Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Hoiatus: Audi a4 b7 vale informatsioon. (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 6365)
oTarmoo
huviline



Registreerunud 27.10.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.13 16:22 Tsiteeri
Hoiatus: Audi a4 b7 vale informatsioon.



Käisin siis antud isendit vaatamas : http://www.auto24.ee/used/1621316

Kõik jutt ilus ja tore - just Saksamaalt tulnud ja Eestis pole sõitnud. Käisin proovisõidul ning samuti oli tunne mõnus + müügimees rääkis kõike head ja ilusat. (VIN koodi alusel kõik hooldused ja asjad kenasti tehtud ning kontrollitud esinduses ) Endal ikkagi kipitas sees miski ning viisin Audi esindusse ülevaatusele. Mis seal selgus oli juba täiesti müsteerium. Loen ette "osad" vead millest müügimees kohe mitte midagi ei rääkinud

1. EGR klapil viga sees, mootor värskelt pestud, kuid on arusaadav ,et kusagil on õlilekked
2. esi- ja tagaosa avariilised, külg värvitud, tiivad roostetavad.
3. üks pult ei tööta
4. kliima on tühi
5. taga pidurid kinni
6. kõlarid ragisevad
7. aku tühi olnud,
8. V.E. klaasitõstuki lüliti vigane
9. Mootori tihendid enamus silikooniga üle lastud.

See on kõigest pisikene nimekiri kogu murest. Lihtsalt selline vassimine ja valetamine hakkab juba päris närvidele käima mis meil siin Eestis toimub. Kõik räägitakse ilusaks.
Kes tahab veel info-t võib julgelt küsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 19.11.13 17:04 Tsiteeri


Sorry, kui veidike O.T. aga siiski riivab teemat vast... Käisin suve lõpupoole lõunanaabrite autoturge kaemas, ja silma jäi üks A8, olin VÄGA lähedal selle äraostmisele, aga kettide ragin oli meeletu ja tagatiib ka lohakalt taastatud, tulenevalt sellest me ei saanud lõpphinnas päris ühele lainele, seega jäi ostmata..
Nüüd näen antud masinat siin- http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1595704 identsuses olen KINDEL, mis hinnaga keegi edasi müüb, see selleks, aga läbisõit on kõva ''update-i'' saanud ja sellist huiamist ma kergelt vihkan..
Niisama infoks siis, juhul kui keegi vaatama juhtub minema siit klubilistest...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oTarmoo
huviline



Registreerunud 27.10.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.13 17:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: waic
Sorry, kui veidike O.T. aga siiski riivab teemat vast... Käisin suve lõpupoole lõunanaabrite autoturge kaemas, ja silma jäi üks A8, olin VÄGA lähedal selle äraostmisele, aga kettide ragin oli meeletu ja tagatiib ka lohakalt taastatud, tulenevalt sellest me ei saanud lõpphinnas päris ühele lainele, seega jäi ostmata..
Nüüd näen antud masinat siin- http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1595704 identsuses olen KINDEL, mis hinnaga keegi edasi müüb, see selleks, aga läbisõit on kõva ''update-i'' saanud ja sellist huiamist ma kergelt vihkan..
Niisama infoks siis, juhul kui keegi vaatama juhtub minema siit klubilistest...



Õige suhtumine, see huiamine võiks juba ära jääda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
T_
huviline



Registreerunud 23.10.07
Asukoht: Ida-Võlumaa
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 4-mo

postitati 19.11.13 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: waic
Sorry, kui veidike O.T. aga siiski riivab teemat vast... Käisin suve lõpupoole lõunanaabrite autoturge kaemas, ja silma jäi üks A8, olin VÄGA lähedal selle äraostmisele, aga kettide ragin oli meeletu ja tagatiib ka lohakalt taastatud, tulenevalt sellest me ei saanud lõpphinnas päris ühele lainele, seega jäi ostmata..
Nüüd näen antud masinat siin- http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1595704 identsuses olen KINDEL, mis hinnaga keegi edasi müüb, see selleks, aga läbisõit on kõva ''update-i'' saanud ja sellist huiamist ma kergelt vihkan..
Niisama infoks siis, juhul kui keegi vaatama juhtub minema siit klubilistest...


