Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: Kogemusi Audi A5 ? (Vastuseid: 145 | Vaatamisi: 86315)
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 28.07.13 13:35 Tsiteeri


Mida arvata 2008a multitronic kastist? Tean, et need 2001 alates on jubedat õnnetushunnikud. Aga 2008?
Nimelt see auto silma jäänud: http://www.auto24.ee/used/1466154
Seal küll juba kirjas, et kast korra vahetatud..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.07.13 08:28 Tsiteeri


Kas sellise suunitlusega auto manuaalina mõnusam ei tunduks? FWD vs Q saagi ma parem ei hakkagi hetkel jälle käima tõmbama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.13 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kas sellise suunitlusega auto manuaalina mõnusam ei tunduks? FWD vs Q saagi ma parem ei hakkagi hetkel jälle käima tõmbama...


Suurema mootoriga ikka automaat mõnusam, aga pean ka mainima, et minu arust 2.7 üldse selline kaheldava väärtusega mootor, kuna kulud samad, mis 3.0, aga jõudu vähem. Lisaks esivedu v6 diisli head dünaamikat nautida ei lase.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.07.13 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Suurema mootoriga ikka automaat mõnusam

Ma sõnastaks teistpidi: automaat on suurema mootoriga mõnusam. :) Ehk kui on kindlasti automaadisoov, võiks sinna otsa piisavalt võimeka mootori valida. Samas on suure mootori ja manuaalkasti kooslus sportliku sõiduelamuse otsijale kindlasti veelgi nauditavam. Üldlevinud arvamus on vist, et kuna diisli pööretevahemik on bensukast väiksem, on manuaal selle küljes tüütu, kuid olles paar tuhat km 2.5TDi 132kW manuaal-quattro A4-ga sõitnud, julgen seda mõnusaks koosluseks pidada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Desteny
huviline



Registreerunud 05.03.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS6 '15

postitati 18.11.13 03:25 Tsiteeri


Mina sõidan A5 3.0Q manuaaliga, 2008 aasta kupee(ls 91000 hetkel). Vahele on litsutud chip ja kilowatte annab välja 204, NM 624. Stock S5-le kiirendusel väga palju alla ei jää, aga see-eest küttekulu on kordades parem.

Kui autot ostsin, oli ainuke variant minu jaoks 3.0 diisel. Ainuke valik oli automaat või manuaal. Sai valitud tunduvalt parema varustusega s-line manuaal, kuna isiklikult mul ei ole vahet.

Auto üle ei kurda. Aga nagu igal autol, on ka miinuseid palju.

Kuna elan päikeserannikul Hispaanias, on siinsed temperatuurid suhteliselt kõrged. Kipuvad kuluma nn S-Line sisu ääred, kuna sisse ja välja liikudes, puutume tahes tahtmata äärmise naha vastu, mis selgesti on väga kuum ja kiirendab kulumist.
http://www.upload.ee/image/3505627/IMG_1240.JPG
Peale puhastamist ja nahavärvi/pahtlit ei saagi aru, et seal midagi oleks. Selgesti ka pilt võimendab üle, asi ei olnud nii hull.

Mina alguses lausa ehmatasin, sest enamustel alla 100000 läbisõiduga autodel oli sama mure.

Järgmine mure on audi orginaal helisüsteem ja supakas, mis ei kõlba kohe kuhugi ja kipub läbi minema.
Minul on küll B&O, aga sellel on sama mure, probleem siis selline:
http://www.upload.ee/image/3533473/IMG_1323.JPG

Järgmine mure on topsihoidjate nn pealiskatte kulumine.

Ma olen 186cm pikk ja kui ma ennast väga mugavalt sisse sean, ei mahu taha istuma mitte keegi.

Peale pisikeste iluvigade ei ole tehnilisi probleeme täheldanud. Ainult teostanud korrapäraseid hooldusi ja kõik töötab nagu kellavärk.

