Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24  25  26
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2,5TDi Quattro - 2000 - NOS (Vastuseid: 645 | Vaatamisi: 134117)
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 15.10.14 16:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Ise müüb vist alpine toodangut?

Kas see kleebis tekitas tahtmise Alpine tooteid ostma minna?
Kas sinul tekitas? Kui ei ,mida haugume?


Minus tekitas tülgastust.
Teise küsimuse kohta soovitakse peegliees aega veeta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 15.10.14 17:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: TurboSlava
Ise müüb vist alpine toodangut?

Kas see kleebis tekitas tahtmise Alpine tooteid ostma minna?
Kas sinul tekitas? Kui ei ,mida haugume?


Minus tekitas tülgastust.
Teise küsimuse kohta soovitakse peegliees aega veeta.


Peab ikka maru igav olema, peske oma autosid või tehke naistele heameelt parem! Selliste õhupuhkumiste jaoks on streetrace`i foorum.


-=/ nAUDIn \=-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 15.10.14 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Puhas ja vahatatud:
]http://nos.planet.ee/Oliver/001.jˇpg
http://nos.planet.ee/Oliver/002.jpg
http://nos.planet.ee/Oliver/003.jpg
http://nos.planet.ee/Oliver/004.jpg
http://nos.planet.ee/Oliver/005.jpg
http://nos.planet.ee/Oliver/006.jpg
http://nos.planet.ee/Oliver/007.jpg
http://nos.planet.ee/Oliver/008.jpg
http://nos.planet.ee/Oliver/009.jpg

Väga ilus auto juba sellel ehitus järgul. Need läikivad kroom küljepeeglid meeldivad mulle isegi, väga hästi sobivad nende aknaraamide kui katusereelingutega super hästi kokku. RS6 C5 hõbedased veljed lausa valatud alla .... aga kisu need kleepsud ära eks, igalt poolt. Nii velgedelt, kereplekilt, salongist! ;)
Stanged ees kui taga sellised mustale autole täitsa ok, aga need karbikatted kruti küljest.
Sohvad sees ka siga head, milleks seda C5 keskkonsooli vaja oli? Taga pingil istujatele nagunii sealt võredest õhku ei puhu.(?) Pane reaalselt ka Brembod ette, tõmmet sellel nüüd remonditud mootoril on, vedrud sportlikud. Keegi vaevalt sellise summa eest seda toorest kompotti tahab - sõida parem ise edasi. Mis siis uueks toorikuks tuleks?
Do what the [roppus] makes you happy! Edu ehitamisel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 15.10.14 17:53 Tsiteeri


See auto pakub vist kõigile emotsiooni. Mind häirib selle auto juures tegelikult kõige rohkem see, et ei saa täpselt aru mis stiili siin taga aetakse. Need alpine kleepsud ja fake brembod viitaksid justkui sellele, et keegi teeb veidike nalja, tuues tagasi üheksakümnendate tuuningstiili, kus peale kleepsude väga palju keegi ei teinudki. Samas sobiks sinna kõrvale ka kohe lillaks pleekinud toonklaas ja mingi rõve lõhnakuusk - aga näe, see on pandud ilus/normaalne. Samas kasutatakse ka kenasti sama kere kõige vingema mudeli originaal osasid, mis on jällegi väga tänapäevane ja lahe, samas ei istuvad need jupid hetkel nagu sea selga sadul.
Kui nüüd tulla selle alpine välise kleepsu juurde, siis peaks ehk mõtlema, kes need inimesed on, kes ostavad endale alpine helisüsteeme? Tõenäoliselt ikka need kes hindavad pigem 90'date stiili ja olemust, alpine kleeps tagaklaasil, suvaline woofer pläristab bussikas tagumist numbrimärki ja eläma on laiffi? Hipsterid vist keegi naljalt alpinet endale autosse ostma ei kipu?

Fakt on igatähes see, et vähemalt ühel pildil on kapoti all mingid karikad paista ja tõenäoliselt läheb see auto mingile sihtgrupile ikka täiega peale.

