Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Uueväärne Audi sport quattro (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 16152)
ragnara
huviline



Registreerunud 23.03.12
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b9 2.0TDI Quattro

postitati 21.01.15 14:37 Tsiteeri
Uueväärne Audi sport quattro



http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=23366

Selline uudis siis. Ikka väga tummine näeb see auto välja, euroopa vaste ameerika musklile :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 22.01.15 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragnara
http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=23366

Selline uudis siis. Ikka väga tummine näeb see auto välja, euroopa vaste ameerika musklile :D.



See asi pühib põrandat iga ameerika muskliga :D .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 22.01.15 20:25 Tsiteeri


80ndad olid Ameerika muskli seisukohalt üldse kehv aeg. Seitsmekümnendate alguses kehtestatud keskkonnapiirangute tõttu olid suurekubatuurilised mootorid kohitsetud hädisteks paarisajahobujõulisteks ja autode tehniline ja esteetiline viimistlustase on väga kesine. Sellele vaatamata aga tehti ka tol ajastul USAs tähelepanuväärseid autosid. Ehk siis kui üldse võrrelda, siis Audi Sport Quattro puhul, mis oli üks Euroopa kallemaid autosid tol ajal, tasub võrdlusse tuua midagi sellist nagu Callaway Corvette C4 Twin Turbo või Vector W8. Kumbki pole kruusarallikas nagu SQ, mis selles vallas oli kahtlemata teerajaja, kuid kiired ja tähelepanuväärsed autod sellegipoolest. Ehk et päris iga muskliga ikka põrandat ei pühi. :)

Välimuse tummisuse osa olen ma ilmselt selle foorumi kontekstis üsna harval arvamusel - minu arvates on tegu erakordselt koleda autoga, ehkki ma ju ise olen ka kuubikumees ja SQ peaks justkui olema arch-kuubik. SQ teeb ihaldusväärseks kogu komplekt - ralliajalugu, haruldus, hind jms. Aga välimuse järgi üksi võttes näeb ta minu arvates väga kits välja oma lühkese teljevahe, pikkade ülendite ja püstiste akendega. Külgvaade on täiesti proportsioonist väljas. Mulle meeldib SQ bodykitiga coupe, nagu AudiTeami oma - seal on ühendatud SQ ilus nina ja vormikad küljelaiendid coupe loogiliste proportsioonidega. Aga veider välimus kahtlemata suurendab tema eksklusiivsust. Uutest autodest G65 on ka objektiivsetelt kriteeriumidelt kole, aga väga ihaldusväärne ja kalleim auto sellest margist ning müüb nii mis mühiseb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 23.01.15 07:00 Tsiteeri


Ise avastasin juutuubi sirvides sellise video: https://www.youtube.com/watch?v=fGPzN5wkoe0
Miskipärast pole sellist masinat isegi dubai ja monaco poiste käes näinud, kas masinat üldse toodetaksegi või lihtsalt concept car? Minuarust see tänapäevane masin on ikka tõsine pill võrreldes isegi uue RS6-ga.
Oskab keegi midagi kommenteerida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 23.01.15 19:25 Tsiteeri


Jah, Raigo pill on disainisilmale palju mõnusam vaadata, kui vägisi (kruusal) käituma pandud SQ. Selle auto väärtus on täpselt seal, kus Joel seda kirjeldas olevat.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.15 23:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Jah, Raigo pill on disainisilmale palju mõnusam vaadata, kui vägisi (kruusal) käituma pandud SQ. Selle auto väärtus on täpselt seal, kus Joel seda kirjeldas olevat.

Ja ometigi leidub rida seltsimehi, kes neid pika kerega kupeesid lühemaks teevad :).

Muidugi on ta kole ja tänapäevases mõttes täiesti valesti tehtud, keegi ei sõida enam kruusal 235+ rehvidega jne jne. Aga keegi ei hoiaks näiteks 2014a WRC Citroeni muuseumis ega ei müüks seda 20a pärast oksjonil 200k euriga, kuigi ta võibolla võitis hooaja (ja võibolla ei võitnud, ma ei tea) :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
traksid
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.08.15
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant Quattro S-line 2.5TDI 132kW

postitati 24.09.15 09:20 Tsiteeri


Kuradi kena Audi, üks lemmikutest läbi aegade.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 11.02.21 18:44 Tsiteeri


Jäi silma selline uudis: €2m Audi quattro is a record breaker
Ehk siis see Audi Sport Quattro S1 on hetkel ajaloo kalleimalt müüdud ralliauto.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 12.02.21 06:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Jäi silma selline uudis: €2m Audi quattro is a record breaker
Ehk siis see Audi Sport Quattro S1 on hetkel ajaloo kalleimalt müüdud ralliauto.


Päris kõrge hind. Ca 15a tagasi müüdi 600 000euriga + kaasa konteineri täis varuosasid ( ma ei mäleta, mis numbriga see masin toona oli, üks 20-st ).
Sport Quattro hinnad on ka mõnusalt kasvanud, keskmine ca 450 000eur. Jällegi, ca 15a tagasi oli suurusjärk ca 200 000eur.
Need masinad lähevad veel kallimaks.
Lihtsalt vaadates täna Saksas turuhindasid vanadele klassikutele ala S4/C4, siis ka need on kõrges hinnas, ca 7+Keuri. RS2 hinnast ei räägigi.
Paras aeg pensioni kindlustada :)


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.2% - SQL: 47.8%]