Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: TTÜ parklas vargad (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 2919)
m1ra
huviline



Registreerunud 07.07.03
Asukoht: tartu - tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 tdi quattro

mad.gif postitati 27.04.05 13:28 Tsiteeri
TTÜ parklas vargad



Ja nüüd siis oligi see päev, mida ma kartsin. reedel varastati auto velgedelt mutrite pealsed klapid ära :mad: eelmine aasta juba üks võre sealt alt eest läks! ebanormaalne niimoodi teiste asju käperdada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 27.04.05 13:29 Tsiteeri


üliõpilastel ju ka vaja pelmeene osta :P

aga sellest parklast jah, on ennegi juttu olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 27.04.05 13:37 Tsiteeri


kle vaata seda seltskonda kes seal õppimas käib eksju...

:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 27.04.05 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
kle vaata seda seltskonda kes seal õppimas käib eksju...

:cool:


Nu ja mis sellel seltskonnal siis viga on ä?


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
insane
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.04
Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1990 1.8 (66kW)

postitati 27.04.05 15:59 Tsiteeri


see on siis seal peamaja juures selles parklas?
nu jaa eks siis peab otsima endale kellegi autosse istuma seniks kui vaja koolis asju ajada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 27.04.05 17:12 Tsiteeri


kummast parklast varastati?
ise panen koguaeg ringist teise parklasse.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 27.04.05 17:33 Tsiteeri


2 või 3 aastat tagasi varastati sealt kuuenda korpuse juurest minu audi eest (ritta pargituna) ühe meie klubiliikme audi ära.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Unn66
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.04
Asukoht: Tallinn/Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Rahulik A6

postitati 27.04.05 21:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
2 või 3 aastat tagasi varastati sealt kuuenda korpuse juurest minu audi eest (ritta pargituna) ühe meie klubiliikme audi ära.
See oli minu auto mis ära varastati.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 28.04.05 06:40 Tsiteeri


TTÜ peamaja parklast läheb aastas 2-3 autot tavaliselt kui mitte rohkem. Lisaks on ka autodes sees käidud, kumme läbi lõigatud jms. Kopli TTÜ juures on see-eest väga rahulik, viimase 3 aasta jooksul pole seal minuteada midagi juhtunud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 28.04.05 07:22 Tsiteeri


Sõbral läks siin just mõni aeg tagasi MB sealt samast eest ära. Tema ostis tagasi, aga teistele seda ei soovitaks. Tuleb ikka kammida parem lähiümbruskonda, sest ega autot kaugele ei viida. Sõber sai auto tagasi Polikliiniku juurest mõned sajad meetrid eemal.


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
workout
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.8 Q 142kw C4 at

postitati 28.04.05 07:43 Tsiteeri


Ntx Audentese parklast on mul endal ja tuttavatel mitmeid komplekte ilukilpe läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tawka
huviline



Registreerunud 16.11.04
Asukoht: paldiski
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b4

postitati 28.04.05 10:37 Tsiteeri


Krt, mul vedas siis - omalgi auto seisis seal eile...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 28.04.05 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Unn66
Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
2 või 3 aastat tagasi varastati sealt kuuenda korpuse juurest minu audi eest (ritta pargituna) ühe meie klubiliikme audi ära.
See oli minu auto mis ära varastati.:mad:


Praeguse info põhjal siis on sealt kahe klubiliikme auto ära varastatud. See auto mis mina tean ära varastati oli klubiliikme VX oma.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 28.04.05 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tawka
Krt, mul vedas siis - omalgi auto seisis seal eile...


Nu päris nii ka ei saa öelda. Ma olen siis vapsee õnnesärgis sündinud, iga päev pargin kusagil Tallinnas ja vaata kus on ikka jopanud, et iga päev midagi pole lõhutud või pihta pandud. Seda ma ei eita, et olukord on hull, aga üle pole ka mõtet pingutada:)


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
stylewarz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.04
Asukoht: tallinn/järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 80 Q 16V

postitati 28.04.05 14:20 Tsiteeri


Kui ma ei eksi on TTÜ l ka tasuta valvega parkla (IT maja lähedal) , kuhu saab isic kaardi ettenäitamisel sisse ... ise olen aga liiga laisk , et sealt "kaugelt" kooli kõmpida , kui saab otse teaduskonna ette parkida ... aga kui kardate siis see hea koht :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 28.04.05 16:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tawka
Krt, mul vedas siis - omalgi auto seisis seal eile...


Ega jah..asja pole vist mõtet nii hulluks ajada...ise pargin TTÜ ees nädalas vähemalt 3 päeval. Üldjuhul neljal.

Ja see tasuline parkla...tahtsin sinna viima hakata ükskord..mingi vene näss istus seal putkas, sõnakestki eesti keelt ei mõistnud...autot ma igatahes sinna sisse ei saanudki, sest üksteist me ei mõistnud :).
Siis mõtlesin et lähen otsejoones üliõpilasesinudsse, et ise reklaamivad lehes aga tuhkagi...ja siis mõtlesin, et ah..oma viga ka et vene keelt ei oska :). Nüüd siis pargin endiselt maja ette.

Teemasse ka: ole õnnelik, et ainult kapslid läksid. Kuigi ka see pole normaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.05 21:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stylewarz
Kui ma ei eksi on TTÜ l ka tasuta valvega parkla (IT maja lähedal) , kuhu saab isic kaardi ettenäitamisel sisse ... ise olen aga liiga laisk , et sealt "kaugelt" kooli kõmpida , kui saab otse teaduskonna ette parkida ... aga kui kardate siis see hea koht :cool:


Sa mõtled kolmanda ühika taga asuvat parklat ?
Sinna on kohtade saamisega raske,sest parkla kohad on ära võetud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 29.04.05 06:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku

Siis mõtlesin et lähen otsejoones üliõpilasesinudsse, et ise reklaamivad lehes aga tuhkagi...ja siis mõtlesin, et ah..oma viga ka et vene keelt ei oska :). Nüüd siis pargin endiselt maja ette.


väikestviisi OT:
Seda ei tasuks minu meelest küll häbeneda, et Sa vene keelt ei mõista. Elame ikkagi ju Eestis (kui ma viimati vaatasin :)) ning igasugused vähemused, kes tööd teha tahavad, kus peab inimestega suhtlema, peaksid ise häbenema, kui nad riigikeelt ei mõista.
Võiksid ju tegelikult minna uurima küll, et miks see vene härra lubatud parkimisteenust kasutada ei võimalda.:) Sina ju tahtsid autot parkida, tema aga Sind sisse ei lasknud...
/OT

Üldse tundub Tallinnas olema see elu väga karmiks läinud varguste osas. Hakka või ainult ühistranspordiga sinna tulles liikuma.:o


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 18.05.05 08:06 Tsiteeri


ttü`s on muidugi eriline kontsentratsioon audide omanike ka, ime ka kui vargad seal ei passi; kahjuks. See parkla on nagu streetrace kokkutulek. >Helkureid ja lisatuled on endagi tuttavatel läinud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.3% - SQL: 67.7%]