Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: 16 aprill haapsalu (Vastuseid: 53 | Vaatamisi: 7799)
oliver
huviline



Registreerunud 10.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 1,9tdi 2001a ja Kawasaki Ninja 750cc 97a

postitati 05.04.05 08:44 Tsiteeri
16 aprill haapsalu



Tekkis siin küsimus et kas sinna üritusele minevad audiklubilised saavad ennem seal laagri maksis kokku ka või midagi sellist...?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.05 10:47 Tsiteeri


Ise olen kohal


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rax6
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.05
Asukoht: kiisa,tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 05.04.05 11:08 Tsiteeri


mis üritus toimub?:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.05 11:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rax6
mis üritus toimub?:o

Kuda saab sellisest üritusest mitte kuulnud veel olla :P
http://www.streetrace.ee/foorum/viewtopic.php?t=28083&sid=0751017ef5c16223a9b6816e1fe63841
/me mõõdab seal SPLi soovijatel :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
xmatu
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: Pärnumaa Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 89a

postitati 05.04.05 14:48 Tsiteeri


Aga võix ka ju nii teha et Pärnu poolt minejad saax kuskil kokku ja lähex üheskoos!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.05 14:55 Tsiteeri


Saadaksegi kokko... küll mitte ainult AC omad, kuid kõik kes Pärnust minemas kogunevad 10:30 Port Artur 1 taha ning sealt on start kell 11:00 :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
xmatu
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: Pärnumaa Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: audi80 89a

biggrin.gif postitati 05.04.05 15:01 Tsiteeri


Minu teada Port Arturi parkla nädalavahrtusel sellisel kellaajal juba puupüsti autosid täis aga ma võin ka eksida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.05 15:08 Tsiteeri


Eks ta nii kipub olema jah, et ma pigem arvan selleks kokkusaamiskohaks kujunevat Porta Kõrval oleva Yasmiina keskuse parklat, seal vähe rahulikum. Minuteada oli ka eelmine aasta just seal kokkusaamine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 05.04.05 15:19 Tsiteeri
ma ka platsis



igatahes olen ma ka platsis.Vaatme kes s´iis seal kiirendavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 06.04.05 07:11 Tsiteeri


Ma hakkan hommikul ca 10 ajal Tallinnast Haapsalupoole liikuma, kindlasti olen kohal :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.05 12:16 Tsiteeri


Me katsub kah ennast ja auto konditsiooni saada ning kui chipi külge saab siis ka mõned kiiremad sirglõigud kohapeal teha:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 06.04.05 17:55 Tsiteeri


oi, siis saab teha sedaan 20v versus avantissimo 20v. Ise loodan ka kivi peale saada selleks ajaks :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yts
huviline



Registreerunud 04.10.03
Asukoht: Kaiu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 AVANT

postitati 07.04.05 07:57 Tsiteeri


Ma ise ka kohal

Kas Audiclubi jaoks on eraldatud ka mingi parkimisala kus saaks kõik koos olla????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 07.04.05 08:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yts
Ma ise ka kohal

Kas Audiclubi jaoks on eraldatud ka mingi parkimisala kus saaks kõik koos olla????


läheb üsna keeruliseks kui seda teemat seal ajama hakata, et igale klubile oma ala .....


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.05 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkoC
Tsitaat:
Algselt postitas: yts
Ma ise ka kohal

Kas Audiclubi jaoks on eraldatud ka mingi parkimisala kus saaks kõik koos olla????


läheb üsna keeruliseks kui seda teemat seal ajama hakata, et igale klubile oma ala .....

Sellist võimalust sallu igatahel ju pakub...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 08.04.05 07:24 Tsiteeri


üritan kah ennast kohale vedada:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 08.04.05 08:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkoC
Tsitaat:
Algselt postitas: yts
Ma ise ka kohal

Kas Audiclubi jaoks on eraldatud ka mingi parkimisala kus saaks kõik koos olla????


läheb üsna keeruliseks kui seda teemat seal ajama hakata, et igale klubile oma ala .....

Sellist võimalust sallu igatahel ju pakub...


ei leia kus ta seda teemat pakub, aga kuna rahvast on MEELETULT, siis tahaks täitsa teada kuidas see välja kujuneb ?
kuna kogu rahvas ei tule kindlasti ühe kruiisiga, siis hakatakse kohti "hoidma" ?
ei usu ...
väike reaalsustaju võiks siiski jääda ...
ei jõua seal keegi klubide kaupa kedagi parkima korraldada ...


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 08.04.05 11:33 Tsiteeri


Selle teema teises postituses on sellest juttu: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=28083
Tsiteerin sallut siis ka: "Autoklubidele, kes soovivad oma klubi jaoks kinni panna mingi kindla ala palun pöörduda sallu poole..."
Kuidas seda korraldatakse ei kujuta ka mina ette... kuid vähemalt võimalus antakse...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 08.04.05 12:25 Tsiteeri


kui ac selle mingi koha kinni paneb, tuleks isegi kohale. igast striiitreisseritega ei viitsi küll seal sebida ja maid jagada.
:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rax6
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.05
Asukoht: kiisa,tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 08.04.05 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
kui ac selle mingi koha kinni paneb, tuleks isegi kohale. igast striiitreisseritega ei viitsi küll seal sebida ja maid jagada.
:cool:

samma siin:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 08.04.05 14:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rax6
Tsitaat:
Algselt postitas: mth
kui ac selle mingi koha kinni paneb, tuleks isegi kohale. igast striiitreisseritega ei viitsi küll seal sebida ja maid jagada.
:cool:

samma siin:P


Oh teid vanakesi küll:D

Ma arvan, et ma pole siin ainuke, kes siiani veel täis elu ja tervise juures on, käinuna mõningatel SR-ga seotud üritustel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 08.04.05 19:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
kui ac selle mingi koha kinni paneb, tuleks isegi kohale. igast striiitreisseritega ei viitsi küll seal sebida ja maid jagada.
:cool:


muig
mis sul siis "striitreisserite" üritusele üldse asja on ? :D


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 09.04.05 10:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkoC
muig
mis sul siis "striitreisserite" üritusele üldse asja on ? :D

ega ei olegi vist :(
ei noh, ega ma ei mõtlenudki, et seal midagi koledat juhtub. karta on, et ikka tulen kohale puhurita quattrosi kottima :D

:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cretzky
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.04
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A8 / A3 sportback 1,6

postitati 11.04.05 12:26 Tsiteeri
no siis..



Aga milles probleem saaks kuskil pool etee peal mingi kell audiclubilistega kokku ja siis sõidaks kõik korraga kohale.Parigime sinna kuhu tahame. Kokku võib ju saada virtsu risti ristmikul. Seal ju tore söömis koht olemas, kus saab teisi omasuguseid oodata??? Käiks välja idee et seal näiteks 12:00 kokku saada???? Või sipa varem. Audimehed tunnevad ikka audi järgi teineteist ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 11.04.05 13:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cretzky
Aga milles probleem saaks kuskil pool etee peal mingi kell audiclubilistega kokku ja siis sõidaks kõik korraga kohale.Parigime sinna kuhu tahame. Kokku võib ju saada virtsu risti ristmikul. Seal ju tore söömis koht olemas, kus saab teisi omasuguseid oodata??? Käiks välja idee et seal näiteks 12:00 kokku saada???? Või sipa varem. Audimehed tunnevad ikka audi järgi teineteist ära.


nõus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.5% - SQL: 41.5%]