Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi V8 3.6 - 1989 - SkAudimees1 (Vastuseid: 81 | Vaatamisi: 19843)
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 28.11.15 15:39 Tsiteeri


Ma 6 aastat tagsi maksin lähedale 140 euri selle volla eest . Eelmine kestis lähedale 20 aastat , peab seegi ehk sama aja vastu .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 28.11.15 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Ma 6 aastat tagsi maksin lähedale 140 euri selle volla eest . Eelmine kestis lähedale 20 aastat , peab seegi ehk sama aja vastu .


Väga hull polegi arvestades, et kaua vastu peab :)


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 28.11.15 21:27 Tsiteeri


No nendega ongi just see, et raske on leida aukudega/vettpidavat. Ja kui leiad siis hinnad on juba sinna 250euri kanti.
Vähemalt need mida mina näinud olen. Mitte et mul vaja oleks.


Crawl.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 28.11.15 22:27 Tsiteeri


Minu volla tuli revali kaudu. Ootasin nädala jagu . Kas enam üldse uut tükki saab , seda ei tea .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 03.12.15 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Minu volla tuli revali kaudu. Ootasin nädala jagu . Kas enam üldse uut tükki saab , seda ei tea .


Peangi Rauno käest uurima, et mis hinnaga Ta mulle paagi ja vooliku ärib :)

E:

Esimeses postis mainitud käigukast. Auto oli üle 3kuu seisnud, igatahes see esimene pikem tiir sellega kasti poolelt oli kohutav, lappas käike hirmsa kolakaga sisse, jubedaim aut. kast siiani millega sõitnud olen. Ja peale seda pikemat proovitiiru töötab kast täitsa normaalselt, vahetab käike ilusti jne. Mina ajan selle pika seismise süüks, sest praegu töötab :)


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 10.12.15 15:11 Tsiteeri


Tervitus ka siinsele Audirahvale.

Kuna isal hakkas täna igav, ja tema polnud selle autoga sõita veel kordagi ju saanud siis käis mulle peale, et lähme teeme väikse tiiru. Nii kaua käis peale kuni ma nõusse jäin.

Aga kuna ei ole ma sinna jõudnud osta ei uusi küünlaid ega uut akut veel (talvel mu sissetulekud oluliselt pisemad kui suvel...) siis nii nagu ikka aku täitsa surnud. Susserdasime nii kaua juhtmetega kuni v8 käima läks, koha peal käis ilusti, ja ega saagi aru kas silindrid taga või mitte, isa vajutas korraks põhja täiesti, tema arvates 2 silindrit vähemalt tagant ära. Olgu see selleks soov oli siis isale väike tiir sellega teha siiski. Jõudsin siis oma kortermaja väljasõiduni kui Audi täiesti lambist välja suri, ei kippu, kõppu ega piuksugi...võtsin siis oma teise auto (Bmw e39 523i 2.8 142kw manuaal) tegin tiiru ümber maja, et krokodillidega Audile särtsu anda(pagass ju sellel elektriline ja ligi ei saa) .....ja võta näpust voltmeetri sõnutsi aku pinge alla 8voldi. Jaurasime nii kaua kuni saime voltmeetri 13-13.5 voldi peale, starter jõudis ainult veerand tiiru teha ja käima ei saa, tee mis tahad. Lõpuks ei jäänudki muud üle, kui nöör Audile sappa, kast N peale ja vedasin siis slepis (õnneks, et Audil on konks taga) v8 parkimiskohale tagasi....

Tundub, et sellest Audist on keegi geenius ikka kunagi üle käinud, tehnopool ikka üsna solk..maha ma seda Audit kellelegi "doonoriks" ei müü, vaid nüüd vihameelega teen selle si*ahunniku ise korda. Mõistus ütleb küll, et lihtsam sellest autost loobuda, aga süda ei luba :)

R. Krimm´i käest sain ka ühe kontakti, kellega lähiajal ühendust võtan, ja kui võimalik siis terve auto lahkamisele viin, et kõik vead mis sellel küljes, päevavalgele saaks..siis teaks vähemalt kus alustama peaks. Niisama huupi raha loopida kuskile, ilma tulemust nägemata ma ka ei soovi...
Samas ei saa öelda, et kõik nii must valge HALVA kõrval oleks. Audi kere on hea (va. tiib) Nii hea kerega autot pole mul veel olnud..

