Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Bee˛ Audi 80 B3 sisu (Vastuseid: 22 | Vaatamisi: 5221)
tisl3r
huviline



Registreerunud 22.10.15
Kasutaja on eemal


postitati 23.10.15 06:01 Tsiteeri
Bee˛ Audi 80 B3 sisu



Kui haruldane selline asi on?http://i.imgur.com/TQlL2z8h.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SalmA
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Tallinn/Rapla/Lokuta
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Sedan 2.5 TDI 90

postitati 23.10.15 06:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tisl3r
Kui haruldane selline asi on?http://i.imgur.com/TQlL2z8h.jpg


Kõik värvid v.a. must oli ikkagi vanasti haruldane(sinist vist oli veidi rohkem saadaval).



SalmA


Some seek forgiveness, others escape...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
r384n3
huviline

Avatar


Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro

postitati 10.11.15 16:29 Tsiteeri


Sellise sisuga võiks juba rns-e klooni ka sisse pista ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 10.11.15 18:20 Tsiteeri


Ilmselt väga haruldane.

Aga kui soov sellise sisu järgi olemas, siis heledad, plastifikaatorit sisaldavad mattvärvid ei ole üldse haruldased.
Neid segab täna kokku suvaline hästivarustatud värvipood.
Millega kannatab oma sisu värvida just selliseks, nagu vaja.
(olen kunagi ühe 69 Mustangi armatuuri punaseks värvinud, sest originaalis ta punane oli ja täna on uuena saada ainult musta)

Vaibaga on keerulisem - see tuleks ilmselt must valida, et silma ei torkaks. Ja muid riideid, istmekatteid annab ju samuti kõike muuta.
(jahh, olen ka näinud, et ka põrandavaipu värvitakse, aga ma ei Eestis väga ei tea, kes sellise asja ette võtaks ja tulemuse eest vastutaks)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 10.11.15 21:18 Tsiteeri


Mille järgi te otsustate, et see 90 sisu on?

Olen näinud, et ühel b3 80nel oli ka selline sisu. Ning lisaks, et antud pildil tunduvad mulle istmed valed, neid on lihtsam vahetada kui armatuuri koos vaibaga.....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.11.15 21:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Mille järgi te otsustate, et see 90 sisu on?

Olen näinud, et ühel b3 80nel oli ka selline sisu. Ning lisaks, et antud pildil tunduvad mulle istmed valed, neid on lihtsam vahetada kui armatuuri koos vaibaga.....


Sellise sisu puhul on tõesti ka istmed üldjuhul muu interjööriga sama tooni, mitte nii kirju, kui teemas kujutletult.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 11.11.15 00:26 Tsiteeri


Selline nägi mu kunagine 80 Avant välja, pigem hall kui beezh nagu esimesel pildil. Ainukeseks minutehtud muudatuseks selle pildi tegemise ajal olid kummimatid, nende all on tegelikult vaibaga samas toonis riidest matid ka olemas.

http://datacomb.pasun.ee/albums/upload/salong_pisi.JPG


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 11.11.15 00:33 Tsiteeri


Ma olen näinud ka sellist heledat B4 facelift sisu oma silmaga. Toda vaadates jäi küll karp lahti :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TurboQuattro
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.04
Asukoht: Sindi- Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Avant Q ´94, Audi Coupe 2.0 ´91, Audi Coupe 2.6 `93, Ford Sierra P100, Volvo V70R

postitati 11.11.15 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Ma olen näinud ka sellist heledat B4 facelift sisu oma silmaga. Toda vaadates jäi küll karp lahti :cool:


Võid varsti veel sellist ilastama tulla :D


The blower seems to have three distinct stages; nothing special, very nice and oh [roppus] hang on...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
M6M
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.03.07
Asukoht: Ida-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8.5 Avant quattro, 200 turbo quattro, A6 C5 2.8q, 80 B3 1.8S, 80 Avant 1,8TQ, Nissan D21 King Cab

postitati 12.11.15 01:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Selline nägi mu kunagine 80 Avant välja, pigem hall kui beezh nagu esimesel pildil. Ainukeseks minutehtud muudatuseks selle pildi tegemise ajal olid kummimatid, nende all on tegelikult vaibaga samas toonis riidest matid ka olemas.



