Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kust leida mõistliku hinnaga A6'le (C6,2008) kojamehed (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 8533)
sunnykas
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 (C6) Avant (2008)

postitati 27.11.13 10:00 Tsiteeri
Kust leida mõistliku hinnaga A6'le (C6,2008) kojamehed



Tere.
Nimelt olen juba mõnda aega 2008, C6'le mõisliku hinnaga kojamehi otsinud, kuid tänu tema erilisele kinnitusele pole raatsinud küsitavat 47 eurot välja käia ning vana kojamees veel hädapärast toimib.
Samas, kui teaks, et saan selle raha eest head ja kestvad kojamehed, siis oleks asi teine, kuid iga müüja kiidab oma toodet.
Soovitage, mis oleks see õige bränd?

Kunagi oli mul Peugeot millele ostsin kojamehi ainult esindusest (endine Kommest Auto). Need oli küll esinduses pisut kallimad 400-500 krooni, kuid töötasid paremini ja kestsid tuntavalt kauem. Kas kehtib sama skeem ka täna, et korraliku kojamehe saab siiski ainult Revalist või on teisi, isegi paremaid alternatiive?

ps. vabandan, kui antud teemasid on foorumi arhiivis liiga palju olnud, minule esmapilgul midagi vajalikku silma ei hakanud.

Parimat,
Kristjan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.13 10:02 Tsiteeri


www.klaasipuhastajad.com

Seal saab ca 10€ tk korralikud Boschid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ralf
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.12.07
Asukoht: harjumaa,saue
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Avant q 3.0tdi,c4 avant 2.5tdi

postitati 27.11.13 10:06 Tsiteeri


Eelmine nädal ostsin originaalid Forssist.Klubikaardi allahindlusega maksid mingi 40 euri.Kojamehed on nüüd küll kõige väiksem kuluartikkel selle auto juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 27.11.13 10:15 Tsiteeri


Ise olen Revali omasid kasutanud kõigil kolmel audil. Suvel ok, kuid talvel sööb sool kõik kummid ära ja juhuslikud hommikused jääkonarused esiaknal, rikuvad samuti kojameeste kummid ära. Usun, et see 10€ Bosch oleks talveks paras panna.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sunnykas
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 (C6) Avant (2008)

postitati 27.11.13 11:27 Tsiteeri


10 eurist kojameest ma C6'le küll ei leidnud.
Pakutakse selliseid: http://www.klaasipuhastajad.com/tooted/bosch-aerotwin-mudelipohised-flat-kojamehed-555555-cm-a-934s-spoileriga/flat-klaasipuhastajad

Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
www.klaasipuhastajad.com

Seal saab ca 10€ tk korralikud Boschid.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sunnykas
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 (C6) Avant (2008)

postitati 27.11.13 11:31 Tsiteeri


Ma väga ei peagi silmas kokkuhoidu, mis teiselt poolt oleks muidugi tervitatav.
Pigem seda, et kas hind 40 eurot on õigustatud mõne brändi puhul. Eelistan leida siiski parima hinna- ja kvaliteedisuhtega lahendust.

Kui ütlete, et talveks polegi mõtet kõige paremat osta, siis 10 euro eest ma oma autole ei ole veel kojameest suutnud leida.

Kristjan

Tsitaat:
Algselt postitas: ralf
Eelmine nädal ostsin originaalid Forssist.Klubikaardi allahindlusega maksid mingi 40 euri.Kojamehed on nüüd küll kõige väiksem kuluartikkel selle auto juures.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.13 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sunnykas
10 eurist kojameest ma C6'le küll ei leidnud.
Pakutakse selliseid: http://www.klaasipuhastajad.com/tooted/bosch-aerotwin-mudelipohised-flat-kojamehed-555555-cm-a-934s-spoileriga/flat-klaasipuhastajad

Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
www.klaasipuhastajad.com

Seal saab ca 10€ tk korralikud Boschid.