Kui vanakese lahkamine tehtud, siis kindlasti kirjutan sellest ka foorumisse :)

Väike positiivne emotsioon ka siia: Vähemalt mu teine auto mis kannab küll mitte Audi marki, tõmbas rehvi tühja, kui korraks põhja vajutasin, see tegi näo naerule..

Audi poolepealt on tänased emotsioonid kurvavõitu kahjuks..mainin ära veel, et v8-l kütust oli/on piisavalt.


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 10.12.15 16:39 Tsiteeri


Ma ei saanud nüüd aru , kas mootor jooksis kokku ?
V8 käivitusklemmid on kapoti all. Eest vaadates vasakul pool . - on kannu küljes ja + erald plastikust karbi sees .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 10.12.15 18:48 Tsiteeri


Kontrolli õlitaset, pane uus aku ja töötava mootoriga kontrolli laadimist.
Hetkel ei saa küll täpselt aru mis jama sul peale tühja aku on. No offence.


Crawl.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.12.15 19:57 Tsiteeri


Ilmselt muud polegi, kui surnud aku.
Algne pinge 8V , laadimisel vöid selle korraks sinna positiivsesse saada, kuid nii, kui peab aku voolu väljastama, siis pinge kukub kolinal ja käima seda autot selle akuga ei saa, lae akut, mis asendis ja näitudega tahad.

Vöta uus, vöi siis kasvõi teisel isendil kasutuses olev korras aku ja tee uus katse, arvan, et saad masina ka korralikult käima.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 10.12.15 20:40 Tsiteeri


Ma ei taha uskuda, et mootor kokku jooksis, kuna ilma õlita see minu käes töötanud pole, õlitase pool normi.

Aku, on seal peal 110ah, kuid see on väsinud. Inglasest sõber arvas ka, et genekas võib vigane olla, kuna kui esimest proovisõitu tegime, 1h saime sõita. Käisime nii maanteel, kui linnas ja kui välja suri, siis samuti starter ei jõudnud ringi ajada, ehk siis akus polnud grammigi voolu. Niisamuti ka täna käima läks, siis oleks pidanud ju tööle jääma/variant ka, et genekas laadis aga ei jõudnud tühja akut üle laadida ja suri välja.
Bmwga oli ka sarnane juhus kui töötas kohapeal, tuled põlesid raadio mängis (aku 90ah oli päris vilets seal) ja järsku hakkasid tuled/viled lollitama ja suri välja. Ma juba otsisin uut genekat siis mõtlesin, et proovin ja vahetan aku ära....noh võta kinni töötab tänapäevani. Samas Rauno arvamus tegi murelikuks, kuna tema arvates võib seal ka veel muud põhjused peale aku olla ja, et kui niimoodi lollitada paarikümne meetri kaupa sõita, teen ma asja hullemaks. Võib-olla rikkudes ka selle uue aku ära. Samas ega ma igapäev ju nokkimas ei käi seda ja vahest oleks hea neid asju seal liigutada. Kuna minul jooksis juhe täna üsna kokku, siis ootan kunas Rauno Pärnu tuleb ja asjale värsket pilku lisab.

Kindlasti muretsen ma sinna uue aku ja asjad, aga läheb aega.


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 10.12.15 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Ma ei saanud nüüd aru , kas mootor jooksis kokku ?
V8 käivitusklemmid on kapoti all. Eest vaadates vasakul pool . - on kannu küljes ja + erald plastikust karbi sees .


Minul on küll eest vaadates ikka paremal pool, miinus on rattakoopa küljes ja pluss sealsamas lähedal......