Kuna mudel on teine siis võiks selle teha uueks eraldi (hoitatus) teemaks.Samuti võiksid avalikustada palju kellal kilomeetreid enne uuendust ka oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 19.11.13 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: T_Kuna mudel on teine siis võiks selle teha uueks eraldi (hoitatus) teemaks.Samuti võiksid avalikustada palju kellal kilomeetreid enne uuendust ka oli.


Enne ilmselt ei ole mõtet veksleid välja vast käia, kui asi ei ole kindel. See vihje postitus oli natuke kahtlane - on siis VIN-kood sama või mitte? Või mille alusel seda sõidukit siis endapoolt vaadatud sõidukiga identseks pead?

Tegelikult tahtsin sõna võtta hoopis selle A4 B7 koha pealt. Mis vigade nimistusse puutub, siis see on ju mõttetu nimekiri - 75% väljatoodud vigadest on tilu-lilu vead, vaid EGRi asi ja kõlarid on selline kallim.
Lisaks muidugi seda ju oma silmaga näha, kui on avariiline auto ja tiivad roostetavad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 19.11.13 19:46 Tsiteeri


Kui väga tahaks, ma leiaks samast autost isegi mõned pildid oma arvutist, tehtud ühel Leedu autoturul, rääkimata muust infost...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 19.11.13 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sl1990
Tsitaat:
Algselt postitas: T_Kuna mudel on teine siis võiks selle teha uueks eraldi (hoitatus) teemaks.Samuti võiksid avalikustada palju kellal kilomeetreid enne uuendust ka oli.


Enne ilmselt ei ole mõtet veksleid välja vast käia, kui asi ei ole kindel. See vihje postitus oli natuke kahtlane - on siis VIN-kood sama või mitte? Või mille alusel seda sõidukit siis endapoolt vaadatud sõidukiga identseks pead?

Tegelikult tahtsin sõna võtta hoopis selle A4 B7 koha pealt. Mis vigade nimistusse puutub, siis see on ju mõttetu nimekiri - 75% väljatoodud vigadest on tilu-lilu vead, vaid EGRi asi ja kõlarid on selline kallim.
Lisaks muidugi seda ju oma silmaga näha, kui on avariiline auto ja tiivad roostetavad.


Vahet seal on? Petmine on petmine- müüja väidab, et ideaalses korras auto, mida ta reaalselt aga ei ole. Lisaks, see nimekiri oleks ka minu jaoks piisav, et auto ostmata jätta. Kui ma ostan 9k € eest auto, siis ma eeldan, et ma ei pea seal kohe hakkama mingeid tihendeid-lüliteid-pidureid ja muid asju vahetama-remontima. Kuidas kellele muidugi, aga kui oleks soovi autot kohe remontima hakata, vaataks pigem 500€ autosid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.11.13 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Vahet seal on? Petmine on petmine- müüja väidab, et ideaalses korras auto, mida ta reaalselt aga ei ole. Lisaks, see nimekiri oleks ka minu jaoks piisav, et auto ostmata jätta. Kui ma ostan 9k € eest auto, siis ma eeldan, et ma ei pea seal kohe hakkama mingeid tihendeid-lüliteid-pidureid ja muid asju vahetama-remontima. Kuidas kellele muidugi, aga kui oleks soovi autot kohe remontima hakata, vaataks pigem 500€ autosid.