Siis C6 suht ainuke auto, millel seal kallid on. Audidest A3-le ja teistele markidele olen saanud sealt märgatavalt parema hinna.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sunnykas
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 (C6) Avant (2008)

postitati 27.11.13 11:53 Tsiteeri


Leidsin e-bayst sellise kojamehe, kas on keegi proovinud?

http://www.ebay.de/itm/AERO-WISCHER-AUDI-A6-04-08-A6-ALLROAD-06-SCHEIBENWISCHER-A934S-QUALITAT-/170818271303?pt=DE_Autoteile&has h=item27c58ff847&quantity=1&autorefresh=true


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 27.11.13 11:57 Tsiteeri


Bosch i komplekt 32€


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.13 12:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sunnykas
Leidsin e-bayst sellise kojamehe, kas on keegi proovinud?

http://www.ebay.de/itm/AERO-WISCHER-AUDI-A6-04-08-A6-ALLROAD-06-SCHEIBENWISCHER-A934S-QUALITAT-/170818271303?pt=DE_Autoteile&has h=item27c58ff847&quantity=1&autorefresh=true


See tuleb juba koos saatmisega 27€, mida mingi suvalise brändi eest on ju palju maksta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sunnykas
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 (C6) Avant (2008)

postitati 27.11.13 13:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: sunnykas
Leidsin e-bayst sellise kojamehe, kas on keegi proovinud?

http://www.ebay.de/itm/AERO-WISCHER-AUDI-A6-04-08-A6-ALLROAD-06-SCHEIBENWISCHER-A934S-QUALITAT-/170818271303?pt=DE_Autoteile&has h=item27c58ff847&quantity=1&autorefresh=true


See tuleb juba koos saatmisega 27€, mida mingi suvalise brändi eest on ju palju maksta.


...Kui nagunii jää need kummid talvega ära rikub pole mõtet ka kalleid bosch'e soetada mida kevadel taas vahetama peab.
Sellest odavamaid pole õnnestunud leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 27.11.13 13:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sunnykas
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: sunnykas
Leidsin e-bayst sellise kojamehe, kas on keegi proovinud?

http://www.ebay.de/itm/AERO-WISCHER-AUDI-A6-04-08-A6-ALLROAD-06-SCHEIBENWISCHER-A934S-QUALITAT-/170818271303?pt=DE_Autoteile&has h=item27c58ff847&quantity=1&autorefresh=true


See tuleb juba koos saatmisega 27€, mida mingi suvalise brändi eest on ju palju maksta.


...Kui nagunii jää need kummid talvega ära rikub pole mõtet ka kalleid bosch'e soetada mida kevadel taas vahetama peab.
Sellest odavamaid pole õnnestunud leida.

Pigem 5 € juurde panna ja boschi omad võtta...


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
sunnykas
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.13
Kasutaja on eemal

Auto: A6 (C6) Avant (2008)

postitati 27.11.13 13:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: sunnykas
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Tsitaat:
Algselt postitas: sunnykas
Leidsin e-bayst sellise kojamehe, kas on keegi proovinud?

http://www.ebay.de/itm/AERO-WISCHER-AUDI-A6-04-08-A6-ALLROAD-06-SCHEIBENWISCHER-A934S-QUALITAT-/170818271303?pt=DE_Autoteile&has h=item27c58ff847&quantity=1&autorefresh=true


See tuleb juba koos saatmisega 27€, mida mingi suvalise brändi eest on ju palju maksta.


...Kui nagunii jää need kummid talvega ära rikub pole mõtet ka kalleid bosch'e soetada mida kevadel taas vahetama peab.
Sellest odavamaid pole õnnestunud leida.