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.12.15 20:53 Tsiteeri


Kui generaator toimetab ette nähtud piirides, siis see ei tohiks isegi kutupiilu akuga autot välja suretada, viska vöi aku metsa.
Minul oli samuti juhus, kus aku lihtsalt ära väsis, öhtu toimetas veel ilma mingite suremise märkideta, hommikul võtit keerates tuled küll kõik ilusti särasid, kuid starterit ringi vedada ei suutnud.
Sai laetud, kuid pool starteri pööret ja kõik. Kallakul vabaveeremise jõul uuesti tööle ja pikem ots (150 km), samas mõttes, et ehk oli laadijaga laadimine puudulik ja auto enda toimetamine läbi generaatori jne lahendab mure ... haaahhhh... sihtpunkti jõudes suretasin välja ja koheselt proovisin uuesti ... vastuseks tuli lihtlabane klöps. Hilisem tuvastus, et ühes anumas element põhjas ja vedelik sogane.
Läks uus aku peale ja sõitis auto mõned aastad murevabalt edasi.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 10.12.15 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kui generaator toimetab ette nähtud piirides, siis see ei tohiks isegi kutupiilu akuga autot välja suretada, viska vöi aku metsa.
Minul oli samuti juhus, kus aku lihtsalt ära väsis, öhtu toimetas veel ilma mingite suremise märkideta, hommikul võtit keerates tuled küll kõik ilusti särasid, kuid starterit ringi vedada ei suutnud.
Sai laetud, kuid pool starteri pööret ja kõik. Kallakul vabaveeremise jõul uuesti tööle ja pikem ots (150 km), samas mõttes, et ehk oli laadijaga laadimine puudulik ja auto enda toimetamine läbi generaatori jne lahendab mure ... haaahhhh... sihtpunkti jõudes suretasin välja ja koheselt proovisin uuesti ... vastuseks tuli lihtlabane klöps. Hilisem tuvastus, et ühes anumas element põhjas ja vedelik sogane.
Läks uus aku peale ja sõitis auto mõned aastad murevabalt edasi.



Kindlasti ma panen sinna uue korraliku aku peale, eks siis saab näha kas asi paraneb, sest siiamaani on olnud koguaeg nii. Paned auto juhtmetega käima, käib mõne aja suretad välja ja võtmest keerates mitte piuksugi-ja algab otsast peale juhtmetega jauramine....

Ja teine mure on muidugi mootoriga, et miks mõned silindrid tagant ära on, kas tõesti asi valedes küünaldes mis seal peal on ? Olid juba ostes mingid noname ühe elektroodiga küünlad topitud sinna. Need vahetan ka ära Rauno kaudu juba ka hind teada.

Hetkeseisuga jääks Audi pikalt maha mu 2.8st joonele pannes....

Rauno küll ütles, et minek pole v8le kohane, samas see mu elus esimene v8 üldse ja ei oska nagu võrrelda ka.


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.12.15 21:14 Tsiteeri


Vana ajastu automaati manuaal kastiga võrrelda pole vist just eriti terav idee, aga see selleks.
Ma võin järgneva mõttega ilmselt väga rängalt vastu kuppu saada, kas antud automaat kast nt. nn. õppiva reziimiga ei vöiks olla?
Nüüdseks puuduliku voolu tõttu on näiteks käitumise ära "unustanud".


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 10.12.15 21:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Vana ajastu automaati manuaal kastiga võrrelda pole vist just eriti terav idee, aga see selleks.
Ma võin järgneva mõttega ilmselt väga rängalt vastu kuppu saada, kas antud automaat kast nt. nn. õppiva reziimiga ei vöiks olla?
Nüüdseks puuduliku voolu tõttu on näiteks käitumise ära "unustanud".


