Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7
Autor:
Pealkiri: Osta targalt (Vastuseid: 150 | Vaatamisi: 81762)
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.17 17:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Igaüks teeb nii nagu tahab, eksole. Nagu näed ma ei varja midagi. Midagi üleliigset ma kirjutama ei hakka. Ma käisin omal ajal eestis olevaid autosid vaatamas, ja tean millised sarad need on. Kuulutusse ju samuti ei kirjutata, "eestist ostetud õige läbisõiduga peldik, kust pole midagi järgi jäänud". Hoiaks ka minu aega ja raha ja närve kokku. Ma isegi ei pabista ei läbisõidu, ega selle pärast kas müüdud saab, igal asjal on ostja olemas. Ma saan rahulikult magada teades, et see kes peaks selle ära ostma, saab nautida muretuid kilomeetreid, nagu olen viimased pool aastat minagi seda teinud. Mul on oma autoteenindus, ma remondin eesti teedel sõitvaid autosid päevast päeva ja ma näen erinevust. Samas ma ei saa isegi seda mainida, et mul nii suur kogemus on, kuna inimene hakkab kohe mõtlema, et jagab matsu, järelikult on mingi"varjatud" viga, millega ostetud sai ja määribki pähe. Petis eks, mida ma tegelikult grammigi ei ole. Mul on oma maine sellest tähtsam. Ma annaksin garantiid kui saaksin, et kui seda heaperemehelikult ja korralikult kasutada, kestab see veel vähemalt järgmised 300 tuhat. Ainuke "puudus" on suur läbisõit, mida on muudetud, mida isegi mina arvutiga ja visuaalselt ei näinud ja see juba ütleb midagi. Eestis on ostjat niipalju pettetud, et kui ma ausa ja ilusa juttu kuulutusse panen, huvi on nulli lähedane, mis siis et see auto ongibpalju korralikum kui kõik teised sellele sarnased. Ma olen rohkem kui kindel, et esimene tõsine huviline kes seda vaatama tuleb, viib selle minema ka. Ma isegi just soovitan enne ostu esinduses käia ja kontrollida. Mis seal enam, läbisõitu on teada, laske aga korrasolekut kontrollida. Loodan, et loll ei hakka oma aega raiskama aga mõistlik inimene mõistab. Edu! NB! Kõik need 340000 on auto ainult Audi esinusest remonti ja hooldust saanud. Avariiline ta ei ole olnud ka! Paljud siin muretsevad kettide ja pihustite pärast, mina kasutaja Scottimehena, kes annab diislimuregeda paljudele foorumikaaslastele konsultatsiooni, kinnitan, et nendega ei ole probleeme, DPF all, kõik pöördsiibrid, kõik toimid. Võin diagnostika väljatrükki lisada. Kõige parem diagnostikaseade on oma silm ja tagumik. Kui silmadele meeldib, tagumik tunneb ennast mugavalt, siis esindusse kontrollima ja diil.
Kuidagi vastuoluline sinu jutt, et läbisõitu ei karda ja auto on heas korras, kuid kuulutusse kirjutad ainult kiidusõnu. Kirjuta siis seesama tekst, mida sa siin kirjutad, ka müügikuulutusse, et nutikas ostab selle auto ära hoolimata suurest läbisõidust.

Kui sa midagi ei varja, siis miks sa varasemalt kirjutasid 190 tuhande km hooldusest (nagu siin teemas mainitud)?
See on kuulutuses üleliigne informatsioon, et auto läbisõidust on ca 150 000 km maha keritud?
Mis ajast D3 kerele S-tronic kaste pandi, nagu sa kuulutuses kirjutad?

Audi A8 Facelift 3.0 V6 TDI 171kW
Liik: sõiduauto
Keretüüp: sedaan
Esmane reg: 01/2008
Mootor: 3.0 V6 TDI (171 kW)
Kütus: diisel
Läbisõidumõõdiku näit:
Vedav sild: nelikvedu
Käigukast: automaat (S-tronic)
Värvus: hall met.
VIN-kood:
Hind: 12 000 EUR
Facelift ehk uuenduskuuri läbinud mudel! Väga heas korras A8. Nii tehniliselt kui visuaalselt pole ühtegi viga. Mootor ja käigukast töötavad laitmatult. Auto on korraliku talvevarustusega, on olemas Webasto eelsoojendus ja kõikide istmete soojendus. Autol on täis LED pakett (päevasõidu tuled, udutuled, numbrituled, parktuled, tagatuled) Ustesse on paigaldatud LED projektorid Audi logodega. Soovi korral võib lasta esinduses kontrollida. Lisainfo telefoni teel. Mõistlikuse piires on võimalik tingida.
NB! Esmane registreerimine on 12.2007


