Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Keegi teab miks traffic sign recognition Eestis ei tööta? (Vastuseid: 73 | Vaatamisi: 24339)
wimms
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C7-FL 3.0 BiTDI, Allroad C5 4.2, A4 B8 2.7TDI, A6 C4 2.6

postitati 19.10.16 15:21 Tsiteeri
Keegi teab miks traffic sign recognition Eestis ei tööta?



Kas keegi teab tegelikke tagamaid, miks liiklusmärgi tuvastus selleks igati võimelistel audidel Eestis ja mujal baltikumis ei tööta?

Revalist kuuleb mingit imelikku juttu, et Eesti riik peab audi tehasele midagi maksma ja ei tee seda. wtf?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 19.10.16 17:18 Tsiteeri


Olen isegi sama mõelnud. Kui ongi nii nagu Reval räägib, annaks äkki kuidagi ära muuta softis näiteks miadagi...
Soomes töötab küll kenasti ja kas meil siis see märgi valge taust muudab midagi...ei usu. Olen ka kollase taustataga ajutisi märke eestis näinud, aga ei tööta.

Leidsin veidi keerulist aga tarka juttu pdf-is. Vaata just Numerical Speed Limit Detection
http://breckon.eu/toby/publications/papers/eichner08speedlimit_a.pdf
Võta või soomest märk kaasa, et proovida kas on regioonis asi kinni või ei;)


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 19.10.16 17:27 Tsiteeri


Lõika GPS antenn läbi ja süsteem töötab. Testitud juba, et Eesti kiirusepiirangu märgid tunneb süsteem ilusti ära.

Me oleme Audi jaoks ikkagi Ida-Eurooplased ning neil pole plaaniski meie liiklusmärkide pärast kellegi ees vastutama hakata, et näitas valesti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wimms
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C7-FL 3.0 BiTDI, Allroad C5 4.2, A4 B8 2.7TDI, A6 C4 2.6

postitati 19.10.16 18:15 Tsiteeri


Seda ma tean, et asi ei ole üldse tehnilist laadi. Seade suudab vägagi hästi meie märke lugeda. See funktsionaalsus on aga spetsiifliselt blokeeritud GPS koordinaatide alusel.
Sel põhjusel toimib ka end3l soovitus, aga see ei ole ju vastuvõetav lahendus.

Vastutama ei hakka tehas kellegi ees niikuinii ja see ei saa olla ka põhjus. Seepärast ma uuringi, kas keegi on selles teemas rohkem sees ja teab mis *tegelikult* takistab Audil baltikumi jaoks üks linnuke navi konfiguratsioonis ära märkida, et mitte paista kui mingi hiina tolbajoob kes Škoda, Toyota või Cadillaci(!) kõrval ei saa siin selle lihtsa asjaga hakkama.

Ma ei tea millised autotootjad siin seda toetavad, aga need mainitud küll. Kui keegi oskab veel lisada, kes toetab ja kes mitte, oleks huvitav teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 19.10.16 18:44 Tsiteeri


BMW F10 loeb kenasti kiirusepiiranguid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.16 19:14 Tsiteeri


Isegi uus Ford Tranist loeb :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 19.10.16 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Isegi uus Ford Tranist loeb :cool:

Uuemad Audid ka loevad meie liiklusmärke. Teemaalgatajal mure vähe vanema isendiga.
Kas teemaalgatajal on uusim mmi soft peal? Ma ei tea kas see lahendab midagi a proovida ju võib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.10.16 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Kas teemaalgatajal on uusim mmi soft peal? Ma ei tea kas see lahendab midagi a proovida ju võib.


Ei ole asi mmi softis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wimms
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C7-FL 3.0 BiTDI, Allroad C5 4.2, A4 B8 2.7TDI, A6 C4 2.6

postitati 19.10.16 23:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Uuemad Audid ka loevad meie liiklusmärke. Teemaalgatajal mure vähe vanema isendiga.
Kas teemaalgatajal on uusim mmi soft peal? Ma ei tea kas see lahendab midagi a proovida ju võib.

Kui sa tead mõnda uuemat Audit mis oma kaameraga tuvastab meie liiklusmärke ilma GPS'i kastreerimata, siis tahaks kohe uurida isendit.

Ma pole maininud mis autost jutt (ja kindlasti ei ole see midagi minu profiilist).

Reval igatahes küsimuse peale miks TSR annab ainult viga "out of service area" ei kergitand kulmugi ega pakkunud aega tarkvara uuenduseks vaid vastas tuima näoga et nii ongi ja ei hakkagi nähtavas tulevikus teisiti olema. Küsimuse peale kas Eestis siis uut autot ostes seda lisa tellida ka ei saa vastati konkreetselt et ei saa jah. Ainus mis Eestis kuidagi töötab on Navi kaardi põhine teave.