Ei saa Sa midagi. :D Teadagi, et automaat aeglasem kui manuaal, seda mulle ka Rauno öelnud "ära imesta kui 100kw masina käest pähe saad"

Minuarust peaks sel tavaline lihtlabane neljane aut. kast olema S E M funktsioonidega, vaevalt see väga ise õppiv on...samas ei ütleks, et see v8 üldse põhjagaasiga ei liigu, liigub küll. Aga manuaal on eluaeg südamelähedasem olnud, siis ka see auto manuaaliks läheb. Kuigi sinna väga pikk tee veel..samas ega ma enne pole kunagi hästi magada saanud, kui eesmärk täidetud on...


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rkrimm
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8 4.2TT man projekt; S6 2,2t man.

postitati 10.12.15 22:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Vana ajastu automaati manuaal kastiga võrrelda pole vist just eriti terav idee, aga see selleks.
Ma võin järgneva mõttega ilmselt väga rängalt vastu kuppu saada, kas antud automaat kast nt. nn. õppiva reziimiga ei vöiks olla?
Nüüdseks puuduliku voolu tõttu on näiteks käitumise ära "unustanud".

See kast veel kahjuks/õnneks niivõrd tark ei ole. Kuid võimsuse sööb ta ära küll ning jubedal moel. Ei ole lihtsalt reaalne, et 1.4 55kw Peugeot 206 suudab kuni 60kmh kõrval püsida ning 525 tds automaadi otsas E34 kerel sama kiiruseni isegi vaikselt eest ära minna :D Omad kogemused siis kunagisest automaadiajast...
Ma isiklikult kahtlustan, et seal elektrisüsteemis ujub mingisugune kala ringi, kuna mingil põhjusel on aku pagassi viidud ning on ka pandud niivõrd suur aku (õigesse kohta sa üle 100ah akut ei mahuta ju teadupärast).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 11.12.15 03:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rkrimm
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Vana ajastu automaati manuaal kastiga võrrelda pole vist just eriti terav idee, aga see selleks.
Ma võin järgneva mõttega ilmselt väga rängalt vastu kuppu saada, kas antud automaat kast nt. nn. õppiva reziimiga ei vöiks olla?
Nüüdseks puuduliku voolu tõttu on näiteks käitumise ära "unustanud".

See kast veel kahjuks/õnneks niivõrd tark ei ole. Kuid võimsuse sööb ta ära küll ning jubedal moel. Ei ole lihtsalt reaalne, et 1.4 55kw Peugeot 206 suudab kuni 60kmh kõrval püsida ning 525 tds automaadi otsas E34 kerel sama kiiruseni isegi vaikselt eest ära minna :D Omad kogemused siis kunagisest automaadiajast...
Ma isiklikult kahtlustan, et seal elektrisüsteemis ujub mingisugune kala ringi, kuna mingil põhjusel on aku pagassi viidud ning on ka pandud niivõrd suur aku (õigesse kohta sa üle 100ah akut ei mahuta ju teadupärast).


Seda kahlustan ise ka, et el. süsteem paigast ära, ja olen ka arvestanud, et kui juhul peaks motovahetuseks minema(pole halli aimu ka mis korras see 3.6 seal vahel on) siis alla 4.2 ei viitsi ma mõelda....

Kui kellegil oleks Pärnus korralik 3.6 v8 veel säilinud (Palju neid üldse Pärnus on :D ) siis sooviks võrdlusmomendina proovisõitu, aru saamaks kas konkreetselt minu 3.6 mootor on halb või väga halb...


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 11.12.15 06:03 Tsiteeri


Mõõda parem silindris surved ära, veakoode oled lugenud üldse?


