Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 2,0 96kw 2005 ATM kas tasub osta... (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1717)
kuno32
huviline



Registreerunud 11.08.14
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 11.08.14 07:54 Tsiteeri
Audi 2,0 96kw 2005 ATM kas tasub osta...



Tere,tekkis huvi antud margi suhtes aga sooviks audi rahva arvamust..ikka huvitaks töökindlus,nõrgad kohad,mida peaks ostu korral jälgima,automaatkasti töökindlus jne,jne
Oleksin väga tänulik,kuna ost tuleb laenuga siis ei tahaks lisaüllatusi jms.
Kindlasti ootan ettetänades soovitusi,mis mootoriga audit eelistada aastast 2005...hinna lagi on 6500..7000


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.08.14 08:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno32
Tere,tekkis huvi antud margi suhtes aga sooviks audi rahva arvamust..ikka huvitaks töökindlus,nõrgad kohad,mida peaks ostu korral jälgima,automaatkasti töökindlus jne,jne
Oleksin väga tänulik,kuna ost tuleb laenuga siis ei tahaks lisaüllatusi jms.
Kindlasti ootan ettetänades soovitusi,mis mootoriga audit eelistada aastast 2005...hinna lagi on 6500..7000

Sai vähem kui kuu aega tagasi naiseisale selline isend ostetud Tartust, ei olnud tol hetkel miskit muud bensukatest valikus ja antud isend juhtus olema pm täisvarustuses, mis selle mootori puhul on haruldane. Automaatkast on multitronic, sellega tuleb kindlasti proovida sõita nii külmalt kui soojalt ja minna ka arvutialla kontrolli. Põhiline miinus selle mootori juures on müra ja jõudlus, muidugi kõik sõltub, millega harjunud oled:P Aga üldiselt on sellest mootorist ja kastist klubis ka varasemalt räägitud, kasuta otsingut, ehk tuleb miskit välja.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AntiL
huviline



Registreerunud 30.05.08
Kasutaja on eemal


postitati 13.08.14 13:36 Tsiteeri


Kasti kohta ei oska öelda, kuna endal 5K manuaal, aga mootor nagu mainitud üsna lärmakas ja oma 2 liitri kohta underpowered. Sellel jällegi omad plussid: puuduvad igasugu moodsad vidinad, nagu fsid ja turbod ehk siis vähem high-tech jubinaid, mis võivad ära laguneda. Prosta vanakooli mootor ühesõnaga.

Ostsin 160k läbisõiduga auto, mis oli kenasti head hooldust saanud, samuti sai peale registreerimist vahetatud õlid ja muu hooldusega kaasnev. Viimase aasta ja 20k km jooksul vahetatud korra õli ja karterituulutuse klapp, mis kipub umbe minema ja õli sööma. Muid probleeme pole olnud. Süütepoolid pidid ka juttude järgi olema kuluosad, aga minu autol pole veel muresid olnud. Samuti räägitakse hirmujutte 2 massilisest hoorattast, mis minu varsti 190k sõitnud autol veel kuidagi märku pole annud.

Kütusekulu kohta. Viimase aasta keskmine suhtega 75% tallinna linna ja 25% trassi on 9,25l/100km. Puhas maantee mööda eestit õnnestus ühe 65l täispaagiga veidi üle 900km sõita ehk siis maanteel selline 7 või gramm alla selle. Üldiselt olen rahuliku jalaga, mistõttu ei ole häirivaks ostunud ka kesine dünaamika (kuigi tehaseandmete järgi 9,6sek 0-100).

Kokkuvõtvalt: lihtne ja lollikindel mootor ja kui kõva minekut taga ei aja ja eesmärk on võimalikult tagasihoidlike remondi-ja hoolduskuludega läbi saada, võta 2.0 96kW bens. Kui aju ütleb, et 2.0,96kW,bensiin-ja u 9l keskmise kulu kombinatsioon on kuidagi väga metsapoole, otsi mõni peenem turbokas või diisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 13.08.14 16:25 Tsiteeri


Lisaks siis eelmisele, et mina pidasin teemaalgataja poolt nimetatud mootori ja käigukastiga isendit üle 4a ja ca 100 tuh km (auto läbisõidult umbes 100tuh km kuni 200 tuh km), vahetatud said kõik süütepoolid, siis tuli aga tehasekampaania ka nendele, üldiselt juba originaalosa ei ole ka kallis, seega suht olematu probleem. Samuti liigub auto ühe süütepooli rikke korral edasi. Kahemassilist hooratast ei tohiks neil olla, eriti veel automaatkastiga. Veermik oli mul kuni 200tuh-ni tehaseoma, probleeme polnud ja nii ta minu poolt sai edasi müüdud. Veel võib probleemiks olla lisavaakumpump, kuigi selle rikkest ei saanud mina muud moodi aru, kui arvutiga vaadates, tundus suht mõtetu vidin, kuigi lõpuks ma selle töötavaga siiski asendasin. Veel ei ole neil harvad generaatori ja pidurivõimendi rikked. Kasti kohta saad lugeda mujalt foorumist, märgiks ära, et sel nn uuem ehk siis 7k kast, see tähendab tavakasutaja jaoks seda, et manuaalre˛iimi pannes tekitab tarkvara 7 käiku, automaatre˛iimis nõkse jms olla ei tohi absoluutselt, töökorras multitronic on mõnusalt sujuv, tõsi, kohalt minnes natuke uimane. Ahjaa, mootori õlitarve paar liitrit välba peale ei viita koheselt, et mootor küpse on, raskema jalaga võtab õli ikka, tasemeandur on peal ja see hakkab suht vara kisama, vist ca 200-300ml max allpool juba põleb.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 21.9% - SQL: 78.1%]