalikke falcki mehi kellelt me eelmine kord kontakti saime. Niikui falck kohale jõudis siis jooksid ülejäänud võssa ja see buss siis keeras seal öösel välja (kuselt) ja kuuriuksed olid laiali lahti ning asjad välja tassitud. Sellest ma järeldangi, et see mees ei kusenud seal või kui kuses siis kuses ta samal ajal kui asju varastas. Ma ei pane kellegi mainet ohtu siin ilma, et ma selles kindel poleks.


Audiga teed suure linna, teistega ei tee sedagi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.08.05 13:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Marurahulik
lood on niimoodi, et on ehitatud süsteem mis teatab iga sissemurdimise puhul, ning teade ka tuli, aga kuna koht on üsnagi kaugel, siis informeerisime kohalikke falcki mehi kellelt me eelmine kord kontakti saime. Niikui falck kohale jõudis siis jooksid ülejäänud võssa ja see buss siis keeras seal öösel välja (kuselt) ja kuuriuksed olid laiali lahti ning asjad välja tassitud. Sellest ma järeldangi, et see mees ei kusenud seal või kui kuses siis kuses ta samal ajal kui asju varastas. Ma ei pane kellegi mainet ohtu siin ilma, et ma selles kindel poleks.

A kui mees tõepoolest käis kusel? Ja asjad tassiti välja kellegi teise poolt?
Seletad, ehk teistele ka mismoodi sa asjas kindel oled? Minule jääb küll kogu selle jutu põhjal mulje, et ega ikka 100% kindel pole?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.4% - SQL: 60.6%]