Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  18
Autor:
Pealkiri: Audi C7 A6/A7 S-tronic käigukasti mured (Vastuseid: 438 | Vaatamisi: 149776)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on foorumis

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 16.02.19 10:43 Tsiteeri


Järjekordne S-tronicu mure, mis pole siit veel läbi käinud. Tegime omanikuga testsõitu, kõik nagu tore, sidurid head, vahetus sujuv. Sai tehtud ka kolmeosaline adapteerimine, peale mida läks kohaltvõtt sujuvaks, enne läks väikse "hüppega" Probleem aga selles, et edasi-tagasi manööverdades ei võta mingi hetk esimest käiku välja, nii N kui R asendis sõidab edaspidi ikkagi. Viskab kasti probleemi hoiatuse ka kelladesse. Auto seisma, kõik toimib kuni suva hetkeni.
Viga selline 18051 shift fork 2 stuck. Tegu on 2013a. autoga, 180kw, A6. Õli vahetatud esinduses 30K tagasi.
Kas keegi on kokku puutunud, miks kast esimest käiku välja ei suuda võtta ja 1-3 solenoid või hark2 ise kinni kiilub? Soovitasin esmalt kasti pistiku üle vaadata, nagu ikka, seejärel lintkaabel ja siis läheb juba jamaks. Välismaa foorumites ringi vaadates pole aidanud ka mehh. ploki väljavahetus paaril korral. Üks Norrakas sai abi pistiku puhastusest ja vahejahuti solenoidi vahetusest uue vastu. Tavaliselt on pistikusse lekke mõju teistsugune siiski. Kellegil äkki mingi kogemus sellise probleemiga? Inimene on käinud esinduses ja transremis, mõlemas kohas pakuti kogu mehh. ploki väljavahetust.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.19 10:15 Tsiteeri


Kas Eestis üldse mehatrooniku parandamisega tegeletakse? Pakutakse neile ju remondikomplekte. Või on üldine suund terve mehatroonika vahetus? Ilmselt ma valmistun või ruttan ette. Kuna foori all 2-1 on tunda väga kerget nõksatust. Samuti vahel 4-3 peal. Õlivahetuse aeg ka kohe käes, kuid see vaevalt miskit remondib. Soomes nt pakutakse remonditeenus vist 1200euri eest. Remondikomplekt ju ise ca 400 euri. Seega suurim kulu töö, kuigi lubatakse päeva-kahega valmis teha.


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taff911
huviline



Registreerunud 25.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.19 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alr
Kas Eestis üldse mehatrooniku parandamisega tegeletakse? Pakutakse neile ju remondikomplekte. Või on üldine suund terve mehatroonika vahetus? Ilmselt ma valmistun või ruttan ette. Kuna foori all 2-1 on tunda väga kerget nõksatust. Samuti vahel 4-3 peal. Õlivahetuse aeg ka kohe käes, kuid see vaevalt miskit remondib. Soomes nt pakutakse remonditeenus vist 1200euri eest. Remondikomplekt ju ise ca 400 euri. Seega suurim kulu töö, kuigi lubatakse päeva-kahega valmis teha.


Enda masinal täpselt sama asi 2>1 käiguvahetusel ning vahest ka 4>3 (tean teisigi kellel täpselt sama probleem olnud).
Olen erinevaid s-tronic probleeme lahanud/lahendanud ning see 2>1 jõnks peaks tekkima sellest, et sidurid on kulunud.

Plaanin enda omal tulevikus teha siduripaki vahetuse ning siis on kohe näha kas 2>1 jõnks vahetult ennem seisma jäämist kaob.
Ei usu, et asi on mehatroonikas (paigaldatud ka rem. komplekt peale seda kui edaspidi käigud kadusid - sellega sai korda).

Kuna 200 000 sõitnud masina sidurid on niikuinii juba kulunud, siis see vahetus tuleb ette võtta millalgi kindlasti.
Kui see neid jõnkse ei lahenda, siis mehatroonika vahetus juba lihtam töö kui siduripaki vahetus - vaid põhi alt ning uus mehatroonik asemele.

Hetkel kohe ei torma sidureid vahetama, kuna muus osas toimetab kast ideaalselt ning see jõnks nüüd nii meeletult ka ei häiri.

Palju sinu autol läbisõit on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.03.19 18:44 Tsiteeri


Olen kahel autol korda saanud 2->1 jõnksu mehhatroonikaploki vahetusega.
Ühel neist, millel konkreetselt pauguga juba see käis, oli läbisõit 70 000km, ehk siis igasugune sidurite kulumise jutt on bullshit, sest midagi peale mehhatroonikaploki ei vahetatud ning peale seda oli kõik ideaalne.

