Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kuidas teha kindlaks kas auto kere on kõver või ei? (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1961)
valta90
huviline



Registreerunud 22.07.13
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.13 08:28 Tsiteeri
Kuidas teha kindlaks kas auto kere on kõver või ei?



Tegemist siis Audi 80 b4 autoga. Tekkis küsimus, et mida vaadata, jälgida, et aru saada kas auto kere on kõver või ei?
Probleem siis selles, et sai endale muretsetud auto millel üks tagumine (kõrvalistuja poolne) ratas oli tagapool, käis vastu koopa logarit. Tagasilla puksid olid küll kulunud, kuid need ei tohiks niipalju mängida anda. Tänaseks on tagasild auto alt ära ja on saanud uurida ja mõõta toda silda. Sild on sirge.
Mida peaks veel jälgima, vaatama, mõõtma et teada saada mis võib olla selle põhjuseks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 17.09.13 09:40 Tsiteeri


Esiveoliste B4 puhul kohtab seda üksjagu, räägiti mulle omal ajal lausa tüüpveast. Mulle küll väideti, et välja venib midagi sillas endas, silla kinnituspakud ikka jäid omakohale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
valta90
huviline



Registreerunud 22.07.13
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.13 11:02 Tsiteeri


Ei ole kindel kas silla kinnituspakud on omal kohal või ei aga olen kuulnud et neid on võimalik liigutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 17.09.13 11:20 Tsiteeri


Kas korras puksidega on silda alla keeratud? Millised on rehvi mõõtmed, mis masinal all ja vastu käisid? Kas on kasutatud ikka õigeid logareid, või ümbertehtud b3 omasid, nagu ka ise olen kohanud (mõõtmetelt b4 omast väiksemad)?

PS! Selle kahtluse kere kõveruse osas oskab ilmselt suvaline kergelt sõita oskav nagamaan likvideerida paar korda üle katuse kraavi käies :D. Talvised olud, käsipidur ja äärekivid aitavad samuti igasugu kahtlusi likvideerida :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hookus
huviline

Avatar


Registreerunud 19.07.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi TT Quattro (165kw)

postitati 17.09.13 12:33 Tsiteeri


Kiire googel andis kohe ühe vastuse.. http://krk-auto.ee/?est/service
Sillastendis mõõdetakse diagonaale ja sellest võiks ka mingisuguse info juba kätte saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.2% - SQL: 76.8%]