Mitte et ma midagi või kedagi kaitsta tahaks, aga kust lugesid välja, et auto on ideaalses korras? Ära mõtle ise asju juurde. Samuti on see 500eur jutt imelik, kõik sõltub auto hinna ja turuhinna suhtest, kui ikka saad natuke turuhinnast alla, siis pole need eelpool mainitud vead üldse midagi erilist. Lisaks veel siia juurde ühe vasturääkivuse sinu jutus ja sinu käitumises, selliste juttudega tuleb alati meelde see sinu coupe, väga vähe aega oli olnud uue omaniku käes, ta ei saanud seda nii kiiresti rikkuda, aga suht risu oli, kas sa müüsid seda siis 500 euriga? Sinu arust oli see masin ka väga korralik, kuigi usun, et esinduse hinnang oleks olnud hävitav!

EDIT: Lisaks ma ei saa aru, kuidas ostja ei märka, et auto on eest ja tagant avariiline või mida sellega üldse mõeldi?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oTarmoo
huviline



Registreerunud 27.10.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.13 20:15 Tsiteeri


Tegelt olin ise ka selles natukene süüdi ,et uskusin pimesi.
Kuulutuses s-line plus, kuid esinduse nimekirja alusel selgus ,et ainult väline s-line. Kuulutuses ka kirjas püsikas mida antud isendil tegelt pole. Kõige rohkem hirmutas see ,et väideti - mootor ideaalselt korras.(garantii lehega pihusti düüsid vahetatud - see ei tähenda ideaalset korrasolekut) Mootor oli lihtsalt hiljuti puhtaks pestud kuid polnud jõudnud ära kuivada ning õlijääke oli igalpool mootori all. Samas hooldusajalugu oli paberite järgi korras ning keritud polnud.

Siit ütlen ainult seda veel ,et ärge ostke ematsiooniga - see lööb labidaga näkku sulle nagu naksti. Kui kõik liiga ilus on siis vii alati auto kontrolli. Eriti hea on kui mõni tuttav ekspert selle üle vaatab. Ei taha ,et see teema nüüd mingiks vaidluseks kujuneks, endalgi halb ,et nii pime olin ja kõik selle tee ette võtsin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 19.11.13 20:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oTarmoo
Tegelt olin ise ka selles natukene süüdi ,et uskusin pimesi.
Kuulutuses s-line plus, kuid esinduse nimekirja alusel selgus ,et ainult väline s-line. Kuulutuses ka kirjas püsikas mida antud isendil tegelt pole. Kõige rohkem hirmutas see ,et väideti - mootor ideaalselt korras.(garantii lehega pihusti düüsid vahetatud) Mootor oli lihtsalt hiljuti puhtaks pestud kuid polnud jõudnud ära kuivada ning õlijääke oli igalpool kui masinal kui üles tõstsime ja katte eemaldasime. Samas hooldusajalugu oli paberite järgi korras ning keritud polnud.

Siit ütlen ainult seda veel ,et ärge ostke ematsiooniga - see lööb labidaga näkku sulle nagu naksti. Kui kõik liiga ilus on siis vii alati auto kontrolli. Eriti hea on kui mõni tuttav ekspert selle üle vaatab.

Endal oli sama moodi, et emotsioonid kõrvale, aint vigade otsimine käis. Sai auto ise üle vaadatud, kohe tuttavate juurde veel. Siis juba arki ja tehtud. Sain oma c6 turuhinnast paar k odavamalt ja olen täitsa rahul. Sellest muidugi üle kahe aastat mõõdas ja maksin kõvasti rohkem, kui nad hetkel maksavad. Iseenesest midagi kallist pähe ei tule, mis poleks oma viga olnud. Kõige kallim asi oli käigukasti õli vahetus. Ülejäänud nipet-näpet. Ise väga rahul. :)


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
oTarmoo
huviline



Registreerunud 27.10.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.13 20:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Vahet seal on? Petmine on petmine- müüja väidab, et ideaalses korras auto, mida ta reaalselt aga ei ole. Lisaks, see nimekiri oleks ka minu jaoks piisav, et auto ostmata jätta. Kui ma ostan 9k € eest auto, siis ma eeldan, et ma ei pea seal kohe hakkama mingeid tihendeid-lüliteid-pidureid ja muid asju vahetama-remontima. Kuidas kellele muidugi, aga kui oleks soovi autot kohe remontima hakata, vaataks pigem 500€ autosid.