Recro parandab DL501 mehhatroonikaplokke, oleneb samas milles defekt on - kõikidel juhtudel ei parandata.
Võin seda teenust pakkuda.
Mõistlikum on teha täisremont koos sidurite vahetusega ja mehaanilise osa kontrolliga, siis saab garantii vähemalt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 06.03.19 19:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alr
Kas Eestis üldse mehatrooniku parandamisega tegeletakse? Pakutakse neile ju remondikomplekte. Või on üldine suund terve mehatroonika vahetus? Ilmselt ma valmistun või ruttan ette. Kuna foori all 2-1 on tunda väga kerget nõksatust. Samuti vahel 4-3 peal. Õlivahetuse aeg ka kohe käes, kuid see vaevalt miskit remondib. Soomes nt pakutakse remonditeenus vist 1200euri eest. Remondikomplekt ju ise ca 400 euri. Seega suurim kulu töö, kuigi lubatakse päeva-kahega valmis teha.


Audi esindustes on vahetusfondi (vana ploki tagastusega) mehhatroonika plokk 1790€, rem. kmpl mehhatroonikale solenoidide ja lintjuhtmetega 425€, sidur 973€. Audiklubil ja 5+ autodel on ka 10% allahindlus. Koos paigaldusega saab ka 2a. garantii, 5+ autodel saab tööhinnast ka -20%


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.19 20:16 Tsiteeri


Üldiselt ka mujal maailmas kirjutatakse, et igasugu jõnksud viitavad mehatroonikale. Nt üks kulunud sidurite omadus - olematu jõud tagurdamisel, mind ei vaeva. Läbisõitu on 247tkm. Esindusest uurides Audi selle kastiga tegelenud pole kordagi.


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lzv8q
huviline



Registreerunud 04.12.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Renault 21 turbo; Jeep Grand Cherokee; Peugeot 405 Mi16x4; Mazda RX-8; Audi Allroad 3,0 TFSI

postitati 06.03.19 20:54 Tsiteeri


Omal ka väike probleem selle 2>1 vahetusega. Nimelt kui sõita linnas ummikute ajal hakkab 2>1 vahetus käima tugeva jõnksuga. Peale maanteesõitu viga kaob. Autoks A6 Allroad 3,0 TSFI. Õlivahetused tehtud iga 60000 tagant ja läbisõit 180000 km. Viimasel õlivahetusel oli vana õli sama läbipaistev kui uus. Enda arvamus on samuti et viga mehatroonika poole peal. Kuna pole kuulnud et meil keegi seda mehatroonika poolt eraldi remondiks tuleb ilmselt Cesises ära käia. Mingist eelnevast postitusest jäi mulje et Recro mehatroonika poolt ei remondi seega sai asja uuritud. Mulle saadetud hinnapakkumise järgi saab 2600 euri (kasti rem.)+350 euri (kast maha/peale) uueväärse kasti koos garantiiga, mis tundub täiesti normaalne raha niisuguse töö eest. 2600 euri eest on lubatud ära teha järgmised tööd.

Our Remanufacturing includes:
• Valve body remanufacturing (change of valves and solenoids);
• Replacement all the soft materials, including clutches and clutch packs, seals and gaskets;
• We also resurface all the hard parts that show signs of wear and change them if needed;
• DYNAMOMETER TESTING with recorded inspections to shift patterns and shift pressures. A stall test, fluid leak test, lockup test and park test are performed. Tests are made at varying RPM's and at full and closed throttle positions;
• Oil and filter change.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.19 21:52 Tsiteeri


Minu kastiga töös vahetati mehhatroonika poole peal näiteks kaks solenoidi ära - nad remondivad küll seega. Nende kirjelduse järgi - vaatavad, mis katki on ja selle teevad korda, ehk kapitaalremont.

Küll aga garantii on vaid mehhaaniline ning mehhatroonika elektroonika poolele ei laiene. Samuti kehtib garantii vaid siis kui järgnevad kasti hooldused (nõutud 60k km pärast kasti õli vahetus nt) teed Recro esindaja juures. Lisaks iga kasti mahavõtt peab olema kooskõlastatud Recroga. Garantii ei hõlma seda, et kast uuesti maha võetakse (ja vajadusel sinna saadetakse), see tuleb ise tasuda. Garantii kehtivus üks aasta või 50k km, misiganes ennem kätte tuleb.