Info facebooki kanalilt "kontrolli auto tausta":
Kontrolli auto tausta
7. veebruar kell 12:22 ·
Läbisõidumõõdiku näit: 197 000 km
Läbisõit (2016): 342 568 km
Lisaks on auto aasta nooremaks saanud :) Tegelik aasta on 2007!
WAUZZZ4E58N004385 vin kood
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2444433
http://bez-wypadkowe.net/sh…/26492-Audi-A8-WAUZZZ4E58N004385


See 190tkm jutt oli siis kui ma isegi seda ei teadnud, et keritud on. Ma ei oleks iial uskunud arvestades seisukorda. Ja kuulutuses mul on alati kirjas olnud, et 08 mudel 07 arvele võetud. Juurde ma kerima ei hakka, ma selliste asjadega ei tegele, ei keri maha ja ei keri juurde, mul pole vaja, kes tahab kerigu kui vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 07:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
See 190tkm jutt oli siis kui ma isegi seda ei teadnud, et keritud on. Ma ei oleks iial uskunud arvestades seisukorda. Ja kuulutuses mul on alati kirjas olnud, et 08 mudel 07 arvele võetud. Juurde ma kerima ei hakka, ma selliste asjadega ei tegele, ei keri maha ja ei keri juurde, mul pole vaja, kes tahab kerigu kui vaja.


No mõni auto säilib paremini tänu säilitajatele. Aga kuidas see Audi esinduse ajalugu välja tuli?

Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Kõik need 340000 on auto ainult Audi esinusest remonti ja hooldust saanud. Avariiline ta ei ole olnud ka!



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.02.17 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
See 190tkm jutt oli siis kui ma isegi seda ei teadnud, et keritud on. Ma ei oleks iial uskunud arvestades seisukorda. Ja kuulutuses mul on alati kirjas olnud, et 08 mudel 07 arvele võetud. Juurde ma kerima ei hakka, ma selliste asjadega ei tegele, ei keri maha ja ei keri juurde, mul pole vaja, kes tahab kerigu kui vaja.


No mõni auto säilib paremini tänu säilitajatele. Aga kuidas see Audi esinduse ajalugu välja tuli?

Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Kõik need 340000 on auto ainult Audi esinusest remonti ja hooldust saanud. Avariiline ta ei ole olnud ka!


Mis siin imelikku on? Ma oma viimase C7 ajaloo hankisin ka 2 kuud peale ostu lihtsalt huvi pärast, et teada, mis Saksas kastiga 197K pealt tehtud on. Ei koti tegelt see ajalugu, mida tavainimene lugedagi ei oska, osta tuleb reaalset autot. Uuemate Audide puhul on 15-25 minutiga võimalik autost täielik pilt ette saada, arvuti, proovisõit kuni 90 kraadini ja pilk alla. Lihtne.
Ajaloolased saavad nagunii tünni, pole kahtlustki. Igasugu trikke tehakse ja see on veel hullem, kui tõsimeeli ametlikku ajalugu usud. Ükspäev teeb hammasrihm "70K pealt" krõpsti ja kõik imestavad silmad punnis. Ajaloo järgi on ju vahetatud... Näen iga jumala päev, milliseid raipeid inimesed on omale soetanud, Vedru võib kinnitada, sest olen ka teda jooksvalt valgustanud, mis toimub. Minu soovitus, OSTKE AUTOT MARGIPÕHISE ASJATUNDJA ABIGA. Igasugu "kõikepanevad" Delfi diagnostikud EI SOBI. Esindus ei vaata ka kahjuks teatud olulisi asju, küll aga klotse, pindmisi pragusid puksides, klaasipesuvee olemasolu jne. Aga saan aru, programm ei näe ette :P


