Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Sigar 2.2 roolivõim ? (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2216)
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 05.06.03 15:46 Tsiteeri
Sigar 2.2 roolivõim ?



krt tänasest lõpetas töö, st et esimene roolikeere väga raske, aga siis weic paremax läeb, tunda, et töötab mingi 1/3 koormusega siis kah, kapoti tegin lahti, targax ei saanud, õli on sees läbi ei tilgu rihm korras, mida kuradit seal viga võib olla?

ja teine rõõmus viga, et tihti vilgub see hyyumärk mul armatuuris, kui seisan siis ei põle ja kui käiguga "pidurdan" kustub ka ära...
et 50 % ajast muidu vilgub ca... problee?


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.06.03 15:55 Tsiteeri


Oled kindel, et õli on piisavalt? See märk näitabki seda, et on probleeme hüdraulikaga.


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 05.06.03 16:00 Tsiteeri


Viga voib olla ka selles, et RV pump on norgaks jaanud. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 05.06.03 17:14 Tsiteeri


kui see tuli on punane ja hüüumärgiga siis hakka kiiremas korras viga otsima sest muidu maksab väga valusalt kätte(kahjuks sain oma naha peal tunda) minul ilmselt läbi pidurivõimendi, kuid võibolla ka võimendi anduri viga olla


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 06.06.03 08:59 Tsiteeri


Aga mulle soovitati sellist õli lisandit, millega ravitakse roolivõime..sellise firma poolt toodetud nagu GUNK ja selle möxi nimex on STEER SEAL......Äkki see aitab sul probleemi lahendada

Edit: see peax maksma 55 kulli


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.03 09:03 Tsiteeri


Mina seda sinna ei valaks. Kas see üldse sobib audi roolivõimu õliga?

Targem oleks lihtsalt remontida.


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 06.06.03 09:13 Tsiteeri


täna vaatasin, et roolivõimus mingi sinine õli ja tiba alla miinimumi, maibi seal mingi konks, et alla min?
/me valab täna juurde, siis näeb, aga krt muskel kasvab juba :PPPP


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 06.06.03 11:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Silwer
Mina seda sinna ei valaks. Kas see üldse sobib audi roolivõimu õliga?

Targem oleks lihtsalt remontida.


Mulle seda soovitati FINEST AUTOST, kui keegi teab seda kohta.....pidi sobima iga õliga.....kuid see on lihtsalt minu arvamus ja minu pakkumine


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.03 13:14 Tsiteeri


krt roolivõimu ravitakse ikka remontkomplektiga või uue ostmisega... mingid "möginad" on ajutised tavaliselt...
sama hea kui teed sitast saia... paremal juhul saad sepiku aga seda sööb see on teine küsimus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 06.06.03 13:25 Tsiteeri


Mul siuke point et kui järsku piduri pedalit tallad hakkab vilkuma ja kui sujuvalt vajutada ei tee midagi.Võimu olen laiali lammutanud ja tihendeid vahetanud,ei muutu.Vilgutab 2x ja siis vaikus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 06.06.03 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja jan-kos
Mul siuke point et kui järsku piduri pedalit tallad hakkab vilkuma ja kui sujuvalt vajutada ei tee midagi.Võimu olen laiali lammutanud ja tihendeid vahetanud,ei muutu.Vilgutab 2x ja siis vaikus.


Rõhuakumulaator (pomm) läbi tõenäoliselt.


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 07.06.03 13:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja jan-kos
Mul siuke point et kui järsku piduri pedalit tallad hakkab vilkuma ja kui sujuvalt vajutada ei tee midagi.Võimu olen laiali lammutanud ja tihendeid vahetanud,ei muutu.Vilgutab 2x ja siis vaikus.


Mul teeb samat asja, muidu toimib korrektselt. Mind see vilkumine ei koini seal armatuuris. Pole sellel pommil äda midagi, vilkus mul yhel 7sel pemaril kah 90a. vahetasin anduri ära mis seal pidurisilindris oli ... jäi vakka. Sellel pole viitsind jebida, peaasi et pidurdab.

Aga jah, valage aga jah igasugu virtsa sinna roolivõimu. Ilmselt sobiks ka see vene tavott kah, siis ei tohiks kuskilt midagi tilkuda :D

Ja kas on olemas sinine roolivõimu õli? Äkki on keegi tark aknapesuvedeliku vms. sisse valand?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 09.06.03 21:24 Tsiteeri


niihh, täna öli sai peale valatud, aga vöta tillist, pole selle viga krt...
mulksub miskit seal ees kui käivitad moto algul ja töötab võim ikka ca 1/3 võimsusega ca.... :(


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.03 22:38 Tsiteeri


võta ühendust Quattroga,ta on kõiketeadja :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.4% - SQL: 47.6%]