Ma ütleks, et mõistlikud tingimused, kuid hea teada sellegipoolest.

Isiklikult mul veel kripeldab, kas kõik sai tiptop korda või on mul kasti tarkvara paigast ära, sest 1-to-2 ja 2-to-3 shifti vahel on ikkagi natuke suur viide mingi 90% ajast. Oli sama viide ka ennem remonti. Ei oska öelda, kas mõni solenoid või misasi.. Eks saan paluda esindajal üle vaadata mingi hetk, mis võimalused on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.19 22:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Olen kahel autol korda saanud 2->1 jõnksu mehhatroonikaploki vahetusega.
Ühel neist, millel konkreetselt pauguga juba see käis, oli läbisõit 70 000km, ehk siis igasugune sidurite kulumise jutt on bullshit, sest midagi peale mehhatroonikaploki ei vahetatud ning peale seda oli kõik ideaalne.

Recro parandab DL501 mehhatroonikaplokke, oleneb samas milles defekt on - kõikidel juhtudel ei parandata.
Võin seda teenust pakkuda.
Mõistlikum on teha täisremont koos sidurite vahetusega ja mehaanilise osa kontrolliga, siis saab garantii vähemalt.

Palju sa sidureid vahetanud oled või mitut kasti sa üldse remontinud oled?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lzv8q
huviline



Registreerunud 04.12.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Renault 21 turbo; Jeep Grand Cherokee; Peugeot 405 Mi16x4; Mazda RX-8; Audi Allroad 3,0 TFSI

postitati 07.03.19 10:56 Tsiteeri


Mulle pakkus Recro garantiiks 24 kuud või 100000 km


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 07.03.19 11:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
kehtib garantii vaid siis kui järgnevad kasti hooldused (nõutud 60k km pärast kasti õli vahetus nt) teed Recro esindaja juures.
Garantii kehtivus üks aasta või 50k km, misiganes ennem kätte tuleb.


Siin küll mingi viga sees :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Martin82
huviline



Registreerunud 08.10.16
Asukoht: Võru/ Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6C7

postitati 07.03.19 11:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
kehtib garantii vaid siis kui järgnevad kasti hooldused (nõutud 60k km pärast kasti õli vahetus nt) teed Recro esindaja juures.
Garantii kehtivus üks aasta või 50k km, misiganes ennem kätte tuleb.


Siin küll mingi viga sees :o



Tsitaat:
Algselt postitas: taff911
Recroga olen ise ka suhelnud, viimane meilivahetus oli täna.

Küsisin 3 pakkumist:

1. Rebuild
2. Ainult mehatroonika vahetus
3. Õlilekke likvideerimine

Koopia vastusest:

[color=Blue] 1. 0B5 rebuild with new clutch drum 2600 EUR + demontage/montage 450 EUR + oil cooler if it will be necessary starting from 250 EUR (warranty 24 month or 100 000 km).
Rebuild with re manufactured clutch drum* 2000 EUR + demontage/montage 450 EUR + oil cooler if it will be necessary starting from 250 EUR (warranty 12 month or 50 000 km).



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 07.03.19 11:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
kehtib garantii vaid siis kui järgnevad kasti hooldused (nõutud 60k km pärast kasti õli vahetus nt) teed Recro esindaja juures.
Garantii kehtivus üks aasta või 50k km, misiganes ennem kätte tuleb.


Siin küll mingi viga sees :o


Ehh, jah.. :D 100k km puhul on loogiline ilmselt. Minu puhul mitte, tõesti. Kui keegi soovib siis võin garantii paberist pildi panna siia mingi hetk, saate ise lugeda.

Clutch drum uus vs taastatud valikut Eesti Recro esindaja ei andnud, ilmselt oli taastamine siis sees, sest garantii on väiksem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 07.03.19 13:16 Tsiteeri


Recrol on selline mingisugune loogika hetkel, et kui tehakse nende juures Cesises on garantii pikem, kui edasimüüja juures.
Võimalik, et see kunagi muutub, aga praegu on nii (oleneb, mis garantiipaberil kirjas, mis kastiga kaasa tuleb).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Snooker
huviline