Veel kord, tehniliselt on kõik tips tops olemas, Audi on selle TSR konkreetselt kinni keeranud siin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.10.16 20:08 Tsiteeri


Ok siis ma pole teemaga piisavalt kursis. Jäi mulje, et uus q7 loeb liiklusmärkke ise aga ju olid need siis navi kaardilt.

Tsitaat:
Algselt postitas: wimms
Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Uuemad Audid ka loevad meie liiklusmärke. Teemaalgatajal mure vähe vanema isendiga.
Kas teemaalgatajal on uusim mmi soft peal? Ma ei tea kas see lahendab midagi a proovida ju võib.

Kui sa tead mõnda uuemat Audit mis oma kaameraga tuvastab meie liiklusmärke ilma GPS'i kastreerimata, siis tahaks kohe uurida isendit.

Ma pole maininud mis autost jutt (ja kindlasti ei ole see midagi minu profiilist).

Reval igatahes küsimuse peale miks TSR annab ainult viga "out of service area" ei kergitand kulmugi ega pakkunud aega tarkvara uuenduseks vaid vastas tuima näoga et nii ongi ja ei hakkagi nähtavas tulevikus teisiti olema. Küsimuse peale kas Eestis siis uut autot ostes seda lisa tellida ka ei saa vastati konkreetselt et ei saa jah. Ainus mis Eestis kuidagi töötab on Navi kaardi põhine teave.

Veel kord, tehniliselt on kõik tips tops olemas, Audi on selle TSR konkreetselt kinni keeranud siin.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 20.10.16 20:41 Tsiteeri


Ei tea teemast midagi, aga vaevalt, et navi kaardilt loeb? On mulje jäänud, et ikka reaalselt "vaatab" tee äärde ja isegi kui on pandud ajutised märgid, siis tuvastab ära? Naviga on nii palju pistmist, et kui asukoht on Eesti, siis lülitab tuvastamise välja?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.10.16 21:00 Tsiteeri


Ei andnud rahu ja uurisin natuke. Uus Q7 ikka tuvastab meie märke ja Eestis ka. Seega oli mul õigesti meeles.

2. generatsiooni uuendused
marsruudiandmed ja annavad infot tulevate teelõikude kohta.
Kõrgem prioriteet on kaamera poolt tuvastatud liiklusmärkidel.
Kui liiklusmärkide tuvastamine esikaamera poolt ei ole võimalik,
siis süsteem deaktiveerub. See võib olla põhjustatud tugevalt
mustunud või jääs esiklaasist või puulehtedest, mis varjavad
kaamera vaadet.
• Riikide sekka, kus liiklusmärkide tuvastust pakutakse, on
lisandunud:
Euroopas:
• Albaania
• Bosnia ja Hertsegoviina
• Eesti
• Läti
• Leedu
• Makedoonia
• Moldaavia
• Montenegro
• Serbia
• Küpros
Põhja-Ameerikas:
• USA
• Kanada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.10.16 21:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Ei tea teemast midagi, aga vaevalt, et navi kaardilt loeb? On mulje jäänud, et ikka reaalselt "vaatab" tee äärde ja isegi kui on pandud ajutised märgid, siis tuvastab ära? Naviga on nii palju pistmist, et kui asukoht on Eesti, siis lülitab tuvastamise välja?

Kasutab nii kaamera kui salvestatud infot ja võrdleb neid ka. Kui kaamerast infot ei saa siis kuvatakse kaardi oma ja vastupidi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 30.03.17 20:40 Tsiteeri


Leidsin A6 c7 pre FL FB fanilehelt sellise postituse kus näitab ka teisi märke peale kiirusepiirangute...tuleb kuskilt kaabliga aktiveerida.
Keegi on välja mõelnud, kuidas saaks aktiveerida ka seda A6 C7-l Eestis nii, et navi töötaks samal ajal ?

https://www.upload.ee/image/6847830/Screenshot_20170315-110442.jpg


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 30.03.17 22:21 Tsiteeri


Käisin hiljuti slovakkias, samad märgid jooksid ilma sekkumiseta ka ekraanile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 30.03.17 23:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
Käisin hiljuti slovakkias, samad märgid jooksid ilma sekkumiseta ka ekraanile.


Ok. Mul Soomes töötas küll ainult kiirusepiirangute oma.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 31.03.17 08:47 Tsiteeri


Kui GPS näeb, et oled Eestis, siis ta kohe lülitab seda välja. Minu teada pole võimalust aktiveerida seda Eestis nii, et töötaks nii navi kui ka märkide lugemine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 31.03.17 09:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: igozavr
Kui GPS näeb, et oled Eestis, siis ta kohe lülitab seda välja. Minu teada pole võimalust aktiveerida seda Eestis nii, et töötaks nii navi kui ka märkide lugemine.

