Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  19
Autor:
Pealkiri: Orig. maki väljavahetamine (Vastuseid: 460 | Vaatamisi: 170009)
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 06.10.06 21:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: InTz
Tsitaat:
Algselt postitas: InTz
Tsitaat:
Algselt postitas: audi6
kusjuures mul sma teema, suppakas on, tagumsied kõlarid toimivad aga asi mis ei toimi on suppar. andke abi/nõu

Täpselt sama siin, kahjuks ei oska nagu kusagilt viga otsida ka. Pistikud on OK, kui suppari pistikuid lähti ühendada siis elemendid "plõksuvad"

Minu probleem sai lahenduse. Liig värse masin, et kõike teada. Kaitse oli läbi :)


Kus kohas orig woofri kaitse asub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
worringer
huviline



Registreerunud 22.10.06
Asukoht: Tallinn-Saku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4 2,6. Audi A4 2,8 Q

postitati 22.10.06 22:16 Tsiteeri
sama mure



sama mure nagu eelpool olevatel audi omanikel vana stereo audi originaal Delta cd boxiga nüüd tahaks sisse toppida pioneegrit aga originaal pistikutest sobib anult toite pistik teine autoküljesolev mingi sini-kolla-roheline sinine peaks vist box olem aga kaht teist päristäpselt ei tea igatahes katsetasin kõik otsad läbi ja ei midagi ei eest ega tagant .
eriti ei viitsiks veel hakata 6 kõlarit sellepärast vahetama.
kas võiks siis lihtsalt neist võimentitest mööda minna et juhe otse makist kõlarisse ???
Autoks siis A 4 96 avant V6


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.06 06:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: worringer
sama mure nagu eelpool olevatel audi omanikel vana stereo audi originaal Delta cd boxiga nüüd tahaks sisse toppida pioneegrit aga originaal pistikutest sobib anult toite pistik teine autoküljesolev mingi sini-kolla-roheline sinine peaks vist box olem aga kaht teist päristäpselt ei tea igatahes katsetasin kõik otsad läbi ja ei midagi ei eest ega tagant .
eriti ei viitsiks veel hakata 6 kõlarit sellepärast vahetama.
kas võiks siis lihtsalt neist võimentitest mööda minna et juhe otse makist kõlarisse ???
Autoks siis A 4 96 avant V6

Ma ei nimetaks sinu "muret" eelnevatega samaks... nimelt on sinul CD box aga teistel lihtsalt kassetikas. Vabanan kohe ette aga milline inimene lammutab oma autost välja CD-id sööva süsteemi ja asendab selle miski pihuneeri saastaga???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 23.10.06 08:45 Tsiteeri


Pioneer ju ka CD-sid seedib:o
Võib-olla ei tööta see Delta enam? Kui on Bose, siis originaalkõlareid Pioneeri taha ühendades sa kindlasti paremat tulemust ei saa (kui muidugi üldse tööle saad), lisaks see CD-box ka vaevalt tööle hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.06 08:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tiitk
Pioneer ju ka CD-sid seedib:o
Võib-olla ei tööta see Delta enam? Kui on Bose, siis originaalkõlareid Pioneeri taha ühendades sa kindlasti paremat tulemust ei saa (kui muidugi üldse tööle saad), lisaks see CD-box ka vaevalt tööle hakkab.

Nu sööb jah aga milleks panna autosse milles juba ka niisama CD töötab miski täiesti mittesobiv pihuneeri saast? lisaks jah see, et arvatavasti 99% tagumised kõlarid selle uue makiga tööle ei hakka halvemal juhul mitte ükski kõlar.
Ma nagu ei ole siiamaani aru saanud milleks inimesed võtavad kätte ja hakkavad autos omateda helisüsteemi parendama ostes odavaid kõlareid ja makke???:o nujah, samas käies poes ringi ja nähes riiulil aftermarket makki millel on võimsust 4x50W lausa tekib paljudel isu see osta, sest autos olev originaal ei saa ju miskit nii head olla...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
worringer
huviline



Registreerunud 22.10.06
Asukoht: Tallinn-Saku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4 2,6. Audi A4 2,8 Q

postitati 27.10.06 17:52 Tsiteeri


ega täiearuga inemene ei vahetakski aga kuna keegi keenjus saksamaalt arvas et tal seda originaali rohkem vaja kui mulle autosse jätta
mina ostsin auto ilma stereota sain vaid kaasa ainult stereo kasutamise õpetuse.