Maitseid on erinevaid lihtsalt, edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 15.10.14 21:11 Tsiteeri


Ma enne tuhnisin huvipärast auto24, et kuulutus leida, õnneks ei leidnud ja läks kohe üle et las ta olla. Nüüd aga pandi privaati link ja ma lihtsalt pean ütlema, et eelkõige on auto müüa pea peale kukkunud paar korda, et sellist hinda küsib, kui keegi ostma peaks siis selle venna kohta polekski sõnu. Võtke nüüd reaalselt internet lahti ja vaadake mis auto te osta saaksite kuni 8000.00 EUR eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 16.10.14 05:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Ma enne tuhnisin huvipärast auto24, et kuulutus leida, õnneks ei leidnud ja läks kohe üle et las ta olla. Nüüd aga pandi privaati link ja ma lihtsalt pean ütlema, et eelkõige on auto müüa pea peale kukkunud paar korda, et sellist hinda küsib, kui keegi ostma peaks siis selle venna kohta polekski sõnu. Võtke nüüd reaalselt internet lahti ja vaadake mis auto te osta saaksite kuni 8000.00 EUR eest.

Nüüd tegid küll kõikide ees ennast kirjaoskamatuks. Seal on ju kirjas, "tavalisena" 2999€.


-=/ nAUDIn \=-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 16.10.14 07:31 Tsiteeri


Kuule tarkpea, mis asja sul seal nii erilist on ja koos sellega üle 7000EUR maksab? Sa oled ikka tegelikult ka täiesti haige inimene, esiteks see mida sa kokku mäkerdad alati kuna puuduvad reaalsed vahendid ja siis pärast hakkad oma "kunstiteose" eest selliseid summasid unistama mis pole kaugelt ka reaalsed. Enne kui sa reaalselt midagi normaalset ei osta või ei tee, ei arva ma küll mitte midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 16.10.14 07:34 Tsiteeri


Ja eeldan, et see link võib siin olla kuna müüd ju avalikult.
http://www.auto24.ee/used/1867244


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kodanik88
huviline



Registreerunud 22.02.09
Asukoht: põlva ja võru vahel
Kasutaja on eemal

Auto: audi 90q 2.5tdi 10v, ford mustang gt cobra look, vw pasteet 1.9, Audi a8 4.0 tdi

postitati 16.10.14 13:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Kuule tarkpea, mis asja sul seal nii erilist on ja koos sellega üle 7000EUR maksab? Sa oled ikka tegelikult ka täiesti haige inimene, esiteks see mida sa kokku mäkerdad alati kuna puuduvad reaalsed vahendid ja siis pärast hakkad oma "kunstiteose" eest selliseid summasid unistama mis pole kaugelt ka reaalsed. Enne kui sa reaalselt midagi normaalset ei osta või ei tee, ei arva ma küll mitte midagi.


Sellepeale ütleks, et küsija suupihta ei lüüa. Küll omanik ise teab, mida oma varaga teeb ja kuidas käitub. Vabandust, et vahele segan aga inimest kohe haigeks sõimata sellepärast, et auto müüki pani on küll sürr. Inimene ise teab, mida teeb. Paneb oma poolpiduse auto müüki või mitte. See pole meie asi ju, et kohe kisada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 16.10.14 13:26 Tsiteeri


See inimest haigeks sõimamine näitab päris hästi kui korras S4BiT ülemine korrus on...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 16.10.14 16:11 Tsiteeri


Millegipärast läheb S4Bit käima peaaegu iga kasutaja peale kes oma wannabe s4/rs4 eest rohkem raha küsib või üldse julgeb siukest asja teha. Iskliku vimma võiks ikka u2u kaudu vms lahendada mitte autoteemas. Nagu öeldaks loll pole see kes küsib vaid see kes maksab. Mis uueks autoks plaanitud on? Eks see hind ole siuke, et lihtsam jupid eraldi maha müüa sest v6 diisel pole just eriti minev kaup. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 16.10.14 16:57 Tsiteeri


Palju neid wannabe autosid siis on, et ma käima lähen? Tegelikult olen ma lihtsalt see, kes midagi välja ütleb, aga kaugeltki ei ole ainuke kes niimoodi arvab sellest asjast. Mis asi siin minu katuse olukorda näitab? Lihtne oleks selle jama kaitseks välja astuvate inimeste kohta minupoolt samamoodi öelda, et pole kõik korras. See on avalik foorum ja ma võin öelda mida ma tahan, niikaua kui see on foorumi reeglitega vastavuses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 16.10.14 17:00 Tsiteeri


Ega eesmärk müüa polegi. Ise olen rahul ja projekt pole kaugeltki lõppenud. Samal ajal võib ju kuulutada ja müüa.
Ja siia ma seda kuulutust ei pannudki just selliste õhuvõnke meistrite pärast ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.10.14 18:41 Tsiteeri


