Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Konkreetne Audi A4 1.9TDI (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1922)
SirAllar
huviline



Registreerunud 20.11.13
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.13 16:21 Tsiteeri
Konkreetne Audi A4 1.9TDI



Tere!

Küsimus siis selline, et mis targemad mehed selle isendi kohta öelda oskavad?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1581505

Auto pea 30 päeva müügis olnud, ehk keegi on isegi vaatamas jõudnud käia.
Endal vaja autot Saaremaalt mandrile käimiseks, ehk siis nädalas kaks korda +200km ots tarvis sõita ja minu meelest antud isend peaks nagu väga ökonoomne olema sellise sõidu jaoks. Või oskate midagi mõistlikumat soovitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 20.11.13 19:42 Tsiteeri


Sai antud masinat 4 päeva tagasi kaemas käidud. Esmamulje nii 3+.
Vigadest, mis silma jäi: juhiuks vajunud, parema tagumise tiiva juures mõlk, rehvid nagu pealuud all, mootoripõhjakatet polnud, kiima töötades läks kõrgsurvetoru härma( viitab süsteemi ummistuse poole). Ülevaatus just tehtud, kuid armatuuris Airbagi tuli põleb, kaabliga vaadates juhiistme turvapadja ühendus puudulik (müüja ei tahtnudki eriti mul veakoodide skaneerimist üldse teha) pobises kõrval, et diagnostikat saab 10evro eest teha.
Mootor iseenesest käis normaalselt süüde oli tiba varajaseks reguleeritud, pihustid arvutuslikud olid vahemikus+0,5 kuni-0,5mg/str, kerge tahmalont oli taga kui kiirendada. Sõites mootoril jaksu tundus veidi vähevõitu võrreldav nii 66kw-sega, EGR klapp toimetas. Rihmade viimase vahetuse kohta ei osanud midagi öelda, niipalju kui et välp on 90000km., mis hetkest seda lugema peab krt seda teab.
Salongist: kelladeploki LCD näitas virmalisi vaevu loetav, voltmeetrinäit töötamisel 16V seistes 8v, el mootor tõenäoliselt tuksis. Roolisamba vahepuks krigises keeramisel. Hodomeetri näit kindlasti keritud, kummist rool ülevalt kandiliseks kulunud, salongi sisu samuti nii 3+ seisukorras.
Vigadest veel parem tagumine parkimis andur ei töötanud. Hinda grammigi ei tinginud, väidetavalt sõbra masinat müüb, iga vea kommentaari kohta oli vastus sõber talle si**a ei müüks.
Müüja võiks ise ikka veidikenegi selgeks teha mida ta müüb mitte igale küsimusele mingit mullikest ajada, kõik me saame aru, et masinal on juba piisavalt vanust ja teatavad vead on loomulikud.
Müüja ise oli väga ennast täis tüüpiline Annelinna sibul, et davai papp siia ja lähme laiali.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S.Lumi
huviline



Registreerunud 05.05.13
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.13 19:54 Tsiteeri


Näiteks mina põhimõtteliselt ei osta autot ärika käest. Ah et kust tean et ärikas? Tel. nr. google otsingusse ja selge. Muidugi paljud on juba niipalju targemaks saanud, et aegajalt võtavad uue kõnekaardi. Ise tunnen ärika ära juba piltide järgi. See on selline, noh täpselt selline stiil nagu selles kuulutuseski. Omanikud teevad tavaliselt vähe pilte, ja need on enamsti suht totakad ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SirAllar
huviline



Registreerunud 20.11.13
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.13 20:09 Tsiteeri


Kui ma talle ise ka helistasin siis ta väitis mulle, et auto on ikka ideaalses korras ja kõigeparem selline mis hetkel müügis.
Jätis natukene kahtlase mulje, piltidelt juba mõned vead märgatavad ja ta ütleb, et ideaalne, lisaks NR märgid üle tehtud kuulutuses ja VIN koodi samuti ei ole.
Nüüd otsene küsimus. Kas see masin on oma hinda väärt? Meelo jutt pani küll preagu kõhklema, et kas ikka tahan seda masinat...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 20.11.13 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SirAllar
Kui ma talle ise ka helistasin siis ta väitis mulle, et auto on ikka ideaalses korras ja kõigeparem selline mis hetkel müügis.
Jätis natukene kahtlase mulje, piltidelt juba mõned vead märgatavad ja ta ütleb, et ideaalne, lisaks NR märgid üle tehtud kuulutuses ja VIN koodi samuti ei ole.
Nüüd otsene küsimus. Kas see masin on oma hinda väärt? Meelo jutt pani küll preagu kõhklema, et kas ikka tahan seda masinat...


Otsene vastus- Ei ole oma hinda väärt. Miks? Loe veelkord Meelo kirjutatut.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SirAllar
huviline



Registreerunud 20.11.13
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.13 21:42 Tsiteeri


Siis peab midagi muud otsima hakkama, äkki oskab keegi midagi soovitada? Minu soovid on ökonoomsus(seda ka täis autoga), diisel, manuual ja soovitavalt ilusa siuga, et ikka oleks meeldiv sees istuda :D Hinna piiriks on mingi 2500euri.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
koosu
huviline



Registreerunud 16.01.13
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.13 06:43 Tsiteeri


Kui piir on 2500 siis pead leidma 2000 eurose auto heas korras, et mingigi remondifond jääks. Kui millalgi raha juurde tuleb mida autosse matta, näiteks järgmine kuu siis pole hullu. Arvesta ikka nii, et auto 2500, lisa 1/3 ja hullemal juhul kuni pool :). Rihmad rullid ise juba 350.- tuuri ja mõni pulikas veermikus ja õli, filtrid jne...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.3% - SQL: 70.7%]