Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Teed ja tänavad korda! (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2520)
Devcon
huviline



Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 06.05.05 10:09 Tsiteeri
Teed ja tänavad korda!



Kavandamisel siis järgmine PROTESTIAKTSIOON


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 06.05.05 12:26 Tsiteeri


juba olemas selline teema
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=15714


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 06.05.05 12:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaanus100
juba olemas selline teema
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=15714

See on nii teise teema sees, see varasem teema, et ei tee üldse mitte halba asi rohkem päevakorda tuua!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Devcon
huviline



Registreerunud 18.04.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 06.05.05 14:11 Tsiteeri


Sorry,see eelmine teema on mul tõesti kahe silma vahele jäänud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 13.05.05 09:13 Tsiteeri


Kuna sai vaadatud mis auto veermikuga on juhtunud siis võtan kah osa sellest üritusest ja nendel künnimaadel sõidan 10km/h


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.05.05 13:18 Tsiteeri


No mina ei saa aru kas raffal pole tõesti muud targemat teha? Igasugu id.oodid kes niigi umbes liiklust takistavad tuleks pikema jututa tänavalt eemaldada. Mina igatahes kasutan tänavaid ühest kohast teise jõudmiseks (tavaliselt on ikka kiire) ja sellised lapsemängud minu arvates sinna ei sobi.
Selle vastu, et tänavad on halvas korras ma loomulikult ei vaidlegi, kuid selliste poisikesetempudega ei saavuta antud valdkonnas küll midagi. Enese väljaelamiseks võiks mingi mõistlikuma meetodi leida, kasvõi siis piketeerima minna kui tõesti midagi teha pole.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.05.05 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
No mina ei saa aru kas raffal pole tõesti muud targemat teha? Igasugu id.oodid kes niigi umbes liiklust takistavad tuleks pikema jututa tänavalt eemaldada. Mina igatahes kasutan tänavaid ühest kohast teise jõudmiseks (tavaliselt on ikka kiire) ja sellised lapsemängud minu arvates sinna ei sobi.
Selle vastu, et tänavad on halvas korras ma loomulikult ei vaidlegi, kuid selliste poisikesetempudega ei saavuta antud valdkonnas küll midagi. Enese väljaelamiseks võiks mingi mõistlikuma meetodi leida, kasvõi siis piketeerima minna kui tõesti midagi teha pole.

Kas sa tõesti arvad, et miski piketeerimine toompeal kellegile kohale jõuab üldse??? just tulebki rõhuda suurema üldsuse peale ja just niimoodi, et see ka neile kohale jõuaks... kedagi ei koti kui näeb miskit rafast plakatid käes ringi liikumas... kuid hakkab teda huvitama küll see miks autod nii aeglaselt liiguvad ning hakkab asja terasemalt vaatama ja näeb ka protesti sõnumit kleebise näol.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 13.05.05 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
No mina ei saa aru kas raffal pole tõesti muud targemat teha? Igasugu id.oodid kes niigi umbes liiklust takistavad tuleks pikema jututa tänavalt eemaldada. Mina igatahes kasutan tänavaid ühest kohast teise jõudmiseks (tavaliselt on ikka kiire) ja sellised lapsemängud minu arvates sinna ei sobi.
Selle vastu, et tänavad on halvas korras ma loomulikult ei vaidlegi, kuid selliste poisikesetempudega ei saavuta antud valdkonnas küll midagi. Enese väljaelamiseks võiks mingi mõistlikuma meetodi leida, kasvõi siis piketeerima minna kui tõesti midagi teha pole.


Oot sa oled asjast natuke valesti aru saanud.
Esiteks ei pea sa selle kleebisega ega ka kleebiseta 10km/h tunnis liikuma, vaid ainult oma suhtumist teedesse avaldama.

Kui sellest protestiaktsioonist osa võtta, siis olen ajutiselt küll valmis 10km/h sõitma.
Paljude autojuhtide probleem ongi selles, et suudeta koos ühiselt midagi ära teha, vaid mõeldakse egoistlikult ainult endale.
Need on meie kõigi teed ja õige eesmärgi nimel tuleks midagi ära teha!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
art
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Jarvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1.9TDI oli 80 1.8S,Honda CBR1100XX Bläku.

postitati 13.05.05 21:43 Tsiteeri


Kas ainult Tallinnas on see probleem?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
raul12345
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 avant 2.8iQ

postitati 14.05.05 22:49 Tsiteeri


mitte vaid tallinnas, eks tulge ja vaadake jõgeva kuumaastikut. jube seis siin. väike koht & teed väga auklikud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Chrizz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.05
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A6C7

postitati 15.05.05 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: art
Kas ainult Tallinnas on see probleem?



kaldun arvama et üle Eesti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sven66
huviline



Registreerunud 12.03.05
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q7 4.2, 100 quattro avant sport, Coupe GT, Subaru Forester XT, Coupe Q, 2x gsxr

postitati 01.06.05 09:40 Tsiteeri


No jõgeva on ikka eriline koht jah. Seal varsti ei saagi autoga sõita.:mad: Põltsamaal on täpselt sama seis:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 07.06.05 09:20 Tsiteeri


Kuressaares pole looda ka üldse kohe paremad:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.7% - SQL: 38.3%]