Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: audi a4 1.8 turbo 120kw (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 3706)
RKirlis
huviline



Registreerunud 01.06.13
Kasutaja on eemal


postitati 01.06.13 19:38 Tsiteeri
audi a4 1.8 turbo 120kw



Soov osta siis audi a4 1.8 turbo 120kw . Oskab keegi öelda mis selle auto põhivead võiksid olla ja kalliks sellise parandamine läheks ? ? Aasta siis 2005 :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 02.06.13 07:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RKirlis
Soov osta siis audi a4 1.8 turbo 120kw . Oskab keegi öelda mis selle auto põhivead võiksid olla ja kalliks sellise parandamine läheks ? ? Aasta siis 2005 :)


Kas taotlus on osta kohe invaliid?

Kui korras masin siis tangi ja talla.
Mis veoskeem, käigukast?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RKirlis
huviline



Registreerunud 01.06.13
Kasutaja on eemal


postitati 02.06.13 16:26 Tsiteeri


Midagi sellist siis http://www.auto24.ee/used/1354279 , plaan on osta ikka korras auto , lihtsalt tekkis huvi kui kalliks võib minna sellise auto ülalpidamine ?? :) Mis võivad olla põhivead jne..... hetkel mul auto a4 2.4 121kw , v6 mootor aasta 97


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 02.06.13 17:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RKirlis
Midagi sellist siis http://www.auto24.ee/used/1354279 , plaan on osta ikka korras auto , lihtsalt tekkis huvi kui kalliks võib minna sellise auto ülalpidamine ?? :) Mis võivad olla põhivead jne..... hetkel mul auto a4 2.4 121kw , v6 mootor aasta 97

Ei tohiks olla keskmiselt kallim ülevalpidada seda b7-t, kui sinu b5-te, kvaliteetosade puhul ei ole osadel suurt hinavahet minu arust, termostaat vast sutsu (10x:)) kallim ja miskit võibolla veel, aga põhiosas madalate ülalpidamiskuludega masin.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 03.06.13 07:02 Tsiteeri


Miks see termostaat nii kallis on? Minu arust on veel tegemist selle vana 1.8T-ga, mitte TFSI-ga.
Ma küll pole uurinud, mis need maksavad TFSI mootoritel, aga vanadel turbokatel on see küll võrdlemisi naljaraha.

Antud auto tundub olemuselt väga lihtne ja ega seal midagi väga võssa minna pole. Ikkagi soovitaks meie oludes mingi Quattro otsida, muidu pärast kahetsed ja sõbrad parastavad, et pooletoobise võtsid! :D


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 03.06.13 07:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Miks see termostaat nii kallis on? Minu arust on veel tegemist selle vana 1.8T-ga, mitte TFSI-ga.
Ma küll pole uurinud, mis need maksavad TFSI mootoritel, aga vanadel turbokatel on see küll võrdlemisi naljaraha.

Peaks vist ikka elektrooniline olema, mul nagu jäi mtaudi teemast nii meelde ja mul enda r4 b6-l oli ka elektrooniline, aga ma võin ka vabalt eksida:P


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 03.06.13 08:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6

Peaks vist ikka elektrooniline olema, mul nagu jäi mtaudi teemast nii meelde ja mul enda r4 b6-l oli ka elektrooniline, aga ma võin ka vabalt eksida:P


Täitsa õieti mäletad.
B7-mel on sisuliselt sama termostaat, aga korpuse kuju ja muud sellist on natuke muudetud ja hind ka kohe kallim. B6-el on termostaat kuskil 100€ ja B7-mel (120kW mootoril) ~250€. FSI mootoritel veel kallim.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 03.06.13 09:20 Tsiteeri


Mu oma maksis mingi 5-6€ ja 2 talve korralikult juba toiminud. Kuradi kapitalistid ja päevavargad, sellise raha eest saab juba pool sellist mootorit ju! :D


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RKirlis
huviline



Registreerunud 01.06.13
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.13 16:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Miks see termostaat nii kallis on? Minu arust on veel tegemist selle vana 1.8T-ga, mitte TFSI-ga.
Ma küll pole uurinud, mis need maksavad TFSI mootoritel, aga vanadel turbokatel on see küll võrdlemisi naljaraha.

Antud auto tundub olemuselt väga lihtne ja ega seal midagi väga võssa minna pole. Ikkagi soovitaks meie oludes mingi Quattro otsida, muidu pärast kahetsed ja sõbrad parastavad, et pooletoobise võtsid! :D





Õnneks sellepärast ei põe mida sõbrad mõtlevad :D :D , Quattroid ei leia ka vist nii kergelt , kui isegi leiaks sobiva ei jõuaks osta , see auto kindlasti parem kui praegune :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 03.06.13 16:53 Tsiteeri


Kulus vaid 30 sekundit ja olemas see ongi.
Sama mootor, aasta ja hind.
Lisaks quattro ning parem varustus, ehk vastab ka esinduse ajalugu tõele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RKirlis
huviline



Registreerunud 01.06.13
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.13 17:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Kulus vaid 30 sekundit ja olemas see ongi.
Sama mootor, aasta ja hind.
Lisaks quattro ning parem varustus, ehk vastab ka esinduse ajalugu tõele.






