Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  21
Autor:
Pealkiri: Natuke naeru vol. 16 (Vastuseid: 523 | Vaatamisi: 206483)
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.13 12:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
"Auto spidomeetril on kakssada tuhat." - Marsirakett?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id_hash=df0c5d9c78d6720c9de1ff846d3e6113


Miks? alla 30 000 aastas ju. Ma ei näe probleemi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 13.09.13 12:36 Tsiteeri


Spidomeeter vs (h)odomeeter.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.13 12:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
"Auto spidomeetril on kakssada tuhat." - Marsirakett?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id_hash=df0c5d9c78d6720c9de1ff846d3e6113


Miks? alla 30 000 aastas ju. Ma ei näe probleemi.


Kui nüüd norida, siis peaks olema "odomeetril 200 000".
Spidomeeter näitab kiirust. tegelikult saime ju kõik aru mida mõeldi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.09.13 12:38 Tsiteeri


Spidomeeter mõõdab mida? Odomeeter mõõdab mida?

Planeedil Maa on 200 000 km/h suutvat objekti tõesti keeruline ette kujutada :).

Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
"Auto spidomeetril on kakssada tuhat." - Marsirakett?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id_hash=df0c5d9c78d6720c9de1ff846d3e6113


Miks? alla 30 000 aastas ju. Ma ei näe probleemi.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Põta
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.06
Kasutaja on eemal

Auto: D3, B2 CQ, B1 80 73a.

postitati 13.09.13 13:37 Tsiteeri


FBst

No on ikka elu küll,sõidan mina rahulikult linnaliinibussis kodu poole,kui jälle sisenevad MUPO neiukesed ja hakkavad pileteid kontrollima.Ja minu suureks rõõmuks just samad,kes esmaspäeval minult talongi nõudsid.Eks siis jõuavad minuni,muigavad ja ütlevad kõva häälega,et teie kuupilet ja kordavad silphaaval KUU-PI-LET.Mina muigan vastu ja ütlen,et mul ei ole KUU-PI-LETIT.Ah,ära vigurda jälle,esmaspäeval ju ütlesid,et on,ütleb temake ja nõuab ruttu kuupiletit näha.Aga vot mul ei ole kuupiletit,andsin eile naisele kasutada ja unustasin hommikul tagasi küsida.Temake rõõmustab ja ütleb,et täna teeme trahvi ära.Ja tahab pabereid vormistama hakata.No kuule tüdrukud,mina teile oma nime ja aadressi küll ei ütle,ütlen mina,tulete veel õhtul koju ukse taha ja tahate veel vanni ka minna.Tead,vihastas temake,nüüd me kutsume politsei ja täna sind viiakse arestimajja kindlasti.Enam sa oma puudejutuga neid ära ei peta,ega nad lollid pole,me lugesime Facebookist,mis jama sa meie kohta kirjutasid.
Eks kutsuge,ega neil muud targemat ikka teha pole,kui bussis nalja käia tegemas,mul ka lõbusam koju sõita.Aga arestimajja nad mind ei vii,ma petan nad jälle ära.
Tahad,veame 10 EURO peale kihla,et viivad,pakkus temake välja.Ma ütlesin,et võib küll,aga mul ainult 50-ne.Nagu nad seda nägid,kohe kukkusid tänitama,et näe,raha taskus,aga sõidab ilma kuupiletita.Ma ütlesin,et kuu peale see kuupilet,see buss ei sõidagi Kuu peatusest läbi ja pealegi mul kaugemale sõita.Aga kihla vedasime kümneka peale ikkagi.Ja nagu naksti järgmises peatuses pollarid ees.Ja oh õudust,need samad,kes esmaspäeval.No milles probleem täna on,küsivad nad temakeselt ?Sama mees hakkab jälle vastu ja kuupiletit tal ka ei ole.Pollar küsib minult,et täna on sul isikuttõendav dokument.Ma võtan taskust foto,millel istun suure õunapuu ladvas ja saen seda oksa,millel istun.Mis see on,küsib pollar ? No te eelmine kord ütlesite,et väikse puudega,aga sel fotol on näha ju,et suure puudega.Tavai mees,tule kaasa,me viime su arestimajja.Ma küsin,et mille eest,ma pole ju midagi teinud ???
Ise sõidad ühistranspordis jänest ja küsid veel,mille eest,ütleb pollar ja tahab mul käsi väänama hakata.Ütlen rahulikult,et ei sõida jänest,mul on talong ja ulatan neile selle.No miks sa seda kohe ei näidanud ? Ma ei saanud,nad nõudsid kuupiletit ja mul ei ole täna seda.Ei ole ju ilus neile valetada,et mul on kuupilet,aga ma ei näita.Siis pollar vaatas mupokatele otsa ja ütles,et kui järgmine kord veel valeväljakutse teete,viime teid endid arestimajja.Ja hakkasid bussist väljuma.Siis ütlesin neile,et ma tahaks temakese käest ikka oma 10 EURI ka kätte saada.Mis 10 EURI,küsis pollar.Rääkisin loo ära ja rahvas tõestas seda.Kuule sina,ütles pollar temakesele,sul on nüüd jamad kaelas,vead ametikohustuste täitmisel kihla.Maksa talle ära ja tulge kaasa mõlemad.Hüüdsin neile veel tsutsufrei järgi ja läinud nad olidki.No kohtab ikka ühistranspordis naljakaid inimesi kes reisijatele raha jagavad. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mine....
huviline



