Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A8 Lang "Audi Exclusive" 4.2TDI - 2008 - Tafkin (Vastuseid: 106 | Vaatamisi: 41367)
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 03.11.15 20:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siim1314
Tsitaat:
Algselt postitas: tafkin
Selgub, et autol on rehvirõhuandurid velgedel, mis on ka saksa esinduses 4/2015 kõik 4tk vahetatud.
Nüüd tekib väike probleem. Talveratastel mul neid ei ole. Kas ise lisad on keeruline ja kuidas saab ühildada need autoga?


Mul küll c6, aga eelmine aasta ostsin talveks teised veljed ja teise komplekti rehvirõhuandureid(kasutatud). Vanad andurid olid 4f0907275B koodiga ja uued said 4f0907275D. Seega päris täpselt samad ei pea olema- mul oli ka pm katsetus kas toimib. Uued said originaal ventiilidega, tihendid ka õnneks pidasid ja sai suht lihtsalt veljele külge need. Minuarust hakkasid täitsa ise tööle (võibolla pidin mmis seal rehvirõhuandurite all midagi vajutama, aga arvan et mitte).
Edu ;)

Ei saa mainimata jätta et ilus auto on!



Tänan info eest.
Homme peaks saama mingid kasutatud andurid. Kas sinna müüakse ka eraldi ventiile tihenditega (mõtlen uusi).

Terv
Taavo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siim1314
klubiliige



Registreerunud 12.04.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2006 171kw

postitati 03.11.15 22:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tafkin
Tsitaat:
Algselt postitas: siim1314
Tsitaat:
Algselt postitas: tafkin
Selgub, et autol on rehvirõhuandurid velgedel, mis on ka saksa esinduses 4/2015 kõik 4tk vahetatud.
Nüüd tekib väike probleem. Talveratastel mul neid ei ole. Kas ise lisad on keeruline ja kuidas saab ühildada need autoga?


Mul küll c6, aga eelmine aasta ostsin talveks teised veljed ja teise komplekti rehvirõhuandureid(kasutatud). Vanad andurid olid 4f0907275B koodiga ja uued said 4f0907275D. Seega päris täpselt samad ei pea olema- mul oli ka pm katsetus kas toimib. Uued said originaal ventiilidega, tihendid ka õnneks pidasid ja sai suht lihtsalt veljele külge need. Minuarust hakkasid täitsa ise tööle (võibolla pidin mmis seal rehvirõhuandurite all midagi vajutama, aga arvan et mitte).
Edu ;)

Ei saa mainimata jätta et ilus auto on!



Tänan info eest.
Homme peaks saama mingid kasutatud andurid. Kas sinna müüakse ka eraldi ventiile tihenditega (mõtlen uusi).

Terv
Taavo



Võiks nagu olla, kood 4D0601361 (info siit:http://www.partsbase.org/audi/audi-a8-s8-quattro-a8q-eu-2008-60120-wheel-bolt-valve-balancer-weight/ ) forsi kodulehe tellimiskeskusest näitab sellele küll asendustoodet, aga ilmselt õige asi.
Juhul kui velg originaal ei ole, siis pole kindel kas neid üldse saab kasutada..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 07.11.15 07:28 Tsiteeri


Nädalavahetusel plaanis rehvirõhuandurid paigaldada talveratastele (eks näis kas velg võimaldab) ja esi/taga piduriklotside vahetus.
Piduriklotsid sai ostetud Bosch omad.

http://www.upload.ee/image/5316419/image.jpeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 07.11.15 10:51 Tsiteeri


Küsin korra, et kust ja mis hinnaga see rehvirõhu andurite komplekt ette jäi, plaan vahel ka oma 8-l see aktiveerida..
20mm flantsid on mul kasutuses x4 ja erilisi muresid pole märganud, hetkel on üks rattalaager hakanud tiba häält tegema, aga on siin seost või ei, seda ma oska ütleda, läbisõitu ka juba natuke kogunenud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 07.11.15 15:01 Tsiteeri