Nüüdseks olen juba jõudnud otsusele, et manuaal sobib mulle rohkem. Tuttaval on sarnane 3.0d automaat ja ei ole seda tunnet tema autoga saanud, mida saan enda omaga. Audi A5 on sportlik luksusauto ja täiesti hinna vääriline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
braga
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.14
Kasutaja on eemal

Auto: q7,A4

postitati 24.03.14 09:53 Tsiteeri


Omasin 2,7,140 kw diisel A 5 ja sõber 3.0 ,176 kw . Kw vahe on ikka jõhker kolmene läheb ikka paremini edasi ja kui oled raske jalaga siis ka kütuse kulu vahe on ikka väga suur . Ise oma 140 kw hätte ei jäänud ja kütuse kulu olin normaalne võrreldes kui palju sõber sinna kütust ikka sai sissa panna kui siuksed kiirustades pikkamaa chillimisi sai tehtud .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.14 10:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: braga
Omasin 2,7,140 kw diisel A 5 ja sõber 3.0 ,176 kw . Kw vahe on ikka jõhker kolmene läheb ikka paremini edasi ja kui oled raske jalaga siis ka kütuse kulu vahe on ikka väga suur . Ise oma 140 kw hätte ei jäänud ja kütuse kulu olin normaalne võrreldes kui palju sõber sinna kütust ikka sai sissa panna kui siuksed kiirustades pikkamaa chillimisi sai tehtud .


Kas Su 2.7 oli esivedu?

//Edtit: Ilmselt jah, kuna 2.7 nelikut A5 pole.

Sealt see vahe tuleb, reaalselt sama kere peal, sama veoskeemiga on neil kulu sama. A5 puhul on tehase järgi 3.0 neliku vs 2.7 esiveo kulu vahe 1l ja see on minu arust väga vähe ohverdada parema dünaamika nimel :)

A6 näitel isegi 3.0 ökom(0.1 linnas :D), kui mõlemad nelikvedu:
3.0
5.8L / -L / 9.3L / 7.1L

2.7
5.8L / -L / 9.4L / 7.1L


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
braga
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.14
Kasutaja on eemal

Auto: q7,A4

postitati 24.03.14 10:58 Tsiteeri


Mul oli cupee ja jah esivedu tal 4 ukseline ja nelikvedu .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 20.10.15 17:51 Tsiteeri


Uued plaanid Audi A5 Sportbacki soetamisel. Jäi üks isend silma, kas keegi on seda autot juba jõudnud katsuda, näppida?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2097045
Ette tänades Meekas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 25.10.15 09:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
Uued plaanid Audi A5 Sportbacki soetamisel. Jäi üks isend silma, kas keegi on seda autot juba jõudnud katsuda, näppida?
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2097045
Ette tänades Meekas.

Teadmiseks teistele, käisin antud autot eile vaatamas.Esmapilgul tundus kõik vinks-vonks.Sai mindud lähimasse ülevaatuspunkti, et natuke kontrollida.Esmalt sai tehtud värvikontroll ja sellest piisas, et seda autot üldse mitte osta.Ehk siis leiti ainult 2 kohta, kust ei oleks seda autot värvitud (katus ja uksepiilarid).Lähemal vaatlusel avastasin ka paar kohta, kus värv oli tilkuma jäänud.Katuse parameetrid(värvi paksus) 144 punkti, uksed 200-400, ja tagumine tiivapealne üldse 418. Autovärvus oli tegelikult tumehall, mitte nagu passis must.
Edaspidi vaatan juba A5 facelifti mudelit, mis on vanema A5-ga võrreldes hoopis ilusam.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanK
huviline



Registreerunud 13.11.15
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.15 13:59 Tsiteeri


Kellelgi 3.0 tdi quattro manuaali kogemust ka?