Registreerunud 10.10.08
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.13 16:51 Tsiteeri


Õpetaja küsib:
“Lapsed, kes oskab nimetada suuri kalu?”
Malle tõstab käe:
“Hai!”
“Tubli, Malle!” kiidab õpetaja.
“Kes veel suuri kalu teab?”
Juku tõstab käe:
“Hoorapurikas!”
“Missugune see välja näeb?” küsib õpetaja.
“Ma ei tea,” vastab Juku, “aga see peab küll väga suur kala olema. Kui minu isa laeval madrusena töötas, siis ta võttis ühe hoorapurika Hamburgist peale ja sellest olevat kogu meeskonnale kaheks nädalaks jätkunud!”


I hope that I will soon forget the Audi Quattro. Until I do, I shall continue to worship that b.tch goddess Success at the expense of friends, family, honesty and decency - anything to be in a position to have one. -Four Wheeler Magazine 1982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.13 15:10 Tsiteeri


Koputus vastu paradiisiväravat. Tuleb Peetrus ja küsib : "Kes seal on?"
Vastus: "Eesti jalgpallur!"
Peetrus: "Kuidas te värava üles leidsite?"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 17.09.13 15:58 Tsiteeri


Mees pettus oma uues autos!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Simps
klubiliige



Registreerunud 29.01.05
Asukoht: muutuv
Kasutaja on eemal

Auto: erinevad

postitati 21.09.13 13:47 Tsiteeri


Savisaar, Laar ja Ansip sõidavad lennukiga.
Laar ütleb: "Oh näete, Elumehed, viskan siit praegu 20 eurise alla, üks kodanik saab õnnelikuks."
Ansip ütleb: "Ah, mida Sa, Mart, jurad siin, viskan kohe kaks 50-eurist alla, kaks inimest saavad õnnelikuks."
Savisaar: "Oh, poisiklutid, jätke jura, mina viskan siit praegu viis viiesotast alla, viis pensionäri saavad väga õnnelikuks."
Piloot kokpitist: "Kurat, ma viskan teid kõiki siit alla, saab terve Eesti õnnelikuks!"


