Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: GoPro Up-hill Snow Drag 2014 järelkaja (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 17233)
Kulno
huviline

Avatar


Registreerunud 20.10.13
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.14 21:46 Tsiteeri
GoPro Up-hill Snow Drag 2014 järelkaja



esimene start:
https://www.youtube.com/watch?v=Pq8zdndqFbE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Kulno
huviline

Avatar


Registreerunud 20.10.13
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.14 21:59 Tsiteeri


Adi Q7 4.2 V8 Diesel GoPro inside video:
https://www.youtube.com/watch?v=nHrGwVudIho

Q7 sai üles esimesel katsel, aga Dodge RAM ja Landrover alles teisel :)
Seega AUDI QUATTRO ruulib :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 01.03.14 07:48 Tsiteeri


Ära peab veel mainima ,et tõusu nurga võib kahega korrutada. Videos tundub see üsna lauge aga kohapeal üles vaadates pani kukalt natuke kratsima :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 01.03.14 07:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Ära peab veel mainima ,et tõusu nurga võib kahega korrutada. Videos tundub see üsna lauge aga kohapeal üles vaadates pani kukalt natuke kratsima :)
Eriti autost vaadates, ma usun. Sama lugu on näiteks motokrossiga - kõrvalt vaadates on lust ja lillepidu aga ise sõites on mõni hüppenõlv nagu seinast üles sõitmine.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tommi
huviline

Avatar


Registreerunud 11.06.07
Asukoht: Põlva - Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: s4

postitati 01.03.14 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Ära peab veel mainima ,et tõusu nurga võib kahega korrutada. Videos tundub see üsna lauge aga kohapeal üles vaadates pani kukalt natuke kratsima :)
Eriti autost vaadates, ma usun. Sama lugu on näiteks motokrossiga - kõrvalt vaadates on lust ja lillepidu aga ise sõites on mõni hüppenõlv nagu seinast üles sõitmine.




Endalgi oli nii, et kui lõpuks mäge nägin, mõtlesin " mida ma siin sõiduautoga teen:o". Aga peale esimest sõitu polnud enam midagi:D.


best 11,43sec/204kmh 284km/h mile
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaido.
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 2.2 avant

postitati 01.03.14 11:15 Tsiteeri


Mägi oli lahe :) Õhtul peaks Reporter ja miskit näitama kui ma ei eksi, väike viide kuidas pidu algas. http://www.youtube.com/watch?v=JbqTueae8Rw


Naine ütles kord:kas sul ple üldse mingeid traditsioone peale AC dragi ma mõtlen.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
111
huviline



Registreerunud 28.12.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 01.03.14 12:23 Tsiteeri


Aitäh mõnusa ürituse eest! Kahju, et ajavõtu süsteemiga nii läks. Enda sõidust ka väike video pakkuda :)

AUDI A6 3.0TDI UPHILL


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 01.03.14 15:00 Tsiteeri


Huuh. Go Pro Up-Hill Snow Drag sai seljataha. Rada muutus ka sel aastal pehmeks, kuid selle vastu ei olnud miskit teha - see viimaste päevade soe päike pani asja paika. Seetõttu otsustasime ajavõtu kokku kerida, aga jätkata lihtsalt vabasõitudega. Kes soovis. Kohati tundus, et see meeldis osalejatele ja ka pealtvaatajatele isegi rohkem.

Asjadega ülirahul. Kummardus meeskonnale, pealtvaatajatele ja eriti võistlejatele. Kui Talvepäevad ka läbi saavad, siis teeme järelkaja teema ka. ;) Seniks aga, hüva leili.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lorenzo
klubiliige



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B7 avant quattro, 2x 82' Ford Capri

postitati 01.03.14 16:02 Tsiteeri


Kuna tulemuste tabel laiemale avalikkusele nähtavaks saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 01.03.14 16:23 Tsiteeri


Homseks.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 01.03.14 17:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Ära peab veel mainima ,et tõusu nurga võib kahega korrutada. Videos tundub see üsna lauge aga kohapeal üles vaadates pani kukalt natuke kratsima :)
Eriti autost vaadates, ma usun. Sama lugu on näiteks motokrossiga - kõrvalt vaadates on lust ja lillepidu aga ise sõites on mõni hüppenõlv nagu seinast üles sõitmine.

Ja jah....mõni naine on ka nii suur, et selga ronimine võtab suisa külma higi otsa ette:)


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 01.03.14 18:11 Tsiteeri


Kanal 2 klipp


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 01.03.14 18:27 Tsiteeri


Vaatasin otse suurelt ekraanilt ja no SUPER.
Väga tubli tööga on korraldajad ja organiseerimis meeskond hakkama saanud ja ilmaga vähemalt vedas niigipalju, et polnud päris must maa, mis jätnuks asja ehk üldse katki.
Kanal2 löikudes nii mõnigi suutis üllatada, kusjuures oli üllatav näha AudiTeam iludust mäkke rühkimas.