Pigem 5 € juurde panna ja boschi omad võtta...


täiesti nõus, see on täitsa ok pakkumine


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 27.11.13 13:27 Tsiteeri


Teinekord annab ka korralik puhastus hea tulemuse (näit. tavaline sampoon pidi väga hea olema, kuskilt meelde jäänud) ja silikoniga üle pärast tõmmata.
Üks tuttav c6 omanik ei otsinud enam uusi, kui tal selle möödaminnes ära tegin.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 27.11.13 13:30 Tsiteeri


Originaali pakkumine


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 27.11.13 13:31 Tsiteeri


Forss müüb originaalkojamehi, mis on paremad, kui need Bosch-i omad. See 40€ tasub ennast igal juhul ära. Mu B6-el ei saa ka suvalisi panna ja ostsin Forss-ist poolteist aastat tagasi 37€ komplekti - siiani pühivad üsna OK-lt ja kui vahetama hakkan, siis ostan uuesti need originaalid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.13 13:33 Tsiteeri


Eks originaali vastu ei saa miski jah, see on kindel.

Mul olid C6-l Boschid ja olin väga rahul. Ostsin sügisel ja ka kevadel pühkisid veel normaalselt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 27.11.13 13:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Forss müüb originaalkojamehi, mis on paremad, kui need Bosch-i omad. See 40€ tasub ennast igal juhul ära. Mu B6-el ei saa ka suvalisi panna ja ostsin Forss-ist poolteist aastat tagasi 37€ komplekti - siiani pühivad üsna OK-lt ja kui vahetama hakkan, siis ostan uuesti need originaalid.

Kas oskad õelda ka, kes tootja on? Endal ka varsti vahetus aeg käes ja boschid eriti ei meeldi... Kuna asun Soomes, siis forssi ei satu vast pikka aega veel. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 27.11.13 13:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Forss müüb originaalkojamehi, mis on paremad, kui need Bosch-i omad. See 40€ tasub ennast igal juhul ära. Mu B6-el ei saa ka suvalisi panna ja ostsin Forss-ist poolteist aastat tagasi 37€ komplekti - siiani pühivad üsna OK-lt ja kui vahetama hakkan, siis ostan uuesti need originaalid.


Enda B5-l on Champion Easyvision-id ja on ka juba tublisti üle aasta vastu pidanud, samuti on need saanud talvel pühkida jääs klaasi ning pühivad ka praegu rahuldavalt. Ainult, et mina neid oma autole uuesti ei osta, kuna vana tüüpi konks kinnitusega jääb kojamehe kohale eriti rõve ja kõrge junn. Võibolla mõnda teist tüüpi kinnitusega jääb viisakas, sellisel juhul soovitaks neid ja hind on kah üsnagi mõistlik.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 27.11.13 13:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real-illusion
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Forss müüb originaalkojamehi, mis on paremad, kui need Bosch-i omad. See 40€ tasub ennast igal juhul ära. Mu B6-el ei saa ka suvalisi panna ja ostsin Forss-ist poolteist aastat tagasi 37€ komplekti - siiani pühivad üsna OK-lt ja kui vahetama hakkan, siis ostan uuesti need originaalid.

Kas oskad õelda ka, kes tootja on? Endal ka varsti vahetus aeg käes ja boschid eriti ei meeldi... Kuna asun Soomes, siis forssi ei satu vast pikka aega veel. :)


80quattro oskab vast Sulle öelda, mis tootja omad on. Reval tegi selle kampaania raames mulle pakkumise 37,87€/2tk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 27.11.13 13:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X

Enda B5-l on Champion Easyvision-id ja on ka juba tublisti üle aasta vastu pidanud, samuti on need saanud talvel pühkida jääs klaasi ning pühivad ka praegu rahuldavalt. Ainult, et mina neid oma autole uuesti ei osta, kuna vana tüüpi konks kinnitusega jääb kojamehe kohale eriti rõve ja kõrge junn. Võibolla mõnda teist tüüpi kinnitusega jääb viisakas, sellisel juhul soovitaks neid ja hind on kah üsnagi mõistlik.