aga probleem lahenes umbes 5 minutiga sai ostetud mingi juhe miski karbikesega ( hinnaks 350.- eeku) ja peoneeger jälle toimib koos originaal kõlaritega ainult miskit juhet peaks vist ümber tõstma kuna kui süüte välja keerad on ka raadio jaamad kadunud?
ja tõesti oli tegu halvimaga et ükski kõlar häält ei teinudki

polegi asi ju nii hull et tormata elektriku juurde või kõlareid niisama välja kiskuma hakata.
praktiliselt kõikidele markidele pidi adaptreid olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.06 18:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: worringer
aga probleem lahenes umbes 5 minutiga sai ostetud mingi juhe miski karbikesega ( hinnaks 350.- eeku) ja peoneeger jälle toimib koos originaal kõlaritega ainult miskit juhet peaks vist ümber tõstma kuna kui süüte välja keerad on ka raadio jaamad kadunud?
ja tõesti oli tegu halvimaga et ükski kõlar häält ei teinudki

Kuskohast sa sellise adapteri 350.- said? oli miski firma ja mudel ka asjale peale märgitud? või oli miskis vastavas pakendis? ma krt olen neid siin taga tiba otsinud aga ei ole just seda õiget leidnud ning olen kõik süsteemid ise ümber ehitanud (ehk jootekolb kätte ja tööle).
See, et süüte välja keerates mälud kaovad... see on vähemalt pioneeri puhul tavaline, millegipärast on tehase poolt mälu ja pidev vool pioneeri omadega täpselt risti. Ehk tähendab see seda, et võta (lase võtta) makk välja korraks veel ning pane kollane ja punane kaabel omavahel risti kokku ja probleem laheneb. Kui on kaablitel pistikud kohe küljes on seda eriti lihtne teha, kui mitte võiks pesast pin-id välja kakkuda ja omavahel ära vahetada, et kaablit lõikama ja kokku uuesti keerama pole mõtet hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
worringer
huviline



Registreerunud 22.10.06
Asukoht: Tallinn-Saku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4 2,6. Audi A4 2,8 Q

postitati 27.10.06 18:28 Tsiteeri


Taliinast Kadaka tee 42C http://www.automaailm.ee/ samas majas asuva alarme ja stereosid müüvast poest sealt saab ka tellida täpselt seda mida vaja, eelnevalt otsisin järvelt a soundist seal A 4-le polnud miskit vaid bemm ja mingid muud pistikud.

aga suur tänu vihje eest mälu kohapealt

hommikul siis juhtmeid ümber tõstma:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
worringer
huviline



Registreerunud 22.10.06
Asukoht: Tallinn-Saku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A 4 2,6. Audi A4 2,8 Q

postitati 01.11.06 20:24 Tsiteeri


juhtmete tõstmisest oli tõesti abi nüüd raadio jaamad mälus
aga ikka mingi jama kui maki nvälja lulitad süüte välja lükkad käib kõlaritest mingi praks või plärts läbi??
kas see võib olla tingitud kõlari võimust:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.06 21:53 Tsiteeri


See võib vabalt tingitud olla tollest vahejullast mis sinna nüüd pandud sai... niisama huupi ei oskagi öelda. Kas "praks" käib läbi ainult tagumistest kõlaritest (need on need aktiivid oma võimuga) või ka esimestest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 01.11.06 21:57 Tsiteeri


Mina panin omal ground loopi vahele ja krõps kadus ära. Samuti on olemas üleminek audi pistikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.06 22:01 Tsiteeri


Selge, siis too üleminek ikkagi ei ole väga hea lahendus. Sellesama raha eest mis ta maksab (lisaks veel ground loop) saab juba normaalse hi-low adapteri ning ka lasta asi ära paigaldatud (mõtlen siis kui keegi tahab enda omal seda lasta teha) ja ei ole miskeid krõpse, krapse ega raginaid... olen seda meetodit juba päris mitme masina peal kasutanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 01.11.06 22:02 Tsiteeri


mul ei ole kasutuses üleminek. jootsin ennem juhtmed ümber kui see näppu jäi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.06 22:14 Tsiteeri


Et sul siis otse nad maki tagakõlarite kanalis? kuskohas see ground loop veel vahel siis on? või on sul ühendatud asi nüüd uue maki külge RCA väljundisse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.06 14:24 Tsiteeri


ma siin lugesin seda teemat ja mõtlesin et thank god et mul originaalis ainult esiustes kõlarid on ;) vähemalt on lihtne uut süsteemi ehitada ja pagassi suppar + võimendi panna ! selle Bose asjaga peaks ju pool autot ennem laiali lammutama kui midagi saavutada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.06 14:30 Tsiteeri


