Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi V8 3.6 - 1989 - SkAudimees1 (Vastuseid: 81 | Vaatamisi: 19890)
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 18.12.15 08:14 Tsiteeri


Ma ei taha küll irooniline olla , aga tundub , et taas jääb üks V8 aia äärde seisma .
Samas võid mulle pettumuse valmistada ja vanakeste kogunemiseks pilli prillikiviks teha . :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 18.12.15 08:33 Tsiteeri


Milla see veel on? Pean ka liigutama hakkama. :D


Crawl.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 18.12.15 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Milla see veel on? Pean ka liigutama hakkama. :D

Traditsiooniks on kujunenud, et iga kahe aasta tagant ja mai esimesel nädalavahetusel. Ehk siis 2016 a. mai.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 18.12.15 13:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Milla see veel on? Pean ka liigutama hakkama. :D

Traditsiooniks on kujunenud, et iga kahe aasta tagant ja mai esimesel nädalavahetusel. Ehk siis 2016 a. mai.

Peame Tarmoga jõud ühendama vist, kuna ka mul kisendab v8 juba pikemat aega maja ees :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 18.12.15 13:32 Tsiteeri


Ühendage jah. Sa polegi ju ühelegi jõudnud vist. Vähemasti su V8-t pole ammu näinud kogunemistel. ;) Koos ongi kergem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 18.12.15 13:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Ühendage jah. Sa polegi ju ühelegi jõudnud vist. Vähemasti su V8-t pole ammu näinud kogunemistel. ;) Koos ongi kergem.

Kokkuhoid on ostujõud kuid no puudub üks pisike ruumike :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 18.12.15 14:30 Tsiteeri


Väga vinge, et v8tele ka eraldi kogunemisi toimub, proovin ka ise kohal olla kui selleks võimalus on.
Raunole ma juba lugesin sõnad peale, et Ta peab oma v8ga tegelema :D
Juttu, siin teemas kindlasti jagub, aga kohe kindlasti ei jää see v8 "aia äärde" seisma. Siinkohal oleks nüüd sobilik natuke ka rääkida sellest, millega ma leiba teenin.

Nimelt töötan siis teetöödes ja neid tehakse ainult suveperioodil, ehk siis tööd palju, aega vähe-aga finants taga. Talvel neid ei tehta, ja finants oluliselt väiksem.

Otsisin küll teadlikult projektistaatuses olevat v8t, mille sain 18 nov. enda valdusesse, siis kohe kindlasti ei ole ma arvestanud sellega, et peaksin 1x kuuga selle "valmis" tegema :)

Kannatust seltsimehed :D


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 18.12.15 15:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Väga vinge, et v8tele ka eraldi kogunemisi toimub, proovin ka ise kohal olla kui selleks võimalus on.
V8-te jaoks tehti kunagi esimene vanakeste kogunemine, V8 isendeid tuli kohale lausa kolm vs kümme c3 keretüübiga masinat ja hunnik muud ägedat vanarauda:)
Sealt saati ongi olnud kombeks teha vanakeste kogunemine iga 2a tagant, mingit mudelipõhist täpsustamist pole, peaasi et oleks vana ja äge. Kuid ei maksa siin teemas ajast ette tormata, Vanakeste korraldusmeeskond eesotsas Kivitarega juba vaikselt planeerib asja ning kevadepoole saab täpsem info ka foorumis välja hõigatud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 18.12.15 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Väga vinge, et v8tele ka eraldi kogunemisi toimub, proovin ka ise kohal olla kui selleks võimalus on.
V8-te jaoks tehti kunagi esimene vanakeste kogunemine, V8 isendeid tuli kohale lausa kolm vs kümme c3 keretüübiga masinat ja hunnik muud ägedat vanarauda:)
Sealt saati ongi olnud kombeks teha vanakeste kogunemine iga 2a tagant, mingit mudelipõhist täpsustamist pole, peaasi et oleks vana ja äge. Kuid ei maksa siin teemas ajast ette tormata, Vanakeste korraldusmeeskond eesotsas Kivitarega juba vaikselt planeerib asja ning kevadepoole saab täpsem info ka foorumis välja hõigatud.


