Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: valuvelgede kapslite kinnitamine (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1354)
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 18.03.05 08:05 Tsiteeri
K: valuvelgede kapslite kinnitamine



et tekkis siis selline idee seoses nende audi 15" orig 10 kodaraga valuvelgede kapslite-kilpidega, mis narkariraiskadele hirmsalt meeldivad, et kinnitaks need kapslid sinna miskise turvapoldiga. Sellise pisikese poldiga (suuruses 4 või 5 vms). Samas ajab see vast velje ju kohe tasakaalust ka välja. Kas keegi on rehvide ja velgede alal lähemalt kodus ja oskaks seda võimalust kommenteerida, et kas selline lahendus on mõeldav? Et kas velje hiljem tasakaalu ka saab? Sellise pisikese viisaka poldiga ei riku velje välimust ja teeb vargapoistele elu kasvõi sutike raskemaks...kuskil olen mitte taolist lahendust ka näinud, kuigi tegemist oli teise veljega ja võimalik, et see juba tehasest nii tulnud.

või on kellelgi paremaid ideid?


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 18.03.05 08:20 Tsiteeri


Igasugune asjade varastamise raskendamine toob tihtipeale kaasa varga pahameele, mille ta valab siis autopeale välja. Kas lasta varastada 1 kapsel või riskida kättemaksuga... Kättemaksu olen kogend ja see ei olnud meeldiv.
Too see kapsel mulle ja kui sellele nõudlust on, teen vormi ja saab neid edaspidi nii palju kui süda lustib ja normaalse hinnaga.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 18.03.05 09:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Igasugune asjade varastamise raskendamine toob tihtipeale kaasa varga pahameele, mille ta valab siis autopeale välja. Kas lasta varastada 1 kapsel või riskida kättemaksuga... Kättemaksu olen kogend ja see ei olnud meeldiv.
Too see kapsel mulle ja kui sellele nõudlust on, teen vormi ja saab neid edaspidi nii palju kui süda lustib ja normaalse hinnaga.


kas nii saama?:o
kuna mul endal veel seda kapslit-ilukilpi ei ole veel (plaanisin osta), siis paluks kaaslaste abi, kes saaksid ICE kätte korraks ühe audi orig. 10-kodaraga valukaga keskmise kapsli-kilbi viia.
Sellise siis:
http://www.hot.ee/resnick/kapsel1.jpg

Nõudlust usun, et peaks olema:P

Millisest normaalsest hinnast muidu jutt käib?


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 18.03.05 11:09 Tsiteeri


ice võiks mingi kooralik partii neid teha, siis pole muret, et ära varastatakse - kõigil ju olemas :D

aga jah, hind huvitaks väga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.05 09:15 Tsiteeri


idee on hea...
turu üleküllastuse tõttu kaoks varsti ka nende asjade varastamisel mõte kuna ostjad puuduvad:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresS
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: E53 & E46 & E36 & E30

postitati 19.03.05 10:24 Tsiteeri


Maailmaparandajad...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 19.03.05 16:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresS
Maailmaparandajad...


mis kärbes sind hammustas, et seda posti vaja oli?:mad: hoia oma arvamus endale, kui see asjasse ei puutu :mad: - vot nüüd olen maailmaparandaja:cool:


Aga ootaks herr ICE'i poolset tagasisidet ja hakkaks siis äkki tegutsema :P


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.9% - SQL: 74.1%]