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.12.15 07:10 Tsiteeri


Tee kõik see, mida Kenwood soovitas. Seejärel tester kätte ja juhtmeid nö. läbi helistama. Kui on mingi rats akuga tehtud, siis kõigepealt see ahel üle vaadata. Ma olen küll autoelektri kohapealt suht juhm, aga igal asjal peaks omad takistused/näidud olema. Kui oled nagu mina, et ise testriga ilma juhendamata ringi käia ei oska, võta keegi appi, kes oskab. See V8 pole ses suhtes nii keeruline isend, et teadjam autoelektrik, kes ka asjasse süveneda oskab, sellest jagu ei saaks. Kontrolli kõik massipunktid üle. Googelda V8 el skeeme. Lae endale alla need ja elu on palju lihtsam.
Ehk rahakogumise ajal tegele nende asjadega, mis raha ei küsi. Testriga mõõta, kangiga solgutada, genekas maha võtta, lahti ja vaadta, mis nägu harjad üldse on. Pingeregulaator ei maksa eriti palju. Massipunktid kontrollida. Eriti aku juures ja pagasniku juures vist vasaku tagatule all.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 11.12.15 14:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tee kõik see, mida Kenwood soovitas. Seejärel tester kätte ja juhtmeid nö. läbi helistama. Kui on mingi rats akuga tehtud, siis kõigepealt see ahel üle vaadata. Ma olen küll autoelektri kohapealt suht juhm, aga igal asjal peaks omad takistused/näidud olema. Kui oled nagu mina, et ise testriga ilma juhendamata ringi käia ei oska, võta keegi appi, kes oskab. See V8 pole ses suhtes nii keeruline isend, et teadjam autoelektrik, kes ka asjasse süveneda oskab, sellest jagu ei saaks. Kontrolli kõik massipunktid üle. Googelda V8 el skeeme. Lae endale alla need ja elu on palju lihtsam.
Ehk rahakogumise ajal tegele nende asjadega, mis raha ei küsi. Testriga mõõta, kangiga solgutada, genekas maha võtta, lahti ja vaadta, mis nägu harjad üldse on. Pingeregulaator ei maksa eriti palju. Massipunktid kontrollida. Eriti aku juures ja pagasniku juures vist vasaku tagatule all.


Autoelektri osas, olen ma Kivitarega sel juhul üsna samal pulgal. Aga on olemas ka mõni abikäsi :)

Üldjoontes siiski võiks aku olla seal, kus tehases ettenähtud e. siis istme all. Sinna on ligipääs palju palju lihtsam kui aku tühi on vms, seega el. süsteem tuleb mingis osas tõesti taastada/ümber teha.
Surveid olen tahtnud ka mõõta, et oleks asi selgem, kas saab/on mõtet seda mootorit taastada, kellal siiski Ls 312xxx Kkm...seega ei pruugi enam mootor sama värske olla. Kui tehasest tulles.

Hetkel tõesti nii, et tegelen väiksemate asjadega, mis nii suurt raha ei nõua.

Ja mis puutub uude akusse, küünlatesse, siis sel teemal juba ka Raunoga räägitud :) Küünlad saaksin ma 64e eest, Bochi originaalid nii nagu olema peab. Hind on minu jaoks täiesti okei :)
1x uut akut on nii või naapidi vaja, sest nende praeguse 2x akuga, mis v8-l kasutusel, ei tee suurt midagi pikemas perspektiivis. Sest need lihtsalt oma aja ära elanud.

Kenwoodi soovitust võtan kindlasti kuulda, ja teeb diagnosti ära.


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TarmoT
huviline

Avatar


Registreerunud 03.01.14
Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Quattro 3.6l 1989

postitati 11.12.15 22:33 Tsiteeri


Mina näiteks konkreetselt mäletan, et kui minu V8-l genekas otsad andis, siis järjest hakkasid elektri asjad välja lülitama ennast.
Tuled, kellaplokk jne. Ning kõige lõpuks hakkas mootor puterdama kuni välja suri. Sealt ka kahtlus, et kõik silindrid ei saanud enam sädeme jaoks voolu.
Pane lihtsalt uus aku ja vaata mis muutub. Ära esialgu kahtlusta mootori viga. Alusta akust.

