Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A4, 2.0, 2005, KSauto, palun ostuabi! (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 5154)
tulirebane
huviline



Registreerunud 02.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 11:28 Tsiteeri
Audi A4, 2.0, 2005, KSauto, palun ostuabi!



Tere,

paluksin ostuabi targematelt :). On silma jäänud Audi A4 selline masin: http://www.auto24.ee/used/1473684
Ehk on keegi käinud autot lähemalt uurimas või oskab mõni kogenum öelda midagi selle auto kohta?
Audi esindusest vin koodi järgi saime nii palju teada, et masina kohta ainult kolm kannet, 2006, 2009 ja 2012, viimane hooldus tehtud 185000 pealt.
KSautosse helistades ja peale sõimu lõpuni kuulamist saime teada, et hooldusraamat pidavat täielik olema, rohkem infot ei jagatud. Kuulutuses, et auto toodud Taanist, esindusest üle kontrollimisel selgus, et Saksast.
KSauto kohta ka just kiidusõnu ei leia..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 12:15 Tsiteeri


Selliseid audisi ju teisigi müügil,vali mõni natukene usaldusväärem müüja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
actike
huviline



Registreerunud 09.03.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 12:54 Tsiteeri


Ka mulle jäi korra silma, kui valisin A4 Sline. Aga välistasin kohe ksauto. Kuna liiga palju negatiivset nende kohta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 13:25 Tsiteeri


Minu lemmiklause ühelt KSauto müügimehelt, kui ühe korra nende platsile juhtusin: "Ega ma tehnilist poolt üldse ei vaata, peaasi, et auto hea välja näeb"

Lisaks talve endale BMW-d otsides sattusin A24 ja Mobiles täpselt samade autode peale(pildid ja andmed 100% identsed), Eestis müüjaks KSAuto ja läbisõit oli Saksast toomisega vist imekombel vähenenud.

Aga nagu ikka lase auto enne ostu üle vaadata ja kui kõik sobib osta ära. Igal pool liigub häid ja halbu autosid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pontsik
huviline



Registreerunud 13.05.13
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 14:56 Tsiteeri


Ei soovita üldse seda kohta.
Kellal oli passat 3c-l 170k esinduses oli hoopis 400k

Kindlasti on ka sellel autol natukene näitu keritud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 16:12 Tsiteeri


Selle müüja kohta ei tea midagi aga koodi järgi on auto Saksa turu jaoks toodetud. Ei ole seega välistatud, et auto on uuena näiteks Saksamaalt ostetud vm. Müüja kõik andmed on hooldusraamatus kirjas ja seetõttu pole see küll teema, milles kaugelt asja nägemata kohe midagi kahtluse alla hakata seadma. Pealegi pole see ju ka kellegi huvides sellise lihtsalt tuvastatava asjaga mingit käojaani ajada(?!)

VIN: WAUZZZ8E65A516430
Digit(s) Parameter Code(s) Meaning
1-2 Country WA Germany
3 Manufacturer U Audi
4-6 Blanks ZZZ ---
7-8 Vehicle Type 8E B6 Platform, Audi A4 Saloon & Avant including quattro variants, Audi S4 and A4/S4 Cabrio, 2001 - ....
9 Check/Blank 6 -
10 Model Year 5 2005 !
11 Factory A Built in Ingolstadt, Germany
12-17 Chassis Number 516430 Serial Number 516430


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 02.08.13 20:50 Tsiteeri


Hei!
Mina nägin juhtumisi seda masinat samal platsil sel päeval, kui see alles treileri pealt maha jõudis ja polnud pesus ega müügi-eeltöös käinud. Nägi välja nagu tavaline sõidust tulnud auto, kärbsed esiklaasil :)
Siis sai ka uuritud ajalugu Vin'i järgi ja selgus, et algselt Saksamaale müüdud auto aga paari aasta pärast Taani läinud auto, seega ka ajalugu üsna puudulik. Siis mainiti küll, et viimane hooldus 175k ja 2012 jaanuar.
Hetkel oli kellal seesamune 224k, mis kuulutuses, aga mälu järgi oli tõesti raamatus ka mõni kanne lausa tänavusest aastast ja 200+ nriga. Võib ju ka olla, et pole esinduses käinud oma õli- ja filtrivahetusi tegemas.

