Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: b3 90 suusaluugiga pagasnikutest (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1873)
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 27.04.16 21:54 Tsiteeri
b3 90 suusaluugiga pagasnikutest



Küsimused pagasniku sisu vahetamise kohta teise audi b3 pealt (olemasolev b3 90 hall pagasniku sisu teise b3 90(?)musta sisu vastu), millel samuti suusaluuk nagu mu 1987 b3 90´l, kuid kõik on erinev:

a) paak teistsugune - Minu olemasolevalt musta värvi suusaluugi auguga bensiinipaagilt ma koodi ei suutnud leida, kuid "varuks oleva halli" suusaluugiga paagi kood on 893201075. Miks on minu paak metallist, kuid "varuks olev paak" plastikust - samuti paakide kuju?

http://www.upload.ee/thumb/5764221/paagid-2tk.jpg

b) pagasniku põhjapolster teistsugune - "uue musta polstri" kood on 893863593E ning see on üsna tugevast materjalist, kuid minul on pehmem riie, "krõpsudega" ning ilma koodita (ilmselt kleeps ära tulnud). Hallil matil on vasak- ja parempoolne "paun" suurem.
http://www.upload.ee/thumb/5764223/pagassi-p6hjamatt.jpg

c) seina- ja küljepolster teistsugune - "uus must" on lühem, kui "olemasolev hall". Ei kataks varuratta ala ära.

d) suusaluugi juures olev polster teistsugune. "Uus must" on kitsam, kui "olemasolev hall".
http://www.upload.ee/thumb/5764227/suusaluugipolster.jpg

Mõlemil peaks varuratas koos kattega olema vasakul. Kate, mille sain, nagu sobib ainsana kogu kompotist.

Kas on võimalik, et erinevate aastakäikude suusaluugiga b3-90´tel on erinevad pagasniku sisemused?
Kas on võimalik, et sisu, mida tahtsin paigaldada, on esiveolise pealt ja mul on quattro versioon?
Kas on võimalik, et sisu, mida tahtsin paigaldada, on hoopiski audi 80 pealt? Kas 80 ja 90 pagasnikud on identsed ja kas 80´le sai ka suusaluuki tellida?

PS! Kogu teema b3 kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 27.04.16 23:25 Tsiteeri


Uus paak peaks olema täiskoodiga 893201075AT, seda paigaldati ainult esivedustele isenditele. Quattro paak on koodiga 893201075BD, kui tähti mitte arvestada, siis koodid klapivad. Jama on vaid selles, et esiveduse paaki ei kasutatud minu andmetel quattro kerel ja vastupidi, ilmselt sellest tingitult on sul ka kogu muu mudru erinev.

Minu selleteemalised kogemused on küll rohkem b2 keredega seotud, kuid sisuliselt on nende veermikud samad. Ühesõnaga kuna esiveduse ja nelikveduse pagasniku põhjad erinevad suht korralikult üksteisest, siis arvatavasti on vahe piisav erinevate paakide jaoks. Pildi järgi tundub isegi loogiline, esiveduse paak istub vähe madalamal, seega ei pea see sama mahutavuse jaoks olema nii kõrge ja saab olla laiem/madalam kui nelikveduse oma mis istub põhja tõttu kõrgemal.

Huvitav kas kerepoolsed kinnitused on samas kohas, äkki saab selle järgi mõõta paagi põhja kaugust kinnitustest ilma uut sinna auku sobitamata. Sedasi võiks olla näha, kas on lootust või ei.

Ma muidugi mõtlen hetkel kõva häälega, sellise aretuse praktilist kogemust kahjuks pole.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 27.04.16 23:46 Tsiteeri


Hea algus seegi, valjult mõtlemine. Aga kuramus, AT on tõesti sinna paagile koodist ca 3cm alla vasakule kirjutatud. Varuosa kood on ilma tähtedeta, ainult 9 numbrit.
Kuid aretada ei tahaks, kui just paak ei lekiks (ei näe põhjust - lihtsam on quattro polstrid leida;ptui x3). Varupaak saigi mingi aeg hangitud "igaks juhuks", teades et on kaht tüüpi paake - suusaluugiga ja ilma suusaluugita. Tuleb välja, et Audi inseneridel on igav olnud ning leiutanud veel ka quattro versioonid mõlemitele paakidele.

Kas quattrotele pandi siis metallist paake ning esivedustele plastikust? Millest selline erinevus?


quattro versiooniga saab laiemaid suuski (või mitut paari) vedada järelikult! Veel üks eelis oli omal ajal neliku tellimisel.
http://www.upload.ee/thumb/5764227/suusaluugipolster.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 28.04.16 00:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Tuleb välja, et Audi inseneridel on igav olnud ning leiutanud veel ka quattro versioonid mõlemitele paakidele.
Mitte et see hetkel eriti tähtsust omaks, kuid veidi teemaga haakub: Audi C4 keresid on kokku 6 erinevat varianti, ei usu et inseneridel just igav oli, aga olude sunnil selle tulemuseni jõuti. B3 keresid tehti kiire mõtlemise järgi ainult kahte erinevat :)

Paagi materjali erinevus on sama ka C4 keredel, monokad said enamvähem igavese plastikust paagi, quattrotele pandi metallist variant mis sobimatul hetkel otsustab lekkima hakata.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 28.04.16 11:02 Tsiteeri


Ei tohiks ära unustada ka seda, et alumised kütusetoru ühendused on AWD-l ja FWD-l erineval pool.

Kas võib olla nii, et quattro paagid on ainult metallist ja alumised kütusetoru ühendused on vasakul ning esiveolise omad võivad olla nii metallist kui ka plastikust kuid alumised toruühendused on paremal? Enda garaa˛ist on läbi käinud kõik nimetatud suusaluugiga variandid ning selle põhjal oletan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.8% - SQL: 75.2%]