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 19.02.17 10:15 Tsiteeri


Tean, et tänu sellele, et inimesed ostavad "ajalugu" tehakse tänapäeval niimoodi,kui ostetakse poest uus auto. Sõidetakse 30 000km, vahetatakse esinduseväliselt lihtsalt õli ning keritakse läbisõidumõõdik nulli. Sõidetakse veel 30 000km ning minnakse esindusse hooldusesse läbisõidumõõdikul 30 000km ning see läheb ka hooldusraamatusse esinduses (tegelik läbisõit 60 000km) ja täpselt sama tsüklit pidi edasi, kus autol on olemas "täielik" esinduse ajalugu ning väike läbisõit (mis võib olla 2x väiksem reaalsest)...Müüja jaoks langeb turuväärtus oluliselt vähem ning autoostjad saavad esinduse ajalooga auto osta. Palju õnne ajaloo ostjad :)


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 12:17 Tsiteeri


Selle moodsa pettusega võidetakse tehasevastusaega ja petetakse margiesindusi mitte spetsialiste, kes suudavad sellist manipulatsiooni tuvastada.
Tulega mängitakse ja iga margiesindusega selline trikk ei õnnestu ning orbiidile lend on garanteeritud. Eestis seisab juba täna selline sõiduk, mis pärast ebaõnnestunud manipuleeringut ilma tehase sekkumiseta ilmselgelt enam ei käivitu.
Ajalugu on oluline ja sellel on väärtus. Kui teist kellegi jaoks ajalugu on ebaoluline siis sisendage omale seda kasvõi nagu mantrat. Kõik on oluline. Info omab alati lisaväärtust ja iga ajalookild on osa sellest. Info eest on tihti vaja maksta aga nagu näha viimase pretsedendi najal siis "ujus" ise välja nagu riknenud tasuta lõunasöök.

Korduva järeldusena veel ja veelkord. Pettust soovivat ostjat on kõige lihtsam "rahuldada", sest petta saab ainult, rõhutan ainult, seda, kes tahab olla petetud. Ka "heauskne ostja" on kodeeringuga võimalusega petetud olla sooviv subjekt. Vana tuntud juristide ja psühholoogide mõnumõngel.

Kui ennast "spetsialistiks" pidavad subjektid tulevad rääkima, et nad ei teadnud mingi pettuse olemasolust siis palun lugege lauset siin neljandas lõigus. Lugege uuesti, vajadusel mitu korda, kui vaja.
Kui ikka aru ei saanud siis ei ole te ilmselgelt spetsialisti kraadiga. Enesepettusega tegelete "spetsialistid". Mannetu, et olete omale "roosa manna" pähe valmis keetnud ja lähete Hamburgi ostma asja, mis maksab ausana, ausal turul oluliselt rohkem. Palun, mis kohaga Te "spetsialistid" mõtlete, et lisaks veel tagant järgi sellist printi siia sisestate?
Otsite ju seda "äärmist", kes teie kui "spetsialistide" kooliraha kinni maksab. Lisaks naiivsusele lisaks ka teie olematu ettevõtlikuse vajalik info koguda.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 19.02.17 14:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
Tean, et tänu sellele, et inimesed ostavad "ajalugu" tehakse tänapäeval niimoodi,kui ostetakse poest uus auto. Sõidetakse 30 000km, vahetatakse esinduseväliselt lihtsalt õli ning keritakse läbisõidumõõdik nulli. Sõidetakse veel 30 000km ning minnakse esindusse hooldusesse läbisõidumõõdikul 30 000km ning see läheb ka hooldusraamatusse esinduses (tegelik läbisõit 60 000km) ja täpselt sama tsüklit pidi edasi, kus autol on olemas "täielik" esinduse ajalugu ning väike läbisõit (mis võib olla 2x väiksem reaalsest)...Müüja jaoks langeb turuväärtus oluliselt vähem ning autoostjad saavad esinduse ajalooga auto osta. Palju õnne ajaloo ostjad :)