Vabarada, see tähendab pm seda, et mingit võistlust otseselt ei toimunud, lihtsalt enese ja masina proovile panek?

Aga siiski, respekki mehed!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 01.03.14 19:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaido.
Mägi oli lahe :) Õhtul peaks Reporter ja miskit näitama kui ma ei eksi, väike viide kuidas pidu algas. http://www.youtube.com/watch?v=JbqTueae8Rw


Kaido vaatasin su videot ja nüüd on selge, miks su väga hea välja sõidetud aeg 8,2 auhinnalisele kohale ei tulnud - reaktsiooni aeg liideti asjale otsa ja sa paugutasin sellise lume tormi saatel minema, et andurid ei saanud läbi paksu lume signaali kätte, et sa olid juba lahkunud. Vaata kui kaua stage tuled põlevad.


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kanal2 löikudes nii mõnigi suutis üllatada, kusjuures oli üllatav näha AudiTeam iludust mäkke rühkimas.


See pilt oli petlik - minu hobimasina esistange oleks kindlasti sinna maha jäänud. Meil on klubis veel üks ralli värvides valge coupe quattro ja see kuulub Kikaze hulgimate vanakeste autoparki. Minu masin endiselt talvel garaazist nina välja ei pista.
Ma osalesin ikka igapäeva tangiga - lift asendis õhkvedru aitab sellistel üritustel autot säästa.
Minu arust oli igati lahe mõkketõus ja need, kes tahtsid said nii palju üles sõita kuni villand sai. Ise tegin ühe aja sõidu (vist 9.3sek) ja ühe vabasõidu ja pärast vaatasin pigem teiste tõuse.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 01.03.14 20:29 Tsiteeri


Lihtsalt infoks, et kohtade jagamisel läksid arvesse vaid esimese vooru ajad kuna teist said vähesed sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaido.
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 2.2 avant

postitati 01.03.14 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Kaido vaatasin su videot ja nüüd on selge, miks su väga hea välja sõidetud aeg 8,2 auhinnalisele kohale ei tulnud - reaktsiooni aeg liideti asjale otsa ja sa paugutasin sellise lume tormi saatel minema, et andurid ei saanud läbi paksu lume signaali kätte, et sa olid juba lahkunud. Vaata kui kaua stage tuled põlevad.



Anna andeks, ega mina ei saa sinna midagi parata ju :) aga ma loodan et show oli hea ja rahvas jäi rahule, mina andsin kõik mis anda sai. Kuulsin et üleval oli eraldi meeskond kes lootis et tulen taas rajale ja uurisid kes see reisser on ja kuhu ta kadus.
Pidu jätkub ja mina olen rahul.


Naine ütles kord:kas sul ple üldse mingeid traditsioone peale AC dragi ma mõtlen.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B7 white edition

postitati 01.03.14 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaido.
Anna andeks, ega mina ei saa sinna midagi parata ju :) aga ma loodan et show oli hea ja rahvas jäi rahule, mina andsin kõik mis anda sai. Kuulsin et üleval oli eraldi meeskond kes lootis et tulen taas rajale ja uurisid kes see reisser on ja kuhu ta kadus.
Pidu jätkub ja mina olen rahul.

Arvesse läks ikka puhas ET ainult, paraku sõitsid sa 8.266 aja teises voorus ja kuna kõik teist vooru sõita ei saanud, siis seda me ei arvestanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 02.03.14 14:50 Tsiteeri


Käidud, nähtud, tehtud . Suur kummardus AC meeskonnale meeldejääva ürituse eest ( tiku-taku värki teen) mis jätkus peale mäkketõusu.
Suvepäevad pidavat veel rajumad tulema. Just nii otsustati vahetult enne lahkumist :)
Korraldajaks taas Kivitare. Ja me ei lase ennast häirida faktil ,et ta ise sellega sugugi nõus polnud .
Suured aitähid veelkord korraldajatele ja osalejatele !!!


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 02.03.14 15:54 Tsiteeri


Paneks ka paar rida kirja siis.

