Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 2,8-cihps (Vastuseid: 22 | Vaatamisi: 3606)
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 27.05.03 22:06 Tsiteeri
2,8-cihps



Kas keegi on siin oma 2,8 sasele audile chipi paigaldanud.Oleks omal kah väike plaan seda teha.Tahaks tulemusi näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 28.05.03 06:01 Tsiteeri


tre, sai siin seda teemat ajatud vahepeal...aga jäi katki....mida rohkem neid tellime seda parem hind tuleb....Üks somm väitis et tundis tagummikuga kohe sut suurt vahet...kes teab....oled sa tallinna mees? Tahaks su masinat tegelikult pisut uudistada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 28.05.03 07:24 Tsiteeri


ma hetkel tegelen chipide kopeerimise võimaluste otsimisega. st võimalus vist juba leitud. nüüd uurin hindasid jms värki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 28.05.03 18:06 Tsiteeri


Ei ole ma Tallinnast-olen pärnust,aga homme tulen pealinna küll.Kui tahad võime ju kokku saada.MA pean kell 12:20 olema kesk haiglas seal lähab kah u-2h.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 28.05.03 18:11 Tsiteeri


Aga siiski võiks kõik kokku koguda kes CHIPSE tahavad.Mina olen kahe käega poolt.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 28.05.03 18:34 Tsiteeri


Oleneb mis hinnax kujuneb? :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 28.05.03 18:40 Tsiteeri


kivide kopeerimine alla 100 eegu + kivi uue kivi hind.

päris kindlalt veel pole.
seega oleks vaja originaalkivi mis on end tõestanud, kivi markeeringut või kivi ennast siis samasugust uut tühja kivi ja peaks saama kopida.

sajajalgsed epromid siis või eepromid
epromi puhul on rohkem sagimist, kui vaja kustutada siis kustutusaparaati tean mina ainult TTÜ-s olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 28.05.03 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
kivide kopeerimine alla 100 eegu + kivi uue kivi hind.

päris kindlalt veel pole.
seega oleks vaja originaalkivi mis on end tõestanud, kivi markeeringut või kivi ennast siis samasugust uut tühja kivi ja peaks saama kopida.

sajajalgsed epromid siis või eepromid
epromi puhul on rohkem sagimist, kui vaja kustutada siis kustutusaparaati tean mina ainult TTÜ-s olevat.


Kui ma ei exsi siis on see aparaat olemas ka Polütehnikumis...kuid pead anda ei saa


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 31.05.03 10:54 Tsiteeri


nii asjalood on nüüd sedasi et kui kellegil huvi on võiks asja proovida.

kõigepealt oleks vaja siis seda chipi millel on olemas juba info, ehk siis korralik värk. siis pean kontrollima kas see seade oskab seda konkreetset chipi progeda ja lugeda. siis tuleb leida kataloogist üles täpselt sama chip ja tellida uus. kui see kohale jõuab on uuesti originaalchipi vaja et teostada kopeerimine. ja teoreetliselt siis peaks kõik ok olema :)

värgi hinda ma kohepraegu öelda ei oska. tean et progeja võtab vist oma 100 eek tunni eest. aga noh progemine ei lähe tund aega never, eeldades et mingit jama ei teki vahepeal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 31.05.03 14:29 Tsiteeri
CHIPS



On küll huvi.Aga kust saada see chips millel inff olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 31.05.03 17:38 Tsiteeri


have no idea
ma saan uurida ainult kopeerimisti, uute tühjade kivide tellimist ja heal juhul ka olemasoleva data kivile salvestamist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 31.05.03 19:37 Tsiteeri
CHIPS



Nüüd siis asi seisab originaal chipi taga.Aga palju maksab org chip ja kust neid tellitakse.Ei tea ka ühtegi kel see peal oleks.Saaks ühe konkreetse hinna ja koha kust neid saab siis mõttleks edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 31.05.03 19:46 Tsiteeri


ma sulle homseks õiged kontaktid annan...praegu peole hakkan minema...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 31.05.03 19:52 Tsiteeri


Jään ootama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 01.06.03 21:17 Tsiteeri


ja ikka veel ootan...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 02.06.03 06:20 Tsiteeri


http://www.es-tuning.org/audi.htm anna takka.

Kes aga oma 3B-d ehitama hakkab võib oma murega minu poole pöörduda...


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 02.06.03 14:47 Tsiteeri


ehk vaatad oma sõnumeid ka


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 02.06.03 19:57 Tsiteeri


Aga kui sina oled käsi siis äkki ostaks ühe kahepeale ära,või on siin veel tahtjaid?Ja ega te ei oskaks öelda palju see vidin kw annab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 02.06.03 20:20 Tsiteeri


viimati oli siin tahtjaid kui ma ei eksi veel kaks...palju ta kw annab.....no väidetavalt 19hp = ~ 14kw....aga nii palju kui olen lugenud infi selle kohta on chipi kasulikust tunda just keskmistel pöörtel....samas ka lõpp pidi pisut elavamaks minema, mis selle kone puhul suht vajalik
samas võib seda chippi proovida ning väidetavalt raha tagasi kui ise rahul ei ole...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A1
huviline



Registreerunud 28.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.03 10:39 Tsiteeri


oleks ehk ka huviline.......


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 03.06.03 15:21 Tsiteeri


Do It Yourself Kitt

http://www.bgsoflex.com/megasquirt.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 04.06.03 21:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Kes aga oma 3B-d ehitama hakkab võib oma murega minu poole pöörduda...


Chipide vastu oleks huvi. Teed ehk pakkumise? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 05.06.03 19:05 Tsiteeri


Paistab,et 2,8le rohkem chipi tahtjaid pole.Kas äkki peaks ära tellima.Absolut,A1. Mis kostate.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.8% - SQL: 53.2%]