Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 3.0tdi avant q - 2008 - djwar (Vastuseid: 62 | Vaatamisi: 19798)
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 12.12.13 09:56 Tsiteeri


Ega ma ei olegi väitnud, et mul sportvedrustus... :D Pigem mõtlesingi seda, et sussid nii suured... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 12.12.13 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djwar
Pigem mõtlesingi seda, et sussid nii suured... :D


Täitsa tibens tobens on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 12.12.13 10:06 Tsiteeri


Välimuselt mulle meeldivad nad väga aga eesti teed pole siis head augud liiga suured... ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.13 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djwar
Välimuselt mulle meeldivad nad väga aga eesti teed pole siis head augud liiga suured... ;)


Suvel pole hullu midagi :) Mul endal suvekad 275/40 R20 ja saab ka hakkama


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 12.12.13 11:24 Tsiteeri


Siis on minu omad ikka laus pisikesed papud kuigi jh sul rehvi seina kõrgus suurem kui mu omal. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 13.12.13 12:52 Tsiteeri


Täna sai siis tiba kabluga auto kallal käidud ja tagumised parkimis andurid graahvilise pildiga... :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sqip
huviline



Registreerunud 14.07.13
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 3.0TDi 200kw

postitati 13.12.13 22:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djwar
Täna sai siis tiba kabluga auto kallal käidud ja tagumised parkimis andurid graahvilise pildiga... :P


Kuidas täpsemalt seda saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 14.12.13 07:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sqip
Tsitaat:
Algselt postitas: djwar
Täna sai siis tiba kabluga auto kallal käidud ja tagumised parkimis andurid graahvilise pildiga... :P


Kuidas täpsemalt seda saab?


Open Module [76] - Parking Aid

Short Coding:
0?xxxxx: Optical Illustration
0 = without Optical Illustration in Display
2 = with Optical Illustration in Display

NB! Aga selleks, et muuta vaata kas sinu omale saab panna:

4F0 910 283 - 4 sensors, no graphical support
4F0 910 283 A - 4 sensors, no graphical support
4F0 910 283 B - 4 sensors, graphical suppor
4F0 910 283 C - 8 sensors, graphical support
4F0 910 283 D - 4 sensors, graphical support
4F0 910 283 E - 8 sensors, graphical support, rear view camera support
4F0 910 283 F - 4 sensors, graphical support, rear view camera support (minu autol oli see versioon)
4F0 910 283 G - 8 sensors, graphical support, rear view camera support
4F0 910 283 H - 8 sensors, graphical support, rear view camera support


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 14.12.13 20:01 Tsiteeri


Kena masin. Kas sul on siis varustuses ka tagurduskaamera ja nüüd mitte ainult graafiline näit?


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 15.12.13 06:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Kena masin. Kas sul on siis varustuses ka tagurduskaamera ja nüüd mitte ainult graafiline näit?



Ei praegi on tavaline nelja anduriga aga kui taipasin, et kaamera võimalus siis hakkas uit mõte selle soetuse peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Sqip
huviline



Registreerunud 14.07.13
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 3.0TDi 200kw

postitati 24.12.13 13:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djwar
Tsitaat:
Algselt postitas: Sqip
Tsitaat:
Algselt postitas: djwar
Täna sai siis tiba kabluga auto kallal käidud ja tagumised parkimis andurid graahvilise pildiga... :P


Kuidas täpsemalt seda saab?


Open Module [76] - Parking Aid

Short Coding:
0?xxxxx: Optical Illustration
0 = without Optical Illustration in Display
2 = with Optical Illustration in Display

NB! Aga selleks, et muuta vaata kas sinu omale saab panna:

4F0 910 283 - 4 sensors, no graphical support
4F0 910 283 A - 4 sensors, no graphical support
4F0 910 283 B - 4 sensors, graphical suppor
4F0 910 283 C - 8 sensors, graphical support
4F0 910 283 D - 4 sensors, graphical support
4F0 910 283 E - 8 sensors, graphical support, rear view camera support
4F0 910 283 F - 4 sensors, graphical support, rear view camera support (minu autol oli see versioon)
4F0 910 283 G - 8 sensors, graphical support, rear view camera support
4F0 910 283 H - 8 sensors, graphical support, rear view camera support



Aga oskad Sa öelda kus on andurite boxi asukoht autos?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 24.12.13 20:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sqip

Aga oskad Sa öelda kus on andurite boxi asukoht autos?