Õnne on ikka vaja, aga selline tegevus pole Eestis reaalne.:P

Esiteks juba selle pärast, et siin väga ükski auto ei lase sul 30k sõita, enne kui õlivahetust karjuma ei hakkaks. Väikesed vahemaad, palju külmkäivitusi, külm talv jne. Ja raske uskuda, et ntx mingi Eesti Post või Eesti Energia hakkab oma kärudega sellisel moel jändama. Neil lihtsam klepsud maha võtta ja asi müüki paisata + uus osta. Luksusautodega reeglina suuri läbisõite ei tehta.
Teiseks, on õlivahetus ka longlife`l ette nähtud kas 30k VÕI kaks aastat. Ja kui sa lähed 2013a jaanuaris kättesaadud autoga mais 2015 esimesse hooldusesse, siis öeldakse sulle, et sorri vaan, garantiid enam pole. Sest sa ei täitnud lepingu tingimusi. Ja selle pekkiläinud EGR-i vahejahuti võid omale enda isikliku raha eest osta; garantii seda ei kata.
Kolmandaks, esinduse ajalloos kajastuvad ka kõik muud hooldusasjad, nagu klotsid, kettad jne. Kui neid näha ei ole, on juba kahtlane.

Ise mõtlesid selle välja või sõber rääkis, et saksas niimoodi soliidsed autoostjad talitavad?
Ja VAG, mis on viimasel ajal üks edukamaid autofirmasid, laseb end nii üle lasta?
Vaevalt - raha lugemine käib saksa täpsuse ja täpselt tehase taktikepi järgi.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 19.02.17 14:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Selle moodsa pettusega võidetakse tehasevastusaega ja petetakse margiesindusi mitte spetsialiste, kes suudavad sellist manipulatsiooni tuvastada.
Tulega mängitakse ja iga margiesindusega selline trikk ei õnnestu ning orbiidile lend on garanteeritud. Eestis seisab juba täna selline sõiduk, mis pärast ebaõnnestunud manipuleeringut ilma tehase sekkumiseta ilmselgelt enam ei käivitu.
Ajalugu on oluline ja sellel on väärtus. Kui teist kellegi jaoks ajalugu on ebaoluline siis sisendage omale seda kasvõi nagu mantrat. Kõik on oluline. Info omab alati lisaväärtust ja iga ajalookild on osa sellest. Info eest on tihti vaja maksta aga nagu näha viimase pretsedendi najal siis "ujus" ise välja nagu riknenud tasuta lõunasöök.

Korduva järeldusena veel ja veelkord. Pettust soovivat ostjat on kõige lihtsam "rahuldada", sest petta saab ainult, rõhutan ainult, seda, kes tahab olla petetud. Ka "heauskne ostja" on kodeeringuga võimalusega petetud olla sooviv subjekt. Vana tuntud juristide ja psühholoogide mõnumõngel.

Kui ennast "spetsialistiks" pidavad subjektid tulevad rääkima, et nad ei teadnud mingi pettuse olemasolust siis palun lugege lauset siin neljandas lõigus. Lugege uuesti, vajadusel mitu korda, kui vaja.
Kui ikka aru ei saanud siis ei ole te ilmselgelt spetsialisti kraadiga. Enesepettusega tegelete "spetsialistid". Mannetu, et olete omale "roosa manna" pähe valmis keetnud ja lähete Hamburgi ostma asja, mis maksab ausana, ausal turul oluliselt rohkem. Palun, mis kohaga Te "spetsialistid" mõtlete, et lisaks veel tagant järgi sellist printi siia sisestate?
Otsite ju seda "äärmist", kes teie kui "spetsialistide" kooliraha kinni maksab. Lisaks naiivsusele lisaks ka teie olematu ettevõtlikuse vajalik info koguda.

Ilus kena ümmargune jutt jälle, milles on tõde sees. Huvitav kust ma sellise spetsialisti leian? Või oled sina see spetsialist kelle juurde võin järgmise auto südamerahuga üle vaatamiseks tuua? Või mis on sinu ettepanekud sellise jama lõpetamiseks? See, et lõpuks ausat autot saada tuleb 10 tükki ette näidata ja arvestatav summa magama panna? Mõtlen seda kui mittespetsialisti vaatenurgast. Vaese inimesena ma ei suuda uuena esindusest uut autot osta.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 14:58 Tsiteeri


Üle oma varju ei hüppa. Kui raha ei ole ning endal teadmised puudulikud siis sellega on sündmuste vastuolu teadlikult aktiveeritud. Väikeaktsionär (loe: vaene ja rumal) jääb alati püksata. See on kapitalismi kodeering.

