Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Vahetaks generaatori harju (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2958)
mag
huviline



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80(B3) 1.6

postitati 26.01.05 10:16 Tsiteeri
Vahetaks generaatori harju



Kuna viimasel ajal on aku laadimisega probleeme olnud ja paar aastat tagasi juba generratorit lammutades oli näha, et harjad vajaksid vahetust.
Sellega seoses paar küsimust:
Kas harjad saab vahetada ilma generaatorit maha võtmata? - näiteks sõidan kuskile autopoodi võtan väljas harjad maha, ostan ueed ja panen samas peale.
Kas pingeregulaator(tablett) tuleks kah vahetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 26.01.05 11:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mag
Kuna viimasel ajal on aku laadimisega probleeme olnud ja paar aastat tagasi juba generratorit lammutades oli näha, et harjad vajaksid vahetust.
Sellega seoses paar küsimust:
Kas harjad saab vahetada ilma generaatorit maha võtmata? - näiteks sõidan kuskile autopoodi võtan väljas harjad maha, ostan ueed ja panen samas peale.
Kas pingeregulaator(tablett) tuleks kah vahetada?

kui ma ei eksi siis on sinu auto kapotialune enam-vähem selline
Siin on näha geneka asukoht, mis siis paremal.
mind huvitaks, kuidas sa vahetaksid harjad ilma tablata?
Võimalik muidugi on, kuid jebimist on rohkem kui rubla eest (sebi harjad, jooda vanad lahti, uued külge - puudub mõte)
Osta parem tabla koos harjadega, mis näeb välja selline. Asja hind Forsis on 142 eeki.
Saab vahetada lihtsalt, kui sul on olemas, olenevalt kruvist, kas tavaline või ristpeaga kruvikargaja.
Vaata üle ka geneka rootor ja mõõda ära genekast väljuv pinge. Võib-olla on asi akus, vana ja väsinud, ei taha enam voolu sisse võtta.
Miks ma ei usu, et sa oled kunagi genekat lammutanud. mis sa arvad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mag
huviline



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80(B3) 1.6

postitati 26.01.05 11:52 Tsiteeri


Tänud info eest!
Tsitaat:
Algselt postitas: tamm112
Miks ma ei usu, et sa oled kunagi genekat lammutanud. mis sa arvad?

Genekas sai lahti kistud mingi paar aastat tagasi, üks ja ainus kord - pööramata tähelepanu harjade ehitusele ja kinnitusele. Põhjuseks oli siis kokkujooksnud laager. Kuna aga laagreid võlli otsast kätte ei saanud kuidagi siis läks see remonti, kus asi ära tehti. Kui genekal järgi käisin, siis soovitati harjad ära vahetada kuna pidid teised päris kulunud olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 27.01.05 08:53 Tsiteeri


tamm112 ütles juba kõik ära aga seda sinu tableti küsimust on küll raske mõista :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lare
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Mustamägi
Kasutaja on eemal

Auto: Rahuliku Sõidu Octavia

postitati 27.01.05 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
tamm112 ütles juba kõik ära aga seda sinu tableti küsimust on küll raske mõista :D

las võtab ise paar tabletti sisse,käib harjade vahetus jube kähku:D:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 27.01.05 11:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
tamm112 ütles juba kõik ära aga seda sinu tableti küsimust on küll raske mõista :D

las võtab ise paar tabletti sisse,käib harjade vahetus jube kähku:D:o

Kurb, et siia foorumisse ka selline tobe lapse ila jõuab.

Teemast: mõttekas on tõesti koos pingeregulaatoriga (tabletiga) harju vahetada, kuigi näiteks mina olen vahetanud siiski harju eraldi. Reeglina pingeregulaatori endaga ei juhtu midagi.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.8% - SQL: 49.2%]