Tuli siin ühe tuttavaga see asi jutuks ning tema lahendas asja veelgi lihtsamini, siiski ühendas ta muidu originaalis line outist välja tulnud otsad otse uue maki tagakõlarite väljundisse kuid seda siis läbi takistite... ei miskeid hi-low adaptereid, ei miskeid ground loop isolaatoreid. Pidavat töötama vägagi ilusti ning jääb alles kogu heli mis makist välja ka tuleb (teadupärast hi-low ning ground loop võivad selles osas probleeme tekitama hakata).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 18.12.06 10:24 Tsiteeri
Teretus



Mul selline mure et ma sain omale Panasonic CD maki RDP202N ja sooviks selle ühendada audi 80-ga. Praegu on seal sees philipsi kassetikas ja pistikud omavahel kokku ei lähe. Kas on olemas mingit vahejuppi?või on lihtsam need ise kokku keevitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.06 10:47 Tsiteeri


Nu audi kasutab tavalisi ISO pistikuid (kui keegi muidugi asja ümber pole juba teinud) ning makiga peaks sul üks vahekaabel ka kaasas olema, sest maki taga olev pistik on panal enda oma ja kaasas olev kaabel läheb üle ISOks. Kui nüüd kasutatud asja ostsid/said ja kaablit kaasa ei saanud pead makk näpuvahel astuma mõnda autoaudioga tegelevasse poodi ning sealt küsima seda vahekaablit, autos pole vaja midagi ümber teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meha
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100q ja VW Passat

postitati 18.12.06 11:37 Tsiteeri


mul oli igatahes audi ISOpistikul rohkem juhtmeid taga,kui sellel.mis panasonicu raadioga kaasas oli


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.06 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meha
mul oli igatahes audi ISOpistikul rohkem juhtmeid taga,kui sellel.mis panasonicu raadioga kaasas oli

Auto poolt on lihtsalt rohkem võimalusi kuid makil neid pole ja jäävad otsad tühjaks... nt on audidel olemas kiirus signaal voolupistikus, et kui paned maki mis selle signaaliga hakkama saab (a'la becker) siis asi ka toimib, teisel makil millel seda võimalust pole jääb ots lihtsalt vabaks. See on lihtsalt üks näide, seal on neid otsi veel.
Maki töötamiseks on vaja voolu, massi ja lülitusvoolu ja antennivõimu töötamiseks remote voolu, kõlarite pistik on standartne ja seal vahesid pole (va aktiivkõlarite korral kus tagumiste kõlarite kaableid pistikus pole), kõik muud kaablid on lisaseadmete jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meha
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100q ja VW Passat

postitati 18.12.06 12:08 Tsiteeri


mul juhtus nii,et kui lihtsalt need pistikud ära ühendasin,siis peale võtme süütelukust eemaldamist lõi kõik raadio mälud nulli


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.06 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meha
mul juhtus nii,et kui lihtsalt need pistikud ära ühendasin,siis peale võtme süütelukust eemaldamist lõi kõik raadio mälud nulli

Ka suht tavaline nähtus, kipub olema nii, et seadme tootja ühendab asjad ühtmoodi kuid autotootja teistmoodi. Selle jaoks on üldjuhul kollasel ja punasel juhtmel pistikud külge kohe pandud, et need on vaja lihtsalt risti ühendada ja asi ongi korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meha
huviline

Avatar


Registreerunud 18.04.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100q ja VW Passat

postitati 18.12.06 12:15 Tsiteeri


ega mul enam probleemi õnneks pole,aga lihtsalt rääkisin oma kogemuse panasonicu paigaldamisega;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 18.12.06 13:05 Tsiteeri


Leidsin selle jupi lõpuks Tevalost, otsad kõik sobivad, aga makk ei tööta, vahejupi peal on ilusti näha mis juhe mis on(peaaegu). Aga need mis audist tulevad on teist värvi, pluss on ikka punane, aga milline seal miinus on seda ma ei saa aru. Kõlaritel on sama, autost tuleb neli juhet, aga maki pistikust rohkem ja nad on laiali. Kas ma saan neid ise ka ümber tõsta, või on seal vaja mingit spets riista, et need klemmid lahti saada, tõmmates igaljuhul ei tule?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 18.12.06 13:19 Tsiteeri


Kõlari pistikust on siin teemas pikk ja lai jutt olemas, loe otsast peale ja saad aru mis teema on.
Süüde sees ikka proovisid makki tööle panna? sest maki töötamiseks on vaja kaht + otsa. Ega sa ilma testritta hakkama ei saa kui makk niisama tööle ei hakka ning ära sa ometi lambist hakka neid pin-e seal ümber tõstma... nad kõik on omal kohal kus vaja, sul on vaja kontrollida ainult kas auto poolt ka tuleb see mis peab tulema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  19
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.6% - SQL: 47.4%]