Tol hetkel polnud autol veel hinda olemas ja ei osanud seega ka seisukohta võtta. Lõplikult valituks osutus tuttaval u nädal hiljem siiski üks teine A4 tdi.
Käivitus kenasti, kõik üsnagi rohketest lisadest näisid ka toimetavat, sõitmas ei käinud.

Kui teema-algataja oleks profiili oma e-maili märkinud, võiksin saata ka täieliku nimekirja lisadest. (U 4lk pdf-formaadis).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tulirebane
huviline



Registreerunud 02.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 21:16 Tsiteeri


Ohhoo, tänan info eest, oleks väga tänulik kui saadaksid selle info mulle meilile.

Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raemees
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.09
Asukoht: Rae vald
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E90 320dA 2008a

postitati 02.08.13 21:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lunatic
Hei!
Mina nägin juhtumisi seda masinat samal platsil sel päeval, kui see alles treileri pealt maha jõudis ja polnud pesus ega müügi-eeltöös käinud. Nägi välja nagu tavaline sõidust tulnud auto, kärbsed esiklaasil :)
Siis sai ka uuritud ajalugu Vin'i järgi ja selgus, et algselt Saksamaale müüdud auto aga paari aasta pärast Taani läinud auto, seega ka ajalugu üsna puudulik. Siis mainiti küll, et viimane hooldus 175k ja 2012 jaanuar.
Hetkel oli kellal seesamune 224k, mis kuulutuses, aga mälu järgi oli tõesti raamatus ka mõni kanne lausa tänavusest aastast ja 200+ nriga. Võib ju ka olla, et pole esinduses käinud oma õli- ja filtrivahetusi tegemas.

Tol hetkel polnud autol veel hinda olemas ja ei osanud seega ka seisukohta võtta. Lõplikult valituks osutus tuttaval u nädal hiljem siiski üks teine A4 tdi.
Käivitus kenasti, kõik üsnagi rohketest lisadest näisid ka toimetavat, sõitmas ei käinud.

Kui teema-algataja oleks profiili oma e-maili märkinud, võiksin saata ka täieliku nimekirja lisadest. (U 4lk pdf-formaadis).


Sa töötad seal ksauto platisl või ma ei saa aru? võid märkida lihtsalt et saad lisatasu, seda ka foorum austab.
Pean tunnistama, et isegi kadaka tur autoplatsid on jätnud parema mulje kui se ksautoplats :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 02.08.13 21:28 Tsiteeri


Nojah...
Mõtlesin just, et oleksin pidanud kirjutama eelmise posti kohta, et mul pole antud platsiga mingit seost ja käisin seal esimest korda elus. Ei olnud küll minumeelest mingi müügimehe jutt, vaid lihtsalt, et juhtumisi nägin seda masinat.

Esmalt läksime üht Saabi vaatama, aga selle kindalaekas oli hooldusraamat, milles 100k rohkem kui kellal. Siis sai ka muid vaadatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tulirebane
huviline



Registreerunud 02.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.13 21:47 Tsiteeri


raemees, on sul ka mingi isiklik kogemus nendega vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tulirebane
huviline



Registreerunud 02.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 18:38 Tsiteeri


