Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A6 tagasild (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1264)
tamps
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,5 TDi 1995

postitati 15.03.05 22:55 Tsiteeri
A6 tagasild



Audi A6 1995

Külmade ilmadega kolksuvad tagumised rattad august läbi sõites päris korralikult (parem rohkem kui vasak).
Huvitav on see, et kui kraadiklaas plussi läheb muutub kolksumine kõvasti vaiksemaks.

Käisin just ka ülevaatusel ja sealt lasti ilusti läbi.

Milles on asi? Kas amorid hakkavad ära väsima?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jesse
huviline



Registreerunud 09.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5 TDI

postitati 16.03.05 00:35 Tsiteeri


amortidest võib keegi muu pajatada või siis otsing abiks, teine oluline logistaja on kulunud puksid - visuaalsel vaatlusel (mugav auto töökojas üles tõsta) on võimalik kummi kulmisjärku tuvastada. Vahetasin just enda omad ära: kui oleks teadnud et vahetamine nii pikaks venib, ei oleks seda kobedamat puksi maha võtnudki:) ma ei saa aru, miks see puks mul korralikult sisse ei tahnud minna, kas oli ikka mõõt vale või milles asi. Teoreetiliselt peaks puksi vahetus libedalt minema (et puksi kätte saada, pidin ma rellakaga ikkagi ühe kõrva eest ära laskma et silda allapoole saada kiirelt. 9 korda mööda 1 kord lõika!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 16.03.05 08:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jesse
amortidest võib keegi muu pajatada või siis otsing abiks, teine oluline logistaja on kulunud puksid - visuaalsel vaatlusel (mugav auto töökojas üles tõsta) on võimalik kummi kulmisjärku tuvastada. Vahetasin just enda omad ära: kui oleks teadnud et vahetamine nii pikaks venib, ei oleks seda kobedamat puksi maha võtnudki:) ma ei saa aru, miks see puks mul korralikult sisse ei tahnud minna, kas oli ikka mõõt vale või milles asi. Teoreetiliselt peaks puksi vahetus libedalt minema (et puksi kätte saada, pidin ma rellakaga ikkagi ühe kõrva eest ära laskma et silda allapoole saada kiirelt. 9 korda mööda 1 kord lõika!


Pukside väljvõtmiseks on üks kaval tööriist ja kui see olemas, siis käibki suhteliselt libedalt;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.0% - SQL: 78.0%]