Kapitalism on õpetanud, et riskid on vaja maandada ja neid riske, mida ei suudeta maandada on vaja eos enda hävingusse kirjutada, kui aksepteeritud võimalik kahjum. Seda, et need "hävingud" proovitakse susada järgmisele "äärmisele tolale" on juba alatooniga kunstiliik.
See "ilus ümmargune jutt" on otses mõttes "1 räpane must kass", kes on teile näo ette tõstetud. Vahtige seda "ilu" siis ja nüüd. Pattiseis on teie enda mängupartii.
Küsite, mis on lahendus? Kes veel aru ei saanud? Või ei tahtud aru saada?
Ärge mängige mänge panustel, mille jaoks teil ei ole teadmisi ega vaba raha, mida maha mängida. Või esimest korda kuulete, et "maja võidab alati"?
Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz

Ilus kena ümmargune jutt jälle, milles on tõde sees. Huvitav kust ma sellise spetsialisti leian? Või oled sina see spetsialist kelle juurde võin järgmise auto südamerahuga üle vaatamiseks tuua? Või mis on sinu ettepanekud sellise jama lõpetamiseks? See, et lõpuks ausat autot saada tuleb 10 tükki ette näidata ja arvestatav summa magama panna? Mõtlen seda kui mittespetsialisti vaatenurgast. Vaese inimesena ma ei suuda uuena esindusest uut autot osta.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 15:02 Tsiteeri


Arvestades seda manipuleerimisega seotud ajalist ja rahalist kulu, lisaks ka raamatupidamislikud ja maksulised aspektid, mis firmaautoga kaasnevad, siis need hoolduste vahelised kerimised on ikka pigem harvad erandid, kui reeglid. Ilmselt töötavad enamik siin mõnes ettevõttes, kus on firmaautod. Kas teil nii tehakse? Ma pakun, et enamikel juhtudel ei, kuna see saavutatav võit on väiksem, kui selleks kuluv vaev.

Mis puudutab kõnealust A8-t, siis saan aru, et juhtus keritud auto kätte, aga kuidas selle kerimise info Poola foorumis üleval oli, kui auto Saksa platsilt ostetud? Sakslased panevad VIN-i kuulutusse pigem harva ja ei taha ka uskuda, et kellegil Poolas nii igav, et Mobile kuulutustes pettusi otsib, seega usun, et see oli vähemalt mingil hetkel Poolas müügis ja sellest ajast võib ka antud manipulatsioon pärit olla.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 15:09 Tsiteeri


Üsna loogiline tõesti, et Poolas müüdud. Kui siiski pettus algas Saksamaal siis ka hiljem avastatud pettus (kasvõi täna) on võimalik Saksamaal see kriminaalseks vormistada ning ühtlasi tekkinud kahjud kõik sisse nõuda.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 19.02.17 15:31 Tsiteeri


Saksa kohta ei tea, kuid Eestis tehakse minu kirjeldatut täiesti kindlalt. Odavate korporatsioonile kuuluvate saanidega see tõenäoliselt ära ei tasu ja ei oska sel teemal ka rääkida, kuid kallimate autodega küll, kus väiksem läbisõit tähendab kiiremat/lihtsamat müüki ning märgatavalt suuremat väärtust järelturul - ostetakse ju läbisõitu. Luksusautode väiksed läbisõidud, on ka bullshit. 40-60k km/aastas ei ole midagi erilist.

See, et spetsialist kohe kõik ära tuvastab on ilus jutt. Kui auto on Eestist ostetud ning "täielik" esinduse hoolgusajalugu ja esindus veel müüb, siis vaevalt et tekib üldse kahtlus, et auto läbisõit võib tegelikult 2x suurem olla.

Pikemalt ei viitsi kirjutada ning eks igaüks usub seda mida tahab. See on lihtsalt üks sellistest asjadest, millest võiks teadlik olla. :)


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 15:39 Tsiteeri


Esinduste poolt selliseid müüdud autosid on nähtud ja need pettused on tuvastatud. Kui ei ole siis järelikult puudub asjaomastel huvi valgust peale lasta.
Täna tehakse seda pettusetsüklit teadlikult mitte luksusautodega vaid kõige tavalistema lihtsalmini manipuleeritavate sõidukitega, mille esirea täidavad prantslaste kaubikud. Kuna nende tehasegarantii ning liisingutingimused on seotud läbisõiduga siis see seab ka pettuse ahela.
Täiesti meelevaldne on tulla väitma, et tänaste luksusautodega sellist jura keegi teeb. Kui teeb siis selle jaoks on palju muid põhjusi ning levinum on hoopiski läbisõidu suurendamine, et sellist sõidukit riikide vahel müüa või hoopis mõne inetu lahutusprotsessi tõttu vähem vara näidata vm.
Mitte midagi ei ole avastamatu. Naiivsust palun vähem.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 19.02.17 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Kolmandaks, esinduse ajalloos kajastuvad ka kõik muud hooldusasjad, nagu klotsid, kettad jne. Kui neid näha ei ole, on juba kahtlane.


