Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kui alumine kummiliist ära võtta (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 1974)
cool90
huviline



Registreerunud 06.11.04
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf III

postitati 31.05.05 06:37 Tsiteeri
kui alumine kummiliist ära võtta



kas siis hakkab s***a ja pori sisse lendama. kui võtaks alumise kummiliistu ära ja augud laseks kinni panna. mis siis saab


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 31.05.05 06:52 Tsiteeri


B4 sai tehtud nii. Küljespoila oli ka. Midagi ei saand, polnd seal mingit sitta. Pidi rohkem kupeede mure olema.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 31.05.05 17:04 Tsiteeri


kas jutt käib ikka nendest päris alumistest liistudest mis ukse servas on? või need mis ukse keskel on?
minu 93a. B4-l ntx pole neid liiste seal ja mingi meeletult veab kruusa teel tolmu sisse kui luuk lahti:( ja just polstrite vahelt tuleb see tolm salongi :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 31.05.05 17:10 Tsiteeri


Mul coupel alt kummiribad ära võetud ja mitte mingit tolmu ega muda ei kogu.


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
värval
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90 2,3 Quattro

postitati 31.05.05 17:54 Tsiteeri


sama siin...autoks 90 b3


200tq vastu pakun oma audit+komp...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 31.05.05 18:07 Tsiteeri


Ma muidugi ei sõida ka kruusal Audiga. Ma armastan teda lihtsalt liialt... :P


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 31.05.05 18:24 Tsiteeri


saaks ma ka nii :( et ei sõida kruusal :D vahest peab :D
ei kujuta ette siis milles viga on et tolmu sisse veab :(

Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Ma muidugi ei sõida ka kruusal Audiga. Ma armastan teda lihtsalt liialt... :P



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 31.05.05 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cool90
kas siis hakkab s***a ja pori sisse lendama. kui võtaks alumise kummiliistu ära ja augud laseks kinni panna. mis siis saab


kui liistud B4 le sobivad siis anna teada kui eemaldama hakkad :D teeme kaupa ehk :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.05.05 21:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
minu 93a. B4-l ntx pole neid liiste seal ja mingi meeletult veab kruusa teel tolmu sisse kui luuk lahti:( ja just polstrite vahelt tuleb see tolm salongi :(

Just seepärast ei sõidetagi kruusateel lahtise luugiga, kuna see tekitab autosse hõrenduse ja nii pole ime, et tolm sisse tungib.

Kui sa vene ajal LAZ-bussiga kooliekskurssioonil käinud oled, siis peaksid veel mäletama, et sellel tehti kruusateel sõites tagumine luuk eestpoolt lahti, et bussi sisse ülerõhk tekkiks. ;)

BTW, kuidas te need liistud sealt eemaldate? Lööte selle soone pärast pahtlit täis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 31.05.05 22:17 Tsiteeri


Aga mis saab talvel kui liistud on eemaldatud? Kas mitte kõik see sool ja muu läga ei poe ukse vahele ja pane seda sealt roostetama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 01.06.05 07:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black

BTW, kuidas te need liistud sealt eemaldate? Lööte selle soone pärast pahtlit täis?


Oleneb autost, minu eelmisel näiteks ei olnud sealt mingit soont (b3, 90). Liistud minema, metallist nagad samamoodi, väike pahtlitöö ja värv peale. Ei mingit paksu pahtli kihti.

Tsitaat:
Algselt postitas: Maqmaq
Aga mis saab talvel kui liistud on eemaldatud? Kas mitte kõik see sool ja muu läga ei poe ukse vahele ja pane seda sealt roostetama?


Sisse ei tule midagi, kuid lumi hakkab sinna vahele jääma. Eriti esimesse nurka.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 01.06.05 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: Black

BTW, kuidas te need liistud sealt eemaldate? Lööte selle soone pärast pahtlit täis?


Oleneb autost, minu eelmisel näiteks ei olnud sealt mingit soont (b3, 90). Liistud minema, metallist nagad samamoodi, väike pahtlitöö ja värv peale. Ei mingit paksu pahtli kihti.

Tsitaat:
Algselt postitas: Maqmaq
Aga mis saab talvel kui liistud on eemaldatud? Kas mitte kõik see sool ja muu läga ei poe ukse vahele ja pane seda sealt roostetama?


Sisse ei tule midagi, kuid lumi hakkab sinna vahele jääma. Eriti esimesse nurka.


Oot. ma ei saa aru miks te nendest liistudest siis üldse loobute?
Kas kergem ei oleks uus liist osta ja see sinna panna?!
Samas ei ole Audi alumiste liistude hinnaga väga kursis, võibolla on tõesti sigakallid.
500bemmil kippusid ussitama ukse keskel olevad liistud kuid need ei olnud ka esindusest ostes väga kallid.
Hetkel on elu näidanud, et Audi osad on esindusest ostes märksa kallimad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.06.05 09:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Oot. ma ei saa aru miks te nendest liistudest siis üldse loobute?
Kas kergem ei oleks uus liist osta ja see sinna panna?!
Samas ei ole Audi alumiste liistude hinnaga väga kursis, võibolla on tõesti sigakallid.
Hetkel on elu näidanud, et Audi osad on esindusest ostes märksa kallimad.