Audi pole lihtsalt auto - Audi on stoori omaette :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 21.09.13 17:19 Tsiteeri


Ajakirjanikud teevad uuringut piirivalvurite seas, kui palju pistist võetakse.
Küsitakse Leedu piirivalvurilt: «Kui palju aega kulub, et sa saaksid endale BMW osta?»
Piirivalvur mõtleb, võtab taskuarvuti ja arvutab.
«Kolm aastat,» kõlab peagi vastus.
Sama küsimus esitatakse Läti piirivalvurile.
Lätlane arvutab veidi aega ja vastab: «Kaks aastat.»
Küsitakse siis Eesti piirivalvurilt. Eestlane kortsutab kulmu, mõtleb, arvutab veidi, mõtleb veel pisut ja vastab siis: «No umbes viis aastat!»
«Miks siis nii? Lätlasel ja leedukal kulub ju poole vähem,» küsitakse.
«Noh ma ei tea... BMW on päris suur firma,» vastab Eesti piirivalvur.


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 23.09.13 19:04 Tsiteeri


Arnold uurib elektrihindu


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Põta
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.06
Kasutaja on eemal

Auto: D3, B2 CQ, B1 80 73a.

postitati 26.09.13 10:21 Tsiteeri


Tere, raadio Elmar!
Leidsin täna raudteejaamast rahakoti 1200 euroga ja dokumendid A. Metsanurga nimele. Kindlasti on inimene kurb ja ma tahaks näidata, et meie väikeses Eestis on veel alles kaastunne ja hoolivus. Kas te ei saaks talle lasta minu poolt Tarmo Pihlapi laulu “Täna õhtul naudin elu”?
Aitäh! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 27.09.13 17:27 Tsiteeri


No irnu puruks, Siidri-Siiri ja Viina- Viivi.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 29.09.13 10:50 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=tkdRiuVDw4Q


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Originalstw
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.07
Asukoht: Tartu/Moelv (Norway)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 1.8T fwd, Audi A6 Avant C5 1.8 fwd,VW Passat B7 2.0 TDI 4motion

postitati 03.10.13 17:30 Tsiteeri


Igavus paneb lollusi tegema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SiiliViin
huviline

Avatar


Registreerunud 08.10.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Vana Audi

postitati 03.10.13 18:17 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=CenylZLpVBg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 05.10.13 17:39 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=lRgYai6FlCQ


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
majanduskriizz
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4000S; A80Qx2

postitati 06.10.13 11:05 Tsiteeri
Pärleid kontrolltöödest



IGAPÄEVANE ELU
• Palju noori jalutab meil õhtuti suure paju all või läheb mõnele muule kuritegelikule teele.
• Turvast kasutatakse meil lautades lehmade kuivendamiseks.
• Lasteaia söökla kõrval võib tihti näha äravisatud leivakoorukesi ja väikesi lapsi.
• Kes läheb vales kohas üle tänava, saab kakssada krooni.
• Kartulikottidega soojalt riietatud naised ootasid äraveomasinat.
• Koju jõudes avastasin, et postiljon oli mu korteri ära vahetanud.
• Tulin tuppa, panin riided nagisse ja sõin ära.
• Kodus püüan olla korralik- kannan vett, lõhun puid ja teisi asju.
• Iga õhtu, kui on mõni põnev film, istume terve perega teleka taga.
• Vanaema elas minu juures kuni kolmeteistkümnenda eluaastani, suuremaks saades varustas ta mind rahaga.
• Ükskord olin ma nii haige, et mul oli 40 kilo palavikku.
• Kõige parema meelega söön ma riisipudingit õunakompostiga.

LOODUSLUGU
• Märtsis saabuvad meile esimesed kevadekuulutajad — kuldnokad ja keevitajad.
• Kaks kõige suuremat on Ameerika mannerg ja Aasia mannerg.
• Panama kanalat ehitati tervelt viiskümmend aastat.
• Loomaaias ehk soopargis oli palju loomi. Kõige rohkem meeldisid mulle hüljes, karu ja käpard

SIIT JA SEALT
• Psühholoogia kontrollib, kas inimene pole haige, näiteks need neli: koleerik, viinik, mehaanik ja flegmaatik.
• Õpetaja ees ja lapsed järel — nii korrati tähti, sest lugeda ei osanud neist veel keegi.
• Hüppelati kohale jõudes muutis tuul suunda.
• Naine lüpsis jõe kaldal lehma, aga vees peegeldus kõik vastupidi.

