Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi S4 300kw auto24.-s (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 6729)
Apologeet
huviline



Registreerunud 13.02.15
Asukoht: Tartu,Sillamäe,Stockholm
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.15 10:28 Tsiteeri
Audi S4 300kw auto24.-s



Kas on kellelgi informatsiooni auto24.-s müügiloleva S41999.a.300kw auto kohta?Tundub olevat hea pakkumine hobiautoks.Võimalik,et autot on kuskil põhjalikult arutatud,kiirotsinguga ei leidnud eriti midagi.Oleksin tänulik igasuguse infi eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 14.02.15 10:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Apologeet
Kas on kellelgi informatsiooni auto24.-s müügiloleva S41999.a.300kw auto kohta?Tundub olevat hea pakkumine hobiautoks.Võimalik,et autot on kuskil põhjalikult arutatud,kiirotsinguga ei leidnud eriti midagi.Oleksin tänulik igasuguse infi eest.


Ja millisest masinast siis täpsemalt jutt?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MB1
huviline



Registreerunud 18.04.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 2,5td 88kw 1990a.

postitati 14.02.15 10:55 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/1081920

Tundub et sellest jutt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ziimukaz
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.10
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0 Q

postitati 14.02.15 11:55 Tsiteeri


Siin räägitud
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=32294&page=4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Apologeet
huviline



Registreerunud 13.02.15
Asukoht: Tartu,Sillamäe,Stockholm
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.15 11:56 Tsiteeri
AudiS4 300kw auto24.-s



MB1,aitäh,just see


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 14.02.15 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Apologeet
MB1,aitäh,just see


Kas ajab niipalju peale, et ei jõua alt ära kulutada, ehk siis mis põhjusel just see peavalu endale vaja.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Apologeet
huviline



Registreerunud 13.02.15
Asukoht: Tartu,Sillamäe,Stockholm
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.15 12:26 Tsiteeri


Aitäh,ziimukaz,paistab,et muumitrollil jäi auto millegipärast ostmata...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Apologeet
huviline



Registreerunud 13.02.15
Asukoht: Tartu,Sillamäe,Stockholm
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.15 12:42 Tsiteeri


yanekk,nüüd küll ei saanud aru,mida pead silmas ,,ei jõua alt ära kulutada"?Mingi Haapsalu kohalik släng?Väike laupäevane hommikune samakas,või lihtsalt mölapidamatus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 14.02.15 13:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Apologeet
yanekk,nüüd küll ei saanud aru,mida pead silmas ,,ei jõua alt ära kulutada"?Mingi Haapsalu kohalik släng?Väike laupäevane hommikune samakas,või lihtsalt mölapidamatus?


Kas rahakott on nii suur, et seda masinat pidada?
See et see masin sellist raha hetkel maksab on juba teine teema.
Sama summa eest veel samasuguseid masinaid müügis.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 14.02.15 13:51 Tsiteeri


Kas mitte sa, yanekk, mingis võistluste teemas ei rääkinud sellest masinast? Et ei pidanud kuigi hästi edasi liikuma see masin. Vot ei mäleta enam, kas võrreldi stock seades s-i või rs4-ga. Ei suuda seda teemat ka enam leida.


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 14.02.15 14:28 Tsiteeri


Seesama masin, kuid aega on sellest palju möödas, mis seisus hetkel ei tea.
Kui see toonane "kvaliteetene kiletamine" ajas juba südame pahaks, siis mida oodata masinast endast.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Apologeet
huviline



Registreerunud 13.02.15
Asukoht: Tartu,Sillamäe,Stockholm
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.15 16:43 Tsiteeri


