Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Plaan soetada Audi a4 2.0 tdi. (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 2539)
Risto89
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 19.02.14 16:03 Tsiteeri
Plaan soetada Audi a4 2.0 tdi.



Tervist.
Plaan osta siis audi a4 b7 2.0 tdi.
On keegi neid kolme sõidukit vaatamas käinud ja mida üldiselt peaks nende juures jälgima :)

1. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1599595
2. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1681549
3. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1472399

Olen lugenud eelnevaid teemasid aga sooviks veel infot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 19.02.14 17:41 Tsiteeri


Loe SEDA teemat, vähemalt saad aimu, mida uurida, vaadata, oodata.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 19.02.14 18:10 Tsiteeri


See viimane on sama palju S-Line, kui mu vanaema Lada.


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Risto89
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 19.02.14 19:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
See viimane on sama palju S-Line, kui mu vanaema Lada.

:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Risto89
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 19.02.14 19:59 Tsiteeri


Pm siis oleks vaja ajalooga masinat et mis on tehtud jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Audi Avant
huviline



Registreerunud 26.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.14 09:43 Tsiteeri


Mul on pakkuda täieliku ajalooga masin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=130879


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 20.02.14 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi Avant
Mul on pakkuda täieliku ajalooga masin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=130879

OT: Miks liisingusse ostmisel teine hind?


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi Avant
huviline



Registreerunud 26.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.14 07:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Tsitaat:
Algselt postitas: Audi Avant
Mul on pakkuda täieliku ajalooga masin:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=130879

OT: Miks liisingusse ostmisel teine hind?


Sellepärast, et siis pean 2'ks nädalaks endale auto rentima, sest liising ei kanna ennem raha üle. Võib ka samahinnaga teha, kuid siis saab ostja masina 2 nädala pärast. Eks mõjuvatel põhjustel saab kaubelda ju igatpidi, ole vaid mees ja tule küsi ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.02.14 08:52 Tsiteeri


Tegelikult ongi nii, et ostja peab autot ootama, mitte sina raha. Aga 99% on vastupidi ja ostja arvab, et võib võõrast vara kaks nädalat piinata ja katsetada.
Sinu lähenemine asjale on mõistlik. Valik on ostja teha. Pangad võiks inimesi selles asjas veidi valgustada, mis õigused neil on. Tegelikult kulub raha arvele jõudmiseks 17-18 päeva.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.14 08:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tegelikult ongi nii, et ostja peab autot ootama, mitte sina raha. Aga 99% on vastupidi ja ostja arvab, et võib võõrast vara kaks nädalat piinata ja katsetada.
Sinu lähenemine asjale on mõistlik. Valik on ostja teha. Pangad võiks inimesi selles asjas veidi valgustada, mis õigused neil on.


Ma müün ja ostan päris tihti neid autosid ja enamasti müün liisingusse ja minu arust on see ostja suhtes nö ebaaus, kui tõstad lambist hinda kui ta võtab liisingusse. See kajastub ostseselt liisingmakses ja mina isiklikult saadaks sellise müüja pikalt. Seega ei tõsta ma hinda, kui võetakse liisingusse. Kui üldse mingit vahet teha, siis lased sulaga inimesel rohkem kaubelda.

Kui ostjat ei usalda või pole endal millegiga sõita, siis ära anna enne 2-te nädalat autot kätte vaid anna nö üks proovisõidu päev, pangad ei kohusta autot kätte andma, see on ostjale finantskohustusega "harjumiseks".


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.02.14 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tegelikult ongi nii, et ostja peab autot ootama, mitte sina raha. Aga 99% on vastupidi ja ostja arvab, et võib võõrast vara kaks nädalat piinata ja katsetada.
Sinu lähenemine asjale on mõistlik. Valik on ostja teha. Pangad võiks inimesi selles asjas veidi valgustada, mis õigused neil on.


Ma müün ja ostan päris tihti neid autosid ja enamasti müün liisingusse ja minu arust on see ostja suhtes nö ebaaus, kui tõstad lambist hinda kui ta võtab liisingusse. See kajastub ostseselt liisingmakses ja mina isiklikult saadaks sellise müüja pikalt. Seega ei tõsta ma hinda, kui võetakse liisingusse. Kui üldse mingit vahet teha, siis lased sulaga inimesel rohkem kaubelda.

Kui ostjat ei usalda või pole endal millegiga sõita, siis ära anna enne 2-te nädalat autot kätte vaid anna nö üks proovisõidu päev, pangad ei kohusta autot kätte andma, see on ostjale finantskohustusega "harjumiseks".


No aga täpselt nii ta teebki ju, osta liisingusse normaalhinnaga või sulas soodushinnaga. Tulemus on sama, mis vahet seal on, kuidas neid numbreid keerata.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.14 09:05 Tsiteeri


Siis ei tasu ju seda "soodust" välja näidata. A24 ei vaata keegi enam ammu seda soodus ja tavahinda. See nö soodushind ongi auto hind.

//edit: Igatahes minu jaoks on vahe minimaalne ja üldiselt müün sellele, kes on esimene ja hind kõigile sama. Ega liisinguga ostja halvem inimene kui sulas. Inimestel lihtsalt erinevad võimalused.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 21.02.14 09:15 Tsiteeri


Mina nii ei arva ja liisingu korral on väga kohane panna autole ka nn. "normaalhind". Lõpliku valiku teeb siiski ostja ja kõik on suhteline. Alati saab kokku leppida igasugu asju. Kõik taandub ju sellele, palju maksab see 18 päeva ja kuidas see lahendatakse.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.14 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Mina nii ei arva ja liisingu korral on väga kohane panna autole ka nn. "normaalhind". Lõpliku valiku teeb siiski ostja ja kõik on suhteline. Alati saab kokku leppida igasugu asju. Kõik taandub ju sellele, palju maksab see 18 päeva ja kuidas see lahendatakse.



No eks arvamusi on erinevaid. Ning näiteks juriidilisele isikule liisingusse müües saab raha juba järgmine päev kätte, vähemalt mina olen saanud eks mõni pank heameelega viivitaks ka sellisel juhul.

Kokkuvõttes kui on kaks võrdset autot ja ühel juhul saab ostja auto kohe kätte või vähemalt sama hinnaga, mis sulas ostja ja teisel juhul peab 2 nädalat ootama või rohkem raha maksma, siis võid ise arvata kumma auto ta valib.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 22.02.14 03:07 Tsiteeri


Nendest kolmest lingitud kuulutusest on hõbedasel autol juhipoolne tagumine poritiib päris suure toonivahega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Risto89
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 23.02.14 15:26 Tsiteeri


jah vaatasin isegi seda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Risto89
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 23.02.14 15:40 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1681618
jäi silma siis selline isend. käisin vaatamas ja oli päris korralik .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 23.02.14 18:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Risto89
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1681618
jäi silma siis selline isend. käisin vaatamas ja oli päris korralik .


Järjekordne liba "S-line", millel peale kleebitud märkide pole õige S-Line-ga muud seost :mad:


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.02.14 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: Risto89
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1681618
jäi silma siis selline isend. käisin vaatamas ja oli päris korralik .


Järjekordne liba "S-line", millel peale kleebitud märkide pole õige S-Line-ga muud seost :mad:


+1, esimene märk on isegi valesse kohta pandud. Ja need veljed on kergelt öeldes jubedad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Risto89
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 23.02.14 22:18 Tsiteeri


Need on pisivead.. Hiljem saab enda nägemise järgi autot kõpitseda, mul oluline et ta oleks korras .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.0% - SQL: 62.0%]