Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K:Gaasi pedaal? (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1925)
Aimar
huviline

Avatar


Registreerunud 21.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

postitati 13.01.05 16:44 Tsiteeri
K:Gaasi pedaal?



nimelt mul murdus see plastik korpus kuhu jalaga vajutad pedali küljest ära.Kas seda on sinna võimalik mingit muud moodi ka tagasi saada või peab uue ostma..uue hind päris kopsakas 950 eeku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 13.01.05 18:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aimar
nimelt mul murdus see plastik korpus kuhu jalaga vajutad pedali küljest ära.Kas seda on sinna võimalik mingit muud moodi ka tagasi saada või peab uue ostma..uue hind päris kopsakas 950 eeku.

kõike asju ei pea uusi ostma, lammaris on kindlasti.
kui vana küljest ära ei saa, siis teine variant on osta nn sportstyle pedaalikatted. neid on igalpool müügil ja paigaldada lihtne. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.05 18:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aimar
nimelt mul murdus see plastik korpus kuhu jalaga vajutad pedali küljest ära.Kas seda on sinna võimalik mingit muud moodi ka tagasi saada või peab uue ostma..uue hind päris kopsakas 950 eeku.

mul selline jama et pedaali pealmine korpus on lahti ja nagad kuhu ta kinnitub on ära murdunud nii et otsin kah uut kuskilt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aimar
huviline

Avatar


Registreerunud 21.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

smile.gif postitati 13.01.05 21:40 Tsiteeri


jah vb tõesti on mõtekam sinna mingi muu kate paigaldada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 13.01.05 22:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ummi-
Tsitaat:
Algselt postitas: Aimar
nimelt mul murdus see plastik korpus kuhu jalaga vajutad pedali küljest ära.Kas seda on sinna võimalik mingit muud moodi ka tagasi saada või peab uue ostma..uue hind päris kopsakas 950 eeku.

mul selline jama et pedaali pealmine korpus on lahti ja nagad kuhu ta kinnitub on ära murdunud nii et otsin kah uut kuskilt


Mul sama teema. sõidu aeg ei sa arugi et midagi puudu. Aga jah peale auto ostu mõni kuu hiljem leitsin pedaali pagaasnikust ja seal ta siiamaani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.05 08:27 Tsiteeri


see on suht levinud asi audidel...
ja seda ei paranda kah...
ja selle allesjäänud varre peale ei saa ka neid nn. sportkatteid kah paigaldada!
ja ka lammaris ei vedele neid pedaale...kui isegi on, siis odavad nad ei ole...niiet harju parem selle allesjäänuga...eriti ei tohiks ju segada see.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 14.01.05 12:54 Tsiteeri


Ma olen seda plastik katet sinna aretanud 2 audil,viimane töötab siiani.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 19.01.05 13:51 Tsiteeri


Mis sest plastikjunnist taga nutta, peaasi, et pedaal alles on;);)


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
marko2100
huviline



Registreerunud 22.03.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant TDI

postitati 19.01.05 14:22 Tsiteeri


Mina panin omal selle plastik junni moment liimiga kinni ja asi on toiminud juba pool aastat


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 19.01.05 14:32 Tsiteeri


see jah levinud viga aga mina puuriksin augu väbi ja paneks selle katte tagasi poldiga. Siis ta küll enam ei liigu vastavalt jala asendile aga vähemalt tossude talla sisse enam see vedrujunn kinni ka ei jää. Teadjamad saavad aru mida mõtlen :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
4WD
huviline



Registreerunud 29.12.04
Kasutaja on eemal

Auto: 100 2,8Q . 80B4 1,9TDI

biggrin.gif postitati 26.01.05 14:52 Tsiteeri


PUURI 2 AUKU JA PANE VÄIKE MÖÖBLIHING NEETIDEGA KINNI ENDA AUTOL PANIN JA TOIMIB VÄGA HÄSTI


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lennuk7
huviline



Registreerunud 15.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 28.01.05 22:45 Tsiteeri


Nii väikse asjaga nii pikk arutelu...
Oli mul kaa katki. Vaata sobiv asend, et kate ilusti pesas istuks. Puuriga auk sisse, poldi (soovitatavalt lameda peaga) ja mutriga kinni ( kinni tuleks panna suht pedaal keskosast, sest muidu jääb mutter ette ja tõmme on vähe lahjem :P Siiani pole isegi avastanud et pedaalil on vähe vingem kinnitus - seega ei häiri.
Need plastikust pedaali katted võib kohe ära unustada kui endale viimast sõitu ei taha teha. Üks asi on visuaalne, teine praktiline, vajalik. Kui efekti on vaja siis soovitan minna Veerenni 53/54. Seal mehed teevad õigeid asju ja mitte liiga kulukalt.
Originaal pedaalikate on tehtud väga spec kummisegust, mis garanteerib pidamise igasuguste vahefaktoritega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 27.01.06 08:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lennuk7
Nii väikse asjaga nii pikk arutelu...
Oli mul kaa katki. Vaata sobiv asend, et kate ilusti pesas istuks. Puuriga auk sisse, poldi (soovitatavalt lameda peaga) ja mutriga kinni ( kinni tuleks panna suht pedaal keskosast, sest muidu jääb mutter ette ja tõmme on vähe lahjem :P Siiani pole isegi avastanud et pedaalil on vähe vingem kinnitus - seega ei häiri.
Need plastikust pedaali katted võib kohe ära unustada kui endale viimast sõitu ei taha teha. Üks asi on visuaalne, teine praktiline, vajalik. Kui efekti on vaja siis soovitan minna Veerenni 53/54. Seal mehed teevad õigeid asju ja mitte liiga kulukalt.
Originaal pedaalikate on tehtud väga spec kummisegust, mis garanteerib pidamise igasuguste vahefaktoritega.

Ma arvan, et enamus räägivad siin siiski mitte pedaali katte murdumisest või äratulekust vaid pigem sellest kõige alumisest osast. Vähemalt mina pidasin seda silmas ja rääkides kruvist või poldist või mingist hingest, siis seda ei ole sinna kõrvade külge küll kuskile panna.
Üks lahendustest oleks see alumine osa Epoga uuesti tervikuks liimida ja kate tagasi peale panna, aga praegused temperatuurid seda ei luba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Andy
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.04
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: B4, B5

postitati 28.01.06 17:52 Tsiteeri
pedaal



Mul oli sama viga 80-l, lapatsisse kaks 4mm auku ja kahe kipsikruviga kinni- 5 minuti töö. Ei pea see tilbendama seal mingite hingede otsas ega liimiga ausõna peal..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiin21
huviline



Registreerunud 17.10.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 30.01.06 01:32 Tsiteeri


määrige üksteise vastuminevad kohad liimiga kokku ja asi timmis 30sec ja valmis,ise tegin ja toimib:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.4% - SQL: 61.6%]