Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Pritsungi regullimise võti (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1976)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 08.05.03 14:01 Tsiteeri
Pritsungi regullimise võti



mul 2,3 motol saab seda pritsungi küttesegu seal muuta ühe kindla võtmega... igatahel peab ta pikk olema aga mis kant võti see sinna läheb ja mis suurus? kas kuuskant?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 08.05.03 16:04 Tsiteeri


Sa mõtled co-regullimiseks....Kuuskant ja päris peenike mul kodus mingi komplekt ja sealt sobis üks aga mõõtu ei tea....
Tavaliselt ennem ülevaatust saab natuke co-d maha keerata....
:D:D


Tõlkis: Luule Zavoronok
Teksti luges: Malle Peedo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 08.05.03 19:37 Tsiteeri


3 mm. kuuskant,võiks olla veic pikem kui nendes Indohiina komplektides müüdavad.Samas ntx.Stokkerist on võimalik osta T-sabaga pikk kuuskant,mis on parim selleks tööks,hind peaks olema umbes 70.-:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 09.05.03 07:22 Tsiteeri


Võti olemas ,kui tahad kasutada ,küsi minult:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 09.05.03 08:07 Tsiteeri


See võti peab tõesti veic pikem olema kui need tavalised i-hiina juurikad. Müügil on ta voltaautus see on marja poe vastas ja müüb enamuses vordi junne. Maksis miski u7.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.05.03 10:51 Tsiteeri


Sai võti omale ära ostetud... on jah 3ne mõõt 25.- maksis... aga nüüd selline asi et... haapsalus minuteada keeras keegi (quatrro minuarust oli) seal asja päripäeva peale... et siis tuleb kütet rohkem... aga krt minu omal vatipidi... päripäva läks minek sitemaks ja vastupäeva paramaks??? kas siis turbokal ja vabalthingaval erinev ve???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 10.05.03 13:50 Tsiteeri


a mehed rääkige, kas mu monopurskel ka midagi kuskilt keerata saab :P ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 10.05.03 17:43 Tsiteeri


Mina keerasin haapsalus selle võtmega küll ,kui keerata päripäeva ,siis saab rohkem kätte ,kui keerad vastupäeva ,siis saab vähem kütust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 10.05.03 18:35 Tsiteeri


Nu aga mul tundub vastupidi enamvähenm asi olema??? vastupäeva läheb asi paermaks ja päripäeva hullemaks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 10.05.03 18:42 Tsiteeri


päripäeva peale sest tõstab blunsrit ja annab rohkem kütust. vaata http://www.bmworg.ru/repair/inject/inject4.htm


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.6% - SQL: 64.4%]