Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: B4 92' 85kW kliima ja konditsioneeri lisamine (Vastuseid: 1 | Vaatamisi: 3022)
Citizen3942
huviline



Registreerunud 10.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.05.14 21:34 Tsiteeri
B4 92' 85kW kliima ja konditsioneeri lisamine



Palavate ilmadega seonduvalt tekkis huvi, et kui palju võiks selle 92. aasta mudelile maksma minna vajalikud kliima jubinad, milliselt doonorautolt ja kas on olemas keegi kohalik kes on juba sellise ümberehituse sooritanud ning oskaks DIY näpunäteid anda. Tean et ettevõtmine oleks päris suur ja aeganõudev aga tulemus oleks seda väärt ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 24.05.14 21:40 Tsiteeri


Ma olen vist ainuke hull kes on selle läbi teinud :D
Kui huvi siis loe mu teemat ning leiad üles selle koha, kus selle paigaldusest juttu ning on ka mõned pildid.

Igatahes mul on ka 2.0 jaoks pakkuda kliimapump, kliimapumba kronsa ja väntvõlli otsaratas. Jäid need hiljuti üle, kuna mootor sai vahetatud vähe käredama vastu.

Lihtsam oleks muidugi panna konditsioneer, aga kui juba teha, siis miks mitte panna juba kliima-automaatika :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.2% - SQL: 74.8%]