Tundub täitsa asjalik , 6 käiku , hinnale lisandub ka kindlasti veel arvelevõtmine :( , endal oli piirhinnaks pandud 7000 , sellepärast ka ei ole varem seda näinud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 03.06.13 17:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RKirlis
Tsitaat:
Algselt postitas: AronL
Kulus vaid 30 sekundit ja olemas see ongi.
Sama mootor, aasta ja hind.
Lisaks quattro ning parem varustus, ehk vastab ka esinduse ajalugu tõele.


Tundub täitsa asjalik , 6 käiku , hinnale lisandub ka kindlasti veel arvelevõtmine :( , endal oli piirhinnaks pandud 7000 , sellepärast ka ei ole varem seda näinud :)


Vahest tuleks seda piirhinda natuke nihutada ja juba palju suurem valik :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
JanisL
klubiliige



Registreerunud 27.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.8 TQ 2003

postitati 03.06.13 18:21 Tsiteeri


Tihti saab alati natuke ka müügihinnast hinda alla :) Enamus inimestele mõjub see,kui oled kohapeal ning rull näppus.
Ise võtaks ka selle viimase ennem. Varustus parem ning quattro :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
martinB4
huviline



Registreerunud 28.03.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.13 16:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RKirlis
Soov osta siis audi a4 1.8 turbo 120kw . Oskab keegi öelda mis selle auto põhivead võiksid olla ja kalliks sellise parandamine läheks ? ? Aasta siis 2005 :)


Tere.
Kirjutan ka oma mure siia alla. Loodan, et keegi ei pahanda. Plaanis hakata ka siis vahetama välja oma autot, milleks on 92 aasta audi 80b4. Peast on käinud läbi igasuguseid marke ja jõutud selgusele, et see peab ikka olema audi aga milline? Selles pole veel kindel. Ja siis leidsin sellise auto, mis hakkas hullult meeldima, tegemist siis a4, 2005 aasta mudeliga http://www.auto24.ee/used/1515154 kuna siin teemas sellest juttu, siis küsiks mida arvatakse sellisest autost. Mulle väga sobib, et on universaalkerega, manuaal ja bensiin. Selles teemas räägiti, et quattro on ikka parem, kui ainult esisilla
vedu aga mulle sobiks ka ainult see. Lugesin kuskilt teemas, et a4 pidi pikemale mehele kehva olema kuna ruumi vähe ja kui taga ka veel keegi siis pidi päris jama olema, kuna pole olnud au istuda sellises autos ja ei oska kommenteerida. Mainin siis ära, et pikkust 202cm.
Tervitades
Martin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.08.13 16:48 Tsiteeri


Kui sa hetkel enamvähem b4-ja ära mahud, siis b7 on selle kõrval (vähemalt laiuselt) nagu laev (a6-e mehed itsitavad siinkohal muidugi pihku:)), ei usu, et sul probleeme tuleb, sinu taha aga teist samasugust mugavalt kindlasti ei pane, aga mõtle läbi, kui tihti seda teha on vaja, kui 10x aastas, siis vast pole see üldse oluline. Pildil tundub sinu lingitud isend esmapilgul kena, sportistmed mugavamad ka kui tavalised.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martinB4
huviline



Registreerunud 28.03.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.13 17:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kui sa hetkel enamvähem b4-ja ära mahud, siis b7 on selle kõrval (vähemalt laiuselt) nagu laev (a6-e mehed itsitavad siinkohal muidugi pihku:)), ei usu, et sul probleeme tuleb, sinu taha aga teist samasugust mugavalt kindlasti ei pane, aga mõtle läbi, kui tihti seda teha on vaja, kui 10x aastas, siis vast pole see üldse oluline. Pildil tundub sinu lingitud isend esmapilgul kena, sportistmed mugavamad ka kui tavalised.


Jah, enda autoga saan hakkama, võib olla harjunud ka juba nii, et probleeme pole. Enda taha polegi teist samasugust panna, vähemasti enda tutvusringkonnast mitte;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.08.13 17:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martinB4
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kui sa hetkel enamvähem b4-ja ära mahud, siis b7 on selle kõrval (vähemalt laiuselt) nagu laev (a6-e mehed itsitavad siinkohal muidugi pihku:)), ei usu, et sul probleeme tuleb, sinu taha aga teist samasugust mugavalt kindlasti ei pane, aga mõtle läbi, kui tihti seda teha on vaja, kui 10x aastas, siis vast pole see üldse oluline. Pildil tundub sinu lingitud isend esmapilgul kena, sportistmed mugavamad ka kui tavalised.


Jah, enda autoga saan hakkama, võib olla harjunud ka juba nii, et probleeme pole. Enda taha polegi teist samasugust panna, vähemasti enda tutvusringkonnast mitte;)

Kui oeld näiteks b7-ga harjunud (b6 sama suur), siis tean omast kogemusest, et b4-ja istudes lööd juhikohal vasaku küünarnuki esimese hooga vastu ust ära, nii tuntavalt on b4 kitsam, lõpuks aga harjub kõigega.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.7% - SQL: 58.3%]