Nõndaks.. Auto üle vaadatud ja jäi meist sinna autoplatsile, ei olnud kahju ka sellise suhtumise juures. Suhtlemisoskus tõesti päris puudulik selles autoaias. Ostueelse kontrolli tegemine keeruline, isegi esindusse ei tahetud lasta vaid "üle tee on hea koht"..
Autot sõitma viia väga ei saa, aia ääres sai vähe ringi nühkida aga ei enam, maanteele mineku lootust ei ole. Autol mingi klõbin juures, spets ei ole ja ei saanudki aru mis viga aga õige see ka ei olnud.
Kui küsida kelle nimi lepingule läheb, kes müüb, siis sellele küsimusele oli vastus, et ei tea ja ei saagi teada ennem kui ostuks läheb.
Seda küsimust, et kas autole võiks kehtida ka mingi väike garantii ei jõudnud lõpunigi küsida, vastus oli kategooriline ja kiire EI. Minu teada peaks ka kasutatud autodele laienema õigus tagastada auto kahe nädala jooksul juhul kui ilmnevad mingid varjatud vead masinal?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 19:45 Tsiteeri


Sellise suhtumise juures jalutaks ma kohe minema,seda enam kui käid välja 7 tuhat eurot(mõne jaoks väga suur raha)
ja proovisõitu nagu ei saagi teha?
Siit ikka järeldus,kui autot ei taheta lubada normaalsesse kohta kontrolli siis, põhimõtteliselt ei teeks diili. Pihustide,turbode jne asjade remont on ikka tegelikult roppumoodi kallis.
Teine asi on kui sa teadlikult ostad mingi suurema veaga vms ja selle võrra ka hind soodsam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 03.08.13 20:10 Tsiteeri


Kunagi ühe sealt ostetud S6-ga taoline teema, et väljamaa paberimajandus üpris puudulik (selgus ofc ARK-s) ja nibin-nabin oleks auto arvele jäänud võtmata.

Ülejäänud jutt proovisõidust/ selle puudumisest jmt on samuti tuttav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 20:18 Tsiteeri


Parandage mind vajadusel aga 15 päeva on kauplejal aega vastata kirjalikule pretensioonile.
EL direktiivi kohaselt ei pea keegi midagi tagasi võtma. Eestis niigi müüja vastutuse aeg aasta pikem ehk 2a kui EL direktiivis märgitud. http://www.tallinn.ee/est/tarbija/g6856s54473
Liisingettevõtted kasutavad enda huvides 5-15 päeva lepingust taganemise aega aga see ei tähenda sama, mis auto tagasi andmist, sest müüja võib kõik need 5-15 päeva autot enda käes hoida. Eraisikult ostes see müügigarantii aga ei kehti ja tarbijaõigused ilma eraldi sõlmitud müügilepinguta ei laiene.


Tsitaat:
Algselt postitas: tulirebane
Minu teada peaks ka kasutatud autodele laienema õigus tagastada auto kahe nädala jooksul juhul kui ilmnevad mingid varjatud vead masinal?



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tulirebane
huviline



Registreerunud 02.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 20:27 Tsiteeri


Minugi jaoks tegu suure rahaga ja olin valmis korraga välja ostma, ei huvitanud neid isegi see asjaolu. Hind ka ei kõikunud grammi võrdki kogu selle jama juures.
Küsimuse kohta, et kas ja kuna hammasrihm jms on vahetatud, tuli vastus selline "Ma ütlen ausalt, et ei ei tea ja soovitaks kohe kõik asjad ära vahetada ja tegelikult see ei maksa ka ju mitte midagi".
Mõistan, et kasutatud auto puhul esmane elementaarne hooldus on nii või naa vaja ära teha ja seda kiiremas korras aga no ma loodaks osta auto siiski sõitmiseks mitte remontimiseks.
Kui auto seisma sai jäetud siis kuskil kliima juures miskit susises veel umbes 15 sek, ma ei tea kas see on normaalne aga üks tähelepanek juures, tõenäoliselt küll mitte kõige suurem viga kuid siiski.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Parandage mind vajadusel aga 15 päeva on kauplejal aega vastata kirjalikule pretensioonile.
EL direktiivi kohaselt ei pea keegi midagi tagasi võtma. Eestis niigi müüja vastutuse aeg aasta pikem ehk 2a kui EL direktiivis märgitud. http://www.tallinn.ee/est/tarbija/g6856s54473
Liisingettevõtted kasutavad enda huvides 5-15 päeva lepingust taganemise aega aga see ei tähenda sama, mis auto tagasi andmist, sest müüja võib kõik need 5-15 päeva autot enda käes hoida. Eraisikult ostes see müügigarantii aga ei kehti ja tarbijaõigused ilma eraldi sõlmitud müügilepinguta ei laiene.