Täitsa huvitav jama jah sellega. Mismoodi see navi asukoha väljalülitus käiski. Liigun rohkem hetkel eestis ja saaks ka navita hakkama:)


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ricky
huviline



Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.17 09:30 Tsiteeri


Uus Q7 toimetab ilusti, näitab piirkiirust ka siis kui märki ei ole. Maakodus peipsi ääres sõites peame läbima väikese kruusatee kus pole märke, aga auto näitab piirkiiruseks 30km/h.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 31.03.17 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Tsitaat:
Algselt postitas: igozavr
Kui GPS näeb, et oled Eestis, siis ta kohe lülitab seda välja. Minu teada pole võimalust aktiveerida seda Eestis nii, et töötaks nii navi kui ka märkide lugemine.

Täitsa huvitav jama jah sellega. Mismoodi see navi asukoha väljalülitus käiski. Liigun rohkem hetkel eestis ja saaks ka navita hakkama:)


Üks variant on rohelisest menüüst näppida navi maha. Teine variant on navi antenni pistik lahti ühendada kas polstri alt katuselt või siis teistpoolt otsast. Pistikuid on kolm seal all, Navi, GSM ja Webasto. Navi oma on sinine. Mul enne antenni vahetust C7 S-line-l Navi pool ei töötanud ja märgituvastus oli täitsa olemas. ACC - ga autodel mitte kasutada seda kuna acc vajab navi infot. Peale antenni vahetust oli pidu läbi. Minu valik on siiski Navi.
PS. Töötab nüüd koos naviga.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 31.03.17 10:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Uus Q7 toimetab ilusti, näitab piirkiirust ka siis kui märki ei ole. Maakodus peipsi ääres sõites peame läbima väikese kruusatee kus pole märke, aga auto näitab piirkiiruseks 30km/h.


A5, Q5 ja Q7 HN+ MMI uusim tarkvara on teise koodiga kui A6,A7,A8 ja Q3. Seepärast arvan, et kui need margid uuendada viimase versiooni peale, on lootust tööle saada. C7-l uusim 2017 MMI tarkvara ja 2017a. kaardid ei aita probleemi lahendada. Ma uuendasin enda oma. Küll aga tuleb juurde muud huvitavat, Audi Connect näiteks.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 31.03.17 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Uus Q7 toimetab ilusti, näitab piirkiirust ka siis kui märki ei ole. Maakodus peipsi ääres sõites peame läbima väikese kruusatee kus pole märke, aga auto näitab piirkiiruseks 30km/h.


A5, Q5 ja Q7 HN+ MMI uusim tarkvara on teise koodiga kui A6,A7,A8 ja Q3. Seepärast arvan, et kui need margid uuendada viimase versiooni peale, on lootust tööle saada. C7-l uusim 2017 MMI tarkvara ja 2017a. kaardid ei aita probleemi lahendada. Ma uuendasin enda oma. Küll aga tuleb juurde muud huvitavat, Audi Connect näiteks.


Audi connect mul ei tööta enivei, sest ei ole sim versiooniga navi. Ja google street view ei tööta ka ilmselt samal põhjusel. Või saab telefoniga ka neti kuidasi tekitada ja google mapsi minna kui sim kaardi pesa puudub?
Kas graafika läks selliseks nagu FL-l ? https://www.youtube.com/watch?v=eTaIgCY6Uxk


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 31.03.17 12:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: Ricky
Uus Q7 toimetab ilusti, näitab piirkiirust ka siis kui märki ei ole. Maakodus peipsi ääres sõites peame läbima väikese kruusatee kus pole märke, aga auto näitab piirkiiruseks 30km/h.


A5, Q5 ja Q7 HN+ MMI uusim tarkvara on teise koodiga kui A6,A7,A8 ja Q3. Seepärast arvan, et kui need margid uuendada viimase versiooni peale, on lootust tööle saada. C7-l uusim 2017 MMI tarkvara ja 2017a. kaardid ei aita probleemi lahendada. Ma uuendasin enda oma. Küll aga tuleb juurde muud huvitavat, Audi Connect näiteks.


Audi connect mul ei tööta enivei, sest ei ole sim versiooniga navi. Ja google street view ei tööta ka ilmselt samal põhjusel. Või saab telefoniga ka neti kuidasi tekitada ja google mapsi minna kui sim kaardi pesa puudub?
Kas graafika läks selliseks nagu FL-l ? https://www.youtube.com/watch?v=eTaIgCY6Uxk


Minu teada ei saa Google Maps-i minna, kui SIM pesa pole SD kaartide vahel, e.s. üle laekatelefoni ei saa. Graafika ei ole selline liikuv nagu videos, huvitav oleks teada, mis teema sellega on.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.17 13:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Graafika ei ole selline liikuv nagu videos, huvitav oleks teada, mis teema sellega on.


See juba uuem mmi versioon, c7 puhul MIB2!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ReimsR
huviline

Avatar


Registreerunud 17.06.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0BiTDI Quattro, Opel Manta

postitati 28.11.18 17:53 Tsiteeri


Kas keegi pole selle vastu rohtu leidnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.4% - SQL: 28.6%]