Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: quattro kardaan (Vastuseid: 128 | Vaatamisi: 1012253)
joe80
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.06
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1,8Tq, Volkswagen Passat 2,0 B3 Syncro

postitati 22.10.07 16:22 Tsiteeri


Väikese ümberehitusega peaks sobima nii BMW 3 seeria, kui ka Opel Omega vahepukk. Võlli läbimõõt e. laagri sisemõõt 30mm.


q
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pilsner777
huviline

Avatar


Registreerunud 09.10.05
Asukoht: saue vald
Kasutaja on eemal

Auto: b4&b6

postitati 25.10.07 17:42 Tsiteeri


Aga palju ma selleks lammutama pean et see pukk vahetada. Seal keskel kardaani risti sees on üks polt 17 võtmele. kui see lahti kuidagi saada kas siis tuleb kardaani risti ots esimese kardaani küljest ära? Või peab tagant kardaani otsa ka nende 6kant poltidega lahti keerama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
joe80
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.06
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1,8Tq, Volkswagen Passat 2,0 B3 Syncro

postitati 25.10.07 17:49 Tsiteeri


Tagant tuleb need kuuskandit küll lahti keerata, sest muidu ei ole kardaanil kuhugi tulla. PS kui polt lahti peab küllaltki tugevalt koputama, aga mitte risti pihta.


q
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pilsner777
huviline

Avatar


Registreerunud 09.10.05
Asukoht: saue vald
Kasutaja on eemal

Auto: b4&b6

postitati 25.10.07 18:06 Tsiteeri


Ok äitäh eks kui aega saan lammutan veits ja lähen võrdlen kuskil romulas e30 ja omegate pukse kumb paremini sobib ja siis ostan ilmselt poest uue.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kiire-lauri
huviline



Registreerunud 30.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 3,0 Q

postitati 26.10.07 09:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alar008
ja loomulikult ei ole see trassi peal kasutamiseks,sest vastasel korral saad tagasillast kiiresti lahti.see on mõeldud siiski selleks kui kuskil maastikul peaks tekkima oht sisse jääda.



Tere.Mis tagasillaga juhtub siis kui ma sõidan nii ,et sild lukus taga?
Midagi ei tohiks juhtuda ju.Sama mis vaikselt nikerdades kuskil sopasees vaid sõidad kiiremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pilsner777
huviline

Avatar


Registreerunud 09.10.05
Asukoht: saue vald
Kasutaja on eemal

Auto: b4&b6

postitati 13.11.07 19:35 Tsiteeri


Pole veel puksi vahetanud aga palju võib olla kardaani vaba loks? Kui üks pööre 12 jagada nagu kella tabloo siis mul on ta umbes 2,5 kas see palju , kas sellest ei või kolksu tekkida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.07 12:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiire-lauri
Tsitaat:
Algselt postitas: alar008
ja loomulikult ei ole see trassi peal kasutamiseks,sest vastasel korral saad tagasillast kiiresti lahti.see on mõeldud siiski selleks kui kuskil maastikul peaks tekkima oht sisse jääda.



Tere.Mis tagasillaga juhtub siis kui ma sõidan nii ,et sild lukus taga?
Midagi ei tohiks juhtuda ju.Sama mis vaikselt nikerdades kuskil sopasees vaid sõidad kiiremini.


Eks proovi järele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meos23
huviline



Registreerunud 04.03.07
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal

Auto: s6 4,2 avant quattro autom

postitati 07.01.08 21:04 Tsiteeri


Minu liikuril sama mure et 100km h ja enam sõidan siis on värin sees ja kui kohalt järsku minekut teen siis käib kolks läbi.On isegi juhtunud et sõidan rahulikult ja kui kaasi maha lasen siis tuleb korraks kolin sisse.Vaatasin siis auto alla,rist oli ok kuid vahepukk oli omadega õhtal.
Nii mure siis järgmine kust saada uut.
Olen kuulnud igasuguseid varjante ja otsustasin et proovin seda bmw vahepukki sinna sobitama.
Tuttavalt isegi uurisin palju see siis maksab:600.-kuni 700.- kuid on vaja mingeid mõõte.
Nüüd siis küsimus.
Kas teatud auto markidel ei ole mitte standartsed need mõõdud mida vaja on.
Autoks audi s6 95a 4,2 aut quattro 213kw
Või siis tõesti pean ennem alt ära keerama siis alles saab teada mida vaja on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Caliper
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.06
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi90q

postitati 07.01.08 21:35 Tsiteeri


kui ise ei viitsi jebida v ei ole piisavalt oskusi siis siit saab ka
http://www.034motorsport.com/product_info.php?cPath=25_66_69&products_id=579
ikka odavam kui revalist v mujalt koos kardaaniga. ;)
Korralike töövahenditega ja öigete meetoditega ei tohiks miski jääda ületamatuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
meos23
huviline



Registreerunud 04.03.07
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal

Auto: s6 4,2 avant quattro autom

postitati 08.01.08 20:22 Tsiteeri


Kus ma saan kindel olla et see sobib täpselt,ei ole vaja midagi ringi teha .Ja kuidas ma ültse tellida saan sealt.Pole varem sellise värgiga kokku puutunud.Oleksin väga tänulik abi eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zulzu
huviline



Registreerunud 25.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: vtec

postitati 09.01.08 20:45 Tsiteeri


täna sai enda S6(C4) vahepukk koos laagriga vahetatud. alla läks väikeste modifikatsioonidega(kinnitused vaja ümber teha) opeli pukk+laager(Forssis mõni sada krooni). tööd teostas audihooldus.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.08 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zulzu
täna sai enda S6(C4) vahepukk koos laagriga vahetatud. alla läks väikeste modifikatsioonidega(kinnitused vaja ümber teha) opeli pukk+laager(Forssis mõni sada krooni). tööd teostas audihooldus.ee


Ma ei tea kas julgen avalikult küsida aga mis seal ikka, kuidas tundub, erinevused vanaga!?


