Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: audi Solar katuseluuk (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 2202)
Go4wd
huviline



Registreerunud 15.11.15
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2FSI quattro

postitati 15.11.15 16:44 Tsiteeri
audi Solar katuseluuk



Keegi elektriasjus/elektroonikas kogenum oskab äkki kommenteerida, kas audi Solar katuseluuki annab tööle rakendada pikalt seisvale autole akulaadimise abistajana(välismaa keeles trickle charger). Ehk siis soov oleks mitte tühjaks saanud akut laadida vaid pikal seismisel hoida aku laetuse taset. Turul on sellised laadijad muidu täitsa olemas, aga väiksemas mõõtkavas ja samas kui päikesepaneel juba autol peal, siis milleks lisa osta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Go4wd
huviline



Registreerunud 15.11.15
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2FSI quattro

postitati 15.06.20 15:28 Tsiteeri


Mõned kommentaarid veel vanale teemale - Revalist soovitati aku laetuse taseme hoidmiseks lisaseadme soetamist, mis siis ühenduks sigaretisüütajasse. Tehnikahuvilisi seal vist eriti ei ole, sest vastati alles siis kui olin sama päringu pika ootamise järel ka otse audi Saksamaa peakontorisse edastanud.

Nüüd sattusin video otsa, kus üks tegelane minu idee edukalt ellu rakendab:
https://www.youtube.com/watch?v=iOohKDb0m6I

Video valmistaja väitel jääb õhuringlus töösse ja lisandub aku laadimine. Aku laadimine lõppeb kui aku täis saab.

Kas siin foorumis on audi tehnikas pädevat tegijat, kes viitsiks huvi pärast protsessi korrata?

Mure mul sama nagu video tootjal - palju lühikesi linnasõite ja talvel Webasto tarbeks akus pikalt voolu ei jagu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.8% - SQL: 72.2%]