Kuidas istub? Lugenud vaid head, autolehe test soovitas ka seda, aga foorumlased ehk oskavad miskit omast kogemusest veel lisada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
malone32
huviline

Avatar


Registreerunud 23.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: R8 V10 Plus & Shelby GT 500

postitati 17.11.15 15:38 Tsiteeri


Ise oman kupee A5 2007a. 3.0TDI Quattrot. Ostetud sai 2012a märtsis läbisõiduga 115000km, hetkel on läbisõiduks 214000km. Suuremateks töödeks on olnud sisselaskekollektorite vahetus(siis polnud veel remontkomplekti saada). Ettenähtud rihmad+rullikud jms. Ootamatult purunes kõrvalistuja poolne aknatõstuki tross mis läks maksma 264€.
Umbes 200000km pealt hakkas DPF-i liiga tihti põletama ja sai see eemaldatud ning tehtud väike ajunäppimine.
Üldkeskmine küttekulu on 6,9l/100km. Hetkel olen autoga väga rahul ja astub edasi üllatavalt hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanK
huviline



Registreerunud 13.11.15
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.15 11:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: malone32
Ise oman kupee A5 2007a. 3.0TDI Quattrot. Ostetud sai 2012a märtsis läbisõiduga 115000km, hetkel on läbisõiduks 214000km. Suuremateks töödeks on olnud sisselaskekollektorite vahetus(siis polnud veel remontkomplekti saada). Ettenähtud rihmad+rullikud jms. Ootamatult purunes kõrvalistuja poolne aknatõstuki tross mis läks maksma 264€.
Umbes 200000km pealt hakkas DPF-i liiga tihti põletama ja sai see eemaldatud ning tehtud väike ajunäppimine.
Üldkeskmine küttekulu on 6,9l/100km. Hetkel olen autoga väga rahul ja astub edasi üllatavalt hästi.


... see on küll hea.


Ja mulle alatasa räägitakse, et uuemad autod (2007+) on saatanast, sest need on mõeldud kestmaks ainult garantiiaja lõpuni ja on loodud selleks, et omanikku vaeseks teha. Ma ei näe küll siit meeletuid kulutusi võrreldes vanemate autodega.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 18.11.15 11:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanK
Tsitaat:
Algselt postitas: malone32
Ise oman kupee A5 2007a. 3.0TDI Quattrot. Ostetud sai 2012a märtsis läbisõiduga 115000km, hetkel on läbisõiduks 214000km. Suuremateks töödeks on olnud sisselaskekollektorite vahetus(siis polnud veel remontkomplekti saada). Ettenähtud rihmad+rullikud jms. Ootamatult purunes kõrvalistuja poolne aknatõstuki tross mis läks maksma 264€.
Umbes 200000km pealt hakkas DPF-i liiga tihti põletama ja sai see eemaldatud ning tehtud väike ajunäppimine.
Üldkeskmine küttekulu on 6,9l/100km. Hetkel olen autoga väga rahul ja astub edasi üllatavalt hästi.


... see on küll hea.


Ja mulle alatasa räägitakse, et uuemad autod (2007+) on saatanast, sest need on mõeldud kestmaks ainult garantiiaja lõpuni ja on loodud selleks, et omanikku vaeseks teha. Ma ei näe küll siit meeletuid kulutusi võrreldes vanemate autodega.


Ära usu kõike, mis räägitakse. Tavaliselt pasundavad need, kes ise mitte midagi ei mõika, ostavad omale auto, kodutöö täiesti tegemata. Iga asjaga ei pea kohe esindusse jooksma, on ka muid häid lahendusi. Teatud asju muidugi on soovitatav esinduses teha.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ragnarven
huviline

Avatar


Registreerunud 17.02.15
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5 - 3.0TDI - 2009

postitati 02.12.15 13:43 Tsiteeri
3.2 quattro



Kellelgi kogemusi 3.2 FSI quattro 195kw bensukaga?

Üks variant on Saksamaalt välja vaadatud. Mis arvate, kuidas oleks autole turgu Eestis?
Plaanis küll tuua endale sõitmiseks, kuid mõtlen kas sellist mootorit on tulevikus raske maha müüa?
Eks auto hind jääks siin kõvasti odavam kui 3.0 TDI quattro autod.

Ehk on kellelgi kogemusi antud mootoriga auto müügil/ostul. Või oskate lihtsalt oma arvamuse öelda :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.12.15 17:43 Tsiteeri


3.2 jääb dünaamika poolest mõnevõrra alla diislile.