See sisu on nüüd minu B4-s(Istmed ja uksepolstrid). Armatuurlauda, piilarikatteid ja põhjavaipa mul alguses ei olnud, aga leidsin need ühe tavalise 80 B3-e pealt. Täpselt sama värvi ja tooni on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.11.15 01:25 Tsiteeri


368MFU pole juba mitu aastat teel olnud (ametlike andmete järgi mis leidsin), et ühesõnaga tolle masina oma või lihtsalt sarnane?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
M6M
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.03.07
Asukoht: Ida-Virumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8.5 Avant quattro, 200 turbo quattro, A6 C5 2.8q, 80 B3 1.8S, 80 Avant 1,8TQ, Nissan D21 King Cab

postitati 12.11.15 10:08 Tsiteeri


Selle sama masina omad peaksid olema. Vaatasin 368MFU teemast pilte, uksepolstritel on täpselt samad vigastused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 12.11.15 11:57 Tsiteeri


Siis vähemalt teada, et ilmselt selle auto teekond on otsas. Seal oli veel tegelikult väga mõnusa käitumisega tehase sportvedrustus all, üldse varustust oli päris heldelt tehas pannud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 12.11.15 18:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Mille järgi te otsustate, et see 90 sisu on?

Kindalaeka kohal on kirjas "Audi 90". Lisaks omapärane, et kõik keskkonsooli lülitid on tagurpidi sisse pistetud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 24.11.15 17:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lunatic
Kindalaeka kohal on kirjas "Audi 90". Lisaks omapärane, et kõik keskkonsooli lülitid on tagurpidi sisse pistetud :)



Aa, jah. Kui nüüd lähemalt silmitsesin siis lugesin ka "90" välja sealt. Imelik, sest tavaliselt oli 90netel see silt kroomitud välimusega, mul on see nii. Ja lisaks, on veel 1 huvitav feature , et õhusuunaja regull on armatuuriga ühte värvi, mul see nii ei ole.

http://www.upload.ee/image/5353443/sisu.jpg



Üleüldse, kus kohas selline kompott on ja on see varuosadeks või mis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 25.11.15 12:49 Tsiteeri


Kuule pierre, sul on suhtsarnane see ju.

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 25.11.15 12:52 Tsiteeri


Kuule pierre, sul on suht sarnane see ju.

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 27.11.15 01:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Kuule pierre, sul on suhtsarnane see ju.

veekaheksa


Sarnane jah, väikeste erinevustega. Aga siiski on see suhteliselt ebatavaline sisu b3 kere Audidel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Undercover
huviline



Registreerunud 08.07.14
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.15 15:15 Tsiteeri


Kui kellelgi huvi samasuguse sisu vastu, siis on pakkuda komplektne bee˛ B3 sisu (esimesed ja tagumised istmed, polstrid, vaip, keskkonsool, armatuur, piilari katteted (ees, keskel, taga), lagi, tagumine aknalaud). Uksepolstritel on riie lahti, tuleks ära eemaldada või vahetada ning asjad vajavad puhastamist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tisl3r
huviline



Registreerunud 22.10.15
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.18 12:16 Tsiteeri


Veel saadaval, kui kellegil huvi : )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 13.12.19 22:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Tsitaat:
Algselt postitas: lunatic
Kindalaeka kohal on kirjas "Audi 90". Lisaks omapärane, et kõik keskkonsooli lülitid on tagurpidi sisse pistetud :)



Aa, jah. Kui nüüd lähemalt silmitsesin siis lugesin ka "90" välja sealt. Imelik, sest tavaliselt oli 90netel see silt kroomitud välimusega, mul on see nii. Ja lisaks, on veel 1 huvitav feature , et õhusuunaja regull on armatuuriga ühte värvi, mul see nii ei ole.

http://www.upload.ee/image/5353443/sisu.jpg



Üleüldse, kus kohas selline kompott on ja on see varuosadeks või mis?


Tere.
Mu Coupel on terve salond sellist värvi ja nahk tuba. 😎


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.19 13:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lunatic
Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Mille järgi te otsustate, et see 90 sisu on?

Kindalaeka kohal on kirjas "Audi 90". Lisaks omapärane, et kõik keskkonsooli lülitid on tagurpidi sisse pistetud :)



Olen näinud sellist sisu aga ka 90 sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ain25
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.10.07
Asukoht: Viljandimaa.
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi coupe. Skoda

postitati 05.02.20 21:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Undercover
Kui kellelgi huvi samasuguse sisu vastu, siis on pakkuda komplektne bee˛ B3 sisu (esimesed ja tagumised istmed, polstrid, vaip, keskkonsool, armatuur, piilari katteted (ees, keskel, taga), lagi, tagumine aknalaud). Uksepolstritel on riie lahti, tuleks ära eemaldada või vahetada ning asjad vajavad puhastamist.


Kas sul on Coupe sisu!
Tahaksin tervet pagasi katet, millel ei ole kõlari auke sisse tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.7% - SQL: 27.3%]