Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Valuvelgede keskmise ava suurus (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2422)
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 17.05.03 09:22 Tsiteeri
Valuvelgede keskmise ava suurus



Küsimus: kui veljel on keskmine ava suurem kui rummul, siis kas peab kasutama nn. "võrusid", et velg täpselt peale istuks? Olen uurinud mitmest kohast ja jutt on erinev - mõni räägib, et keskmine osa on ülitähtis, sest paneb velje tsentrisse, mõni väidab, et keskosa täpne pesas istumine on ainult selleks hea, et oleks mugav velgi alla panna ja tsentrisse ajavad velje hoopis poldid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 17.05.03 09:56 Tsiteeri


Ainuüksi poldid velge tsentrisse ei aja. Rõngad peavad ikka vahel olema. 1 rõngas maksab poes 100 eeki tk. :o


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.05.03 10:20 Tsiteeri


ikka rõngaid vaja, mina sain 4tk/100kr


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 17.05.03 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Kaits
Küsimus: kui veljel on keskmine ava suurem kui rummul, siis kas peab kasutama nn. "võrusid", et velg täpselt peale istuks? Olen uurinud mitmest kohast ja jutt on erinev - mõni räägib, et keskmine osa on ülitähtis, sest paneb velje tsentrisse, mõni väidab, et keskosa täpne pesas istumine on ainult selleks hea, et oleks mugav velgi alla panna ja tsentrisse ajavad velje hoopis poldid.


Ming loogika ütleb, et kui poldid+poldiaugud korras(kulumata)siis ei ole erilist vahet, kuna koonuspeaga polt veab asja paika, seda muidugi juhul kui polte risti pingutama hakkad ja mitte nii, et üks kinni ja siis järgmine, vaid tasapisi kõigil pinget tõstes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cul
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI Q

postitati 19.05.03 12:41 Tsiteeri


Teoreetiliselt peaks jah poldid ka ratta tsentrisse viima, aga praktikas ei pruugi nad seda mitte teha. Kuna mul mitu head tuttavat kummipostis oma leiba teenivad, siis olen mitmel korral kuulnud/näinud kuidas mehed jamavad ja jamavad, aga ilma rõngata ikka korralikult paika ei saagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 19.05.03 13:51 Tsiteeri


rõngas kohe kindlasti vajalik....kui vaja siis ehk leiame ehk abigi....aga sel juhul velje täpset ava mõõtu vaja....


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.8% - SQL: 69.2%]