Ausalt öelda oli ka minu kunagine eelarvamus selle 2.6 FWD teema alguses, et no mida see jobanõi rullnokk ometi kokku kompunnida üritab. Et tiba kahtlased tuuninguvõtted. Eks ma viskasin sinna nii mõnegi sapise kommentaari ka. Aga siis sattusime üks aeg koos AC piljardineljapäevakule ja no krt, täiesti normaalne ja lahe vend. Jätkus nii juttu kui mängu. Minu jaoks tõesti meeldiv üllatus, kuna eelarvamus oli täiesti risti vastupidine. Nii et enne üksteise netis surnukstümitamist tasub kindlasti näod päriselus üle vaadata. Minul näiteks ei ole küll enam pärast seda südant Oliverile sitasti öelda. :) Eks meil kõigil omad väiksed kiiksud. ;)

Pole küll head pilti ja must värv sööb skulptuuri pinnavormid ära, aga minu arust poleks neil küljelaienditel vigagi, kui uste alumised liistud oleksid tavalised siledad. Need S-liistud mõjuvad hetkel ületuuninguna a'la typ89 Coupe orig tiiva peale lisatud moosiriiul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.10.14 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
No mis sa saarlasest saada tahad. :)
Nad kröbistavad pöösataga öuna ja köksivad vörku - ega nad lugeda ja arvutada möistagi.


NOS, nüüd saad küll saarlastelt tappa ja Virtsust sind kaugemale ei lubata :P.

Ühtin samuti Black kirjutisega, tegu on tõesti normaalse tegelasega, olgugi, et osad maailmavaated on mõnele vastukarva.
Mees teeb, mis mehele meeldib ja on selleks ka julgust ja ettevõtmist, mis paljudele on suhtkoht mission impossible.
Positiivne on asja juures veel see, et pole sedaanist RS4 tegema hakanud, sest B5 kerel seda vististi polegi kunagi sedaanina ette nähtud, vähemalt minul selline teadmine puudub.

Enivei, jätku jõudu edaspidiseks, selleks hobid ongi.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 16.10.14 20:21 Tsiteeri


Jah sedaan RS4 kohtba ainult "DIY" variante, kuna neid ametlikult tehtud pole. Inglased on sellel teemal väga osavad.
Ma teeks omale hea meelega, kui keegi oma sedaani universaali vastu vahetada tahaks - leiame kompromissi ;)

Elu pole mõtet keeruliseks elada, märka positiivseid asju ja tunne neist rõõmu!


-=/ nAUDIn \=-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 17.10.14 06:31 Tsiteeri


Sedaan rs4 oleks tuus. Tee ära! :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real-illusion
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.11
Asukoht: FIN-EST
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 TDI 165 kw Q

postitati 17.10.14 06:38 Tsiteeri


Siit võib vaadata veidi. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.10.14 07:26 Tsiteeri


Ilmselt siis ikka RS4 "look", mitte muu tehnika:P NOS, kas need stanged ongi nii matid, nagu ka sinu eelmisel masinal, saan aru, et ise värvitud, aga kas ei saa ise läikivamaks?


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.14 19:29 Tsiteeri


Praeguseks masin kleepsudest vaba - "clean-look".


-=/ nAUDIn \=-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 21.10.14 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Praeguseks masin kleepsudest vaba - "clean-look".
Kuidad kleepsud maha tulid? Jättis mingeid jälgi ka v :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 22.10.14 04:50 Tsiteeri


NOS ega sa ju teiste ja minu mõla pärast oma autot muutma pea aga need kleepsud karjusid ju, minuarust see nn clean look sinu masinal on kordi kenam kui firma kleepse täis topituna. Pane nüüd ka mõni pilt varna ja vaatame kuis jäi :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigar101
huviline

Avatar


Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.2 quattro 101kw 90a, Audi A6 2,5 TDI quattro 103kw 97a, Audi S6 C4 2,2 20vt quattro 169kw 96a, Seat Leon Top sport

postitati 22.10.14 17:17 Tsiteeri


Vargapoltide pildi võtsid ära, aga sellele hindade postitusele võiksid lisada kus auto seisab.
See oleks nagu kutse:D


Auto hakkab A tähega
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.14 14:25 Tsiteeri


Sügisene:
http://nos.planet.ee/Oliver/sygis3.jpg


-=/ nAUDIn \=-
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 26.10.14 15:25 Tsiteeri


Kohe palju parem ju! :)
Klaase toonida lasknud? See annab ka oma osa juurde. :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24  25  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 38.5% - SQL: 61.5%]