Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Autor:
Pealkiri: Tartu/Tartumaa AC2014 särkide/jakkide jagamine - Tehtud! (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 12000)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.07.14 09:16 Tsiteeri
Tartu/Tartumaa AC2014 särkide/jakkide jagamine - Tehtud!



Kuna suurem osa riietest jõudis peale Hegoli esimest jagamist minu kätte, siis ühe jagamise hõikan ka ise välja. Helistan ka kõigile üle, et teemat maha ei magataks.

Jagamise toimumise aeg: kolmapäev 30.07.2014 ajavahemikul 16:30-19:00
Jagamise koht: Bauhofi parkla Neste automaattankla poolne külg

Kontakt 524 6138

PS! Kes jagamisele ei saa tulla, nendele infoks, et riideesemed rändavad alates järgmise nädala algusest (4.08) sellisele aadressile nagu Nooruse 1, Tartu (TÜ Tehnoloogia instituudi hoone Ravila ja Nooruse tänava nurgal). Kätte saab neid mõni tunnike ette helistades E-R 10:00 - 15:00 (toon need maja taha "Du Nordi" juurde parklasse välja). Erisoovid juba täiendaval kokkuleppel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.07.14 19:32 Tsiteeri


Tartu jagamisega siis ühel pool. Indrole on kahe kasutaja mured edastatud ja eks ta tegeleb nii nagu jõuab. Varuge kannatust ja andke talle andeks :). Selle korra tellimuste mahtu arvestades võtan mina mütsi maha, et ta üldse tegeleda iõudis :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rallq
klubiliige



Registreerunud 30.03.08
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6Allroad 2,7 132kw 2007

postitati 31.07.14 19:12 Tsiteeri


Suured tänud indrole suure vaeva eest ja jagamise eest tänu kpsile.mina olen rahul:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fan
huviline



Registreerunud 21.07.09
Asukoht: Soome+Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S2 - S4 Avant 2.2TQ - A6 Avant 2.5TDI Q - VW 1303S

postitati 01.08.14 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rallq
Suured tänud indrole suure vaeva eest ja jagamise eest tänu kpsile.mina olen rahul:D




+1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.2% - SQL: 62.8%]