Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1.9 TDi 81kW ROS Auto OÜ (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 3516)
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 24.03.15 11:41 Tsiteeri
Audi A4 1.9 TDi 81kW ROS Auto OÜ



Tere,
kas keegi saaks tolle auto kohta väikse infopäringu kusagilt teha või teab äkki midagi rääkida auto kohta? VAJUTA SIIA!
Endal plaan minna vaatama, kuna mõte ökomat masinat kõrvale hankida. Kohapeal oskan ise enamasti veermiku ja muud säärast vaadata, mootori kohapealt tean ka enamvähem vaadata, kuid sinapeal päris pole. Eks teen enne pisikest uuringut foorumist.

Tervitades,
Anre


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
toomasd
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDI Avant 120kw BDG, Audi A4 Avant B8 2,0TDI

postitati 24.03.15 18:42 Tsiteeri


See ju kurikuulus "kadaka" autoturu plats. Nendest autoärikatest soovitan soojalt eemale hoida. Ma ise sealt autot ostma ei läheks. Vaata veel ringi, kevad on juba käes ja müügi hooaeg läheb kohe lahti.


„Kui kvantmehaanika ei pane sul pead ringi käima, ei ole sa millestki aru saanud" Niels Bohr.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 24.03.15 21:43 Tsiteeri


Ma ütlen sulle ausalt, et ma ei tea Tallinna autoturust tegelt mõhkugi. Kes on hea, kes on halb :). Aga tänud hoiatamast! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.9% - SQL: 72.1%]