Kui aus olla siis täpselt ei tea, aga mina lugesin selle tüübi kaabliga välja.
Ahjaa keegi tark ütles, et taga pagasnikus kuskil paremal pool.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 02.01.14 12:41 Tsiteeri


Sai täna autoga hinkusesse mindud tulemus üks velg mõraga kahel rehvil ventiil ja ühel kaks torget ja auto jäigi sinna... :S

03.01 seisuga auto tagasi liikvel ja sai kõik tehtud aga jh arve oli hea aga õnneks sõbralik. Rehvid said olla all ainult kuu kui see kõik välja tuli. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 02.01.14 18:38 Tsiteeri


Rehvide mõõt kindlasti vale, teeb sul auto pisut madalamaks???
Kuidas tuledega rahul oled? lisadest vaatan, et bi-xenon jah?

Tegin ka enda masinal graafilise parkimise süsteemi aktiivseks, väga asjalik! Polnudki sellest varem kuulnud, et seda võimalik aktiveerida!

Huvitav muide, et sulle niimoodi infot jagati. Tegelikult olen ise sama info (servise ajalugu ja lisade nimekiri) saanud revalist, samas küsisin ka autot ostes seda ja siis öeldi, et peale lisade nimekirja majast mingit infot välja ei anta. Kui enda auto lisade nimekirja käisin kunagi hiljem toomas, palusin vaadata (eeldasin, et ise vaadata ei saa) kas hooldusajalugu ka midagi näitab (õnnetust vms), siis tundus, et teenindajal maru kiire ja ütles, et saadab mulle kõik meilile ja vaadaku ma ise. Hiljuti üks tuttav samuti proovis hooldusajalugu saada ja samamoodi öeldi, et hooldusajalugu välja ei anta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 04.01.14 15:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverL
Rehvide mõõt kindlasti vale, teeb sul auto pisut madalamaks???
Kuidas tuledega rahul oled? lisadest vaatan, et bi-xenon jah?

Tegin ka enda masinal graafilise parkimise süsteemi aktiivseks, väga asjalik! Polnudki sellest varem kuulnud, et seda võimalik aktiveerida!

Huvitav muide, et sulle niimoodi infot jagati. Tegelikult olen ise sama info (servise ajalugu ja lisade nimekiri) saanud revalist, samas küsisin ka autot ostes seda ja siis öeldi, et peale lisade nimekirja majast mingit infot välja ei anta. Kui enda auto lisade nimekirja käisin kunagi hiljem toomas, palusin vaadata (eeldasin, et ise vaadata ei saa) kas hooldusajalugu ka midagi näitab (õnnetust vms), siis tundus, et teenindajal maru kiire ja ütles, et saadab mulle kõik meilile ja vaadaku ma ise. Hiljuti üks tuttav samuti proovis hooldusajalugu saada ja samamoodi öeldi, et hooldusajalugu välja ei anta.


Tulede üle nagu kurta ei saa aga rehvid kindlalt valed aga kuna olid velgedega kaasas siis ei raatsi esialgu uusi osta mustrit veel ja rohkemgi.

Aga auto ajaloo sain teada teh. Passi koopia alusel enne kui auto ostsin (küsisin müüjalt koopia) ja siis läksin koopiaga aasta autosse sealt sain kõik ilusti selle alusel. Palju siis sul oli spidokas krutitud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 04.01.14 18:10 Tsiteeri


Ma ostsin teadlikult auto mis ca 50tkm keritud, sest ma ei osta läbisõitu.
Hooldusajalugu oli kuni minu kätte jõudmiseni väga korrapäraselt täidetud ja peale iseenesest mõistetavate kerel asuvate iluvigade ja ilmselt kõigil katki oleva keskmise käetoe lukusti oli masina mootori, veermiku ja käiguosa ideaalses korras.

