Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: audi 80 b3 küljepeeglid (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1214)
throt
huviline



Registreerunud 25.06.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b3

postitati 25.06.05 21:14 Tsiteeri
audi 80 b3 küljepeeglid



ma olen päris roheline veel audi alal ja tekkis küsimus, et kas need küljepeeglid ongi oma auto vaatamiseks :o, või on neil mingi muu häda küljes... juhipoolset sai näpuga klaasist kaugemale lükatud ja nüüd enam vähem normis, aga parempoolne peegel tundub küll täiesti mõtetu, sest salongipeeglist näeb täpselt sama palju ja veel rohkemgi kui sealt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 25.06.05 22:07 Tsiteeri


Mul samuti B3, peeglid elektriga ja nuppe näppides võib peegleid mugavalt huvitavatesse asenditesse seada. Kui soovi, on võimalik autot vaadata, või hoopiski kõnnitee serva, ka tükike taevast võib vaateulatusse sattuda. Üldjuhul vaatan küljepeeglitest siiski edukalt auto taga/küljel toimuvat. Ehk siis vastades sinu küsimusele, on su auto peeglitel mingi häda küljes, need on kas mingitmoodi viltu küljes, või ei liigu mehaanika nii, nagu peaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
throt
huviline



Registreerunud 25.06.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b3

postitati 25.06.05 22:39 Tsiteeri


peeglid pole küll elektriga, aga arvatavasti peaksid sama palju liikuma... tänud sulle ja eks ma uurin, kas saab nendega midagi enamat ette võtta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 25.06.05 23:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: throt
peeglid pole küll elektriga, aga arvatavasti peaksid sama palju liikuma... tänud sulle ja eks ma uurin, kas saab nendega midagi enamat ette võtta
Pigem peaks käsipeegel rohkemgi liikuma kui elektripeegel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.5% - SQL: 73.5%]