Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: 12. ja 13. märts jäärada Kahalas, start mõlemal päeval kell 12.00 Vesse Statoilist (Vastuseid: 61 | Vaatamisi: 6673)
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 08.03.05 17:44


ET SIIS käisin täna Kloogal ja ka Vasalemmas piilumas olukorda.

Vasalemma:
Mõttetult kitsas, lühike ja kõvade vallidega rada, suur oht autole viga teha. Samuti kohati VÄGA konarlik

Klooga:

Rada 1: Muna kujuline ring, väikse S'iga tagasirgel, jää konarlik ja kohati vesi väljas ja seda pele tõsist hüpet !!!!! ( teise ringi sealt sõitsin igatahes kaarega mööda )

Rada 2: Pisu pikem ja keerukam rada, pikade sirgetega kus sai kiiruse nii sama tastimise käigus juba 120-140 km/h. Sirged lõppevad tavaliselt tõsise hüppega mida kaugelt ei märkagi, aga rattad viskab õhku küll. Kohati kadus rada nii ära, et ei teadnud kuhu edasi minna


Kokkuvõte: ei soovita kumbagi kohta, ise vähemalt enam sinna nina ei topi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lullu2
huviline

Avatar


Registreerunud 26.02.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2.0

postitati 08.03.05 18:14


Tere!
Olen kahala järvel pidevalt käinud kuna elan seal lähedal, aga tänane tuisk tegi muidugi oma tööd.:( Kaks korda sain autot välja lükata. Peale kümnendat ringi oli juba päris sõidetav see rada (jälle).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresS
huviline

Avatar


Registreerunud 08.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: E53 & E46 & E36 & E30

postitati 08.03.05 20:35


Kuna ka koht on veel nii lahtine, siis teeks ettepaneku kaaluda ka kuupäeva edasitõstmist pühapäevale. Mina isiklikult saan mõlemal päeval, kuid on näha, et osad inimesed lihtsalt ei saa töö tõttu juba laupäeva lõunast mürama sõita.

Kui teistel 1kõik on, võiks ju sellega arvestada? Saakski laupäeval asjalik olla ja nii...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 09.03.05 09:06


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresS
Kuna ka koht on veel nii lahtine, siis teeks ettepaneku kaaluda ka kuupäeva edasitõstmist pühapäevale. Mina isiklikult saan mõlemal päeval, kuid on näha, et osad inimesed lihtsalt ei saa töö tõttu juba laupäeva lõunast mürama sõita.

Kui teistel 1kõik on, võiks ju sellega arvestada? Saakski laupäeval asjalik olla ja nii...


Jah, kaks korda juba laupäeval olnud, äkki seekord pühapäeval;)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.05 09:09


Minul pole ka pühapäeva vastu midagi, saavad tõesti ka need tulla, kes laupäeval peaks tööl olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Speiss
huviline



Registreerunud 18.10.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Ford :(

postitati 09.03.05 09:22


nunuh, kes on tööl laupäeval, kes pühapäeval (mina ntx)
aga nuh, kui laupäeval töötajaid on ülekaalus, eks ma siis annan alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 09.03.05 09:26


ma olen nõus pühapäeval ka minema

aga laupäeval lähen ka :D

palju peale minu veel on isikuid kes mõlemal päeval jääle mürama läheks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.05 09:49


Tsitaat:
Algselt postitas: kala
palju peale minu veel on isikuid kes mõlemal päeval jääle mürama läheks?

Kui peale võtad, siis võin ka mõlemal päeval tulla :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diversion
meeskond

Avatar


Registreerunud 03.09.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q C4 & A80 B4 & ur90q B2 & UR

postitati 09.03.05 09:54


Tsitaat:
Algselt postitas: kala
palju peale minu veel on isikuid kes mõlemal päeval jääle mürama läheks?


Mina, mina, mina :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ACE16V
huviline

Avatar


Registreerunud 12.03.03
Asukoht: Järveküla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80AvantQuattro / DUCATI_M900

postitati 09.03.05 10:25


Mul ka ainult laupäeval võimalus minna ja ilmselt ka seda võimalust seekord kasutan;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Speiss
huviline



Registreerunud 18.10.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Ford :(

postitati 09.03.05 10:35


nu aga siis teeme 2 üritust ;)
kes laupäeval
kes pühapäeva
kes igal päeval


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 09.03.05 13:21


teeme nii, et start on nii laupäeval kui ka pühapäeval kell 12 Vesse statikast.