Tsitaat:
Algselt postitas: tulirebane
Minu teada peaks ka kasutatud autodele laienema õigus tagastada auto kahe nädala jooksul juhul kui ilmnevad mingid varjatud vead masinal?


Ok see seadus on hea aga olen ise kokku puutnud sellise tüüpidega,ostan auto ära ja siis vaatan mis saab,tõmban 2 nädalat niipalju kui tuleb ja kui midagi juhtub annan tagasi. Siis ei müügi,kuna kasutatud auto võib millal iganes mõne üllatuse tuua?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tulirebane
huviline



Registreerunud 02.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 20:35 Tsiteeri


Tegu ei ole ju komisjonimüügiga või eraisikult vaid ostetakse auto firmalt? Ma muidugi väga pädev ei ole seda kommenteerima kuidas see asi nende kasutatud autode puhul käib ja pigem ootasin ise ka infot, et kas nagu oleks siis õigus tagastada auto kui selgub mingi tõsine jama autoga (kui on eelnevalt müüja poolt väidetud, et kõik täiesti korras) või tõesti olengi portsu otsas lihtsalt ja müüjale mingit kohustust sealjuures ei laiene? Kui nad ei lase veel minu poolt valitud ostueelsesse kontrolli ka minna (esindusse?)..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tulirebane
Tegu ei ole ju komisjonimüügiga või eraisikult vaid ostetakse auto firmalt? Ma muidugi väga pädev ei ole seda kommenteerima kuidas see asi nende kasutatud autode puhul käib ja pigem ootasin ise ka infot, et kas nagu oleks siis õigus tagastada auto kui selgub mingi tõsine jama autoga (kui on eelnevalt müüja poolt väidetud, et kõik täiesti korras) või tõesti olengi portsu otsas lihtsalt ja müüjale mingit kohustust sealjuures ei laiene? Kui nad ei lase veel minu poolt valitud ostueelsesse kontrolli ka minna (esindusse?)..


No kui Te ise asja ei jaga ja kontrolli kuhugi minna ei või?
Vaata midagi muud või võta mõni pädev inimene kaasa.
Selge on see,et kasutatud autol alati mingid vead ja selle rahaeest uut autot ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 20:46 Tsiteeri


Nujah, kõik on vastastiku. Sellepärast ongi ainult pretensiooni esitamise aeg 2a. Kui midagi juhtub 2a jooksul siis ostja peab sisuliselt suutma tõendada, et see avaldunud viga oli müüjale müügi hetkel teada. Kui seda ei suuda teha siis polegi millegi üle kasutatud asja juures vaielda. Saksamaal kehtivad need seadused ja reglemendid pisut teise nurga alt kui Eestis ja seetõttu siseturule müüdavate autode juures on reeglina põhjalik akt kõikvõimalike defektide ja puudustega. Kui seda pole siis ostja saab kohe nõuda nende puuduste kõrvaldamist ja teda toetab süsteem. Eestis sellist mehhanismi täna veel pole ja seetõttu ongi kogu müügigarantii "kuni tagatuled paistavad". Ostueelne auto ülevaatus on keeruline tegelikult kõigile osapooltele ja motiive leidub mõlemal poolel, miks mingil viisil keegi käitub.

Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Ok see seadus on hea aga olen ise kokku puutnud sellise tüüpidega,ostan auto ära ja siis vaatan mis saab,tõmban 2 nädalat niipalju kui tuleb ja kui midagi juhtub annan tagasi. Siis ei müügi,kuna kasutatud auto võib millal iganes mõne üllatuse tuua?