Alumiste kummiliistude ring on nii Revalis kui ka Forsis ca 2k. Ma võtan vaikselt hoogu, et need ära osta, sest C4 kere puhul jääks välimus ilma liistudeta ikka suht rõve. Praegused on suht rääbakad ja ühte, mis värvitööde käigus eemaldati, ei tasu enam tagasi panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 01.06.05 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Oot. ma ei saa aru miks te nendest liistudest siis üldse loobute?
Kas kergem ei oleks uus liist osta ja see sinna panna?!
Samas ei ole Audi alumiste liistude hinnaga väga kursis, võibolla on tõesti sigakallid.
Hetkel on elu näidanud, et Audi osad on esindusest ostes märksa kallimad.

Alumiste kummiliistude ring on nii Revalis kui ka Forsis ca 2k. Ma võtan vaikselt hoogu, et need ära osta, sest C4 kere puhul jääks välimus ilma liistudeta ikka suht rõve. Praegused on suht rääbakad ja ühte, mis värvitööde käigus eemaldati, ei tasu enam tagasi panna.

Täpselt sama teema siingi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 01.06.05 12:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit


Oot. ma ei saa aru miks te nendest liistudest siis üldse loobute?
Kas kergem ei oleks uus liist osta ja see sinna panna?!
Samas ei ole Audi alumiste liistude hinnaga väga kursis, võibolla on tõesti sigakallid.
500bemmil kippusid ussitama ukse keskel olevad liistud kuid need ei olnud ka esindusest ostes väga kallid.
Hetkel on elu näidanud, et Audi osad on esindusest ostes märksa kallimad.


Mina võtsin sellepärast, et külje karpe oli siis raske paigaldada ja need liistud jäid segama. Ainult sellepärast.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 01.06.05 12:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Black Rabbit
Oot. ma ei saa aru miks te nendest liistudest siis üldse loobute?
Kas kergem ei oleks uus liist osta ja see sinna panna?!
Samas ei ole Audi alumiste liistude hinnaga väga kursis, võibolla on tõesti sigakallid.
Hetkel on elu näidanud, et Audi osad on esindusest ostes märksa kallimad.

Alumiste kummiliistude ring on nii Revalis kui ka Forsis ca 2k. Ma võtan vaikselt hoogu, et need ära osta, sest C4 kere puhul jääks välimus ilma liistudeta ikka suht rõve. Praegused on suht rääbakad ja ühte, mis värvitööde käigus eemaldati, ei tasu enam tagasi panna.

Mul on ka nüüd talvega servad narmendama hakanud, kuid üldiselt püsivad veel vormis, eks võtab siis kulutuse arvesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 01.06.05 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
minu 93a. B4-l ntx pole neid liiste seal ja mingi meeletult veab kruusa teel tolmu sisse kui luuk lahti:( ja just polstrite vahelt tuleb see tolm salongi :(

Just seepärast ei sõidetagi kruusateel lahtise luugiga, kuna see tekitab autosse hõrenduse ja nii pole ime, et tolm sisse tungib.

Kui sa vene ajal LAZ-bussiga kooliekskurssioonil käinud oled, siis peaksid veel mäletama, et sellel tehti kruusateel sõites tagumine luuk eestpoolt lahti, et bussi sisse ülerõhk tekkiks. ;)

BTW, kuidas te need liistud sealt eemaldate? Lööte selle soone pärast pahtlit täis?



kas see on siis kõikide audide puhul nii? et tihendid ei pea? või ei peagi pidama? loomulikult tekib hõrendus aga see ei ole normaalne et mul auto seest tolmu täis

krt sel juhul tuleb see audi uuele omanikule müüa kes mööda asfalti liigub! ja ilmselt siis merz või bemm osta sest need 2 autot küll tolmu salongi ei lase olgu see luuk kinni või lahti

see on jama jutt et a`nii peabki et ongi loomulik et tuleb, EI OLE

kui ma selle põhjuse ükskord teada saan miks tolm salongi tuleb siis äkki ütlen teilegi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.06.05 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
kas see on siis kõikide audide puhul nii? et tihendid ei pea? või ei peagi pidama?

Uuena ilmselt peavad, aga 10-15a kasutamist suretab nad parajalt ära. Uste ümber olevad profiiltihendid siis, need alumised kummiliistud üksi niikuinii tolmu kinni ei peaks.
Minu autosse tolmu ei tule, kuid jah... ega ma vabatahtlikult kruusateele ei roni ka. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rauno
huviline



Registreerunud 01.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: e39 523i

postitati 02.06.05 14:30 Tsiteeri


Sama mure audi 100-ga, aga eemaldada neid sealt päris ei tahaks, et kas siis tõesti pole keegi mingit lahendust nende parandamiseks leidnud (uusi ei tahaks eriti osta).
Ise mõtlesin korra et eemaldaks selle pleki sealt seest ning kleebiks selle kummiosa uue pleki külge ning mõtleks ka mingid muud kinnitused välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.0% - SQL: 56.0%]