Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100 c4 swap 1.8T peale. (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 4569)
TurboSlava
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: 5X Audi 100 sedaan c4

postitati 01.07.14 22:44 Tsiteeri
Audi 100 c4 swap 1.8T peale.



Lugedes lugejate autode teemat. Näen kuidas audi 80 omanikud poogivad muudkui 1.8T mootoreid vahele. Tekis kadedus ja idee alge audi c4 100 peale sama asja teha. Lugesin neid audi 80 teemasid aga ilmselt olen pime ,et ei leidnud oma küsimustele vastust ning teen nüüd siia uue teema. Kus ehk mehed kes on 1.8T lähemalt näinud , oskaks äkki mõnele küsimusele vastata. Ei teagi üldse ,kas keegi sellist swapi on ette võtnud.
Kuidas käppade poolest istuks ta sinna? . Samuti jäi silma ,et panevad immo pärast turboka kellaplokki. C4 tahaks s4 kellaplokki allesjätta. Igasugu arutelu oodatud kuidas audi 100 c4 kerele 1.8T peale panna.

Vabandades ette , minu lollid küsimused.
Mairold.


www.street.ee
Autoüritused.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 01.07.14 22:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Lugedes lugejate autode teemat. Näen kuidas audi 80 omanikud poogivad muudkui 1.8T mootoreid vahele. Tekis kadedus ja idee alge audi c4 100 peale sama asja teha. Lugesin neid audi 80 teemasid aga ilmselt olen pime ,et ei leidnud oma küsimustele vastust ning teen nüüd siia uue teema. Kus ehk mehed kes on 1.8T lähemalt näinud , oskaks äkki mõnele küsimusele vastata. Ei teagi üldse ,kas keegi sellist swapi on ette võtnud.
Kuidas käppade poolest istuks ta sinna? . Samuti jäi silma ,et panevad immo pärast turboka kellaplokki. C4 tahaks s4 kellaplokki allesjätta. Igasugu arutelu oodatud kuidas audi 100 c4 kerele 1.8T peale panna.

Vabandades ette , minu lollid küsimused.
Mairold.


Immo saab maha võtta ja sellepärast kül pole vaja kellaploki vahetada. Käpadega ei tohiks erilisi probleeme tulla. C4 kerel 1,8 20V mootor olemas ja kombineerimis materiali peaks jaguma. Kui huvi ja aega on siis võib ikka aretada aga iseenesest kas sellel mingit erilist pointi ka on, minuarust see mootor suht lahja selle kere jaoks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TurboSlava
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: 5X Audi 100 sedaan c4

postitati 01.07.14 23:12 Tsiteeri


No esiveduse kere on doonoriks. 1.8T vist paremat lahendust pole ? Äitäh rain vastamast. See 1.8 mootoriga a6 läks jumala meelest 😃


www.street.ee
Autoüritused.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 02.07.14 12:03 Tsiteeri


Minu mäletamise järgi on seda C4 kerel tehtud küll. Kui mitte meie maal, siis mujal kindlasti, seega välismaa foorumitesse kiika ka kindlasti.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 02.07.14 14:51 Tsiteeri


Aastaid 4-5 tagasi olen sellise ümberehituse teinud, täiesti ametlikult, st passi kanti 110kw 1.8 sisse.
Läks see siis 2.0 85kw mootori asemele.


www.eksperthooldus.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 02.07.14 14:58 Tsiteeri


Ka mina olen värskelt selle swapi teinud ning samuti ümberehitus luba olemas.

Minu variandil läks 2,6 110kw mootori asemele.

Midagi ulmelist seal pole, käppadega on natuke nuputamist. Lisaks tegin natuke ma ümbes asju, et saaks mootori võimalikult taha viia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 02.07.14 16:19 Tsiteeri


Kui plaanid vahetama hakkata siis saab tartu kandis masinat vaadata ja natuke juttu saab puhkuda :D Näitaks ka oma niinimetatud projekti mis kunagi valmis veel ei saa :D See nd neljapäevikutele ma kahjuks ei jõua kuna pean tööl olema.


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TurboSlava
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: 5X Audi 100 sedaan c4

postitati 05.07.14 11:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
Aastaid 4-5 tagasi olen sellise ümberehituse teinud, täiesti ametlikult, st passi kanti 110kw 1.8 sisse.
Läks see siis 2.0 85kw mootori asemele.

Ega ei mäleta palju nügimisit mootori jms käppadega oli?
1.8t on gaasitrossiga või potekaga?

Suured tänud , kes vastasid , kindlasti võtan mingiaeg ühendust teiega. :)


www.street.ee
Autoüritused.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 05.07.14 15:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
1.8t on gaasitrossiga või potekaga?


Facelifti eelsed on trossiga, uuemad elektroonilised.


Best ET 13,414@A4
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TurboSlava
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: 5X Audi 100 sedaan c4

postitati 22.11.16 14:53 Tsiteeri


Kuna merre palju vett voolanud ning küsimus on juhtmestikus.
Kuna ma ei leia 74kw audi skeemi. Küsiks , kus kohast siis ristada kahe autojuhtmed? Inglise foorumist oli mingi jutt ,et roolisamba all käib klõps ja klõps kokku.
Igasugune info teretulnud.


www.street.ee
Autoüritused.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zaddam
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 quattro 1.8t

postitati 25.09.17 10:13 Tsiteeri


Mitu postitust siin, kuid ei ole kindlat vastust siin küsimusele, et millised mootorikäpad ikkagi sobivad?
Nagu aru saan, siis 1.8t kõrvalistuja poolne mootorikäpp peaks sobima, aga millise mootori käppa on vaja juhipoole?
Tegemist siis audi 100 c4 2.8 quattro ning pre-fl 1.8t mootoriga audi a6 c5 pealt


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 25.09.17 19:52 Tsiteeri


C4-ja on tehtud ADR mootoriga. Selle käpad vötadki.Lihtne:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TurboSlava
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: 5X Audi 100 sedaan c4

postitati 02.04.20 12:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zaddam
Mitu postitust siin, kuid ei ole kindlat vastust siin küsimusele, et millised mootorikäpad ikkagi sobivad?
Nagu aru saan, siis 1.8t kõrvalistuja poolne mootorikäpp peaks sobima, aga millise mootori käppa on vaja juhipoole?
Tegemist siis audi 100 c4 2.8 quattro ning pre-fl 1.8t mootoriga audi a6 c5 pealt


Kuna audi 100 C4 ei saa padja asukohta muuta.(Audi a6 c4 saab.) Siis vasakuks käpaks sobib r4 oma (Kerge fabrikatsiooniga.) ning parema oma vb ainult 1.8ADR oma ilmselt?
Ise lasin teha uue käpa.


www.street.ee
Autoüritused.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RP38
huviline



Registreerunud 28.06.15
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C5 1.8T, C5 BAU

postitati 03.04.20 19:14 Tsiteeri


Mul pulkadeks 1.8t AEB, kui kellelgi on huvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.6% - SQL: 39.4%]