Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Klaaside toonimine (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2156)
Ardo100
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.14 19:02 Tsiteeri
Klaaside toonimine



Keegi oskab kvaliteetselt klaase toonida mõistliku hinna eest? Vaja korralikku kilet, mis peegeldab kõvasti päikest, et lapsele peale ei paistaks.


a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 01.09.14 19:05 Tsiteeri


Garglass tegi head tööd. Universaali eest küsiti 107€. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.14 19:15 Tsiteeri


Kaks korda olen kasutanud A-Autokile teenust, hinda ei mäleta mõlemad korrad olid krooni aeg, tööga igati rahul, üks kord oli väike näpukas üks uksepolt oli läinud läbi kõlarijuhtme ja tagumiseklaasi piduritulelüliti oli jäänud tagasiühendamata aga paluti viisakalt vabandust ja parandati kiirelt puudused:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo100
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.14 19:42 Tsiteeri


Mis te arvate sellest ribast, mis tuuleklaasile ülaossa pannakse? Kogemusi, muljeid?


a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 01.09.14 19:50 Tsiteeri


Kui tehase poolt ei ole, siis vist ei tohi. Vist oli nii, pead ei anna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo100
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.09.14 15:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lauri0112
Kui tehase poolt ei ole, siis vist ei tohi. Vist oli nii, pead ei anna.


Mul mingisugune asi on, aga see nagu õrnalt läheb tumedamaks mida rohkem ülessepoole. Aga sellest pole mingit tolku.Täna sõitsin, pimestas mu ikka ära vastu päikest.


a.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 02.09.14 16:55 Tsiteeri


Mina lasin enda autol klaasid kiletada kusagil õismäel astangu lähedal, firmat enam ei mäleta. Olin ise juures ja paistis ikka paras lõhkumine olevat (olen ise nii uste, kui luugi polstreid eemaldanud ja tean kuidas asi käib ja saab ka veidi hellemalt), kuid midagi vist siiski ära ei lõhutud. Lõpuks sai nendega tükk aega jageletud, et nad ühe tagumise ukse tihendi tagasi korralikult paika ajaks ja suhtumine oli selline, et kord tuleb vaatab üks tüüp, saab pisut paremaks jalutab minema, siis mingi aja pärast tuli teine tüüp vaatas ja näppis aga korda ikka ei saanud, kuni lõpuks läksid nad uuele ringile ja siis saadi ikka viimaks peaaegu (ei saanud hiljem ise ka paremaks) paika. Kilet ei kuivatatud puhuriga ja kui ma näitasin, et tagaklaasil paaril kohal servast ei ole hästi vastas, siis öeldi, et las kuivab paar päeva ja selle aja jooksul siis ise näpu või mõne pehme asjaga suruda seda vastu klaasi. Tagumistel klaasidel on ülemine tagumine nurk kile natuke inetult lõigatud, mitte ei lähe täpselt klaasi kujuga. Aga kuna oli mingi pakkumisega siga odavalt saadud, siis ei viitsinud ka nuriseda seal pikalt. Kui kunagi peaks uuemal autol laskma klaase toonida, siis laseks seda teha proffidel ja oleks nõus maksma ka vastavalt kvaliteedile rohkem. Esimesed uste klaasid tegin hiljem ise. Esimese korra kohta sai üsna hea ja olen tulemusega peaaegu (kuna jäi paar mulli alguses ja neid ära ajades jäid nende kohtade peale väiksed jäljed) rahul.

Kui oled kõrvalt näinud, kuidas klaase toonitakse, ning on olemas kuumapuhur + soe ja hästi valgustatud siseruum + pealehakkamist, siis http://salinas.ee/ saab kile (ise ostsin sealt ja seal on korralik kvaliteetne kile).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 03.09.14 15:40 Tsiteeri


toonkile.ee

B8 klaaside toonimine (7 klaasi) - 115 EUR.
Aja sain samaks päevaks kui helistasin, aega läks alla 3h ja töö väga korralik.
5 klaasi toonimise hind oli 80 EUR.

Võrdluseks:

Autodisain 7 klaasi - 140 EUR
Carglass 7 klaasi - 174 EUR
Carglass 5 klaasi - 119 EUR
A-Autokile 5 klaasi - 95 EUR (väidetavalt soodushind)


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.3% - SQL: 72.7%]