.


Ma mõtlesin ka, et olen korralik autoomanik "tänavalt", läksin jaanuaris 2017a. esindusse, lõin id kaardi ja autopassi (kus omanik olen mina, mitte pank) letti ning palusin ajalugu mingil moel, kasvõi meilile saada. Aga seda EI SAA, seega inimesel polegi mingit legaalset võimalust teada saada, mis ta autoga varem tehtud on. Teada saad seda, mis läbisõidult on viimati hooldatud ja kõik. Loomulikult, kui uksest ei saa, tuleb aknast ronida...
Ostatargalt targad ei ole lihtsalt tegeliku eluga kursis. Samuti on mul küsimus, miks on teatud ajast tehase poolt keelatud läbisõidu jälgimine "mujalt" plokkidest? Kas see pole mitte järelturu pärast, minu halvem pool kahtlustab just seda.
Fakt on see, et u. 90% C6 ja D3 kerega autotest on keritud, seega ongi õigem vaadata auto välimust kriitiliselt, eriti sisu, teha eespool kirjutatud (arvuti jne.) toimingud ning kui kõik on hea, siis ongi hea auto. Eks igaüks teeb ise oma valikud. Ajalugu on sahtlis, sõidab auto siiski. Loomulikult on tore, kui ajalugu seda teadmist toetab, kuid tihti see nii pole või on moonutatud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 19.02.17 16:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Täiesti meelevaldne on tulla väitma, et tänaste luksusautodega sellist jura keegi teeb.
Saan faktina väita, et tehakse.

Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Mitte midagi ei ole avastamatu. Naiivsust palun vähem.
Ütleme siis nii, et mitte kuskilt auto elektroonikast sa seda infot kätte ei saa, et midagi on muudetud. Üks asi on, kui sa ise kaabliga midagi tuunida üritad ja teine on see, kui seda pakutakse professionaalse teenusena, kus ei jää märkigi. Saad vaadata ainult, et a'la selle läbisõidu juures on kuidagi liiga palju pidurikettaid/klotse vahetatud või et need puksid ei tohiks veel kulunud olla jne.

Teadmata sinu tausta - Kui sa pead ennast väga heaks spetsialistiks ning saad kirjalikult taasesitatavas vormis seda garanteerida, et suudad tuvastada ükskõik, mis probleemid/vead/lahkhelid hooldusraamatus/läbisõiduandmete muutmised, siis täiesti tõsiselt tulen oma järgmise kasutatud auto ostuga sinu juurde ostueelsesse kontrolli.


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 19.02.17 16:51 Tsiteeri


Tudub, et Eestis ei tea keegi või ei tahagi teada, mis toimub " tagaaias ". Kerib Saksas türklane ja venelane ja ka sakslane pole erand. Igaüks näeb seda, mida tahab näha. Prost kiidab ka Sõles, et ta pole litz. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 17:16 Tsiteeri


Ma tahan seda fakti näha. Oled kindel, et see on tänane luksusauto ehk vastava krüpteeringuga? Väga, väga kahtlen, et siia teemasse see fakt ilmub. Põristada ja tuki-häält võib alati suust välja kuulutada. :D
Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Täiesti meelevaldne on tulla väitma, et tänaste luksusautodega sellist jura keegi teeb.
Saan faktina väita, et tehakse.