No vot.Hakkabki vaikselt vastuseid minu postitusele tulema.Suur tänu!Eriti yanekkile .Sain teada,et vaatluse all oleva auto kiletamine oli okse.Ja et praegu ei tea kas on ikka okse.Ja et kuskil võistluste vist ei olnud minek piisav.Mis puutub huvilise Apologeedi rahakoti paksust,siis selle kohta võiks klubiliige yanekk ju avada mingi vabateema.Või kui huvi on eriti sügav,kasutada lihtvõimalust,mida nimetatakse googeldamiseks.Saaksid palju huvitavat infot .Profiil on ju vabalugemises.Paar hiireklikki,ja ongi minu rahalised võimalused ligilähedaselt selged.Muidugi laseks ma auto üle vaadata kuskil Jõujaamas või VKM-is.Mõtlesin lihtsalt,et siia foorumi on kogunenud selline Audisid armastav sõbralik rahvas.Milleks mul seda konkreetset autot vaja on,see vist ikka minu oma asi.See auto tundus lihtsalt selline intrigeeriv.Minu jaoks auto olnud alati midagi rohkem kui tükk rauda.Vist selline autopede.Siiamaani rohkem ameeriklaste armastaja.Aga mulle selge,konkreetset infi selle auto kohta vähe.Kui midagi selgub,annan Foorumis teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 14.02.15 17:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Apologeet
No vot.Hakkabki vaikselt vastuseid minu postitusele tulema.Suur tänu!Eriti yanekkile .Sain teada,et vaatluse all oleva auto kiletamine oli okse.Ja et praegu ei tea kas on ikka okse.Ja et kuskil võistluste vist ei olnud minek piisav.Mis puutub huvilise Apologeedi rahakoti paksust,siis selle kohta võiks klubiliige yanekk ju avada mingi vabateema.Või kui huvi on eriti sügav,kasutada lihtvõimalust,mida nimetatakse googeldamiseks.Saaksid palju huvitavat infot .Profiil on ju vabalugemises.Paar hiireklikki,ja ongi minu rahalised võimalused ligilähedaselt selged.Muidugi laseks ma auto üle vaadata kuskil Jõujaamas või VKM-is.Mõtlesin lihtsalt,et siia foorumi on kogunenud selline Audisid armastav sõbralik rahvas.Milleks mul seda konkreetset autot vaja on,see vist ikka minu oma asi.See auto tundus lihtsalt selline intrigeeriv.Minu jaoks auto olnud alati midagi rohkem kui tükk rauda.Vist selline autopede.Siiamaani rohkem ameeriklaste armastaja.Aga mulle selge,konkreetset infi selle auto kohta vähe.Kui midagi selgub,annan Foorumis teada.

See oli kunagi Yanekki auto ja sel ajal oli kindlasti väga heas korras. Hetkel enam midagi head ei ootaks. Rahakoti küsimus oli ilmselgelt sellepärast, et auto hind on odav. Paljud aga ei arvesta, et selle auto hoolduskulud on ikkagi suured. Paljud teevad selle vea ja ostavad, kui üleval pidada seda ei suuda. Lõpuks ongi hunnik ronte müügis ja kõik räägivad, et nende mootorid ei kesta ja mõttetud autot jne.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 14.02.15 17:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion

See oli kunagi Yanekki auto ja sel ajal oli kindlasti väga heas korras.

See pole kunagi minu oma olnud, see valmis enamvähem samal ajal kellegi paksu rahakotiga tegelase tellimusel.

Tsitaat:
Algselt postitas: Apologeet
Või kui huvi on eriti sügav,kasutada lihtvõimalust,mida nimetatakse googeldamiseks.Saaksid palju huvitavat infot .Profiil on ju vabalugemises.


Võtan osa oma sõnu tagasi :).
Kuna algselt tundus järgekorde kõvatamisega uue kasutaja poolt, minu vabandused.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 14.02.15 17:45 Tsiteeri


Võime selle üle vaadata, me mõne sellise mootoriga auto ikka oleme seadistanud/ehitanud/omame :)
Ma nägin konkreetset isendit viimati vast ca 2-3a tagasi, sellest ajast on hulk aega merre voolanud...

Hetkel ei oska öelda, mis seisukorras olla võib.

Kui raua tükid on terved, siis iseenesest on selle raha eest ju omajagu asju.
Välimus on minu arvates täiesti rõve, mina teeks selle originaaliks ning ka cooleri viskaks sealt minema ja paneks SMIC + WMI, aga need on üsna marginaalsed kulutused tegelikult.

Tuleb lihtsalt tehnika üle vaadata ning kui ta on korras, siis miks mitte. Panna veel 3-4 tuhat sinna juurde, et teha välimus viisakaks ja metapritse panna koos seadistusega ning peaks saama mõnusalt kiire auto.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 14.02.15 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion

See oli kunagi Yanekki auto ja sel ajal oli kindlasti väga heas korras.

See pole kunagi minu oma olnud, see valmis enamvähem samal ajal kellegi paksu rahakotiga tegelase tellimusel.

Minu viga. Seal teises teemas viimases postituses mõtlesin, et sama auto vana müügi link.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 14.02.15 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj


Tuleb lihtsalt tehnika üle vaadata ning kui ta on korras, siis miks mitte. Panna veel 3-4 tuhat sinna juurde, et teha välimus viisakaks ja metapritse panna koos seadistusega ning peaks saama mõnusalt kiire auto.