Lisaks veel lisad, nagu MMI HIGH ja värviline DIS, põhjalik TPMS (tempi ja rõhku edastab iga ratta kohta eraldi), uuema väljanägemisega kliima, sisemine led valgustuspakett(pimedas näeb väga hea välja), kurvituled(ülihea asi kitsatel kurvilistel teedel), katuseluuk, istmesoojendus, nahksisu loomulikult.


Kohe sai tehtud kõikide filtrite ja õli vahetus. Ja hiljem olen lasknud vahetada sisselaske kollektori klappe sulgeva hoovastiku, kuna oli kulunud ja sain aru, et asi ei sulgunud täielikult ning kippus dpfi ummistama. Veel lasin teha dünaamilise õlivahetuse käigukastis ja kõikide difrite ja vahekasti õli vahetuse, seda kõike profülaktikises mõttes ja soovitan seda ka teistele. Kui käisin seda tegemas siis öeldi, et selliseid inimesi kes vahetavad profülaktika mõttes õli on vägagi vähe, sest tiptronicu puhul lohutavad ennast kõik "hooldusvaba kastiga". Samas on kasti parandamine õli määrivate omaduste vähenemise tõttu üldjoontes kordades kallim kui dünaamiline õlivahetus ise. Nii, et hetkel on sõit vägagi mõnus ja võin õelda, et kompuutri järgi keskmine kütusekulu langes nii 0,5-0.7l.

Aga edu autoga ja jätka postitamist, annab pisut julgust juurde kes pole veel päris kindlad kas osta c6 või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 16.01.14 22:54 Tsiteeri


Täna sai siis salongis tiba uuendusi tehtud ja laes taga istujate ja pagasniku lakke valged led pirnid ning ette lakke sinised led pirnid välja arvatud päikse sirmide omasse jäid veel tava pirnid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 28.02.14 09:30 Tsiteeri


Olen siin viimasel aja pead vaevand sellega, et auto madal kas võimalik teda kuidagi tõsta mingite vedru vahe pukside vms. või peab kõik välja vahetama lamavpolitseidest üle sõites kipub põhi/stange sinna vastu käima :S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.02.14 09:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: djwar
Olen siin viimasel aja pead vaevand sellega, et auto madal kas võimalik teda kuidagi tõsta mingite vedru vahe pukside vms. või peab kõik välja vahetama lamavpolitseidest üle sõites kipub põhi/stange sinna vastu käima :S


Päris kõrged lamavad peavad olema, kui tavavedrudega ka probleeme tekib. Mul S-linega oli ka probleeme ainult kõrgemate äärekvidega. Aga muidu kõrgendamisel on parim variant ilmselt kõrgemad vedrud leida kuskilt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 28.02.14 10:10 Tsiteeri


Osta Allroad, kui veel kõrgemat tahad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 13.03.14 12:31 Tsiteeri


Täna sai siis masinasse visatud 2014 kaartid õhtu lähen proovin kas tartu uuendus sees ja homme maanteele... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 28.07.14 07:11 Tsiteeri


Väike meeles pea endale varuosade koodide kohalt.

http://www.hellisto.eu/veiko/esiosa.jpg
Pildil olevate asjade nimekiri

Kasutatud materjal



Vahe peal sai vahetatud masinal veel ka esimesed piduriklotsid mis olid minu arvestuse järgi ajaloost vaadates maha sõitnud u 140tkm


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 29.07.14 09:08 Tsiteeri


Täna sai siis selline jupp ostetud mille kohta algselt tartu audist öeldi mulle, et sellist juppi pole võimalik saada (pane würth liimiga või kipsi kruviga) aga kui ise otsisin neti avarustest originaal toote koodi välja siis oli neil küll kohe pakkuda. :D
http://www.hellisto.eu/veiko/jupp1.JPG

http://www.hellisto.eu/veiko/jupp2.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ReimsR
huviline

Avatar


Registreerunud 17.06.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0BiTDI Quattro, Opel Manta

postitati 29.07.14 19:31 Tsiteeri


Aga mis see siis on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
djwar
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.13
Asukoht: Tartu vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 (C6) 2008 3.0 avant quatro S-Line

postitati 30.07.14 09:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ReimsR
Aga mis see siis on?


Antud jups tükk on stange nurga kinnitus vaata eel olevat joonist nr30


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.9% - SQL: 33.1%]