Tere

Mis mõttes vahel aktiveerida?
Kas seda saaks lihtsalt välja lülitada?
Täna lasin rehvi veljelt maha ja selgub, et andurile pesa ei olegi nendel velgedel.
Seega hakkam täna 18" originaal velgi otsima, millel on pesa olemas.
Samas kui saaks lihtsalt välja lükata, siis olgu olemata ilma anduriteta.
Andureid müüaks A24-s 10-30.-€ tk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 07.11.15 17:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tafkin
Tere

Mis mõttes vahel aktiveerida?
Kas seda saaks lihtsalt välja lülitada?
Täna lasin rehvi veljelt maha ja selgub, et andurile pesa ei olegi nendel velgedel.
Seega hakkam täna 18" originaal velgi otsima, millel on pesa olemas.
Samas kui saaks lihtsalt välja lükata, siis olgu olemata ilma anduriteta.
Andureid müüaks A24-s 10-30.-€ tk.


Saab ikka välja lülitada, aga natuke nuputamist oli.... A6 puhul olen selle mõlemat pidi läbi teinud, deaktiveerimiseks läks vaja esiteks vastav kaitse välja võtta(5A) kuid sellest üksi ei piisa, jääb piiksuma ja tuld vilgutama, vaja ka kaabliga sekkuda ja ''long-codingus'' veidi korrektuure teha. Ehk siis lahutada -16 ühest pikast koodist. Sama trikki teistpidi tehes sain asja ka uuesti tööle mõni kuu hiljem. 8 puhul oli müüja enne mind velgi vahetanud ja selle triki ära teinud, aga funktsioon põhimõtteliselt olemas..

EDIT 19nov- 8 puhul on asi minu kogemusel eriti lihtne, juhipoolt kaitsmeblokist nr20 pesast kaitse välja ja ongi mure kadunud. Kui kaitsmega ei viitsi mässata, siis kaabliga saab ka, select module-installed2-65, sealt codingust vist 3ndale numbrikohale nr1 asemele 0 ja kaob ka piiksumine ning märgutuli.
C6 on tunduvalt kapriissem minu kogemusele tuginedes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 10.11.15 17:13 Tsiteeri


Vahepeal siis sellised toimingud:
Suverattad sai alt võetud ja korralik pesu neile tehtud, enne kui nad talvituma panin.
Selgub, et ka need veljed ei ole värvi näinud (kroomitud ja poleeritud).
Enne kui talvekad alla said, üritasin ka rehvirõhuandurid külge panna. Paraku veljel puudusid anduri kohad. Seega läksid alla hetkel ilma anduriteta.
Armatuuris nüüd mingi tuluke põleb aga vähemalt ei tee häält pidevalt, vaid korra käima panemisel.
Mõtlen mis veel teen nendega.
Tulemus hetkel selline.
http://www.upload.ee/image/5325515/image.jpeg


Selgub ka see, et ise piduriklotse vahetada A8-l ei ole just kõige lihtsam.
Lasin täna need ära vahetada Autohooldus.ee-s.
Käidi ka kõik pidurikettad üle.

See kuu lõppeb ka tehnoülevaatus, ehk siis järgmisena on see plaani võetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 11.11.15 04:04 Tsiteeri


Kodeeri välja neeed rõhuandurid, ongi mure murtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 01.12.15 17:24 Tsiteeri


Täna sai tehnoülevaatusel käidud.
Vaadati päris põhjalikult, mis mulle meeldis:-)
Esmalt tahmatest, eemaldati mootori pealt kate ja pandi andur ning siis aeti pöördesse.
Oli kuulda, et on "väga hää".
Järgmisena kõik amordid eraldi.
Siis kõik pidurid samuti rattakaupa, seda jälgisin põnevusega, kuna pidurid sai ju uued.
Lõpuks sai ka ise põhja alla uudistama minna, kuna algas lekete ja lõdkude kontroll.
Ülevaatajal oli ka kohe küsimus, et kuna auto toodud?
Selgitas, et enamus pikemalt sõitnud Eestis autod on põhjad roostes ja tugeva mustuse all.
Siis tagasi üles, vaadati tuled ja turvavarustus.
Kokkuvõttes läks läbi puhtalt.
Järgmine külastus 8/2017
Üks klõps sai ka kanalist tehtud.