Lisaks on probleeme:
Ketiajamiga
Sisselaskekollektori klappidega (erinevalt diislist ei saa neid välja võtta, sest madala otsa vääne on kohe kadunud), tuleb vahetada kollektorid.
Sisselaskeklappide tahmumisega
Õlikuluga

Kui tahta bensiini, siis parem valik oleks 2.0T, millel on kolvigrupp vahetatud esinduses. Kui ei ole, siis nendel 155kw mootoritel esineb õlikulu probleemi ning väga suure tõenäosusega tuleb see mitte väga odav remont ette võtta.

Jõuallikatest on kõige paremini õnnestunud 3.0 TFSi, 3.0 TDI ja 2.0 TDI antud kere peal. Ka 2.0 TFSi on hea, kui kolvid vahetatud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 08.12.15 07:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj...
Jõuallikatest on kõige paremini õnnestunud 3.0 TFSi, 3.0 TDI ja 2.0 TDI antud kere peal. Ka 2.0 TFSi on hea, kui kolvid vahetatud.


Milles selle 2.0 TDI headus seisneb? Et väikese kütusekuluga & vastupidav asi?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rom1
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.15
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Sportback Quattro 3.0TDi

postitati 08.12.15 13:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Tsitaat:
Algselt postitas: prj...
Jõuallikatest on kõige paremini õnnestunud 3.0 TFSi, 3.0 TDI ja 2.0 TDI antud kere peal. Ka 2.0 TFSi on hea, kui kolvid vahetatud.


Milles selle 2.0 TDI headus seisneb? Et väikese kütusekuluga & vastupidav asi?


Küsitava väärtusega see 2,0 TDi, kindlasti soovitaks 3.0TDi-d. Enne oma A5 ostu proovisin mõlemat varianti, aga kui selline auto juba soetada, siis kindlasti 3.0! Kütusekokkuhoid on vaid mingi 1-1.5 liitrit, samas 3.0 annab ikka sõidurõõmu ka. Muidugi on olemas 3.0-il säästuvariandina 130kW ja 150kW 3.0TDi, aga sellist autot ei osteta ju "kokkuhoiu" pärast?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.15 15:44 Tsiteeri


Eks igale ühele oma. A5 puhul on 2.0 ok, kuna kere väike. Sportback 2.0 diisliga on A4 asemel täitsa ok pereauto.

3.0 diisli kohta võib ka ju öelda, et pigem juba S5, saab 4.2 FSI või faceliftil 3.0 TFSI, paar liitrit küttekulu vahe, aga rõõmu kõvasti rohkem. Ise võtaksin küll selle :)


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 08.12.15 17:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Eks igale ühele oma. A5 puhul on 2.0 ok, kuna kere väike. Sportback 2.0 diisliga on A4 asemel täitsa ok pereauto.


Just nii.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rom1
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.15
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Sportback Quattro 3.0TDi

postitati 08.12.15 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA

3.0 diisli kohta võib ka ju öelda, et pigem juba S5, saab 4.2 FSI või faceliftil 3.0 TFSI, paar liitrit küttekulu vahe, aga rõõmu kõvasti rohkem. Ise võtaksin küll selle :)


Jah, eks igale ühele oma. Minu unistus oli A5 diiselvariandis, kindlasti facelift ja paraku õlipressiga S5-te ei pakuta...
3.0TFSI kindlasti ka hea, aga 3.0 bensuka pöördemoment jääb 3.0TDile ikka alla (440 vs 500 Nm). S5 sportback 4,2FSiga on vist mingi haruldus? Vähemalt peale facelifti sellist asja ei pakuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 08.12.15 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rom1
Jah, eks igale ühele oma. Minu unistus oli A5 diiselvariandis, kindlasti facelift ja paraku õlipressiga S5-te ei pakuta...
3.0TFSI kindlasti ka hea, aga 3.0 bensuka pöördemoment jääb 3.0TDile ikka alla (440 vs 500 Nm).

