Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Esiklaas vs esiklaas (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 5701)
timukas100
huviline



Registreerunud 20.02.07
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c5, 3x VW Taro ja hunnik teisi kärusi

postitati 29.04.13 08:05 Tsiteeri
Esiklaas vs esiklaas



Et kas on mingi vahe esiklaasil ja esiklasil.
Nt Saint-gobain jt margid.

Küsin, sest ootamatult tuli a6, c5 päevakorda klaasivahetus.
Saint-gobain klaasieest küsitakse ca 145€
Mingi kollase maa klaasieest 108€.

Vihmasesnsorit ei ole.
Hinnad pärinevad Viljandi carfix'ist ja ilmselgelt ei ole need Eestimaa parimad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 29.04.13 10:49 Tsiteeri


Minule tuli üllatusena, et universaalil ja sedaanil on erinevad klaasid.
Eelmise aasta lõpul sain ma 65 jevrose universaali esiklaasi pakkumise (ilma vahetuseta), st kui see 108 on koos vahetusega hind siis tundub igati mõistlik.

Kvaliteedierinevustest on räägitud küll, eriti veel "Elvex'i" aegadel, kuid minu meelest pole erinevatel klaasidel vahet midagi.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.04.13 12:15 Tsiteeri


Võibolla 6 meetri kauguselt pole tõesti erilist vahet. Lähemalt võrreldes on klaaside füüsilised erinevused vahel lausa hämmastavalt suured ja seda mitte tootja maa tõttu. Erinevused on ka automärgi originaalil ja selle sama märgi originaali tootjal (näiteks Pilkington) klaasidel. Kõik sõltub sellest, kui teadlik oled klaasi kvaliteedi erinevustest ja kui palju sind ennast need erinevused häirivad. Mõni ei tee tõesti mingit vahet, kui klaasi ääre alad on kummis nagu tasku-uuril, kus kojamehed toredaid pidurdusjälgi hiljem tekitavad.


- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.04.13 13:07 Tsiteeri


Ise pole kunagi ühelgi Saint Gobaini klaasil defekte märganud, paned ette ja nagu polekski klaasi ees.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 29.04.13 14:15 Tsiteeri


Tasub teada, et V8 mootoritega C5-tel on täiesti erinev esiklaas võrreldes muude C5 kerega autodega. Teiseks on OEM esiklaas tunduvalt kergem ja pakun, et ka vastupidavam. Oma C5- l kunagi järgi proovitud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 29.04.13 16:28 Tsiteeri


Omal esiklaas millel 4GH = Windshield in heat-insulating glass with sunshield.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audipoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 b8

postitati 29.04.13 16:59 Tsiteeri


Üldiselt on nii, et nii palju kui maksad nii palju ka saad. Aga tõesti Hiina klaasid on kõverda ja see kõverus võib häirima hakata.


Autoklaaside kiletamine toonimine Tartus. +372 5322 5715 http://www.toonimine.eu/
Kohtusid kiviga? Nüüd on aeg meid külastada! http://www.tartuautoklaasid.ee/
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
timukas100
huviline



Registreerunud 20.02.07
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c5, 3x VW Taro ja hunnik teisi kärusi

postitati 29.04.13 22:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Minule tuli üllatusena, et universaalil ja sedaanil on erinevad klaasid.
Eelmise aasta lõpul sain ma 65 jevrose universaali esiklaasi pakkumise (ilma vahetuseta), st kui see 108 on koos vahetusega hind siis tundub igati mõistlik.

Kvaliteedierinevustest on räägitud küll, eriti veel "Elvex'i" aegadel, kuid minu meelest pole erinevatel klaasidel vahet midagi.


Nagu teada, on tegu universaal kerega isendiga.
See 108€ ei sisaldanud vahetust.
Vahetus letis 50€
Sai ka tühise summa vahetuselt alla räägitud.

Üldiselt on ka nii, et ees alles klaas, mis kannab endaga 4 ringi.
Seega eeldan, et kes iganes selle klaasi seal ka ära vahetab, teeks oma tööd hästi. Seal ikkagi palju võimalusi kuskile sisse saagida jne.