MUUSIKA
• Kõik Beethoveni isad olid muusikud.
• Beethoven kannatas viimased kolmkümmend aastat silmanägemise all.
• Beethoven kombineeris end haigeks. Ta oli muidu kurt ja pime, aga nooti kirjutas hästi.
• Schumann püüdis sooritada enesetappu ja hüppas Reini kaldale.
• Verdi on kõige kuulsam ooperikirjanik.
• Ka Eestis on kuulsaid naisheliloojaid – näiteks Miina Härma, kes on kirjutanud laulu ” Ei saa mitte vaitki olla”.
• Puhkpillidest on kõige haledama kõlaga inglisarv. Metsasarv on sumbutajakujuline.

KULTUUR JA KIRJANDUS
• Barokiaegne kultuur oli väga rahutu, näiteks Kadrioru lossis on pasunaid puhuvad inglid ka sedasi, et kukuvad sealt alla.
• Rooma on ehitatud suur kolossem, mida nimetatakse ka ahviteatriks.
• Oidipusele öeldi, et katk enne ei lõpe kui mõrvar on linnast pakendatud.
• Koidula esimese luulekogu pealkiri on ” Ema ja ööbik.”
• Kõige enam said Karl, ooberst ja Kobson tuntuks esimese eesti ajalehe “Sakala” toimetamisega.
• Vilde oli üks esimesi, kes võitles kirjanike seas sulepea ja tindipotiga.
• Lermontov oli pärit kuulsast aadlivõsast.
• Lugeja kohtub kurjategijatega pärast vanglakaristuse kandmist.
• Näitusele on välja pandud kunstnike tekstiilid ja nahad. Hea mulje jätavad keraamikute kõrvadega tassid.


80-ndatel lõppes autode tootmine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaharm
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.07
Asukoht: Tallinn - Luhamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2 3B & S2 ABH & Coupe V6 & 1x V8 PT & 1x V8 ABH & S4 AAN & 90Q & Roheline NIVA 1.7 & Punane..

postitati 07.10.13 22:15 Tsiteeri


Selline on Google.ee number 1 vaste sõnale: 24h puksiir

https://lh4.googleusercontent.com/-JK16qq20x3c/UlMxYldw_ZI/AAAAAAAAAWE/5AfGeWUXx4Y/w702-h527-no/Liiklusteenused+O%25C3%259C.jpg


K Kogu autopark müügis! http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=130974&page=1&highlight=%26%2365533%3B#pid673043
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 09.10.13 14:11 Tsiteeri


Kõige võimsam mootor maailmas on vagiina:

* seda saab käivitada ainult ühe sõrmega
* see on isemärguv
* sellesse sobib igas suuruses kolb
* see vahetab ise oma õli iga nelja nädala tagant.

Ainsaks miinuseks on see, et mootori juhtimissüsteem on nii kuradi tujukas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 09.10.13 21:47 Tsiteeri


http://img10.auto24.ee/auto24/560/727/27249727.jpg

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/094/auto_php-id=819094-view=10-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
LastResort
huviline

Avatar


Registreerunud 27.08.10
Asukoht: Jõhvi/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 "00.a 1.9l 85kw Quattro

postitati 13.10.13 08:18 Tsiteeri


https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/935221_499708406744302_6363774_n.jpg


Debiilsus ei tule maha sooja vee ja seebiga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 15.10.13 08:12 Tsiteeri


Midagi dyno poistele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 15.10.13 08:55 Tsiteeri


http://z0r.de/1646


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 16.10.13 07:22 Tsiteeri
Mis mind muigama pani :)



http://playpork.com/uploads/pg/09jul201330.jpg

http://playpork.com/uploads/pg/09jul201315.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  21
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.0% - SQL: 67.0%]