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Leopold661
huviline



Registreerunud 17.11.04
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 20:55 Tsiteeri


Ma ei tea,müün kellegile kasutaud auto ja 2 a pärast hakkab midagi nõudma? Naeruväärne ju,vb selle ajaga juba 100 tuht km maha uhanud?
See oleks rohkem nagu sihilikult varjatud suuremate vigade kohta(ala piduriklotisid ja rooliots vist ei käi selle alla).


Tsitaat:
Algselt postitas: tl470487
Nujah, kõik on vastastiku. Sellepärast ongi ainult pretensiooni esitamise aeg 2a. Kui midagi juhtub 2a jooksul siis ostja peab sisuliselt suutma tõendada, et see avaldunud viga oli müüjale müügi hetkel teada. Kui seda ei suuda teha siis polegi millegi üle kasutatud asja juures vaielda. Saksamaal kehtivad need seadused ja reglemendid pisut teise nurga alt kui Eestis ja seetõttu siseturule müüdavate autode juures on reeglina põhjalik akt kõikvõimalike defektide ja puudustega. Kui seda pole siis ostja saab kohe nõuda nende puuduste kõrvaldamist ja teda toetab süsteem. Eestis sellist mehhanismi täna veel pole ja seetõttu ongi kogu müügigarantii "kuni tagatuled paistavad". Ostueelne auto ülevaatus on keeruline tegelikult kõigile osapooltele ja motiive leidub mõlemal poolel, miks mingil viisil keegi käitub.

Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Ok see seadus on hea aga olen ise kokku puutnud sellise tüüpidega,ostan auto ära ja siis vaatan mis saab,tõmban 2 nädalat niipalju kui tuleb ja kui midagi juhtub annan tagasi. Siis ei müügi,kuna kasutatud auto võib millal iganes mõne üllatuse tuua?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tulirebane
huviline



Registreerunud 02.08.13
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 20:55 Tsiteeri


Mnjah, eks nendel põhjusel see masin meist sinna ka jäi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.13 21:07 Tsiteeri


Jah, 2a jooksul on ostjal õigus esitada pretensioone, millele peab müüja 15 päeva jooksul vastama. Reeglina sisuliselt just nii siis ka vastabki, et müügi hetkel sellist viga ei olnud ja puuduvad ka igasugused viited, et müüja pidi olema sellest veast või asjaolust teadlik jne. Kui ostja ei suuda vastupidist tõendada siis just sellega need pretensiooni juhtumid ka lõpetanuks loetakse.

Tsitaat:
Algselt postitas: Leopold661
Ma ei tea,müün kellegile kasutaud auto ja 2 a pärast hakkab midagi nõudma? Naeruväärne ju,vb selle ajaga juba 100 tuht km maha uhanud?
See oleks rohkem nagu sihilikult varjatud suuremate vigade kohta(ala piduriklotisid ja rooliots vist ei käi selle alla).



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.08.13 07:46 Tsiteeri


2a pretensiooni esitamise aeg kehtib uuele tootele, mitte kasutatud autole.

2 nädalat liisingulepingust taganemise õigus on kliendile liisinglepinguga "harjumiseks" ning müüja ei ole kohustatud enne seda autot kätte andma. Kõige kindlam lahendus müüjale ja ostjale on see, et 2 nädala jooksul on auto müüja käes, kuid ostja saab mõned proovipäevad ja muidugi kontrolli esinduses. Nii välistab see põrsas kotis ostmise ja samal ajal kaitseb müüjat selle eest, et autot niisama 2 nädalt ei hoorata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.08.13 08:35 Tsiteeri


Eelpool lisasin dokumendi lingi, milles:
"/---/ Kasutatud asja suhtes sätestab EL direktiiv 1 aastase müüja vastutuse tähtaja. Eesti kasutatud asja suhtes pretensiooni esitamise tähtaega lühendanud ei ole st, selleks on ikka 2 aastat."

Kui vastu vaidled siis lisa viide, millele see väide tugineb.

Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
2a pretensiooni esitamise aeg kehtib uuele tootele, mitte kasutatud autole.



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.8% - SQL: 58.2%]