Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C4 uste alumised liistud (kummist) (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2544)
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 21.09.16 15:38 Tsiteeri
C4 uste alumised liistud (kummist)



Kas C4 uste alumisi kummist liiste on kusagilt peale esinduse veel saada? Mõned aastad tagasi sain mujalt, aga nüüd enam ei pakutud ja paaris varem kasutatud netipoes ka ei näinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Xpander
huviline

Avatar


Registreerunud 14.02.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Avant 20vt

postitati 21.09.16 16:05 Tsiteeri


http://alvadi.ee/kataloog/varuosa/10633/2961

Võivad istuda nagu valatult või siis pead väheke modima, et hea saaks.


EDIT: alvadi lehel näitab, et laos pole. Kui Tartu kodanik oled, siis võid uurida veel Sepa turu kõrval asuvast autotarvete poest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kalmeer
huviline



Registreerunud 20.11.05
Asukoht: pealinna ümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: C4

postitati 21.09.16 16:06 Tsiteeri


Vaata "Alvadi"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.16 17:22 Tsiteeri


Need aftekad ei kesta, raha raiskamine. Peale eesmiste liistude kohustuslikku modimist on need eriti nõrgad ja roostealtid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 21.09.16 17:55 Tsiteeri


Sepa autopoest ostetud liistud on mul aastast 2012 peal ning ikka väga viisakad. Ei kutsuks küll raha raiskamiseks. B ja B varuosal on ka vahe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.16 18:12 Tsiteeri


Ma tellisin hl autoosad need kõige kallimad B liistud. Juhi ukse oma nõretab roostest ja lipendab. Ilmselt katki sellepärast, et liist jäi pikem ja ust avades lõikas ennast esitiiva liistu sisse ning katki ta ongi. Teglikult ükskõik neist B liistudest, sest uued orikad kapi peal ootamas oma aega. Minu kogemus oli selline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 21.09.16 18:41 Tsiteeri


Esiustel on mul B-osadena ostetud liistud juba pikemat aega küljes (auto on käes olnud 9 aastat ja üks sai üsna algusepoole vahetatud, 7 aastat tagasi kindlasti, teine ehk 4-5) ja pole veel põjust kurta olnud, seetõttu uuringi. Üks tagumine on kindlustuse poolt vahetatud, aga nüüd on teise tagumise ukse oma vaja omal vahetada. Kui keegi teab esinduse hinda, võib ka ära mainida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 21.09.16 20:13 Tsiteeri


Kui C3-e kummiliistud satuvad lähedal olema, siis tagumiste uste omad saab küll sealt võtta. Muidu ei oleks katsetanud, aga liistu materjal C3-l tundub vähemalt minule oluliselt parem C4-ja omast. Esimeste uste liistusid mina klappima ei saanud ja sinna panen mingi aeg C4 omad ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 21.09.16 20:23 Tsiteeri


Mingi osav vend võiks teha klaasplastist sinna liistud nagu mul b4 cabriol tehtud. Ise ostsin ebayst 40euriga liistud ja kaasas olid ka kinnitus liistud. kinnitus liistud muidugi olid jube õhukesed ja neid kasutada ei saanud. Samuti olid need liistud pikemad ja nüüd vaatasin, et kumm katki ja seest raud ära mädanend otstes. Jube pehme kumm on ka neil aga samas selle rahaeest ei kurda ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TartuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.3 E (1992) e. "Lendav sakslane"

postitati 21.09.16 21:28 Tsiteeri


Tartus selline koht nagu Milbaum, Ringtee 43.

Ma olen sealt saanud nii Avandile igast pudi ja keredetaile nagu ka nendele enda tutvusringkonna autodele, mis keretöid tahavad.
Hinnad on neil suht mõistlikud.

Täna sain näiteks küljeliistud kätte. Olid lihtsalt kohe kohapeal olemas. Homme pidi ka uste alumiste liistude komplekt kohale jõudma. Müüja ütles küll, et ega nendelt liistudelt teab mis megagiga kvaliteeti nõuda ei saa- Hiina värk, nagu enamus asju- aga minule käivad küll. Parem ikka, kui need kõverad nässid, mis kuidagi ausõna abiga küljes ja mitu korda külge ning maha käinud.

Nagunii enamus plekke ja tulesid jms. kraami, mida siin meil B-varuosana müüakse, tuleb Hiinast ja Poolast jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
atsee
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 1,9 TDI

postitati 30.09.16 19:30 Tsiteeri


Tartus liistud olemas veel Forssis (ilmselt siis ka Tallinnas). Hind oli 30-40 euro vahele, päris täpselt hinda ei mäleta. Muidugi nagu ka kõigi teiste B osa komplektidega siis kaasas olevad kinnitusnagad võib kohe prügikasti visata, õige on siiski originaal kinnitustega liistud kinnitada. Erinevalt teistest pakutavatest liistudest on kummi all plastik, mitte metall. Seega peaks teoorias olema vastupidavamad ning pole millel roostetada. Praktikas ei oska kahjuks öelda, kuna soetatud sai tuttava autole ning küljes on olnud alles paar kuud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.4% - SQL: 67.6%]