Väga äge ettevõtmine, kindlasti katsun kohal olla kui see toimub, ilmselt ilma Audita ei usu, et selle nii ruttu valmis saan.

5+ korraldajatele :) Edu!


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 20.12.15 17:18 Tsiteeri


Kui saad auto liikumagi on juba hea.
Minu poolest võid kosmeetilise poole esialgu puutumata jätta.


Crawl.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 20.12.15 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Kui saad auto liikumagi on juba hea.
Minu poolest võid kosmeetilise poole esialgu puutumata jätta.


Õnneks on kosmeetiline pool täitsa okei. Välimuselt ongi tiib vaja korda teha. Kõik ülejäänud on tehniline pool.
:)

Ja kui kõik hästi läheb, siis saab Audi treila peale ajada ja Tallinnasse tegemisse/lahkamisele saata :)

Seega hoiame pöialt.


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 01.01.16 04:24 Tsiteeri


Kuna und ei ole, siis otsustasin väikestviisi uurimustööd teha, surfasin mööda Googlet, mööda erinevaid Eesti D11neid, ja vaatasin paljudel kehtiv kindl/Üv puudu. Olukord mis silma paistis oli päris nukker. Aga internet on suur ja lai...leidsin mina siis ka enda D11ne üles :) Pildid on siis aastast 2010. Lisaks on ka juppe päris kenasti vahetatud :)


http://eng.mototehnika.ee/kasutatud/auto.php?id=770249&cache_missing=1


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 29.02.16 19:36 Tsiteeri


Et see teema ei tunduks tühikargamine, siis panen siia sellise huvitava nupukese, et sai hangitud doonor, millelt siis saab võtta ABH mootori, mille otsas on diislisugemetega manuaalkast :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 12.03.16 23:30 Tsiteeri


Kaugel auto ehitus on ?
Kas näeme vanakeste ridades ka seda ?


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 13.03.16 11:42 Tsiteeri


Tervitused ka siiapoole üle pika aja. Nagu eelnevast postitusest välja lugeda saate, siis auto konfiguratsioon on tõepoolest muutumas. :)
Doonorautoga sai Tallinnas ka juba väike proovisõit ära tehtud. Ja mina kui v8 alal suhteliselt uustulnuk pean tõdema, et vahe on meeletu. Võrreldes 3.6 automaadiga.
Positiivne on veel see, et doonorauto omab väga korralikku mootorit. :)
Järgmisel Nv-l on siis soov Audi treila peale ajada ja Tallinna saata. :)

Valmimis tähtaega niimoodi öelda ei oska aga arvan, et 2016a. lõpupoole võib see jääda. Eks seda täpsustab rkrimm ise :)

Järgmiste uuendusteni!


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 14.03.16 08:24 Tsiteeri


No siis peab Raunole appi tulema, ja kiiresti selle S-i laiali võtma.
Muidu on selline seis, et garaa˛ autosid täis, aga liikuda üldse ei saa. :D
Minu V8 peab ju ka mahtuma kuhugi.


Crawl.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 14.03.16 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
No siis peab Raunole appi tulema, ja kiiresti selle S-i laiali võtma.
Muidu on selline seis, et garaa˛ autosid täis, aga liikuda üldse ei saa. :D
Minu V8 peab ju ka mahtuma kuhugi.


Sellega olen kursis küll, et ruumi seal enam pole eriti.
Esialgu tahaks ta lihtsalt ära tuua sinna, eks Rauno ise vaatab kuhu ta selle paigutab. :)
Osalt ka asi selles, miks nii kiire hakkas, kuna see koht kus Ta mul hetkel seisab pole väga "turvaline" olen märganud kahtlast liikumist auto lähedal. Siis oleks parem kui see siit ära viia :) ja algusega pihta hakata!

Ja tähtaja kohta lisaks veel seda, et kuna Rauno hakkab ise sellega tegelema kohapeal, siis on Talle minu poolt "vabad käed" antud :P millal ja kui palju midagi teeb. Sest minul selle valmimisega kuskile kiiret pole.