Mitte et ma midagi või kedagi kaitsta tahaks, aga kust lugesid välja, et auto on ideaalses korras? Ära mõtle ise asju juurde. Samuti on see 500eur jutt imelik, kõik sõltub auto hinna ja turuhinna suhtest, kui ikka saad natuke turuhinnast alla, siis pole need eelpool mainitud vead üldse midagi erilist. Lisaks veel siia juurde ühe vasturääkivuse sinu jutus ja sinu käitumises, selliste juttudega tuleb alati meelde see sinu coupe, väga vähe aega oli olnud uue omaniku käes, ta ei saanud seda nii kiiresti rikkuda, aga suht risu oli, kas sa müüsid seda siis 500 euriga? Sinu arust oli see masin ka väga korralik, kuigi usun, et esinduse hinnang oleks olnud hävitav!

EDIT: Lisaks ma ei saa aru, kuidas ostja ei märka, et auto on eest ja tagant avariiline või mida sellega üldse mõeldi?


Ei oska isegi öelda kuidas ma ei märganud, arvatvasti ematsioonid olid laes kuna auto näeb üsna maasikas välja. Müüja väitis ,et kuna pamperid teisest materjalist siis jääb ka värv teise tooniga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.11.13 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oTarmoo

Ei oska isegi öelda kuidas ma ei märganud, arvatvasti ematsioonid oli laes kuna auto näeb üsna maasikas välja. Müüja väitis ,et kuna pamperid teisest materjalist siis jääb ka värv teise tooniga.

No ok, seega ikka remonditud, mitte avariiline, aga on tuvastatav, et on olnud avarii. Ma mõtlesin jah, et nina ots sees ja kapott kõver ja tuled puruks, seda peaks ju ikka märkama:D


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 19.11.13 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudiVahet seal on? Petmine on petmine- müüja väidab, et ideaalses korras auto, mida ta reaalselt aga ei ole. Lisaks, see nimekiri oleks ka minu jaoks piisav, et auto ostmata jätta. Kui ma ostan 9k € eest auto, siis ma eeldan, et ma ei pea seal kohe hakkama mingeid tihendeid-lüliteid-pidureid ja muid asju vahetama-remontima. Kuidas kellele muidugi, aga kui oleks soovi autot kohe remontima hakata, vaataks pigem 500€ autosid.


Ehk siis tasuks üldse uusi autosid vaadata, kui tavalised kuluosad probleemiks osutuvad? Ma ei kaitse müüjat ega kiida tema tegemisi heaks, aga leian, et tühi aku või tühjade patareidega signapult nüüd mõni asi.. Eks juute ole igasuguseid.

Eks tore, et inimene kontrollis ja viitsis asjaga tegeleda. Tõenäoliselt olnuks ostu korral hiljem kulud palju suuremad, kui väljatoodud nimistus.

Waic - pildid piltideks, aga küsimus oli konkreetne - mille alusel väidad, et tegemist sama autoga?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oTarmoo
huviline



Registreerunud 27.10.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.13 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: oTarmoo

Ei oska isegi öelda kuidas ma ei märganud, arvatvasti ematsioonid oli laes kuna auto näeb üsna maasikas välja. Müüja väitis ,et kuna pamperid teisest materjalist siis jääb ka värv teise tooniga.

No ok, seega ikka remonditud, mitte avariiline, aga on tuvastatav, et on olnud avarii. Ma mõtlesin jah, et nina ots sees ja kapott kõver ja tuled puruks, seda peaks ju ikka märkama:D


Jah remonditud kuid seal ka suur vahe - alati annab remontida ideaalselt nii ,et sp kunagi probleeme ei teki. Kuid kahjuks ka vastupidi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 19.11.13 20:31 Tsiteeri


See mis ühele on saan, võib teisele jällegi hea olla. See teema ei vii kuhugi. Tuleb ainult hunnik vaidlusi. 9k eest saab tutika Dacia, seega valikut on.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oTarmoo
huviline