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zulzu
huviline



Registreerunud 25.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: vtec

postitati 10.01.08 17:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Ma ei tea kas julgen avalikult küsida aga mis seal ikka, kuidas tundub, erinevused vanaga!?


üks häiriv asi seal põhja all oli ja on millegi vastu käiv väljalaske torustik(seda just gaasi tallates). seda vist isegi püüti seal väheke sättida, aga sätitud ei saadud. ma pole ise küll põhja alla näinud, aga mulle siiski tundub, et on parem, kui vana ja kulunud pukiga. kui läbi ta oli, ei taibanud muidugi näha küsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 10.01.08 18:15 Tsiteeri


Sama asjaga jamanud- mul aitas väsinud summutitrippide asendamine korralikega. Seal põhja all jookseb üks tala risti üle summuti, sinna ta mul samamoodi käis, kui torustik oli allapoole vajunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
zulzu
huviline



Registreerunud 25.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: vtec

postitati 10.02.08 18:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aivo_
Tegelikult oleks soovitav kardaani remontida nii, et muretsed sellele sobiva risti ja vahepuki. Seejärel viid kuhugi tegemisse kus on ka kardaani balanseerimis pink. Siis saab kindlasti korraliku asja.


ehk teab keegi soovitada töökoda, kus säärane pink olemas ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
meos23
huviline



Registreerunud 04.03.07
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal

Auto: s6 4,2 avant quattro autom

postitati 13.02.08 19:50 Tsiteeri


Sai siis käidud seal Audihooldus-es ja nüüd siis tutikas vahepukk ka minu auto all.Kõik on ok,ei mingit vibra.Vahepukk läks siis opel omega oma forsist.Audihooldus-es tehti head tööd,lasin veel mõned puksid ja veovõlli kummi ka ära vahetada +teisigi pisi vigu mis kõrvaldati ja läks 3200.-
Veovõlli kumm oli endal olemas ja kardaanipukk ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elupyletaja
huviline

Avatar


Registreerunud 26.02.08
Kasutaja on eemal

Auto: S4 familivagoon

postitati 26.02.08 13:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zulzu
täna sai enda S6(C4) vahepukk koos laagriga vahetatud. alla läks väikeste modifikatsioonidega(kinnitused vaja ümber teha) opeli pukk+laager(Forssis mõni sada krooni). tööd teostas audihooldus.ee

Mis aasta ja mis marki se opel on? Oleks vaja sama töö ära teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Janis
huviline



Registreerunud 10.08.04
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru

postitati 27.02.08 19:02 Tsiteeri


puki välisläbimööt on u.100mm ja laagri siseläbimööt 30mm. lähed poodi ja küsid selliste möötudega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.08 19:05 Tsiteeri


Me neid nii mõnigi teinud ning ainult ühel olukord nagu ei paranenud, ülejäänud on kõik ilusti korda saanud.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alar008
huviline



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 Q, Audi Q7 3.0 171kw

postitati 27.02.08 19:33 Tsiteeri


Sai omalgi see töö ära tehtud.Vahetatud siis vahepukk ja kardaani otsad.Maksma läks ümmarguselt 1200 eeku + oma töö.Asendused olid siis Opel Omega vahepukk ja laager ning Ford Scorpio 2,8 veovõlli otsad.Ja igasugune vibra kadus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rando87
huviline



Registreerunud 07.08.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.08 17:44 Tsiteeri


mul ka nüüd selline jama,et lööb vibra sisse!
Tõstsin täna auto üles ja viga on selles et käigukasti padjad on läbi ja kardaan käib vastu mingit käigukasti osa!
Pukk ja rist on õnneks terved;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kermz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.06.08
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 AVANT C6 3.0 TDI quattro AUDI A6 AVANT C7 3.0 TDI quattro

postitati 27.09.08 17:26 Tsiteeri


sooviks teada mis auto kardaani vahepukk sobib audi 100 quattrole 2,8 92 aasta omale?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alar008
huviline



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0 Q, Audi Q7 3.0 171kw

postitati 27.09.08 18:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kermz
sooviks teada mis auto kardaani vahepukk sobib audi 100 quattrole 2,8 92 aasta omale?


Ehk tõstaksid silmad paar postitust ülespoole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bash
huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.8 quattro

postitati 16.10.08 21:35 Tsiteeri


Endal A4 2.8 quattrol paistab, et hakkab ka vist see jublakas ära väsima. 100ga "euroasfaldi" peal kergelt on kuulda urinat, käigupidurdusega läheb tugevamaks ja kaob kuskil 60ne juures (kardaani nurk muutub, rahvast täis autoga urin väiksem ka). Viimati kui auto üles tõstsin unustasin vaadata ka täpsemalt. Aga tundub, et ilge kepp on ligi vist pääseda sinna kui ma ei eksi ? V6el sumpad kas mitte ei jookse kardaani alt ? Kaua see pukivahetus esimene kord ise tehes aega võib võtta üldse ja kas tõesti mingit audi originaalosa ei ole leida ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 23.11.08 14:05 Tsiteeri


Otsingust on ka vahest palju rohkem kasu, kui arvata oskate!
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=37485


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.3% - SQL: 49.7%]