Kui keegi teab norm kohta Viljandis või Tartus, siis palun andke sellest teada. Ei pea olema kõige sootsam, ka mitte mine P... hinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 30.04.13 06:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timukas100
Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Minule tuli üllatusena, et universaalil ja sedaanil on erinevad klaasid.
Eelmise aasta lõpul sain ma 65 jevrose universaali esiklaasi pakkumise (ilma vahetuseta), st kui see 108 on koos vahetusega hind siis tundub igati mõistlik.

Kvaliteedierinevustest on räägitud küll, eriti veel "Elvex'i" aegadel, kuid minu meelest pole erinevatel klaasidel vahet midagi.


Nagu teada, on tegu universaal kerega isendiga.
See 108€ ei sisaldanud vahetust.
Vahetus letis 50€
Sai ka tühise summa vahetuselt alla räägitud.

Üldiselt on ka nii, et ees alles klaas, mis kannab endaga 4 ringi.
Seega eeldan, et kes iganes selle klaasi seal ka ära vahetab, teeks oma tööd hästi. Seal ikkagi palju võimalusi kuskile sisse saagida jne.

Kui keegi teab norm kohta Viljandis või Tartus, siis palun andke sellest teada. Ei pea olema kõige sootsam, ka mitte mine P... hinnaga.

Näiteks Limitex Tartus Lõunakeskuse taga, olen mõlemal a4-l ja coupel esi- ja tagaklaase seal vahetanud.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 30.04.13 09:49 Tsiteeri


Olen Tartus lasknud klaasi vahetada http://www.sixklaasid.ee/sixklaasid-o/

Hinnad olid päris okeid ja klaasivalik üsna hea. A ja B varuosana saadaval. Kahjuks klaaside hinnakirja nad enam ei näita. Hetkel paistab et on seal soodukas ka paar päeva veel.
Jäin paigaldusega ka rahule, hiljem küll üks eelnevalt vigane olnud liist tuli lahti aga samas pakuti mulle et kui tagasi lähen, liimivad tasuta uuesti klaasi ette koos liistuga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rumsa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.04.11
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 Avant 3,0 Tdi q

postitati 30.04.13 15:54 Tsiteeri


Minu kogemused näitavad, et ilma nimeta odav klaas puruneb kergesti, kojamehed kulutavad teda ka kiiremini. Sõita on kannatanud paar aastat. Mina valiksin kalli klaasi juba turvalisuse pärast, samuti peab olema paigaldaja professionaal siis ka kasutatakse paigaldusel õigeid materjale sh. krunt ja liim.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 30.04.13 16:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timukas100
Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Minule tuli üllatusena, et universaalil ja sedaanil on erinevad klaasid.
Eelmise aasta lõpul sain ma 65 jevrose universaali esiklaasi pakkumise (ilma vahetuseta), st kui see 108 on koos vahetusega hind siis tundub igati mõistlik.

Kvaliteedierinevustest on räägitud küll, eriti veel "Elvex'i" aegadel, kuid minu meelest pole erinevatel klaasidel vahet midagi.


Nagu teada, on tegu universaal kerega isendiga.
See 108€ ei sisaldanud vahetust.
Vahetus letis 50€
Sai ka tühise summa vahetuselt alla räägitud.

Üldiselt on ka nii, et ees alles klaas, mis kannab endaga 4 ringi.
Seega eeldan, et kes iganes selle klaasi seal ka ära vahetab, teeks oma tööd hästi. Seal ikkagi palju võimalusi kuskile sisse saagida jne.

Kui keegi teab norm kohta Viljandis või Tartus, siis palun andke sellest teada. Ei pea olema kõige sootsam, ka mitte mine P... hinnaga.


Ma käin CarFix-is peaaegu iga päev ja võin kinnitada, et tööd tehakse seal korralikult. Samuti on materjalid korralikud. Nähes, kui raske se mõne auto puhul on (et kõik terveks jääks ja pärst ka tagasi istuks liistud jms.) võiks hind isegi kõrgem olla.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 01.11.14 13:48 Tsiteeri


Omal sai Peterburi tee Carclassis just vahetatud ja töö ja teenindus täitsa super.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.4% - SQL: 66.6%]