Tulevad kes tulevad :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 11.03.05 09:55


nagu ma topicu pealkirjast aru saan, on koht kindlaks määratud - kahala?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 11.03.05 14:50


Natuke küll teemast mööda aga sai täna siis Viimsi rajal käidud......päris mõnus, pole küll kiire rada aga sile ja libe:)
Takistusi pole ka raja peal ega servades( kui mõistusega sõita ja mitte täie lauluga kurvi lennata, siis on võimalus kivi kohata oma teel) aga jah ...sõidetav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.05 18:48


Viimsisse tuleks kindlasti kuigi ei tea rajast midagi


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alp
huviline



Registreerunud 28.05.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Yukon Denali & 200TQ & LR Discovery II Td5 & Can Am Renegade & Sea Doo RXP supercharged & Aprilia SVX 550

postitati 11.03.05 19:09


Üritan ka homme "traktoriga" kohal olla , hommikul 17" rullid ka alla :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 11.03.05 19:10


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaanus100
( kui mõistusega sõita ja mitte täie lauluga kurvi lennata, siis on võimalus kivi kohata oma teel) aga jah ...sõidetav.


et siis et mitte kiviotsa sõita tuleb anda täie rauaga? sest vaikselt sõites võib kivi kohata :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 11.03.05 19:42


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaanus100
Natuke küll teemast mööda aga sai täna siis Viimsi rajal käidud......päris mõnus, pole küll kiire rada aga sile ja libe:)
Takistusi pole ka raja peal ega servades( kui mõistusega sõita ja mitte täie lauluga kurvi lennata, siis on võimalus kivi kohata oma teel) aga jah ...sõidetav.


OT aga kus asub Viimsis see rada?

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=14274


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 11.03.05 23:28


Laupäeval kell 12.00 Vesse Statoilis näeme ja läheme Kahalasse. Pühapäevaks on soovitused teretulnud. Ma ise võiks seda Viimsi rada proovida küll, kui mõttekaaslasi veel leidub. Aga Rummu olukorra plaanin kah homme Kahalast tulles puuriga selgeks teha...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 12.03.05 04:21


klge, unustage see viimsi rada nüüd ära. Tegemist 50x25m külatiigiga. Kujutage ette, missugune se ovaal seal välja näeb ja kui kiiresti see ära tüütab. Ja "rada" on TÄIELIKULT ära lihvitud. Kallas on igast võsa ja muud risu täis ja sinna on auto sellise kiilakaga kerge minema. Ärga hakake aega raiskama :) Ausalt!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 12.03.05 10:13


"rada" asub mere peal, eile sai seal 22-ni mütatud, muidugi pole see see mis kuskil järve peal, aga asja ajab ära küll, ja tegu on ovaaliga mis sisaldab ka s-i ja seal mingit oksa risu küll pole.:)rada on võimalik ka arendada; ruumi on:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 12.03.05 10:35


Tsitaat:
Algselt postitas: kala
Tsitaat:
Algselt postitas: Jaanus100
( kui mõistusega sõita ja mitte täie lauluga kurvi lennata, siis on võimalus kivi kohata oma teel) aga jah ...sõidetav.


et siis et mitte kiviotsa sõita tuleb anda täie rauaga? sest vaikselt sõites võib kivi kohata :o



Sry minu viga....sõnastus läks käest ära:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 12.03.05 18:13


Kahals täna siis suure ovaali peal sai pisu müratud, ega midagi erilist polnud

Homme siis Rummule, start 12.00 Vessest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 13.03.05 16:25


Täna siis sai ka esimest korda jäärajale, sedakorda Rummus. Kahjuks aja peale sõidust ei tulnud tiheda liikluse tõttu midagi välja, aga käe sai soojaks küll;) Pisikese mootori tõttu sai mootor päris piitsa, et jõudu jaguks, siis teine käik ja 5-6000 pööret pikkades kurvides:D Muidu päris fun, pole jäärada varem eriti proovinudki. kahjuks üks vahejuhtum rikkus natuke, aga veel külmad jätkuvad:P


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 13.03.05 16:51


mis vahejuhtum teil oli seal siis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.3% - SQL: 43.7%]