Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: audi a6 ostu abi. (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 3140)
digimon
huviline



Registreerunud 23.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.15 16:18 Tsiteeri
audi a6 ostu abi.



Oleks huvi niisuguse isendi vastu http://www.nettiauto.com/audi/a6/6198396 ja siis teine http://www.nettiauto.com/audi/a6/6999995 Peale selle,et bensiini kulu nii ja naa see pole oluline.Mind huvitab just täpsemalt mida tasub ostu puhul kõige rohkem tähele panna?Ja huvitab ka nende masinate vastupidavus ning mis suurusjärgus enam vähem jäävad juppide hinnad(puksid,klotsid jne)?Ise olen näinud seda halli audid,aga pole sees olnud ja käima pannud.Väljast ja seest oli küll korralik. Aga kisub nagu selle tumedama auto poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 22.02.15 16:55 Tsiteeri


Et siis ostu isu on aga ise vastust küsimusele otsida ei viitsi.
Kui sa natukenegi Otsingut kasutanud oleksid, siis ei küsiks kas 2.7bti või 4.2

Sarnaseid teemasid on juba piisavalt olemas.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimon
huviline



Registreerunud 23.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.15 17:10 Tsiteeri


Ega ma seda arvasin kohe,et niisugused kommentaarid tulevad.Lugesin uurisin siin enne kui postitasin ja midagi tarka ma küll ei leidnud.Lihtsalt mingi mula ja enamus kütuseteemal.Eks ma uuri mujalt assju.Siit ma neid ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 22.02.15 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimon
Ega ma seda arvasin kohe,et niisugused kommentaarid tulevad.Lugesin uurisin siin enne kui postitasin ja midagi tarka ma küll ei leidnud.Lihtsalt mingi mula ja enamus kütuseteemal.Eks ma uuri mujalt assju.Siit ma neid ei saa.

Raha on, aga muuga on nagu on.

Kas need on ka lihtsalt mingi mula.

http://foorum.audiclub.ee/forumdisplay.php?fid=46

http://foorum.audiclub.ee/forumdisplay.php?fid=47

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=38652

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=28977

jne.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimon
huviline



Registreerunud 23.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.15 17:40 Tsiteeri


Ma olen neid juba vaadanud.Ja ei taha siin vaielda.Uurin mujalt omale vastused.Mis mind huvitavad siin foorumis pole ma neid leidnud infot vähe.On küll igasugu infot palju ja teiste mootorite kohta.Nende isendite kohta nagu infot vähe.Kui arvate,et tulen ja kirjutan ning ootan käed rüpes vastuseid siis eksite.Olen ka auto 24 foorumist uurinud ja eks tuleb ka googlet kasutada.Ega mind suurt huvitanud lihtsalt käigukastist kuulnud,et nendega jamasi.Ning millele tasuks just rohkem tähelepanu pöörata.Lugesin siin ka mingist torust et mingi tüüp viga pidavat umbe minema,aga täpselt aru ei saanud millest jutt oli.Sest teksti oli ühest äärmusest teise.(ehk oli juttu karterituulutusest) võta sa kinni täppselt lahti ei seletatud.Ime ka et siis uusi teemasi tehakse kui konkreetseid vastuseid vähe on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 22.02.15 17:49 Tsiteeri


15 aastat vana auto puhul on esmane ikkagi konkreetse masina seisukord ja kuidas on seni seda hooldatud.

Ja kui kütusekulu pole nagunii esmane, siis selles valikuks polegi valikut, 4,2 on igati mõistlikum.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kelluke
huviline



Registreerunud 01.08.07
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.9 , 5000 C2

postitati 22.02.15 18:26 Tsiteeri


Võta 4.2,manuaal, omal vähem muret.Vaata auto üldist seisukorda, et kõik elektri lisad töötaks, tuled klaasid terved.
Hea oleks kuulata külma käivitust, mis häält rihmad, rullid ja ketipingutid teevad.
Sumpsi jooks vaata üle, kipub roostetama.Kettad ,klotsid maksavad 500- kanti, originaalid.
Hea oleks, kui arvutimees ka kaasas.
Linnas 20L sajale ja naudi sõitu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimon
huviline



Registreerunud 23.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.15 18:37 Tsiteeri


Suured tänud.Need asjad vaatan kindlasti üle.Ja enne käivitust oli ka mõte kapotialune ning õlitasemed üle vaadata.Muidugi on nad soome autot ja siit ostetud ning hooldusraamatud ka olemas.Aga on selgunud ka siin need petmised ja ülevaatused.Nagu aru olen saanud ja lugenud on mootorid muidu neil head,aga mis mind mõtlema on pannud on just silla osad kuidas need vastupeavad?Manuaal kastiga isendeid liigub kahjuks harva.Veel olen kuulnud ,et kastis õli ei vahetatta.Kas masin on ketiga? Olen arusaanud,et rihmaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kelluke
huviline



Registreerunud 01.08.07
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.9 , 5000 C2

postitati 22.02.15 19:05 Tsiteeri


Ikka rihmaga on ,nukad on ketiga.Kastiõli tuleb ikka vahetada, nii manuaalil kui automaadil.
Mina olen omanud 4.2-te kolm aastat, ühtegi sillaosa ega puksi vahetanud ei ole, seega ei oska nende hindadest midagi rääkida.Aga sõidetud ka selle ajaga 10000 ringis.
Kui väga tahad, võin enda oma ära müüa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.02.15 19:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kelluke
Ikka rihmaga on ,nukad on ketiga.Kastiõli tuleb ikka vahetada, nii manuaalil kui automaadil.
Mina olen omanud 4.2-te kolm aastat, ühtegi sillaosa ega puksi vahetanud ei ole, seega ei oska nende hindadest midagi rääkida.Aga sõidetud ka selle ajaga 10000 ringis.
Kui väga tahad, võin enda oma ära müüa.