Registreerunud 27.10.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.13 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sl1990
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudiVahet seal on? Petmine on petmine- müüja väidab, et ideaalses korras auto, mida ta reaalselt aga ei ole. Lisaks, see nimekiri oleks ka minu jaoks piisav, et auto ostmata jätta. Kui ma ostan 9k € eest auto, siis ma eeldan, et ma ei pea seal kohe hakkama mingeid tihendeid-lüliteid-pidureid ja muid asju vahetama-remontima. Kuidas kellele muidugi, aga kui oleks soovi autot kohe remontima hakata, vaataks pigem 500€ autosid.


Ehk siis tasuks üldse uusi autosid vaadata, kui tavalised kuluosad probleemiks osutuvad? Ma ei kaitse müüjat ega kiida tema tegemisi heaks, aga leian, et tühi aku või tühjade patareidega signapult nüüd mõni asi.. Eks juute ole igasuguseid.

Eks tore, et inimene kontrollis ja viitsis asjaga tegeleda. Tõenäoliselt olnuks ostu korral hiljem kulud palju suuremad, kui väljatoodud nimistus.

Waic - pildid piltideks, aga küsimus oli konkreetne - mille alusel väidad, et tegemist sama autoga?


Nimekiri nimekirjaks - kui müüja väidab ,et tegelt kõik korras ning hooldused tehtud ja ülevaatus samuti hiljuti. Kontrollides selgub alati tõde. Eks igaüks teeb omad järeldused, mind lihtsalt hirmutas see ära ning viis tuju korralikult ära. Vigu tehes saadki targemaks mitte targutades ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oTarmoo
huviline



Registreerunud 27.10.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.13 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
See mis ühele on saan, võib teisele jällegi hea olla. See teema ei vii kuhugi. Tuleb ainult hunnik vaidlusi. 9k eest saab tutika Dacia, seega valikut on.


Õige suhtumine !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
joe80
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.06
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1,8Tq, Volkswagen Passat 2,0 B3 Syncro

postitati 19.11.13 21:02 Tsiteeri


Seoses selle teemaga tuli kohe üks reklaam meelde.

Tasuta Tünn


q
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.13 18:48 Tsiteeri


tuntud Raidsaare :D Juba see teeb asja kahtlaseks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 22.11.13 20:17 Tsiteeri


Noo kui väidetakse, et auto on KORRAS ja sellel on tõsine pidurite rike kuna tagumised on kinni jäänud siis on ikka räme petmine. Kui konkreetse autoga minna nüüd ülevaatust tegema siis lahkuda tuleb sealt treila peal. Ja korras autod ei sõida teatavasti treila peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.11.13 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rulamees
Noo kui väidetakse, et auto on KORRAS ja sellel on tõsine pidurite rike kuna tagumised on kinni jäänud siis on ikka räme petmine. Kui konkreetse autoga minna nüüd ülevaatust tegema siis lahkuda tuleb sealt treila peal. Ja korras autod ei sõida teatavasti treila peal.

Mitte essugi ei pruugi välja tulla, sadulate kinniolek ei tähenda ilmtingimata seda, et mitte miski kuskil ei liigu, lihtsalt ujuv osa ei liigu korralikult ja toimub väänamine ja rohkem ühepoolne pidurdus, näed, et ketas kulub rohkem ühelt poolt, mõõtes aga asi ok. Paljud omanikud ei pruugigi teada, et pidurid kinni, eriti esiveolisega. Tagaveoline hakkab talvel esirattaid blokki võtma, kui tagasild veel samal ajal korralikult ei pidurda ja autot edasi lükkab.
EDIT: Kui ükspool kinni ja teine lahti, siis on erinevust näha ja tuleb TÜV-l välja.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 22.11.13 20:33 Tsiteeri


Ei tohi unustada, et tegemist ei ole uue, vaid pruugitud autoga (200k sõitnud masin on keskmise Sakslase jaoks nö. utiil). Lihtsameelne on arvata, et meie kodumaa platsidelt leiad pruugitud auto, millega sõidad muretult õlivahetusi tehes 5 aastat ja ostuprotsessi keerukam osa on raha lugemine. Prügihunnikutest korraliku asja leidmiseks tulebki ise vaeva näha ja kontrollida. Eespool öeldi suht tabavalt - 9k eest on suhteliselt suur uute autode valik, mis ostuhetkel peaksid olema kõik veatud.