Ahjaa, antud masina generaatori pinge regulaatorit on väga lihtne vahetada, ka masina all olles.
Kuid osta kallim tuntud margi regulaator. Minul kestis odava otsa oma nii 3 kuud. :D


Crawl.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 13.12.15 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TarmoT
Mina näiteks konkreetselt mäletan, et kui minu V8-l genekas otsad andis, siis järjest hakkasid elektri asjad välja lülitama ennast.
Tuled, kellaplokk jne. Ning kõige lõpuks hakkas mootor puterdama kuni välja suri. Sealt ka kahtlus, et kõik silindrid ei saanud enam sädeme jaoks voolu.
Pane lihtsalt uus aku ja vaata mis muutub. Ära esialgu kahtlusta mootori viga. Alusta akust.

Ahjaa, antud masina generaatori pinge regulaatorit on väga lihtne vahetada, ka masina all olles.
Kuid osta kallim tuntud margi regulaator. Minul kestis odava otsa oma nii 3 kuud. :D


Aitäh nõuande eest, eks ma uurin veel Rauno käest asjad üle.

Üldjoontes siiamaani ei ole ma oma auto/dele odavat saasta harjunud külge pookima, tegu peab ikka uue asjaga olema :P

UUS on UUS :)

Kuid eks projektide tegemine nõuab oma jagu head närvi, kannatust, aega ja raha...see siis vihje sellele, et suutsin trahvi saada, ühe teise audi roolis, enda viga ka muidugi, oli inimtühi maantee, 70 ala, äkkpidurdust teha ei soovinud, aeglustasin sujuvalt....aga näe radar metsavahelt püüdis 83km/h kinni..... ja 120 eur trahvike jälle kirjas.....Vahtralehe omanikud on ju suure rahakotiga....


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 17.12.15 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Kuid eks projektide tegemine nõuab oma jagu head närvi, kannatust, aega ja raha...see siis vihje sellele, et suutsin trahvi saada, ühe teise audi roolis, enda viga ka muidugi, oli inimtühi maantee, 70 ala, äkkpidurdust teha ei soovinud, aeglustasin sujuvalt....aga näe radar metsavahelt püüdis 83km/h kinni..... ja 120 eur trahvike jälle kirjas.....Vahtralehe omanikud on ju suure rahakotiga....


MA ei ole kunagi aru saanud, miks on vaja kihutada, kui rahakott paks pole. Või noh, mitte, et ma seda siiski õigustaksin. Selle 120 juuro eest oleks sa endale julgelt uue aku saanud, et V8-ga vaikselt töristada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SkAudimees1
huviline

Avatar


Registreerunud 15.09.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8, 4.2 D2/Audi V8

postitati 17.12.15 15:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: SkAudimees1
Kuid eks projektide tegemine nõuab oma jagu head närvi, kannatust, aega ja raha...see siis vihje sellele, et suutsin trahvi saada, ühe teise audi roolis, enda viga ka muidugi, oli inimtühi maantee, 70 ala, äkkpidurdust teha ei soovinud, aeglustasin sujuvalt....aga näe radar metsavahelt püüdis 83km/h kinni..... ja 120 eur trahvike jälle kirjas.....Vahtralehe omanikud on ju suure rahakotiga....


MA ei ole kunagi aru saanud, miks on vaja kihutada, kui rahakott paks pole. Või noh, mitte, et ma seda siiski õigustaksin. Selle 120 juuro eest oleks sa endale julgelt uue aku saanud, et V8-ga vaikselt töristada.


Ega ma ise enda tegu samuti ei õigusta...tegu ju tehtud ja karistus ka käes.

Uue aku ma soetan kindlasti, küünlatest pean paraku loobuma ma arvan...

Sest ilma akuta pole mul üldse mõtet seda näppida, kuigi tõepoolest paar päeva pole nüüd seda puutunud. Ainult silmaga vaadanud ja "vesistanud" siis juba kange tahtmine on sellele eluvaim sisse puhuda :D

Samas ilma akuta on see ´ju mõttetu üritus. Seega ootame uut finantseeringu päeva :)


D11,D3ex, D2 4.2, D2 FL 3,7 ex
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 17.12.15 16:49 Tsiteeri


Palju segast juttu millest iganes. Millal siis auto kallal midagi ära tehakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 83.9% - SQL: 16.1%]