3 aastat ja 10 000 km pole ka veermikus mingi näitaja.
Aga jah, üldiselt pole tegu siiski hirmutava autoga, kuigi mootor polevat kõige õnnestunum, olgugi, et tundub olevat kohitsetud S4 mootor.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimon
huviline



Registreerunud 23.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.15 19:19 Tsiteeri


Ma ei saa kahjuks eesti nr kasutada elan soomes ja see ümber reg.pole ka just odav lõbu. Kasti õli suhtes küsisin selle,et olen kuulnud,et seal õli ei vahetatta ning ei pidavat kogu õli kätte saadama.Tallinnas olevat mingid vennad ise teinud mingi aparaadi,et kogu õli kastist kätte saada.Võta sa nüüd kinni.Kas jälle see teema,et naised saunas rääkisid.Ehk osskavad targemad mehed täpsemalt vastata sellel teemal.Endal kogemus automaadi kasti suhtes puudub.Ja 1 küsimus jääb ikkagi õhku ,et kumb neist isenditest parem vastupidavam pean silmas mootorit.Sillad vast neil samad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.02.15 19:26 Tsiteeri


Automaat kasti puhul tehakse tõesti dünaamilist ölivahetust, kus lastakse läbi 10+ liitreid öli, ehk seni, kuni on eemaldunud kogu tökat.

Eluaegne öli - see ongi see, kuniks kast on öhtal, olgu selleks automaat vöi manuaal.
Ölivahetus siiski olenemata ütlustest on soovitatav.

4.2


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 22.02.15 19:28 Tsiteeri


Sõitsin kunagi sellisega 5a. 150000 km. Korra tegin esisilda, korra aut. kasti. Korra vahetasin hammasrihma koos muu vajalikuga. Kokku need asjad u. 2400 eur., kui kroonid ümber lüüa. Kasti 5hp24 õli oli korralikult vahetatud, ikka lendas kopsik pooleks. 2,7 kasutab veel nõrgemat 5hp19 kasti.
Kettad, klotsid 400-500 eur., oleneb mida valida. Ketipingutid koos kettidega tahavad ka vahetust neil, kui juba tehtud pole. U. 1000 eur. Kõige nõmedam mure on õli-tosooli soojusvaheti toru, mida on jube ke...niit vahetada. Küünlad u. 100 eur. jooks.
4,2-l on paljud keredetailid tavalisest a6-st erinevad. Tuled, kapott, tiivad, esiklaas..
Üldiselt omal ajal oli omal kohal. Enam ei igatse 20 sajale bensukat, kui on CR diislid..


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimon
huviline



Registreerunud 23.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.15 19:33 Tsiteeri


Suured tänud.Sain ka häid vastuseid mis mind rahuldavad.Ja kui kellekil veel mingeid soovitusi mida peaks jälgima ja tähelebanu pöörama on ainult teretulnud.Aga see 2,7 V6 Bi Turbo 169 kw mootor.Kas 4,2 mootoriga palju erinevusi.Peale kw ja mootori suurusest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.02.15 20:12 Tsiteeri


Täiesti erinevad mootorid.
2.7 on kahe turboga v6, teine vabalthingav v8. Käitumiselt samuti erinevad mootorid.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimon
huviline



Registreerunud 23.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.02.15 20:28 Tsiteeri


Selge ,aga ehk saaksite vähe täpsustada.Nt remonditeemal kumb paremini kestab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 23.02.15 00:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimon
Selge ,aga ehk saaksite vähe täpsustada.Nt remonditeemal kumb paremini kestab.


Kui ei hoolda, ei kesta kumbki. Aga mis sa ise arvad, kumb paremini kestab? Kas keeruline kahe turboga V6 mootor või lihtne vabalthingav V8 mootor?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 23.02.15 16:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimon
Selge ,aga ehk saaksite vähe täpsustada.Nt remonditeemal kumb paremini kestab.

Loe näiteks nende mootorite kohta käivaid teemasid.
Ja kui need on ka kõik jamps ja ei kõlba, siis tasub kõelda kas maksab sellist autot osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
digimon
huviline



Registreerunud 23.10.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.15 04:08 Tsiteeri
Mind hakkas huvitama niisugune auto



Ei hakka uut teemat tegema.Kuna need autod läksid ära millest siin jutt enne oli.Aga nüüd auto ost vähe tõsisemalt käsil.Mind hakkas huvitama selline isend. http://www.nettiauto.com/audi/a6-allroad/7312644 Ehk oskate kommenteerida seda autot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HoratioDiip
huviline



Registreerunud 05.08.10
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.15 07:28 Tsiteeri


Ei saa nüüd küll aru, mis hinnaga Soomes autosid müüakse. Sellise raha eest algab juba järgmise keremudeliga allroad, iseasi mis seisukorras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.3% - SQL: 59.7%]