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 22.11.13 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus
Ei tohi unustada, et tegemist ei ole uue, vaid pruugitud autoga (200k sõitnud masin on keskmise Sakslase jaoks nö. utiil). Lihtsameelne on arvata, et meie kodumaa platsidelt leiad pruugitud auto, millega sõidad muretult õlivahetusi tehes 5 aastat ja ostuprotsessi keerukam osa on raha lugemine. Prügihunnikutest korraliku asja leidmiseks tulebki ise vaeva näha ja kontrollida. Eespool öeldi suht tabavalt - 9k eest on suhteliselt suur uute autode valik, mis ostuhetkel peaksid olema kõik veatud.

Tegelikult ei ole see valik midagi nii suur. Samas minu arvates pole ka neist ükski auto :D
Ise enesest tore teema. Hea, et keegi hoiatab, kui midagi suuremat viga. Hetkel hakkab aga jälle konkreetselt teemast mööda minema.


Life is tough.
It`s tougher if you`re stupid.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
yks
huviline



Registreerunud 04.05.11
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.13 22:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: oTarmoo
Tsitaat:
Algselt postitas: waic
Sorry, kui veidike O.T. aga siiski riivab teemat vast... Käisin suve lõpupoole lõunanaabrite autoturge kaemas, ja silma jäi üks A8, olin VÄGA lähedal selle äraostmisele, aga kettide ragin oli meeletu ja tagatiib ka lohakalt taastatud, tulenevalt sellest me ei saanud lõpphinnas päris ühele lainele, seega jäi ostmata..
Nüüd näen antud masinat siin- http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1595704 identsuses olen KINDEL, mis hinnaga keegi edasi müüb, see selleks, aga läbisõit on kõva ''update-i'' saanud ja sellist huiamist ma kergelt vihkan..
Niisama infoks siis, juhul kui keegi vaatama juhtub minema siit klubilistest...



Õige suhtumine, see huiamine võiks juba ära jääda.


Probleem on lihtne Eesti inimesed on harjunud, et kõik autod on enamvähem 200 000 sõitnud, olenemata kas auto on 4,14 või 24a vana.

Müün hetkel 2002a. diisel autot. 300 kellal, hooldusajalugu olemas koos arvete ja tšekkidega, enamus ohivad, et ikka nii palju sõitnud, samas meist enamus sõidab 25tuhat aastas.....
Nüüd viimasel ajal on asi suure kella küljes, ehk jääb vähemaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oTarmoo
huviline



Registreerunud 27.10.13
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.13 23:02 Tsiteeri


Mis huvitavat veel kuulda sain siis müüja oli esindusse helistanud ja neid pmst sõimanud miks nad mulle sellist vale infot annavad ja ostja eemale hirmutasid. Ütlen ausalt ära ,et kohati on kahju ,et oma vana auto maha müüsin ja uuemat otsin - usaldus puudub täielikult ning ostuga kohe kindlasti ei kiirusta.
Hoian koguaeg silmad lahti ja loen pidevalt foorumeid läbi ,et ost lõpuks kergem tuleks. Mis siin ikka targutada - osade jaoks on suur üleminek 10 aastat uuema auto peale. Raha on kogutud ja selleks ka vaeva nähtud. Viimane asi mida "uue" auto ostu puhul teha tahaks oleks seda rohkem remontima hakkata kui enda vana autot. Lõpuks ostan ma ikkagi auto endale ,et elu kergem oleks mitte hullem ;)
Jõudu ja edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.9% - SQL: 54.1%]