Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi RS6 (Sepa Autopood) (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 4191)
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 10.10.14 15:26 Tsiteeri
Audi RS6 (Sepa Autopood)



Kuna Eesti on väike, siis äkki keegi on käinud antud isendit uurimas. Tuttav soomlane on sellest huvitatud, kuid paraku ei jõua ma hetkel ise töögraafiku tõttu seda Tartusse vaatama minna.

Ma ei tea kas mu silmad petavad aga vaadates seda esimest piduriketast tundub, et see on pärit 1.8T A6'lt vms

http://img3.auto24.ee/auto24/560/863/57735863.jpg

RS6 esimesed kettad on suured, isegi tänapäeva mõistes, rääkimata auto loomise ajast. Normaalne vaatepilt peaks olema selline:

http://img3.auto24.ee/auto24/560/635/57736635.jpg


Rohkem ma midagi piltide järgi öelda ei oska, seega kui kellegil on miskit infot, siis tänud juba selle eest ette :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.10.14 15:30 Tsiteeri


See, mis esimesel pildil paistab on vaid ketta keskosa. Ma usun, et ülejäänud ketas on ka olemas :D

http://www.stokeaudi-parts.co.uk/product_images/w/672/20130201_110624__13757_zoom.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 10.10.14 15:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: twistY
See, mis esimesel pildil paistab on vaid ketta keskosa. Ma usun, et ülejäänud ketas on ka olemas :D

http://www.stokeaudi-parts.co.uk/product_images/w/672/20130201_110624__13757_zoom.jpg

Hoolikalt vaadata, siis näeb ka piltidelt seda. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 10.10.14 16:15 Tsiteeri


Soovitaks see väheke juurde panna sellise auto puhul ja osta Indro auto pigem, tundub oluliselt kindlam valik + kastiremont äsja tehtud.

Lisaks läbisõit oluliselt väiksem ja nendel platsiautodel alati mingi halb maik juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 10.10.14 17:26 Tsiteeri


Käisin 2-3 kuud tagasi Sepas seda autot vaatamas kui ta sinna müüki tuli. Sõitma ei hakanud aga käima panin. Mingeid võõraid helisi minu kõrvale ei olnud ja rohkem ei oska seda kommenteerida.

Tagastangega on kusagile otsa sõidetud, tugevalt nähtavad kriimud, vist oli sama ka paremal tagatiival. Tagumine parem velg oli tugevalt kriibitud ja rehv tühi. Teistel velgedel ka veits ääred näritud. Muidu väljast oli igati viisakas. Samuti seest tavaline Audide kulumine tulede nupul ja uste käepidemetel. Muidu jättis väga viisaka ja hea mulje. Kuid tehniliselt poolelt pole aimugi selle auto korrasolekust.

Igatahes minupoolt jäi ta ostmata. Ma ei tea miks, autojuurest lahkudes igatahes enam tagasi ei tõmmanud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arno555
huviline



Registreerunud 10.12.14
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.14 18:47 Tsiteeri


Tere, sõber käis seda proovimas, sõitmas, tal enne s8 oli, 265 kw autom. See rs aga mingit erilist emotsiooni ei pakkunud, võrreldes tavalise s8 ga ja nii ta jäigi sinnapaikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kassu
klubiliige



Registreerunud 28.12.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D4 Lang

postitati 17.12.14 21:35 Tsiteeri


Hetkel RS6 nagu rahvaauto juba - 3tk müügis :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.6% - SQL: 72.4%]