http://www.upload.ee/image/5371376/image.jpeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 01.12.15 17:46 Tsiteeri


Paistab väga kena ja puhas põhjaalune. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 06.12.15 08:33 Tsiteeri


Laupäeva varahommikul sain üle väga pika aja politseiga vesteldud:-)
Juhtus siis see, et võeti sappa ja lükati vilkurid järgi peale 1km jälitamist.
Väidetav põhjus oli see, et reg.nr. must ning ei ole loetav.
Olin nõus, kuna pesin autot äkki 3nädalat tagasi ja auto oli tõesti must.
Muidugi pandi ka puhkuma, peale seda lubadi teed jätkata. Ma ise arvan, et tegelik põhjus oligi see kontroll teha.
Nii et arvestades ilma, siis peab autot ikka tihedamini pesema.

Enne pesu
http://www.upload.ee/image/5381887/image.jpeg

http://www.upload.ee/image/5381888/image.jpeg

Peale pesu
http://www.upload.ee/image/5381893/image.jpeg

http://www.upload.ee/image/5381897/image.jpeg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MJR
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.15 02:49 Tsiteeri
A8



Tervitused

Tuleb tunnistada, et oled välja otsinud väga kena sõiduki.
sellist neljarattalist sõpra, tänavapildis just tihti ei kohta ja selle ratsuga ei jää ka möödasõit unistuseks :D
Kuid lisan omaltpoolt mõtteainet, et sa võiksid toonida ka esimesed küljeklaasid ;)
Mul endal on suhteliselt sarnane ratsu ja toonitud sai ka need.
ikka lubatud piiril :P
Lisan ka paar pildi...
Edu ja jõudu kaasvõitleja.

1.
https://www.upload.ee/image/5384070/12348529_917301918347464_398564035_n.jpg
2.
https://www.upload.ee/image/5384074/12346606_917303601680629_479231528_n.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 07.12.15 13:49 Tsiteeri


Auto on ikka maru kena ja hea varustusega. ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: tafkinSelgitas, et enamus pikemalt sõitnud Eestis autod on põhjad roostes ja tugeva mustuse all.
A8 kere on ju alumiiniumist tehtud (Link) - kuidas see roostetada saab?


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 07.12.15 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MJR
Tervitused

Tuleb tunnistada, et oled välja otsinud väga kena sõiduki.
sellist neljarattalist sõpra, tänavapildis just tihti ei kohta ja selle ratsuga ei jää ka möödasõit unistuseks :D
Kuid lisan omaltpoolt mõtteainet, et sa võiksid toonida ka esimesed küljeklaasid ;)
Mul endal on suhteliselt sarnane ratsu ja toonitud sai ka need.
ikka lubatud piiril :P
Lisan ka paar pildi...
Edu ja jõudu kaasvõitleja.

1.
https://www.upload.ee/image/5384070/12348529_917301918347464_398564035_n.jpg
2.
https://www.upload.ee/image/5384074/12346606_917303601680629_479231528_n.jpg


Ma tänan:-)

Kas sinu autol on ka pakettklaasid päikest peegeldava kattega?
Mul oli kunagi A4 Avant Quattro 2.5TDI 150kw 2004a. selliste klaasidega. Lasin ära toonid. Tagumine tiivaklaas oli tavaline. Ning kui küljepealt vaatasid autot, siis oli pilt küllaltki kole, kuna tagauksel ja tagatiival jäid klaasid erineva tooniga. Ja eriti koledaks läks päiksepaistelise ilmaga see toonivahe (pakettklaas hakkas nagu pronksiks värvuselt minema).
Ma ei ole hetkel kindel, kas selle autol ei või juhtuda nii, et kui praegu on tagumine ukseklaas tehasetooniga pakett ja kui nüüd esimese ukseklaasi ära toonin, kas siis tulemus ka sujuvalt hea jääb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 07.12.15 17:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mario20031
Auto on ikka maru kena ja hea varustusega. ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: tafkinSelgitas, et enamus pikemalt sõitnud Eestis autod on põhjad roostes ja tugeva mustuse all.
A8 kere on ju alumiiniumist tehtud (Link) - kuidas see roostetada saab?