Mu soovitus on nende autodega reaalselt sõita ka, mitte ainult numbreid lugeda.
Kuna käigukasti ülekanded on hoopis teised, on see bensukas igast otsast teravam ning reaalset ratasteni jõudvat väänet on igast asendist rohkem.
Samuti puudub antud mootoril täielikult igasugune turbolag, sõidaks nagu suure V8 mootoriga, aga kütust võtab diislist vaid natuke rohkem.

Isegi kui asi oleks sama ülekandearvuga, siis seda 60nm väänet sa eriti ei tunnetaks. Rääkimata sellest, et antud mootor on deforseeritud ning sealt saab väga kerge vaevaga ka 600nm.
https://www.facebook.com/tuner.ee/videos/979424178762297/

Muidu niisama lisan infoks, et mul on igapäevautol 176kw 3.0 TDI ning 3.0 TFSi-ga ei ole need asjad absoluutselt võrreldavadki mitte.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rom1
huviline

Avatar


Registreerunud 26.03.15
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Sportback Quattro 3.0TDi

postitati 08.12.15 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: rom1
Jah, eks igale ühele oma. Minu unistus oli A5 diiselvariandis, kindlasti facelift ja paraku õlipressiga S5-te ei pakuta...
3.0TFSI kindlasti ka hea, aga 3.0 bensuka pöördemoment jääb 3.0TDile ikka alla (440 vs 500 Nm).

Mu soovitus on nende autodega reaalselt sõita ka, mitte ainult numbreid lugeda.
Kuna käigukasti ülekanded on hoopis teised, on see bensukas igast otsast teravam ning reaalset ratasteni jõudvat väänet on igast asendist rohkem.
Samuti puudub antud mootoril täielikult igasugune turbolag, sõidaks nagu suure V8 mootoriga, aga kütust võtab diislist vaid natuke rohkem.

Isegi kui asi oleks sama ülekandearvuga, siis seda 60nm väänet sa eriti ei tunnetaks. Rääkimata sellest, et antud mootor on deforseeritud ning sealt saab väga kerge vaevaga ka 600nm.
https://www.facebook.com/tuner.ee/videos/979424178762297/

Muidu niisama lisan infoks, et mul on igapäevautol 176kw 3.0 TDI ning 3.0 TFSi-ga ei ole need asjad absoluutselt võrreldavadki mitte.


tänan soovitamast :) Viimased 8 kuud kulgen ma 180kW 3.0TDiga ja oma Quattro A5ga väga rahul. Minu valik oli/on kindlalt diisli kasuks ja kuna streetraceri kalduvusi pole, siis kahjuks väga need teemad "kolmene bensukas kiirendab 0,x sek paremini kui kolmene disla" mind väga ei huvita. Keskmise kasutajana aga arvan endiselt, et 3.0TDi on A5 peal sobivam, kui 2.0TDi ja nende kahe mootori erinevusi olen ka reaalsuses proovinud, mitte vaid lugenud. Aga valik loomulikult igaühe enda asi - kes tahab logistab õnnelikult kahese dislaga, kellel on lennuväljal miili vaja sõita-ostku kolmene bensukas. Lihtsalt andsin teada, et minu jaoks on need kaks varinati A5 puhul ebahuvitavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.15 08:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rom1

3.0TFSI kindlasti ka hea, aga 3.0 bensuka pöördemoment jääb 3.0TDile ikka alla (440 vs 500 Nm). S5 sportback 4,2FSiga on vist mingi haruldus? Vähemalt peale facelifti sellist asja ei pakuta.


Sportback 4.2-te pole jah. Pre-facelift kupee S5 oli 4.2 mootoriga. Tuunimise mõttes 3.0 S5 kindlasti parem, aga stockis pakub minu arvates 4.2 puhtalt oma hääle pealt rohkem emotsiooni.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.12.15 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
aga stockis pakub minu arvates 4.2 puhtalt oma hääle pealt rohkem emotsiooni.

Ja oluliselt suuremat kütusekulu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.0% - SQL: 47.0%]