Üritus oli väga vinge, siis kui ma kohale jõudsin tundus Kivitare üsna pinges olevat, aga kui Siimuga go-pro telgi üles saime ja muusika mängima, hakkasid asjad iseenesest lahenema. Ajavõtt hopsti püsti ja kõigil näpud püsti, probleeme sellega oli üldse väga minimaalselt ja välja kuulutatud pikad pausid olid tegelikult väga lühikesed.
Rajaga läks veidi kehvasti tõesti, kahju, et päike ei suutnud päeval kuidagi pilve taga olla. Kuigi tegelikult lõhkusid selle ära ju tegelikult need niinimetatud vinged Jeebid mis kuidagi ei tahtnud esimese korraga üles saada ja sellega kaevasid üsna vinged vaod kõige kriitilisematesse osasse. Võibolla peaks selles osas tulevikus piirangute peale mõtlema?
Aga kokkuvõttes tundus, et sõitjatele meeldiski see vabarada rohkem ja minumeelest elasid inimesed sellele ka rohkem kaasa, võimalik, et rolli mängisid ka meeleolujoogid, mis "tööle hakkasid" :) Üks seltskond tõmbas ennast mäe ürituse lõpuks üsna ebameeldivasse meeleolusse, aga see selleks.

Talvepäevi pole vist mõtet kommenteeridagi. Seltskond on väga kõrgetasemeline! :)


Edu ja jõudu korraldajatele, et viitsivad tegeleda!

Tarmolt tahaks viktoriini küsimuste vastuseid ka saada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 02.03.14 17:56 Tsiteeri


Täiesti äge oli jah!


Tsitaat:

Üks seltskond tõmbas ennast mäe ürituse lõpuks üsna ebameeldivasse meeleolusse, aga see selleks.


Eero unustas seda mainida, et antud seltskond polnud klubiga seotud, lihtsalt suvaline kaader.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RFL
huviline



Registreerunud 03.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Evo 4, 200SX, Ralliart

postitati 02.03.14 18:00 Tsiteeri


Tänud huvitava ürituse eest!
Sõbra tehtud klõpsud http://sassr.planet.ee/automobiilid/uphill_280214/uphill_280214_01.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 02.03.14 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kaido.
Anna andeks, ega mina ei saa sinna midagi parata ju :) aga ma loodan et show oli hea ja rahvas jäi rahule, mina andsin kõik mis anda sai. Kuulsin et üleval oli eraldi meeskond kes lootis et tulen taas rajale ja uurisid kes see reisser on ja kuhu ta kadus.
Pidu jätkub ja mina olen rahul.

Populaarseim filmitud auto kuulub ka Sulle. :) Aga selle kärtsu ja mürtsu eest täname. :)
Õnneks oli veel autosid, mis sarnast ilu silmale ja heli kõrvale pakkusid. Nüüd jääb vaid üle oodata rohkelt pildimaterjali ja videojäädvustusi erinevatelt kanalitelt. :)

Eepiline nädalavahetus. Eepiline.

PS! Kuutsekas palus järgmine aasta rohkem kõlareid kaasa võtta. :D Muud muret nagu polnud.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tommi
huviline

Avatar


Registreerunud 11.06.07
Asukoht: Põlva - Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: s4

postitati 02.03.14 19:53 Tsiteeri


Panen enda sõidu ka siis:https://www.facebook.com/photo.php?v=10202159834651051&set=p.10202159834651051&type=2&theater


best 11,43sec/204kmh 284km/h mile
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
K1KaZ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.11.04
Asukoht: Saaremaa...
Kasutaja on eemal

Auto: Kolm kuubikut :)

postitati 02.03.14 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kanal2 löikudes nii mõnigi suutis üllatada, kusjuures oli üllatav näha AudiTeam iludust mäkke rühkimas.


See pilt oli petlik - minu hobimasina esistange oleks kindlasti sinna maha jäänud. Meil on klubis veel üks ralli värvides valge coupe quattro ja see kuulub Kikaze hulgimate vanakeste autoparki. Minu masin endiselt talvel garaazist nina välja ei pista.

See oli jah minu tavaline Coupe Quattro mis paljudel esmapilgul AudiTeam'i Quattro'na tundus.
Kuna mul on neid tõesti mitu siis igaühest ma siia teemat teha pole viitsinud.
Selle värvilahenduse sai ta sellepärast et kui ta mul vahepeal külapeal laenuks käis siis sõber värvis talle kollased triibud peale.
Ma ei tea ainult mis mõtte sellel oli aga mulle isiklikult ainult kollased triibud ei meeldinud ja otsustasin teha juurde ka teised.
Nii sai üldpildi vähe mõttekamaks ja paremaks.
Võimalik et see auto saab kunagi jälle alpine white aga seda näitab aeg.


Üritusega muidu väga rahul ja ootaks juba järgmist :)
Endal kahjuks see võistlus nii hästi ei läinud.
Õnneks see mind eriti ei morjenda.
Esimene läheb ikka aiataha.


Quattro'ga lumepeal käia on hea :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.14 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tarmolt tahaks viktoriini küsimuste vastuseid ka saada!


Individuaali esikoht Siimule, Tiimide arvestuses tiim Johhaidii, koosseisus Uss ja Zoig.
Küsimused-vastused siin!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 69.0% - SQL: 31.0%]