Avatar


Registreerunud 08.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B8 facelift

postitati 09.03.19 20:28 Tsiteeri


kas on/ei usu tegelt / normaalne (s-tronic, 180kw, a4 b8.5)?
sooja mootoriga ideaalne auto siiani, parim ost mis tehtud, käiguvahetust ei tunne igast asendist pedaal põhjas (s v. d re˛iim) lumi, jää, asfalt. Edaspidi sõitu alustades külmalt tunduks et ei libista aga...
hommikul kui auto on pargitud ninaga allamäge (pole mägi vaid hoovi krunt langeb laugjalt keset Tartu linna) on kohaltvõtt tagurpidi käiguga nagu ilgelt sidur libiseks paned R lased 1600 pööret ja auto ei tahaks nagu liikuda nagu oleks naise pannud rooli kes vägistab sidurit veab 5sek vaevu ennast tasaseks ja siis sõidab nagu ei miskit

kui auto parkida teistpidi, et ehk peab kohapealt nihkuma kergele tõusule otse siis libisemise momenti poel tunda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.03.19 00:59 Tsiteeri


Palju õnne, 99% tõenäosusega siduri vahetus...

Proovi nii, et lase auto tagurpidi vastu mingisugust mitte väga kõrget äärekivi ja siis kui auto on vastu lastud ürita gaasi vajutada ja tagurpidi üle äärekivi sõita.
Kui ei sõida ja pööre läheb lakke, siis on sidur läbi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Bean
huviline



Registreerunud 05.10.11
Kasutaja on eemal

Auto: C7 2012

postitati 12.03.19 11:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Palju õnne, 99% tõenäosusega siduri vahetus...

Proovi nii, et lase auto tagurpidi vastu mingisugust mitte väga kõrget äärekivi ja siis kui auto on vastu lastud ürita gaasi vajutada ja tagurpidi üle äärekivi sõita.
Kui ei sõida ja pööre läheb lakke, siis on sidur läbi.

Kaua sidur niimoodi kestab? Miks sümptomid järgmisena tekivad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taff911
huviline



Registreerunud 25.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.19 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Bean
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Palju õnne, 99% tõenäosusega siduri vahetus...

Proovi nii, et lase auto tagurpidi vastu mingisugust mitte väga kõrget äärekivi ja siis kui auto on vastu lastud ürita gaasi vajutada ja tagurpidi üle äärekivi sõita.
Kui ei sõida ja pööre läheb lakke, siis on sidur läbi.

Kaua sidur niimoodi kestab? Miks sümptomid järgmisena tekivad?


Ma arvan, et seda ei oska keegi öelda kaua see kestab.

Eeldatavasti hakkab aina enam libisema ning sellega kaasneb omakorda kastiõli suurem kuumenemine ja õli kvaliteet kahaneb kiiremini.
Olen ka kuulnud, et tagurpidi käigu test on üks levinuimaid tuvastamaks, et sidurid väsinud.

Mul olemas pakkumine siduri vahetuseks + siduripakk + õlid ja filtrid ning muu sinna juurde kuuluv 1300...1400 eur suurusjärgus.
Detaile saan jagada U2U kaudu kui huvi peaks olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.19 08:20 Tsiteeri


On kellegil, kel vaid mehhatroonika rem. komplekt paigaldatud, sellest kasu mitte olnud? Mõni asjatundja räägib, et probleeme pole, teine räägib, et ca 50:50 võimalus, et ei toimi ning lõpuks tekivad uued jamad jne. Loomulikult on lihtsam ja kasulikum terve blokk müüa ning paigaldada. Kahjuks kipub nii olema, et nii palju kui on spetsialiste, kipub ka erinevad arvamusi olema.


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taff911
huviline



Registreerunud 25.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.19 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alr
On kellegil, kel vaid mehhatroonika rem. komplekt paigaldatud, sellest kasu mitte olnud? Mõni asjatundja räägib, et probleeme pole, teine räägib, et ca 50:50 võimalus, et ei toimi ning lõpuks tekivad uued jamad jne. Loomulikult on lihtsam ja kasulikum terve blokk müüa ning paigaldada. Kahjuks kipub nii olema, et nii palju kui on spetsialiste, kipub ka erinevad arvamusi olema.


Rem. komlekti paigaldamine on abiks vaid teatud probleemidele.
Sõltuvalt sellest mis probleem kastil on, tehakse otsus kas selle ravib rem. komplekt või vaja suuremalt asi ette võtta.

Erinevad juhtumis siit teemast ka läbi käinud.