Tarmo, ära põe, küll Sinu v8 ka sinna ära mahub :D


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 14.03.16 12:51 Tsiteeri


Sinu masin jääb esialgu välja kuskile, praegu prioriteet 1 S4 ära lammutada, või siis V8 korda teha endal, ei teagi kumb :D Ning siis kunagi tuleb sinu v8 päevakorda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 14.03.16 13:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm
Sinu masin jääb esialgu välja kuskile, praegu prioriteet 1 S4 ära lammutada, või siis V8 korda teha endal, ei teagi kumb :D Ning siis kunagi tuleb sinu v8 päevakorda :D


Las jääb :D Minul pole kiiret :)
Aga vähemalt on/oleks toodud ja üks mure vähem :P
Saab uute "muredega" tegeleda, kes seda teab mis üllatusi see Audi veel pakkuda võib.....


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 14.03.16 19:17 Tsiteeri


Jep. Välja mahub, suht kinnine ja turvaline koht. Tee hooldus masinad vedelevad ka niisama hoovis :D


Crawl.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 14.03.16 21:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Jep. Välja mahub, suht kinnine ja turvaline koht. Tee hooldus masinad vedelevad ka niisama hoovis :D


Seda ma panin tähele jah :)
Kui nn." ärasaatmine" toimub, siis üritan mõne klõpsu ka siia saada :)


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 01.04.16 19:59 Tsiteeri


Nii, vahepeal sai siis Audi Tallinnasse viidud, Rauno hoolsa käe alla. Ja nagu ma aru sain siis v8 3.6na on hetkel täiesti "mittesõitev"
Ilmselt sellest räägib võib-olla Rauno juba ise, millega Ta igavusest hakkama sai :D


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
deicide
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.07
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 92' Audi V8 4,2 Quattro, 01' Audi S8 4,2 Quattro

postitati 02.09.16 12:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Vana ajastu automaati manuaal kastiga võrrelda pole vist just eriti terav idee, aga see selleks.
Ma võin järgneva mõttega ilmselt väga rängalt vastu kuppu saada, kas antud automaat kast nt. nn. õppiva reziimiga ei vöiks olla?
Nüüdseks puuduliku voolu tõttu on näiteks käitumise ära "unustanud".

See kast veel kahjuks/õnneks niivõrd tark ei ole. Kuid võimsuse sööb ta ära küll ning jubedal moel. Ei ole lihtsalt reaalne, et 1.4 55kw Peugeot 206 suudab kuni 60kmh kõrval püsida ning 525 tds automaadi otsas E34 kerel sama kiiruseni isegi vaikselt eest ära minna :D Omad kogemused siis kunagisest automaadiajast...
Ma isiklikult kahtlustan, et seal elektrisüsteemis ujub mingisugune kala ringi, kuna mingil põhjusel on aku pagassi viidud ning on ka pandud niivõrd suur aku (õigesse kohta sa üle 100ah akut ei mahuta ju teadupärast).


Seda kahlustan ise ka, et el. süsteem paigast ära, ja olen ka arvestanud, et kui juhul peaks motovahetuseks minema(pole halli aimu ka mis korras see 3.6 seal vahel on) siis alla 4.2 ei viitsi ma mõelda....

Kui kellegil oleks Pärnus korralik 3.6 v8 veel säilinud (Palju neid üldse Pärnus on :D ) siis sooviks võrdlusmomendina proovisõitu, aru saamaks kas konkreetselt minu 3.6 mootor on halb või väga halb...


Teada on, et mootori aju on küll neil ise õppiv, aga kasti omaga pole kursis jah. Vähemalt minu 4,2sel toimetab küll kast oma ea kohta hästi ja sportre˛iimis on kka päris terav. Ma pole muidugi 3,6sega proovida sõita saanud, aga ei oleks uskunud, et ta nii lahja on :D Mul endal igapäeva-autoks samuti heas korras 525 TDS (E39 manuaal) ja see ei saa kiirenduselt V8le ligilähedalegi. Samas jõudu on 4,2sel kõvasti rohkem ka, kui 3,6sel...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 09.09.16 07:15 Tsiteeri


Nuh, millega on siis hakkama ka saadud? :)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 09.09.16 07:43 Tsiteeri


Vahelduse mõttes võiks autolt tolmu maha pühkida :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 71.8% - SQL: 28.2%]