Kuna sa oled vist viimane kes nii seda, kui minu vana viimati siit seltskonnast näppinud on, siis kumb oli paremas seisus.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 14.02.15 20:22 Tsiteeri


"Olemas arved tehtud töödest ja asjadest üle 30000€ väärtuses..."
...vb. mõtlen liialt majanduslikult, kuid jah .... ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 14.02.15 21:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
"Olemas arved tehtud töödest ja asjadest üle 30000€ väärtuses..."
...vb. mõtlen liialt majanduslikult, kuid jah .... ;)

Mul on auto peale läinud üle 5k 3a jooksul. Ja ikka vajaks tegemist. Oleneb ju kõik ka ajavahest.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.15 21:26 Tsiteeri


Sa vaata nüüd veel 2 korda pilte, eriti seda esimest, ja siis hommikuks on sul selge, et seda ei tule mitte vaatama minna, vaid suure ringiga mööda käia ja teha näole ilme, et ei märganud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.02.15 22:24 Tsiteeri


Tuleks leida võimalikult odav, kuid kere poolelt igati OK isend ja tehnika ringi visata - saaks ju vägeva kompoti kokku küll ;).


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Apologeet
huviline



Registreerunud 13.02.15
Asukoht: Tartu,Sillamäe,Stockholm
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.15 22:28 Tsiteeri


Yanekk,saan tegelikult aru,miks nii okkaline olid.Igatahes Sinu osalised vabandused rõõmuga vastu võetud.Mis puutub raha kulutamisse hobiautosse,siis olen kursis.Omasin kolm suve C6 Vette superchargerit,mis oli kindla ajalooga tunnustatud USA tuuningugaraa˛is järele aidatud ja ometi pärast sihipärast kasutamist tuli kaks korda tugevdatud kasti remontida.Õlid 5000km.jne.,jne.Ei tea,vaatamata kõigele olin väga rahul.Antud juhul oleks olnud soov ühel päeval kraapida mõne pädeva inimese nagu prj ust ja paluda vanake reanimeerida.Tunnistan,,et lasin vist müügikuulutuses olevast ilukõnest ennast veidi hüpnotiseerida.Aga äkki on kõik õige,või siis pool.Või veerandki.Saaks 10-12t.-ga ilusa tulemuse.No aga välimus-eks ta veidi Kopli poole kisu,aga see on väike probleem.Tehtav.Teisi pakkumisi,ka stockis nagu pole.Oleks seekord tahtnud just seda 2,7V6-t.Mitte V8-t.Tõenäoliselt siiski,kui olla realist,on asi tõenäoliselt mäda.Aga uskugem siiski imesid!Vaatan mingil ajal asja üle ja annan teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 14.02.15 22:36 Tsiteeri


Mina isiklikult vaataks korraliku s4 saksast ja laseks kuskil teha. Siis teaks täpselt, mis on tehtud jne. :) Vähe rohkem ja saaks oma valiku järgi välimuse jne. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.15 22:50 Tsiteeri


Saksast ehk saaks veel midagi. Ma kogu aeg mõtlen, kuhu kaovad need essid ja emmid, järjest vähem on neid müügis - ja järeldus, nad lihtsalt kõik ongi p**se keeratud. Ainult Saksamaal on veel korralikke saada, kõrge hinnaga ja seda just selle pärast, et krdi meie maa lammastel on vaja ikka B5 külge see rõve B7 võre aretada või M3 orig. stangede asemele mingi Läti toodang kruttida. Veljed ka kindlasti Black & Chrome. Oleks minu teha, ma ei laseks ühtegi sellist ülevaatuselt läbi. Ja sellel räimel polegi ülevaatust, st ilmselt keegi peale minu mõtleb ka veel õiges suunas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 14.02.15 23:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic
Saksast ehk saaks veel midagi. Ma kogu aeg mõtlen, kuhu kaovad need essid ja emmid, järjest vähem on neid müügis - ja järeldus, nad lihtsalt kõik ongi p**se keeratud. Ainult Saksamaal on veel korralikke saada, kõrge hinnaga ja seda just selle pärast, et krdi meie maa lammastel on vaja ikka B5 külge see rõve B7 võre aretada või M3 orig. stangede asemele mingi Läti toodang kruttida. Veljed ka kindlasti Black & Chrome. Oleks minu teha, ma ei laseks ühtegi sellist ülevaatuselt läbi. Ja sellel räimel polegi ülevaatust, st ilmselt keegi peale minu mõtleb ka veel õiges suunas.

Ostan m3(või S-i), olen kõva mees. Siis sõpradega klappime kütte ja ongi chill. Pärast remontida ei suuda a jama. Sõidan, kuni mootor kottis ja müün varuosadena. Kahjuks siuke suhtumine paljudel, kuna autod odavad ja ülalpidamine kallis. Lihtsalt masendav. Ise, kui ostaks S-i, tahaks kõiki hooldusi ka näha. Kui näidata pole, siis sry. Mul pole seda jama vaja. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.1% - SQL: 54.9%]