Ülevaataja pidas silmas kõik autosid. Ei taibanud ise kohe mainida, et see auto ju alumiiniumist.
Palju muidugi ka põhjast katetega kaetud ja näha ei ole midagi, mis nende all toimub.
Aga üldiselt ei ole vahet, kas alumiiniumist või muust metallist auto, pikalt sõitnud autod on valdavalt Eestis põhjalt mustemad aga kindlasti mitte kõik. Meie teed on lihtsalt sellised (tolmused, porised jne.).
Viimati oli äkki ka Roolivõimu saates juttu, et auto esindused kiruvad meie teedele külvatavate soolade üle. 1-2a. vanadel autodel on veermikul detailid ära oksüdeerunud/roostetanud:-) Väidetavalt on uuemad ained enam mitte nii soolased, vaid lausa magusad:-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 08.12.15 04:03 Tsiteeri


Arvan selle määrdumise peasüüdlase olevat naastrehvd, mida siis näiteks saksas ei kasutata, soolatakse seal aga seda ohtramalt.
Ilus ja kena audi on sul küll, kahju ainult, et need diislid normaalset häält ei tee :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.12.15 14:23 Tsiteeri


Ilus auto. Selle rehvirõhu anduriteteemaga on nii, et osadel laseb selle ka MMI-st maha võtta, minu omal sai. Ilmselt mingi softiuuendus manas selle koha ette. Rehvirõhuandureid saab kasutada ka ilma selle spetsiaalse kinnituskohata veljel. Üks niisugune lahendus tuli meelde, mis kuskilt nähtud :)
http://itc.ua/files/pics/TPMS-02.jpg

Edit:
PS, flantside pärast ära põe, minuomal olid aastaringi all, sõiduomadusi olulisel määral ei mõjutanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bomba400
huviline



Registreerunud 19.03.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 7.5 P

postitati 08.12.15 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mulk

Ilus ja kena audi on sul küll, kahju ainult, et need diislid normaalset häält ei tee :S


Saab panna ka bit V8 häält tegema :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.12.15 21:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bomba400
Tsitaat:
Algselt postitas: mulk

Ilus ja kena audi on sul küll, kahju ainult, et need diislid normaalset häält ei tee :S


Saab panna ka bit V8 häält tegema :)


Mul on kusagil MTM-i torustik ka alles veel, cat-back. L kerele see vist küll ei sobiks, diisli peal oleks päris põnev kuulata, mis häält teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.12.15 14:50 Tsiteeri


Vot see on ilus A8 !

Kust õnnestus nii kiirelt auto kätte saada? Eeldan, et kolmp õhtul tellisid?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 09.12.15 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: bomba400
Tsitaat:
Algselt postitas: mulk

Ilus ja kena audi on sul küll, kahju ainult, et need diislid normaalset häält ei tee :S


Saab panna ka bit V8 häält tegema :)


Mul on kusagil MTM-i torustik ka alles veel, cat-back. L kerele see vist küll ei sobiks, diisli peal oleks päris põnev kuulata, mis häält teeb.


Diisli V8 häält oleks endalgi huvi kuulata läbi MTM:-)
Kunagi oli S4 4.2 V8 253kw, millel oli ABT väljalase. Ütleme nii, et öö ja päev originaaliga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 09.12.15 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Vot see on ilus A8 !

Kust õnnestus nii kiirelt auto kätte saada? Eeldan, et kolmp õhtul tellisid?


Ma tänan
Kiire tegutsemisega õnnestub päris palju:-)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tafkin
huviline



Registreerunud 29.06.07
Asukoht: Tartu/Viimsi/München
Kasutaja on eemal

Auto: A8L "Audi Exclusive"

postitati 16.01.16 09:16 Tsiteeri


Lumi on maas ja Quattrod ruulivad:-)
Auto sõidab endiselt super hästi ja olenemata suurest külmast ei ole mingeid probleeme olnud ka elektroonika osas.
Webasto ja roolisoojendus on mega nende ilmadega. Kui kunagi peaks auto väljavahetama, siis uuel ei tohiks need lisad kindlasti puudu olla. Eelnev auto oli Bmw 530xdA 2008a. ja oli samuti webasto ja roolisoojendusega.
Plaanis on paigaldada autole käerukonks (originaal). Kui kellegil on selline üle, siis võib julgelt pakkuda.
Esmaspäeval plaanis auto põhjalik talvekohane pesu. Ehk saab siis ka mõne talvise pildid klõpsata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MJR
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.16 14:59 Tsiteeri


Tere
minuautol pakettklaase pole, aga sellisel juhul arusaadav, et erinevus võib jääda tehasetooni ja ise paigaldatud toonkile vahel.