Näiteks enda masinal paigaldasin rem. komlekti, kuna viskas "overheat" alarme hetkeks ning siis jälle kadus koheselt, lisaks mingis hetkest kadusid ära osad käigud ning sel hetkel alarm "gearbox malfunction" displeil. Rem. komplekt sisaldab teiste komponentide kõrval ühe lintkaablit, mis oli minu autol probleemide põhjustajaks, vahetati ära ja korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.19 09:21 Tsiteeri


Mu "viga" on see, et mul vigu hetkel pole, peale siis pe_setunde nende tavapäraste nõksude kohta. Mulle meeldiks asjaga enne tegeleda, kui mingi viga tekib. Kuna õlivahetuse aeg ka käes siis kas piirduda vaid selle nö suure õlivahetuse ja adaptsiooniga, mida pakuti ca 450EUR eest. 2) Remkomplekt koos õlivahetusega jms 700 euri või uus mehhatroonika plokk esinduses paigaldusega 2400 euri


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taff911
huviline



Registreerunud 25.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.19 09:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alr
Mu "viga" on see, et mul vigu hetkel pole, peale siis pe_setunde nende tavapäraste nõksude kohta. Mulle meeldiks asjaga enne tegeleda, kui mingi viga tekib. Kuna õlivahetuse aeg ka käes siis kas piirduda vaid selle nö suure õlivahetuse ja adaptsiooniga, mida pakuti ca 450EUR eest. 2) Remkomplekt koos õlivahetusega jms 700 euri või uus mehhatroonika plokk esinduses paigaldusega 2400 euri


Võiks arvata, et jõnksude probleeme rem. komplekt ei lahenda.

Mõningad jõnksud on DSG puhul ka normaalsed, vaja täpsemalt teada, sõltub mis ta teeb.
Rem. komplekti vahetus eeldaks mingit veakoodi ja konkreetse elektroonilist tõrget.

Jõnkse tõenöoliselt lahendab vaid uus mehatroonika ja/või uus sidurikomlekt (kui on tuvastatud, et sidur on kulunud).

Kui ma eksin, siis palun parandage.

Enda masin teeb jõnksu 2>1 vahetult ennem seisma jäämist, sõidan juba poolteist aastat nii ning muutusi ei ole täheldanud, ei häiri eriti.
Lahenduseks uus mehatroonika, eks millalgi võtan ette ja vahetan ära, kiiret pole praegu kuna kast toimib peale selle jõnksu ideaalselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kmaur
huviline



Registreerunud 01.06.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 12' | 3.0, 232kw

postitati 29.03.19 10:07 Tsiteeri


Nende käigukasti muredega on tõepoolest nii, et tavainimene ei tea mida teha, keda kuulata ja kuhu joosta.

Ma näiteks kirjeldasin oma käimari anomaaliaid enamikele kodukamara suurtele spetsialistidele (Flameko, Hõbenool jt) ning kõik pakkusid kohe mehhatroonika ploki väljavahetamist uue vastu. Lõpuks juba kaalusin Recrosse pöördumist. Hinnapakkumise summad kõikusid ka seinast seina, vahed olid ikka muljetavaldavad... Lõpuks päädis olukord minujaoks hoopis ühe väiksema Audi spetsialisti juures lintkaabli ja mehaanika poole õli vahetamisega ja kõik anomaaliad kadusid! (NB! 10.000km tagasi olin Hõbenooles mõlemasse poolde uue õli pannud ja uuesti läks sisse kordades soodsam õli)

Hetkel toimetab kast veatult ning s(p)äästetud raha olen saanud mujale panna :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
taff911
huviline



Registreerunud 25.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.19 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kmaur
Nende käigukasti muredega on tõepoolest nii, et tavainimene ei tea mida teha, keda kuulata ja kuhu joosta.

Ma näiteks kirjeldasin oma käimari anomaaliaid enamikele kodukamara suurtele spetsialistidele (Flameko, Hõbenool jt) ning kõik pakkusid kohe mehhatroonika ploki väljavahetamist uue vastu. Lõpuks juba kaalusin Recrosse pöördumist. Hinnapakkumise summad kõikusid ka seinast seina, vahed olid ikka muljetavaldavad... Lõpuks päädis olukord minujaoks hoopis ühe väiksema Audi spetsialisti juures lintkaabli ja mehaanika poole õli vahetamisega ja kõik anomaaliad kadusid! (NB! 10.000km tagasi olin Hõbenooles mõlemasse poolde uue õli pannud ja uuesti läks sisse kordades soodsam õli)

Hetkel toimetab kast veatult ning s(p)äästetud raha olen saanud mujale panna :)


Aga kirjelda palun, mis anomaaliad sul kastiga olid?
Osadele siin võib abiks olla kui detaile jagaksid ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kmaur
huviline



Registreerunud 01.06.18
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 12' | 3.0, 232kw

postitati 29.03.19 10:48 Tsiteeri


Jah, ei ole kade. Detailid loetavad siit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  ..  18
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.8% - SQL: 74.2%]