Sinu B5-le on ka see valik kordi laiem. B6-e ja C6-e kojameeste kinnitused on Audi sellised teinud, et sisuliselt peale originaali ei saa sinna mitte midagi muud panna. Ühtegi Championi mudelit ei ole leidnud, mis sobiks, kuna ainult Audil on sellised kinnitused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 27.11.13 14:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Sinu B5-le on ka see valik kordi laiem. B6-e ja C6-e kojameeste kinnitused on Audi sellised teinud, et sisuliselt peale originaali ei saa sinna mitte midagi muud panna. Ühtegi Championi mudelit ei ole leidnud, mis sobiks, kuna ainult Audil on sellised kinnitused.


Olen täiesti teadlik, et B6-l (ja nüüd tean seda ka C6 kohta) on ainulaadsed kinnitused ja täitsa usun, et võib olla väga keeruline leida sobiva kinnitusega järelturu kojamehi. Pigem tahtsin öelda seda, et kvaliteedi ja vastupidavuse jaoks ei pea ilmtingimata kalli raha eest originaale ostma. :)

EDIT: Samas see leht näitab, et see minu mainitud Champion Easyvision sobib ka B6-le.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 27.11.13 14:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Sinu B5-le on ka see valik kordi laiem. B6-e ja C6-e kojameeste kinnitused on Audi sellised teinud, et sisuliselt peale originaali ei saa sinna mitte midagi muud panna. Ühtegi Championi mudelit ei ole leidnud, mis sobiks, kuna ainult Audil on sellised kinnitused.


Olen täiesti teadlik, et B6-l (ja nüüd tean seda ka C6 kohta) on ainulaadsed kinnitused ja täitsa usun, et võib olla väga keeruline leida sobiva kinnitusega järelturu kojamehi. Pigem tahtsin öelda seda, et kvaliteedi ja vastupidavuse jaoks ei pea ilmtingimata kalli raha eest originaale ostma. :)


Sa räägid endale vastu - kui kinnitused ei sobi ühegi teise mudeli omad, siis kuidas näiteks antud teema puhul C6-le need Championid ette paned? Tegu ikkagi C6-le kojameeste otsimise teemaga. Ja mitte keeruline ei ole leida, vaid suht võimatu.
Olen teistel mudelitel, millel universaalsed kinnitused, samuti neid Championi omasid kasutanud ja ütlen samuti, et selle raha eest super hea toodang, kuid C6 ja ülespoole ning B6 ja ülespoole ei ole mõtet sellest üldse juttu teha, et poole väiksema raha eest saab samat kvaliteeti, kuna need ei sobi enivei sinna külge ja selles kontekstis on see mõtetu jutt.

Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X

EDIT: Samas see leht näitab, et see minu mainitud Champion Easyvision sobib ka B6-le.


Telli ära - kui sobivad, siis maksan kahekordselt kinni. Mul riiulis terve sületäis kojamehi, mille sobivustabelis on Audi A4 2001-2004 sees, kuid ükski neist ei sobi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 27.11.13 15:22 Tsiteeri


Valeot ei ole keegi veel maininud, kuigi ilmselt on see parim kojamees. Paljude autode originaalkojamehed on Valeo või SWF-i (samuti Valeole kuuluv kaubamärk) tehtud. Ma pole alla viie aasta ühtegi Valeo kojameest välja vahetama pidanud. Aga ma pesen mõnikord autot ka ja aeg-ajalt puhastan klaasi leotusvahendiga ja pigieemaldusvahendiga. :)
Championit ja muud odavat saasta vahetad mitu korda aastas, sõidad ikka nagu udus ja maksad kokkuvõttes rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 27.11.13 17:29 Tsiteeri


Mina olen vältinud pigieemaldusvahendi sattumist kojamehele - tundub, et see keemia keerab kojamehe kummi tuksi.

Kas Valeol on valikus C6-le ja B6/B7-le sobivate kinnitustega kojamehi? Ise olen väsinud taga ajamast ja lihtsam on korra paari aasta tagant Revalist või Forss-ist läbi astuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.5% - SQL: 56.5%]