Tsitaat:
Algselt postitas: tafkin
Tsitaat:
Algselt postitas: MJR
Tervitused

Tuleb tunnistada, et oled välja otsinud väga kena sõiduki.
sellist neljarattalist sõpra, tänavapildis just tihti ei kohta ja selle ratsuga ei jää ka möödasõit unistuseks :D
Kuid lisan omaltpoolt mõtteainet, et sa võiksid toonida ka esimesed küljeklaasid ;)
Mul endal on suhteliselt sarnane ratsu ja toonitud sai ka need.
ikka lubatud piiril :P
Lisan ka paar pildi...
Edu ja jõudu kaasvõitleja.

1.
https://www.upload.ee/image/5384070/12348529_917301918347464_398564035_n.jpg
2.
https://www.upload.ee/image/5384074/12346606_917303601680629_479231528_n.jpg


Ma tänan:-)

Kas sinu autol on ka pakettklaasid päikest peegeldava kattega?
Mul oli kunagi A4 Avant Quattro 2.5TDI 150kw 2004a. selliste klaasidega. Lasin ära toonid. Tagumine tiivaklaas oli tavaline. Ning kui küljepealt vaatasid autot, siis oli pilt küllaltki kole, kuna tagauksel ja tagatiival jäid klaasid erineva tooniga. Ja eriti koledaks läks päiksepaistelise ilmaga see toonivahe (pakettklaas hakkas nagu pronksiks värvuselt minema).
Ma ei ole hetkel kindel, kas selle autol ei või juhtuda nii, et kui praegu on tagumine ukseklaas tehasetooniga pakett ja kui nüüd esimese ukseklaasi ära toonin, kas siis tulemus ka sujuvalt hea jääb?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MJR
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.15
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.16 15:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tafkin
Lumi on maas ja Quattrod ruulivad:-)
Auto sõidab endiselt super hästi ja olenemata suurest külmast ei ole mingeid probleeme olnud ka elektroonika osas.
Webasto ja roolisoojendus on mega nende ilmadega. Kui kunagi peaks auto väljavahetama, siis uuel ei tohiks need lisad kindlasti puudu olla. Eelnev auto oli Bmw 530xdA 2008a. ja oli samuti webasto ja roolisoojendusega.
Plaanis on paigaldada autole käerukonks (originaal). Kui kellegil on selline üle, siis võib julgelt pakkuda.
Esmaspäeval plaanis auto põhjalik talvekohane pesu. Ehk saab siis ka mõne talvise pildid klõpsata.


Tuleb tunnistada ,et nelikuga (A8) on suurepärane ja väga hea talvel kui ka suvel, aga enda auto puhul, julgen väita, et kurjami madal, isegi vastikult madal, teele kukkunud lumekoorikud, valmistavad korduvalt suurt jama auto Esistangele :(

Webastost nii palju et on uskuamtult asendamattu seade, Teeb ikka kadedaks küll, kellel pole ;)
Enda audil on ka peal ja väga rahul. mida pole on Rooli soojendus ja alati kui tohutult külm on tunnen ka vajadus selle pisikese nupu järele mis Sinu A8-l seal roolitaga on :D

Kui kärukonksu kusagil saad ja elektriboks ka ilusti tööle hakkab, anna mulle ka teada, endalgi sama plaan ja huvi asja vastu, aga pole viitsinud pusida, Ise olen otsinud Autolammutustest A8-le kärukonksu kuid pole leidnud sobivat ning selle väljavõtte on olnud pisut hirmutav .praegu olen loobunud sellest.
Edu Audi Poisid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 65.4% - SQL: 34.6%]