Kordan. Petta saab seda, kes tahab olla petetud. Jälgi saab segada, "tolmu" saab üles ja vahele peksta, "ära saab kaotada" lihtsalt leitava info jne jne. See kõik aga on 1 terav pliiats targale otsustajale. Kui asi on must või hall siis ta seda ongi. Tahate kuskilt info otse näkku laskmist, et "lollile info muudetud"? Vaimust nõder peab olema, et sellist asja eirata. Inseneerias on sellise arrogantsuse maha surumise jaoks damperdus ehk info puudumine = alarm. Kõik tõmmatakse liistule ja võetakse munad vahele. MITTE KEEGI EI ANNA TEILE EKSPERTHINNANGUT "OSTA", KUI "DAMPER" ON TUVASTATUD. Kui ostate sellise sõiduki siis see on teie personaalne risk ja soov olla petetud.
Lisaks tänaste autodega seonduvalt peavad legaalsed märkmed olema sünkros krüpteeringu all olevaga.

Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Mitte midagi ei ole avastamatu. Naiivsust palun vähem.

Ütleme siis nii, et mitte kuskilt auto elektroonikast sa seda infot kätte ei saa, et midagi on muudetud.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 19.02.17 17:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
Saksa kohta ei tea, kuid Eestis tehakse minu kirjeldatut täiesti kindlalt. Odavate korporatsioonile kuuluvate saanidega see tõenäoliselt ära ei tasu ja ei oska sel teemal ka rääkida, kuid kallimate autodega küll, kus väiksem läbisõit tähendab kiiremat/lihtsamat müüki ning märgatavalt suuremat väärtust järelturul - ostetakse ju läbisõitu. Luksusautode väiksed läbisõidud, on ka bullshit. 40-60k km/aastas ei ole midagi erilist.

See, et spetsialist kohe kõik ära tuvastab on ilus jutt. Kui auto on Eestist ostetud ning "täielik" esinduse hoolgusajalugu ja esindus veel müüb, siis vaevalt et tekib üldse kahtlus, et auto läbisõit võib tegelikult 2x suurem olla.

Pikemalt ei viitsi kirjutada ning eks igaüks usub seda mida tahab. See on lihtsalt üks sellistest asjadest, millest võiks teadlik olla. :)


Kui mina siin teemas samale asjale tähelepanu juhtisin, siis väideti, et see ei tasu vaeva ära.

Edit: Imelik, et selle auto kuulutus siia veel jõudnud pole. Pikemalt juttu siin.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 19.02.17 17:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynxKui mina siin teemas samale asjale tähelepanu juhtisin, siis väideti, et see ei tasu vaeva ära.
Eks inimesed usuvad seda, mida nad ise tahavad. Teadmatus on õndsus :D


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 18:05 Tsiteeri


Ma ootan seda fakti siia sellest luksusautost, mida on hoolduste vahele keritud.

Seda, et tarbesõidukitega sellist pettust tehakse on avalik saladus. Küsimus on pigem selles, kui kaua autofirmad ja liisingfirmad seda tolereerivad? Kui need keritud sõidukid hiljem järelturule jõuavad on kõik sigadused nähtaval ja reeglina ka müüja ei ürita seda ilustada ega varjata.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 19.02.17 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Ma ootan seda fakti siia sellest luksusautost, mida on hoolduste vahele keritud.

Seda, et tarbesõidukitega sellist pettust tehakse on avalik saladus. Küsimus on pigem selles, kui kaua autofirmad ja liisingfirmad seda tolereerivad? Kui need keritud sõidukid hiljem järelturule jõuavad on kõik sigadused nähtaval ja reeglina ka müüja ei ürita seda ilustada ega varjata.
Kui sa nüüd arvad, et ma sulle siin mõne konkreetse näite toon, siis võid selle ära unustada.


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 19:01 Tsiteeri


Tühikargamine seega mitte fakt.
Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Ma ootan seda fakti siia sellest luksusautost, mida on hoolduste vahele keritud.
Kui sa nüüd arvad, et ma sulle siin mõne konkreetse näite toon, siis võid selle ära unustada.

Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Täiesti meelevaldne on tulla väitma, et tänaste luksusautodega sellist jura keegi teeb.
Saan faktina väita, et tehakse.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkendra
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.06
Asukoht: St. Julian's, Malta
Kasutaja on eemal

Auto: mis iganes kätte juhtub

postitati 19.02.17 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Tühikargamine seega mitte fakt.
Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Ma ootan seda fakti siia sellest luksusautost, mida on hoolduste vahele keritud.
Kui sa nüüd arvad, et ma sulle siin mõne konkreetse näite toon, siis võid selle ära unustada.

Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Täiesti meelevaldne on tulla väitma, et tänaste luksusautodega sellist jura keegi teeb.
Saan faktina väita, et tehakse.
Võta kuidas tahad, ma lihtsalt üritasin silmaringi laiendada.


MK
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Caesar
huviline



Registreerunud 29.10.13
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 4.0 TFSI

postitati 19.02.17 21:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkendra
Saksa kohta ei tea, kuid Eestis tehakse minu kirjeldatut täiesti kindlalt. Odavate korporatsioonile kuuluvate saanidega see tõenäoliselt ära ei tasu ja ei oska sel teemal ka rääkida, kuid kallimate autodega küll, kus väiksem läbisõit tähendab kiiremat/lihtsamat müüki ning märgatavalt suuremat väärtust järelturul - ostetakse ju läbisõitu. Luksusautode väiksed läbisõidud, on ka bullshit. 40-60k km/aastas ei ole midagi erilist.

See, et spetsialist kohe kõik ära tuvastab on ilus jutt. Kui auto on Eestist ostetud ning "täielik" esinduse hoolgusajalugu ja esindus veel müüb, siis vaevalt et tekib üldse kahtlus, et auto läbisõit võib tegelikult 2x suurem olla.

Pikemalt ei viitsi kirjutada ning eks igaüks usub seda mida tahab. See on lihtsalt üks sellistest asjadest, millest võiks teadlik olla. :)


Lihtsalt huvi pärast küsin, et millel põhineb Te näide, et Eestist ostetud luksusautosid keritakse ning läbisõidud on 40- 60 tuhat km aastas?(Luksusauto hind võiks olla 100 000 .- € ja suurem) Kas tõesti Te tunnete ja teate palju luksusauto omanikke, et selle põhjal saate põhjapaneva näite tuua?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 21:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
See 190tkm jutt oli siis kui ma isegi seda ei teadnud, et keritud on. Ma ei oleks iial uskunud arvestades seisukorda. Ja kuulutuses mul on alati kirjas olnud, et 08 mudel 07 arvele võetud. Juurde ma kerima ei hakka, ma selliste asjadega ei tegele, ei keri maha ja ei keri juurde, mul pole vaja, kes tahab kerigu kui vaja.


No mõni auto säilib paremini tänu säilitajatele. Aga kuidas see Audi esinduse ajalugu välja tuli?

Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Kõik need 340000 on auto ainult Audi esinusest remonti ja hooldust saanud. Avariiline ta ei ole olnud ka!


Läksin esindusse paar nädalat tagasi ja uurisin :) Lihtne ju..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.17 22:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
See 190tkm jutt oli siis kui ma isegi seda ei teadnud, et keritud on. Ma ei oleks iial uskunud arvestades seisukorda. Ja kuulutuses mul on alati kirjas olnud, et 08 mudel 07 arvele võetud. Juurde ma kerima ei hakka, ma selliste asjadega ei tegele, ei keri maha ja ei keri juurde, mul pole vaja, kes tahab kerigu kui vaja.


No mõni auto säilib paremini tänu säilitajatele. Aga kuidas see Audi esinduse ajalugu välja tuli?

Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Kõik need 340000 on auto ainult Audi esinusest remonti ja hooldust saanud. Avariiline ta ei ole olnud ka!


Läksin esindusse paar nädalat tagasi ja uurisin :) Lihtne ju..


Naljakas on ka see, et hind on turu madalaim FLide seas ja ikka virisetakse. Olge nüüd mõistlikud, kas ma müüksin seda 12000ga kui oleks see nii korralik nagu ta on + läbisõit 190000 :D:D:D:D:D Eriti naiivne peab olema. Eestlane tahab liiga palju aga selle jaoks pingutada ei viitsi. Ma tean selliseid jobusid, kes on minultki autot puhtalt hooldusraamatu koopia alusel ostnud, üks vahetusvariandina mulle kätte tulnud Passat B6. Jumal tänatud, et oli korralik. Lihtsalt see point, et vennike kirjutas "saada hraamatu koopiat ja kui on kõik klaar võtan ära", ma oleks võind põrsast kotis müüa, hea et ma ei ole selline. Aga see lugu on naeruväärne. Ja siin on korralik auto, vastav hind ja niipalju tühja ja mõttetut jutu ümber. Keritud OMG. Parem olgu nii kui avariiline või tõsise probleemiga...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.1% - SQL: 31.9%]